Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Bandit »

Przemek557 pisze:
Bandit pisze:UT99' FTW
Mam rozumieć że pierwszy chętny do grania i założenia ewentualnego serwera właśnie się zgłosił? :P
A co?! Jasne, że mogę! 8-) Tylko kiedy?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Przemek557 »

Nie wiem. Środa lub czwartek?

Można by zagrać w zależności od ilości graczy którzy wyrażą chęć do gry:

2-5 normalny dm
6 lub więcej coś drużynowego( najlepiej assault lub ctf)

mutatory:
pinata
spawnprotector


To moja propozycja :P
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Michal »

Gdyby kroiło się coś większego, drużynowego to i ja bym się może skusił. Bo na dm to mam pewne ostatnie miejsce.
Przemek557 pisze:Środa lub czwartek?
Środa -> Liga Mistrzów i skróty LM
Czwartek-> 2 mecze Pucharu UEFA z polskimi drużynami
Zastanów się zanim coś naskrobiesz :] "Kibicu"... :P
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: grim_reaper »

Mnie pasuje i dzis i jutro, ale piatek to tylko do jakiejs 20/21:00, UT99 jest w porzadku, to nowe jest dla mnie troszeczke za bardzo...podkolorowane graficznie, to zrozumiale ze chca wykorzystac engine, ale dla mnie to juz jest kiczowate :))

nie znam tych mutkow Przemek, ja proponuje instagib :P jak dacie ten, to moze namowimy Alda zeby zagral :P hehe ;)

PS. Michal, caly dzien leca te powtorki xD?
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Przemek557 »

pinata - po śmierci wylatują wszystkie bronie, a nie tylko ta co była ostatnio trzymana
spawnprotector -kilka sekund niewrażliwości po spawnie- dodatkowo nie można w ciągu tych kilku sekund nikogo zranić.
dorzuciłbym jeszcze mapvote ale to chyba oczywiste:P

Bardzo chętnie zagrałbym drużynowo, bo w graniu przez neta w UT nie mam większego doświadczenia - kilka razy na serwerach i kilkadziesiąt razy 1vs1 na Lanie(ale z takim noobem że....)

A na jakich mapach chcecie grać/na jakich nie chcecie?

Moje:
DM:
-Morpheus
-HyperBlast
-Course
-Stalwart
CTF:
-Face
-LavaGiant
AS:
-wszystkie są OK :P

InstaGib może być. Czyli jest nas 3+może jeszcze jednego gościa załatwię I gdyby jeszcze
był alda i Michał to zagralibyśmy coś drużynowego.

EDIT

Mogę zagrać albo dzisiaj około 18(pod warunkiem że nie będzie treningu Tomcatsów) albo jutro, tylko że jutro trudniej będzie znaleźć porę pomiędzy dwoma meczami, ale może by się dało
może jeszcze jednego gościa załatwię
Z tego co się orientuję to nie może on dzisiaj :? . Ale spytam się.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Michal »

grim_reaper pisze:PS. Michal, caly dzien leca te powtorki xD?
Cały to może nie ale pół na pewno :P :P :P
Czwartek:
15:35 Wisła Kraków Tottenham Hotspur - piłka nożna
15:40 Wisła Kraków Tottenham Hotspur - piłka nożna

18:00 Lech Poznań Austria Wiedeń - piłka nożna
18:15 Lech Poznań Austria Wiedeń - piłka nożna

20:10 FC Zürich AC Milan - piłka nożna (Polsat Sport)

23:00 Puchar UEFA - piłka nożna (skróty) (Eurosport)

Jak dla mnie to mógłby być piątek. Zdecydujcie się tylko na jakieś 2-3 mapy żebym miał czas je poznać.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Bandit »

Serwer stoi pod adresem tut.ddns.pl:8888 na UTGOTY 4.51, czyli tym samym, co jest w paczce z TUT1.6, więc nic nie powinno wam się ściągać przy wchodzeniu na serwer, ale jeśli będzie inaczej to może oznaczać, że macie inną wersję UT albo macie zainstalowane jakiś chińskie patche itd. i przez to wcale nie wejdziecie na serwer, więc uprzedzam was żebyście od razu sprawdzili czy możecie wejść! Najlepiej teraz! Żeby potem nie było niespodzianek! Jeśli okaże się, że musieliście coś ściągać to napiszcie mi tutaj o tym.
Przemek557 pisze:pinata - po śmierci wylatują wszystkie bronie, a nie tylko ta co była ostatnio trzymana
spawnprotector - kilka sekund niewrażliwości po spawnie- dodatkowo nie można w ciągu tych kilku sekund nikogo zranić.
Przemek, słaby byłby z Ciebie admin... ;) Na pewno nie zainstaluję nic z tych rzeczy, które wymieniłeś. "Pinata" to bezsens i badziew lagujący serwer a "SP" to chyba tylko po to żeby zepsuć zabawę...

