Miecz w TUT

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Miecz w TUT

Post autor: marek »

Agnar pisze:Katana moglaby byc czarna Marek... wiec bylaby mniej widoczna... Razz ale sobie jaja zrobiliscie z tego tematu Neutral
ja tu nie chcę przypominać kto sam napisał:
Agnar pisze:Bandit... zrob mi przysluge... wykasuj ten temat...
Agnar pisze:Katana moglaby byc czarna Marek...
miecz też może być czarny :P a wyrób katany aby była odpowiednio lekka i mocna a zarazem ostra był bardzo pracochłonny a zatem kosztowny - jak biedny złodziej ma sie w coś takiego uzbroić?
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Miecz w TUT

Post autor: Agnar »

Katane wcale dlugo sie nie robi... tydzien... moze 2... pozatym zlodziejaszek moze sobie katane kupic nie ? :P albo ukrasc :-D ale taki miecz bylby poprostu piekny... ale tez drogi... 400... 400 z 600 to naprawde sporo... starczy ci jeszcze na jednego flasha i lockpicks :P

poprostu... ciekawy bylby miecz... ktorego nie widac w cieniu... i katana wcale ostra byc nie musi :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
keeper
Mechanista
Posty: 448
Rejestracja: 24 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: from the shadows

Re: Miecz w TUT

Post autor: keeper »

Agnar pisze:i katana wcale ostra byc nie musi
tu to przesadziłes katana to najdoskonalszy rodzaj miecza (jesli idzie o walke na duzej przestrzeni)
Agnar pisze:Katane wcale dlugo sie nie robi... tydzien... moze 2... pozatym zlodziejaszek moze sobie katane kupic nie ? albo ukrasc ale taki miecz bylby poprostu piekny... ale tez drogi... 400... 400 z 600 to naprawde sporo... starczy ci jeszcze na jednego flasha i lockpicks
wyjasnij mi co do jasnej ciasnej złodziej zrobiłby z 2 metrową kataną. Gdyby nawet to gra zmieniła by sie w jadke ;)
niszczenie innych planów dominacji przy uzyciu warhamera :P 98% complete
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Miecz w TUT

Post autor: Bandit »

W turbo-mikser do guardów? Obrazek
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
willy_poodle
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 08 marca 2005, 19:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Miecz w TUT

Post autor: willy_poodle »

Katana w Thievery? :shock: Co to, Tenchu?
Thief i Thievery są "Europopodobne" i orientalna broń pasuje tu jak pięść do oka.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Miecz w TUT

Post autor: marek »

rpoponuje wprowadzić jeszcze konia dla strażników - zwiększałby ich HPki, szybkość, lae ograniczałby zwrotność i guard byłby szerszy (bo z koniem) ;) i jeszcze dodać złodziejom dmuchawy na strzałki z trucizną ;)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
3run
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:06

Re: Miecz w TUT

Post autor: 3run »

Agnar pisze:Hmmm... szkoda ze w tut nie wymyslili 2 rodzajow miecza dla zlodzieja... powiedzmy Katane... ktora by zwiekszala szybkosc ataku <jak guard z mieczem> zwiekszala by szybkosc biegania <jak guard z mieczem> i zmiejszal by widocznosc z tym mieczem o jeden "znaczek niewidzialnosci"... <pragne przypomniec ze zwykly miecz daje 2 kreski widocznosci w gore...> Co wy o tym sadzicie ? czy fajny bylby taki mieczyk ? bylaby to poterzna bron wiec koszt musialby podchodzic pod 400-500 kosztow...
Gdyby ten miecz kosztowal 400-500 thief by musial jeszcze kupic wytrychy (to juz 500) i cos jeszcze, z takim ekwipunkiem to thief by musial DMowac (a thief to nie morderca jak to powiedzial bandit)
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Miecz w TUT

Post autor: Agnar »

Szczególy... :P

Pozatym... ta gra jest tak zrobiona ze DM jest konieczny... zwlaszcza jak zostanie zablokowane jakies przejscie przez guarda... ta gra nie jest poprostu dobrze dopracowana (moim zdaniem niezle) ale skoro wam ciagle DM przeszkadza to poprostu w to nie grajcie i tyle... bo mi tam DM odpowiada... :P to przeciez czesc gry...
Brudna robota, ale czysty zysk!
3run
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:06

