TH-Cult

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

TH-Cult

Post autor: Agnar »

Zaintrygowala mnie ta mapa... poniewaz jest ona dosc ladnie zrobiona... na pierwszy rzut oka wyglada na zwyczajna mape... ale nie! bylem bardzo mile zaskoczony niektorymi elementami tej mapy... na przyklad otwieram zamkniete drzwi i guard zaczyna mnie szukac... albo wezme jakis itemik i guard mowi "someone stoled it"... mozna na tem jamie tez znalesc duzo itemkow dla obu druzyn... jest to mapa spora... jest duzo przejsc... ale najbardziej zaintrygowaly mnie katakumby... jak wiadomo jest specialny przycisk ktory otwiera wejscie do katakumb... jak sie do nich zejdzie to sa "pokoje" o bardzo podobnej budowie... mozna sie tam bardzo latwo zgobic... wiec ja na to... "zrobie mape katakumb"... i ku mojemu zdziwieniu katakumby zmieniaja swoj "wyglad" co jakis czas... albo po wejsciu do miejsca gdzie jest miecz... poniewaz po zdobyciu miecza probowalem wyjsc swoja mapa... i co sie okazalo ?? ze droga jest zupelnie inna !! jednoczesnie mi sie to niespodobalo ale rowniez zainteresowalo... bo dodaje to fajnej pikanterii tej mapce ;) jest to mapa naprawde swietnie zrobiona... jet wiele wspanialych szczegolow dodanych do tej mapy... o wiele wiecej niz te co podalem... jednakze ta mapa jest moim zdaniem na singleplayer... chociaz multi tez by mozna bylo sprobowac... co sadzicie o tej mapie ?? czy zauwazyliscie jeszcze cos interesujacego na niej ??
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: TH-Cult

Post autor: Azaqi »

Prawdę mówiąc nie grałem w nią jeszcze, ale przeczytawszy co napisałeś postanowiłem zapoznać się z nią. Jak coś ciekawego odkryje to napisze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Cult

Post autor: Bandit »

Przechodząc przez ciemny korytarz do miecza zostajesz przeteleportowany do zupełnie innego miejsca na mapie tylko, że to jest tak zrobione, że wydaje Ci się, że przeszedłeś przez korytarz to, dlatego jak wracasz możesz wylądować w zupełnie innym miejscu. Mapa jest z pewnością godna uwagi a to czy nadaje się na multi zależy głównie od jej znajomości.
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