Aktualnie serwer działa z Instagib i mapvote. Jeśli chodzi o aldarisa to ja nie mam z nim kontaktu, więc nie mogę go zaprosić...

[ Dodano: Sro 01 Paź, 2008 17:33 ]
Dodałem serwer na: :arrow: www.tut.go.pl

[ Dodano: Sro 01 Paź, 2008 18:01 ]
Przed wejściem na serwer KONIECZNIE ustawcie sobie w Options > Network > Connection > LAN to zmniejszy to pingi i zapobiegnie lagom!!!
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Przemek557 »

Jak jest InstaGib to SP nie ma sensu, ale normalnie jest dość przydatny.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Bandit »

Wyłączyłem ściąganie plików z serwera żeby nie lagowało. Jeśli komuś czegoś brakuje to niech sobie ściągnie to: http://www.fileden.com/files/2006/9/16/220523/tut.zip
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Abru
Młotodzierżca
Posty: 896
Rejestracja: 22 września 2002, 13:00

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Abru »

Jak tylko zainstaluje się na dobre w nowym mieszkaniu zgłaszam się jako chętny do gry... najlepiej w UT3 (może być cała seria UT). To pewnie potrwa ok. 2 tygodnie, więc macie czas na trening. :-)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Bandit »

UT3 odpada ze względu na to, że nie każdy ma wystarczająco dobry sprzęt żeby móc w to płynnie grać a chyba nie chcecie grać dueli. ;)

Uruchomienie serwera UT2k4 w wersji 3369 planuję na dzień jutrzejszy, więc już możecie zabierać się za instalowanie gry.

Z tego, co zdążyłem się zorientować to można będzie obejść się bez hamachi, ale nie wiem czy klient (także ten z działającym cd-key'em) nie musi podmienić kilka plików w grze żeby mógł się połączyć z takim serwer, jaki ja mam zamiar uruchomić. Trzeba będzie to po prostu sprawdzić, jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na gg.

[ Dodano: Czw 09 Paź, 2008 17:11 ]
W zasadzie mógłbym już postawić serwer, ale najpierw muszę sprawdzić czy można połączyć się z nim a im wcześniej to sprawdzimy tym szybciej zagramy.

[ Dodano: Czw 09 Paź, 2008 17:51 ]
Na razie nie instaluję żadnych dodatków żeby nie robić zbędnego zamieszania, ale jak już przekonam się, że serwer działa to wtedy można będzie coś dorzucić np. dodatkowe pojazdy.

[ Dodano: Czw 09 Paź, 2008 19:27 ]
Serwer już działa i Oskar połączył się z nim na oryginalnej wersji z Antologii. Jeszcze trzeba sprawdzić czy ci bez cd-key'a mogą wejść na serwer.
Dla tych, co nie wiedzą: do uruchomienia UT2k4 nie jest potrzebny żaden crack! Wystarczy załatać grę do najnowszej wersji tym patchem.
Antologia jest już podobno w najnowszej wersji, więc jej nie trzeba łatać o ile macie najnowszą wersję...

Żeby połączyć się z serwerem trzeba wejść do konsoli w UT2k4 i wpisać:
open tut.ddns.pl:4444

Muszę jeszcze przenieść serwer na szybszy komputer, więc przez jakiś czas serwer będzie niedostępny...
Ostatnio zmieniony 09 października 2008, 20:36 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: peter_spy »

Bandit, jesteś wielki ;) Płytka z UT2k4 właśnie wylądowała w napędzie.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: eLPeeS »

Opcja grania w Splintera wydaje się tak odległa a ja jestem taki wyposzczony jeśli chodzi o potyczki multiplayer, że chyba też się skuszę ;) Moja "kopia zapasowa" UT2004 już w gotowości. Tak że uprasza się o informowanie na bieżąco o postępach.

