Partyjka Thievery Wieczorkiem!!!!!!!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Partyjka Thievery Wieczorkiem!!!!!!!

Post autor: Pablo »

Witam

Zapraszam na mój serwer Thievery pod adresem 217.96.2.13!!! Serwer nie działa non stop, ale zapraszam do jego odwiedzania wieczorami około godziny 23:00. Jeśli nikogo tam nie ma, to nie traćcie cierpliwości, bo z pewnością pojawi się tam kilku graczy w ciągu kilkunastu minut. Ponieważ ciągle mamy problemy z umawianiem się nasze partyjki złodziejstwa :-), proszę wszystkie osoby chętne o kontakt ze mną na gg, mój numer to 340764. Pomyślałem też, że jeśli ktoś może mi podać swój nr telefonu komórkowego (w celu wysłania smsa z Internetu), nr gg lub adres mail, mogę Go powiadamiać z pewnym wyprzedzeniem o grze. Niestety czasem może się zdarzyć, że akurat nie będę miał możliwości postawić serwera, lub mnie nie będzie, wtedy niestety nie pogramy. Tak czy tak, czekam na chętnych!!!!
Pablo
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Partyjka Thievery Wieczorkiem!!!!!!!

Post autor: Vk »

Pablo ja mam 2 pytanka odnoście tego servka:
-Na jakim łączu stoi
-czy można go robić wcześniej niż 23, chociażby tak jak wczoraj koło 22:30. Przecież nawet jeżeli niektórym to nie pasuje bo mogą grać dopiero od 23 tak jak PiotrS to przecież my moglibyśmy już tam być, a może i by jakiś General przyszedł czy ktoś inny...


Teraz to już będzie razcej prośba - czy kiedy postawisz server to czy możesz mieć w opisie - Thievery 217.96.2.13
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Partyjka Thievery Wieczorkiem!!!!!!!

Post autor: Pablo »

Serwer stoi na 1mb łączu, być może już wkrótce na większym, ale tego nie mogę obiecać, zresztą pingi z tego co widzę są w normie i mam nadzieję, że takie zostaną. Chyba to 1mb w zupełności wystarcza. Z godziną jego uruchomienia nie ma najmniejszego problemu, może to być 22:30 albo i wcześniej, to zależy czy będę dysponował czasem (zazwyczaj go mam:)). Adres IP już ustawiłem w nazwie serwera, więc powinien być widoczny w wyszukiwarce UT lub innych.
Pablo
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Partyjka Thievery Wieczorkiem!!!!!!!

Post autor: Vk »

Pablo byłbyś wręcz błogosławiony gdybyś stawiał server wcześniej :)
Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sierpnia 2002, 23:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Partyjka Thievery Wieczorkiem!!!!!!!

Post autor: Sniper »

Być może że już niedługo będę mógł z Wami grać w weekendy w Thievery :D Wszystko się rozstrzygnie prawdopodobnie jutro. Tzn będzie nowy sprzęt czy też nie ? Trzymajcie kciuki za pomyślną decyzję rady starszych :)
GG: 1432377

Sniper
ODPOWIEDZ