Re: Miecz w TUT

Post autor: 3run »

hmmmm... "wlaszcza jak zostanie zablokowane jakies przejscie przez guarda... "
No tak ale niebede kupowac tak drogiego miecza tylko poto zeby DMnac 1-2 guardow blokujacych przejscie(Napewno sie znajdzie inne sposoby aby załatwic takiego guarda)
Gdyby ten miecz byl w cenie 200-300 to moze czasami by sie nadawal ;)
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Miecz w TUT

Post autor: grim_reaper »

Agnar, a gó..zik prawda, DM nie jest konieczny, przynajmniej nie zawsze, rozumiem sytuacje, kiedy ktoś Cię upoluje w ventcie, albo złośliwie stoi w drzwiach, jednak są osoby, które i bez tego potrafią wygrać mapę...3run na szczęście to rozumie i mam nadzieję, że jak będzie grał, to nie będzie wyzywany przez ludzi dzięki temu, prawda Agnar? Bo Ciebie to pamiętają głównie z Twojego upierdliwego dmowania, nie dziwne, że to lubisz, skoro wykształciłeś jedynie taką umiejętność podczas gry. Fajna gra rozgrywa się na innym poziomie niż DM, wierz mi. I nie ucz kogoś, żeby nie grał, jak mu dm przeszkadza, sam nie grasz, to nie sądzę byś miał teraz wiele do powiedzenia w tej kwestii, tego co się dzieje na serwerach.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Miecz w TUT

Post autor: Agnar »

No faktycznie nie wiem co sie na serwerach dzieje...

Ale moim zdaniem DM jest nierozłączna czescia gry... ewentualnie poparlbym mozliwosc braku kupywania dodatkowych strzal ostrych oraz miecza (bo to powinno dobrze rozwiazac problem)...

grim... gralem w TUT kiedy ty jeszcze bawilas sie myszka :P (zart) hyhy... :P

Wiem na czym polega ghosting i nie raz tak gralem ale poprostu wkurzylo mnie to ze guard czesto blokuje jedyne przejscia do miejsc ktore musza byc spenetrowane... oczywiscie sam Ghosting lubie... sam kiedys niecierpialem DM... ale zastanowcie sie dlaczego zaczolem zabijac ? odpowiedz prosta... guardzi nie daja innego sposobu przejscia niektorych map...

Pozatym dobry DM tez musi byc poparty pewnymi umiejetnosciami podobnie jak ghosting... to ze guardzi daja sie zabic to juz ich problem... ja uwazam ze zycia guardow nie powinny zalezec od AI... bo to moim zdaniem wszystko psuje (oraz mozliwosc dokupienia dodatkowych strzal i miecza)



!!! EDIT !!!



Powiem krotko... jakby mapy byly lepiej zrobione (gdzie nie mozna by bylo zablokowac przejsc) to by nie bylo problemu z DM... moim zdaniem powinni wprowadzic nastepujacy zmiany:

-Zmodefikowac mapy (jesli to konieczne)
-Zabronic kupna sprzetu DM
-Odzależnic zycia AI od zyc graczy po stronie guarda...

Ja sam niegdys bardzo duzo ghostingowalem... ale poprostu szlak mnie trafial jak wszystkie wejscia byly obcykane przez guardow... i co wtedy ? siegnolem po strzaly a ze guardzi dalej robili jak robili to poprostu zaczolem zabijac...

P.S. znam przyjemnosc podkradania sie... sam sie szkole w tej dziedzinie poza swiatem wirtualnym i gier... i musze przyznac... ze daje to fajna adrenalinke :D (oczywiscie nic nie kradne ani nie niszcze)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Miecz w TUT

Post autor: grim_reaper »

Ty z tą swoją propagandą DM jesteś jak Giertych w Ministerstwie Edukacji lol.

Zmienić mapy...to zmień, myślisz, że to takie proste? Popróbuj swoich sił w UED to Cię prędzej szlag trafi, niż cokolwiek zdziałasz. Sprzęt DM...to prawie połowa rzeczy, które się kupuje jako złodziej: broadheady, cracki, linówki też, a co. No i flashe też, bo przecież jest pałka, żałosny jest złodziej, który crackuje i flashuje żeby potem zaliczyć KO...
Agnar pisze:guardzi nie daja innego sposobu przejścia niektórych map...
a znowu gó...zik prawda, guardzi współpracują, czemu więc złodziej nie miałby tego samego robić? Bo wyrzynka to pójście na łatwiznę, a że przy tym giną jak muchy, to co z tego? ehh...co to za gra, która przy takim podejściu kończy się po minucie? Beznadziejna gra.

