Wielka zbiórka

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Wielka zbiórka

Post autor: Agnar »

Widze ze tutaj dawno nie pisano... Zauwazylem ze Thievery "umiera" i uwazam ze nalezalo by cos z tym zrobic... Oczywiscie jest to tylko moja prozba wiec kazdy moze wyrazic swoje zdanie ;) uwazam ze powinnismy zaczac od zwyklej gry... pogrywac sobie od czasu do czasu... a potem bysmy sprobowali utworzyc klan...

Powiem szczeze ze powodzenie tej "reaktywacji" jest rowna ¼

wypowiedzcie sie i zobaczymy jak to pojdzie...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Bandit »

Oj Agnaś widać, że mało czytasz i słabo się interesujesz, bo ktoś już Cię ubiegł... ;)
:arrow: http://forums.blackcatgames.com/showthread.php?t=8110
Odnośnie "nas" masz rację - przydałaby się nam reaktywacja, bo dawno nie graliśmy razem. Tylko ja od czasu do czasu pojawiam się na serwerach pomijając Kake. Nawet przyszła mi taka głupia myśl do głowy, że mógłbym związać się z innym klanem... :hyh Oczywiście nie mam na myśli jakichś zadufanych tufów czy tobów - tam już są zajęte wszystkie stołki. 8-)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wielka zbiórka

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Tylko ja od czasu do czasu pojawiam się na serwerach pomijając Kake.
Ja ostatnio tylko spectowałam :oops:

Może i bym pograła z Wami, bo w sumie fajnie się grało razem i na TSie i takie tam :P . Ale na razie nie mam co marzyć - mam do 7 egzaminy, potem mogę pomyśleć, a to całkiem niedługo przecież :)

PS
Plan dominacji nad światem --- 26,9% complete
- nie męcz się bandyś - mój plan deklasuje wszystkie pozostałe niezależnie od procenta postępu :)) ;)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Agnar »

Bandit pisze:Oj Agnaś widać, że mało czytasz i słabo się interesujesz, bo ktoś już Cię ubiegł...
Nie czytam tego forum :P bo nie wszystko uda mi sie zrozumiec :/

Odnosnie tego tematu... nie ma co sie smieszyc... grim, zalatw spokojnie swoje sprawy... inni tez niech tak zrobia... a potem jakos sie zgadamy i sobie pokradniemy :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wielka zbiórka

Post autor: grim_reaper »

Hej, tylko jeszcze pozostaje kwestia - zaczynamy od grania we własnym gronie, żeby się rozegrać ( ja bym na przykład tego baaaardzo potrzebowała, żeby jako tako zacząć znowu grać :( ), czy od razu po prostu na wolny serwer i bez znaczenia czy ktoś do nas dojdzie czy nie? Nie chcę się narażać na śmieszność, z drugiej strony mogę to olewać, ale wiadomo, że różne docinki od razu odbierają ochotę do gry - chcę się dobrze bawić, a nie denerwować... no nie? :roll:

Wiem, że np. Bandit, czy Flack nie potrzebują się rozgrzewać, bo często grają, ale gdybyśmy my ( mam na myśli szczególnie mnie i Aziego, nie wiem jak forma Agnara) mieli grać, to cieszylabym się gdybym mogła poćwiczyć na "swojskim" terenie :)

Więc, jak będzie?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Bandit »

Proponuję zacząć od pojedynku z nowo powstałym klanem "*|MasterbootRecord|*". xD Ciekawe gdzie podział się nasz Azaqi... :?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wielka zbiórka

Post autor: grim_reaper »

To właśnie to znaczy to MbR :shock: ? Hehe dowcipni są - a może się do nich dokooptujemy co? 8-) ;) Ale Bandit oni grają prawie codziennie, a my.... sam wiesz - chyba, że masz na myśli takie luźne gry, na rozegranie się właśnie, dla przyjemności czystej ( tak jak powinno być :) ), to jak najbardziej jestem za. Azaqi obiecał mi, że zagra i że będzie zaglądał na forum - bo ostatnio z nim gadałam, nawet chciałam przed momentem go upomnieć, ale go nie ma :? . Mam nadzieję, że i on się przyłączy :)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Agnar »

Hmm... Moja forma raczej spadla bo od przeszlo miesiaca nie gralem w tut ;) ale wszystko da sie nadrobic... tez bede potrzebowal "rozgrzewki"... jakies 15 min :P bo gra w tut jest jak jazda na rowerze ktorej sie nie zapomina ;)

Masz racje grim... ale mnie osobiscie nie przeszkadza grac na wolnym serverze... mozna zawsze wejsc pod inny nick i trenowac prawda ? ;) wtedy przynajmiej nie wysmieja twojego nicka... ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wielka zbiórka

Post autor: grim_reaper »

Agnar pisze:Masz racje grim... ale mnie osobiscie nie przeszkadza grac na wolnym serverze... mozna zawsze wejsc pod inny nick i trenowac prawda ? wtedy przynajmiej nie wysmieja twojego nicka...
Ale to właśnie jest głupie...ostatnio tak robię, nawet jeśli nie gram :kwa

Mnie 15 minut raczej nie wystarczy, to mówię uczciwie.

