Yo!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Yo!

Post autor: Flack »

Yo!
Juz troche czasu gram w Thievery lecz na serwerach niepolskich, dopiero dzisiaj znalazlem to forum.
Podalibyscie wszystkie adresy IP polskich serwerow prosze, bo TUT mi ich nie znajduje i zawsze musialem sie meczyc na pingu 350 na obcych serwerach!
Dzieki wielkie.
F.
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Yo!

Post autor: Pablo »

Tu jest pewien, "mały" problem, bo jest tylko jeden a i to nie można go nazwać serwerem bo pojawia się ostatnio bardzo sporadycznie. Zakładam go ja i czasem mój brat tylko na czas gry. Niestety nie mam możliwości postawić go na stałe i dalej czekam na jakiś sygnał, który zwiastuje możliwość postawienia normalnego, dedykowanego serwera. O wszystkich spotkaniach można się dowiedzieć na tym forum. Jeśli posiadasz nr GG, to mogę Cię bezpośrednio informować tą drogą. Adres serwera to: 217.96.2.13.
Pablo
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Yo!

Post autor: Bandit »

Siemanko Flack fajnie, że chcesz grać w Thivery! Bo w polsce nie ma zadużo gośći, którzy chcieliby grać w Thievery. Więc jeśli byś mógł to pogadaj z kumplami i namów kogoś do gry :) . A co do serwerów to zajrzyj na stronkę Krisa http://www.thieveryut.prv.pl
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