Po prostu ghosting to dla Ciebie za wysoki poziom, poszedłeś więc na łatwiznę, a i w ten sposób gra Ci się szybko znudziła. Jakoś nie pamiętam Cię, żebyś ghostował, jakbym teraz rzuciła hasło "Agnar" na serwerze, to zgadnij jaki byłby komentarz...
Agnar pisze:grim... gralem w TUT kiedy ty jeszcze bawilas sie myszka Razz (zart) hyhy... Razz
no widzisz, szkoda, że nic z tego nie wyniosłeś, zniżyłeś się do poziomu tylko i wyłącznie DMowania, tak nisko, że żeby wejść na dywan potrzebujesz drabiny... :P (żart) hyhy :P
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Miecz w TUT

Post autor: marek »

a ja lubię jak złodzieje DMują :P można wtedy postrzelać z kuszy i popodpalać ich :] Dużo łatwiej jest wtedy jakiegoś utłuc niż wtedy, kiedy ghostują i pałują. A i samemu łatwiej wytrwać.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Miecz w TUT

Post autor: Przemek557 »

No to odnośnie DM może też się troszkę wypowiem. Nie znoszę miecza, ale jak mam możliwość ściągnięcia guarda z broadheada i czystą drogę ucieczki na wszelki wypadek w bezpieczne miejsce, nie zastanawiam się. Ale za to lubie gdy ktoś DMuje a ja jestem guardem, wtedy przynajmniej coś się dzieje więcej walki i zawsze jest radocha jak się ubije kogoś kto stawiał opór.

Wolę gdy ktoś lata z mieczem niż z pałką, bo na przykład taki indus to czy podejdzie od przodu, czy od tyłu to i tak uda mu się kilka zwodów, łyknie 58 potionów i ogłuszy,więc wtedy to odechciewa się aż grać :|

I przy okazji pytanie: Co polecacie dla guarda? miecz czy mace??
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Miecz w TUT

Post autor: Agnar »

Jesli chcesz byc w ruchu i ganiac zlodzei to miecz... ale jesli chcesz czegos bronic to proponuje mace (i dobrze miec zawsze naladowana jedna i druga bron)

DM wcale nie jest pojsciem na latwizne... sama staraj sie zabic 10 guardow i nie zostac zabita :P to tez jest sztuka przeciez bo zycia sa ograniczone a dobry lucznik jest jak snajper (jesli dobrze strzelasz) ale skoro brak nietkorym takich umiejetnosci to nic dziwnego ze zwalaja ze to latwizna :P

No ale nie klucmy sie grim :) szkoda na to nerwow i spamu...

A wiec... dzisiaj odwiedzilem serwer i zagnij co ?! NIE ZABILEM ANI JEDNEGO GUARDA !! UWIERZYSZ ?! :P hehe ;P czyli prosto mowiac wracam do ghostingu bo wbrew pozorom DM tez moze sie znudzic (oczywiscie jak zobacze plecy AI i guarda stojacego we drzwiach to bede stosowal wszystkie mozliwe mi srodki do zabijania)

Acha... i grim... strzaly linowe i cracki zadaja maly DM (kiedys zrobilem o tym temat)... wiec zablokowanie mozliwosci kupowania ostrych to moim zdaniem dobre rozwiazanie... no i zakaz miecza...

P.S. w poprzedniej wersji TUT (nie pamietam w ktorej) wielu graczy narzekalo i wielu odeszlo z tego powodu z gry bo ponoc miecz zlodzei byl slabszy od miecza guardow... jak oba miecze zadawaly taki sam DM to wtedy ponoc wiekszosc wrocila... wiec DM jest dobrze znany wszystkim...

A skoro ludzie sie wkurwiali na mnie bo zabijalem to swiadczy to o jednym... jestem poprsotu dobry :P tak samo jak was wkurza to ze indus was zabija :P proste ;P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Miecz w TUT

Post autor: grim_reaper »

Być może DM to jakaś umiejętność, ale moim zdaniem czasami skutecznie wkurza innych i psuje im zabawę - przyczyna jest prosta - LUDZIE NIE ZNAJĄ UMIARU - jak raz zabije, to chce zabijać więcej, z reguły nakupuje z kilkadziesiąt strzał, no to przecież ich nie zmarnuje nie ruszając ich, musi je na kimś wykorzystać :suc