Keep up the good work Bandit (też trochę zachwalę to może dostanę jakie bonusy na servie ;))
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Bandit »

Serwer przeniesiony i odpalony. Teraz potrzebna jest jeszcze kontrola jakościowa. Komentarze publikujemy na stronie: http://www.tut.multimo.pl/
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: peter_spy »

Nie mogłem odpalić strony, więc piszę tutaj, że wszystko działa oki :) Proponuję jednak dać jakieś hasło na serwer, żeby nam się jakieś super-mastah-ziomy nie włączały do zabawy, skutecznie ją psując :)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Bandit »

Serwer nie jest widoczny w przeglądarkach serwerów, więc raczej to nam nie grozi. Poza tym spodziewam się graczy nie tylko z tego forum, więc nie będę utrudniał im życia, ale jeśli przytrafi się jakiś delikwent to najwyżej zbanuje się go. ;)

[ Dodano: Czw 09 Paź, 2008 22:16 ]
Judith pisze:Nie mogłem odpalić strony
Chyba używasz kiepskich DNSów, bo to nie jest pierwsza strona, na którą nie możesz wejść... :?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: eLPeeS »

Mi się nie chciało rejestrować więc pisze tutaj - z mojej strony wsio gra. Popykałem chwilkę i poza dwoma momentami kiedy rzuciło mną na ścianę jest ok. Jak się zbierze większa liczba ludzisk będzie można poszaleć :)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: _OskaR »

Jak ktoś używa czytacza, to może sobie np. zainstalować ivonkę i zmienić lektora.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Bandit »

Grim, po co zainstalowałaś tego ut2k4? Chyba nie po to żeby narzekać i grać tylko w "standardowe" tryby, co? Zgadzam się z tym, że gra w tryby drużynowe przy nieparzystej liczbie graczy to starta czasu oraz że oryginalny UTek (99') jest o wiele lepszy od każdej następnej części, ale jak już gramy w tego UT2k4 to grajmy we wszystko, co ta gra oferuje.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: grim_reaper »

Oukej, to jak tak, to wychodzi na to, ze jak zagram za jakis miesiąc, bo przez ten czas może zdąże się zapoznać z podstawowymi mapami do innych trybów i też w 5 sekund zrobię sama assaulta...po prostu odczuwam to trochę nie fair, ale też nikt nie odbierze bardziej zaawansowanym graczom umiejętności, chciałam żebyście mi na to trochę czasu dali, żebym się nacieszyęa starym dobrym DMem albo chociaż niech będzie ten CTF czy assault ale na takim mapach jak znam z UT99, nie mówię stale, ale żeby chociaż tak 50/50 :P.

Aha, i staraj się nie zmieniać map na które juz żesmy zagłosowali, daj dokonczyć adminie, łaski! :P
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Bandit »

Przesadzasz. Myślisz, że ja znam wszystkie mapy? Niech za dowód wystarczy ci to, że ani razu nie przeszedłem tej gry na singlu oraz nie grałem w nią wcześniej po necie. Właściwie to znam tylko te mapy, które były w demie. Według mnie pozostali gracze prezentują podobny do mojego poziom znajomości map za wyjątkiem Kasto, który najwyraźniej musiał wcześniej grać w tą grę dosyć sporo, bo po prostu zna się na niej. Przestań sobie wmawiać, że ci nie idzie, bo to jest główny powód twoich problemów w grze.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: eLPeeS »

Ja znam tylko DM_Asbestos z dema i jeszcze ze dwie inne tak jako-tako które zwiedziłem pykając w singla w ramach przypomnienia. Poza tym czym różni się ten UT od innych. Mechanika gry taka sama, giwerki te same, tylko mapy inne i grafika lepsza. Jak to mówią na zachodzie - same shit, different day ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: peter_spy »

Nie martw się Grim, ja też czuję, że odstaję poziomem w dół, a Kasto najchętniej wywaliłbym z serwera, bo zwyczajnie gra z nim staje się frustrująca :] No ale tak to jest, okres świetności gier sieciowych przeżywałem w liceum, teraz już nie ten aim i nie to zdrowie :] Aha, i też wolę DM, albo Team DM od onslaughtów i innych takich. Jak chcę bardziej skomplikowanej rozgrywki to włączam BFa :)
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: Przemek557 »

No, ale co do mapek to to chyba nie powinien być problem? Wystarczy odpalić assaulta w singlu i wszystko jest na początku dokładnie wytłumaczone i zaprezentowane - co,
gdzie i jak trzeba zrobić. UT2k4 wogóle jest najlepsze z całej serii.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ulubiona broń w Unreal Tournament...

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Przestań sobie wmawiać, że ci nie idzie, bo to jest główny powód twoich problemów w grze.
E tam, myslisz ze ja sie tym az tak przejmuje, zeby to brac tak, ze mam problem, to co Judith powiedzial, jedyne co mi sie nasuwa do glowy to frustracja w niektorych momentach gry. Nie robmy z tego zagadnienia ;)
PS. Jakos nie chce mi sie w singlu teraz grac, bo mnie inna gra wciagnela :P
ODPOWIEDZ