A co do Aziego, to właśnie widzę, że zrobił sobie opis, że jest chory - cokolwiek to oznacza i jak to się ma do wchodzenia na forum i grania :luk
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Wielka zbiórka

Post autor: marek »

Hem, zobaczymy jak będzie - w drugiej połowie lutego instaluję TUT i przez ferie można trochę pograć :)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Bandit »

@grim_reaper - Hehe nie to moje tłumaczenie a tak naprawdę to trzy środkowe literki ze słowa "Umbrae" cokolwiek to po włosku znaczy. ;) Grają codziennie, ale mają tylko dwóch mocnych zawodników - razem z Agnarem moglibyśmy grać cały ich klan na nas dwóch i nie mielibyśmy z nimi żadnych problemów. 8-)
Tutaj macie ich stronę domową - może nie działać 24 na dobę, bo stoi na zwykłym kompie.
Widzę, że zainteresowanie rośnie a u mnie właśnie zaczęły się ferie. :hyh Jak tylko trochę nas się uzbiera od razu rzucamy im wyzwanie żeby mieli trochę czasu na przygotowanie. Buehehehe! :twisted: Jak na razie nie odezwał się tylko Willow. Czyżby zakonczył już przygodę z Thievery? :(
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wielka zbiórka

Post autor: grim_reaper »

Willow się cyka z zagranicznymi grać - choć mu mówię, że jakby chciał to od niejednego byłby spokojnie lepszy :kwa

Ombra = cień , a umbrae to chyba po łacinie raczej, tak mi się zdaje :roll:

Gdyby grał też ten ich Phlame to mógłby ktoś słabszy dołączyć np. ja :P:, ale w ogóle możemy pograć wspólnie i myślę, że z nimi się dogadamy tak, jak to dzieje się na serwerach zwykle :)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Bandit »

Aha czyli "umbrae" to pewnie będzie "cieńale". Buahahaha :twisted: 8-) :)) :-)

ED!T:

Hmmm... :arrow: http://umbrae.8m.com/ Może to ma związek... Googielki mi to wyrzuciły przed nos po wpisaniu słowa "umbrae".

ED!T:

Jaaacieee oni grają codziennie na tym swoim serwerku tak jakby się do czegoś szykowali! :o Respekt! :pad
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Flack »

Musze powiedziec, ze zwykle mi kiepsko idzie w TUT (gram dosc okazjonalnie ostatnio), ale czasami wraca "forma" i potrafie byc naprawde godnym przeciwnikiem i przejemnosc z gry jest :D. Jendak jak gram z MBR to musze powiedziec ze to sa naprawde niubasy bez jakiegokolwiek zaplecza. Ida gdzies grac na prywatny server i od kogo beda sie uczyc ? Od siebie samych, jak nic nie potrafia? Gram z nimi czasami i nie sa ZADNYM wyzwaniem. Wybaczcie mi moja arogancje, fajnie, ze graja i sie ciesza, ale jak chca cos zrobic wiecej to nie tedy droga.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Leming »

A jakie Państwo oni reprezentują (że tak to ładnie określę)? Tylko proszę mi nie pisać tu, że "państwo Kowalskich" - to do Flacka :))
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wielka zbiórka

Post autor: grim_reaper »

Nie reprezentują jednego państwa, wejdź na stronkę, którą Bandit podał wyżej, to się dowiesz ;)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Bandit »

Mam zamiar postawić dziś serwerek i liczę na to, że się pojawicie przynajmniej na kilka rundek. Serwer postawie i będzie tak stał aż ktoś na niego wejdzie i będziemy mogli zacząć grać, ponieważ nie chcę ustalać, na którą to ma być godzinę, bo nie wiem czy nie macie już jakichś planów na dzisiejszy dzień. Jeśli chcielibyście ustalić konkretną godzinę to piszcie do mnie na PW, GG: 1719645, AQQ: 3503030 lub ICQ: 261452823. ;) Chciałbym uniknąć niepotrzebnych postów w tym temacie.
:chase: :shoot: :guard:
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Intrak »

Omfg a wy nadal w TUT'ki grzejecie (przynajmniej macie chęci) ;) ;) Ja tam daje ostro w CS'a i powiem wam ze to mnie kreci :!: :twisted: Gdybym pomyslal nad TUT ... Ehhh... tak jak kiedys niemaielm formy to ostatnio jak weszlem zapomnialem co i jak sie robi :)) czyli beczka na calego. Jak bedziecie grac to dajcie znac na GG moze wejde(jak bede aktualnie na kompie) :cry: A tak pozatym witam ponownie bo troche sie nie odzywalem :P
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Flack »

Tesknilem :')
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Wielka zbiórka

Post autor: Agnar »

Ja tez :kij :szo :hyh :tar

P.S. Intrak... jestes jak tradzik... ile razy sie go pozbedzie to on wraca :))
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