Cracki - nie chodzi o zadawane obrażenia - tylko o to, że często stosowane jest połączenie tego i strzał zwykłych albo pałki, rozumiesz? To jest właśnie pójście na łatwiznę, każdy może być snajperem, wielka mi umiejętność, niedawno sama spróbowałam, ale gra wcale fajna nie było, polegało to na tym, żeby strzelać do wszystkiego co się rusza, jak w CSie, bo przecież będąc snajperem, niewiele zdziałasz w kwestii objectivów, i pamiętaj, że Brodysy to objective based server - mówi Ci to coś?
Agnar pisze:A skoro ludzie sie wkurwiali na mnie bo zabijalem to swiadczy to o jednym... jestem poprsotu dobry
Przykro mi, ale masz chyba za wysokie mniemanie o sobie :roll:
A Indus wcale nie jest taki dobry, można go zabić, nawet jak próbuje circle-strafeować, on jest de facto śmieszny, jak go ktoś za często zabija, to od razu wymyśla sobie 500 wymówek, albo, że miał laga, albo, że to pewnie ktoś z TuF :)) , albo, że akurat popijał kawę xD. No sorry ale zdecydowane: HAHA :-)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Miecz w TUT

Post autor: Przemek557 »

grim_reaper pisze:jak go ktoś za często zabija, to od razu wymyśla sobie 500 wymówek, albo, że miał laga, albo, że to pewnie ktoś z TuF Laughing , albo, że akurat popijał kawę
No z tym się zgodzę :) Ale jak guard się pakuje do ventu to nie będę przecież przed nim uciekał bo on ma kuszę :( Sam się prosi o to żeby go zcrackować i zabić(żeby miał nauczkę na przyszłość). Wogóle nie lubię venthunterów(chociaż mi się to niekiedy zdarza).

Przy okazji co to jest TuF(poza tym że jest to najczęściej wymawiany przez indusa wyraz)?

Agnar pisze:A wiec... dzisiaj odwiedzilem serwer i zagnij co ?! NIE ZABILEM ANI JEDNEGO GUARDA !! UWIERZYSZ ?!
Może byłeś spectatorem :-) :-) :-)
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Miecz w TUT

Post autor: grim_reaper »

Przemek557 pisze:Przy okazji co to jest TuF(poza tym że jest to najczęściej wymawiany przez indusa wyraz)?
The Unforgiven, noobku :P: - taka gildia w Thievery i nie tylko ;), sami starzy wyjadacze :-).
Przemek557 pisze:Agnar napisał/a:
A wiec... dzisiaj odwiedzilem serwer i zagnij co ?! NIE ZABILEM ANI JEDNEGO GUARDA !! UWIERZYSZ ?!
Może byłeś spectatorem Hihi Hihi Hihi
:rad
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Miecz w TUT

Post autor: Agnar »

Nie nie bylem sectorem :p ale to juz inna histora :D
Brudna robota, ale czysty zysk!
3run
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:06

Re: Miecz w TUT

Post autor: 3run »

Nie nie bylem sectorem :p ale to juz inna histora :D
Moze poprostu byłes guardem ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
FatRatHead
Miastolud
Posty: 43
Rejestracja: 21 lutego 2007, 15:45
Lokalizacja: zpici

Re: Miecz w TUT

Post autor: FatRatHead »

Zlodziejem byl i wymowki si wymyslal. I tak to jest lepszie niz crackDMowac.
3run
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:06

Re: Miecz w TUT

Post autor: 3run »

I tak to jest lepszie niz crackDMowac.
Taaak, troche to wkur*** jak ktos ma miecz i crack'i :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Miecz w TUT

Post autor: Agnar »

Hehe guard ktory nie zabija... tez dobre xD (Hmm... nie ma co gadac... bo sie robi offtopic)
Brudna robota, ale czysty zysk!
3run
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:06

Re: Miecz w TUT

Post autor: 3run »

(Hmm... nie ma co gadac... bo sie robi offtopic)
A o czym jest ten temat :)) (joke)
Pomysl z koniem dla guarda jest fajny, mozna wtedy koniem blokowac exity :-D
miecz też może być czarny a wyrób katany aby była odpowiednio lekka i mocna a zarazem ostra był bardzo pracochłonny a zatem kosztowny - jak biedny złodziej ma sie w coś takiego uzbroić?
Hmmm.. moze jest jakis sklep broni używanej, albo wypożyczalnia :shock:

(oh, co tu jest nie tak :( ? )
Ostatnio zmieniony 19 maja 2007, 22:04 przez 3run, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Miecz w TUT

Post autor: grim_reaper »

3run wiesz co to jest offtopic? Z takimi postami, jak ten to gdzie indziej - najlepiej do "tematu wątkowego", bo jak rany...WYSTARCZY.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
ODPOWIEDZ