"A Thievery Taffer's Reunion"

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

"A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: Bandit »

Black Cat Forums > Community Forums > Community Chat > "A Thievery Taffer's Reunion"
Biohazard pisze:"A Thievery Taffer's Reunion"

I've got a proposition for the new and old members of the community. Why don't we set aside all of our other games, (WoW for me :p) and have all the oldies return to Thievery for a day to school the n00bs of today. It wouldn't be any kind of organized tournament and there would be no playtimes, but it would be fun to have one day of full public servers with old and new friends alike!

We'll call it "a Thievery Taffer's Reunion", so bring your booze and be sure to show up on Saturday, May 6 for a taste of the greatest gaming community on the net! ;)

(Besides, I'd like to pwn PhaeThorn at least one more time before I die.)
Biohazard zaproponował, aby wszyscy nowi i starzy gracze mający kiedykolwiek styczność z Thievery spotkali się w jednym dniu na publicznych serwerach i zagrali wszyscy razem a przy okazji Ci lepsi mieliby podszkolić słabszych graczy, którzy pojawią się w danym dniu na serwerach. Nie będzie ustaleń, co do godziny rozpoczęcia ani zakończenia po prostu w Sobotę 6 Maja wchodzimy na serwer i gramy do oporu.
Uważam, że powinniśmy wysłać z naszego forum jakąś delegację pod określonym tagiem, ale najlepiej byłoby gdyby grali w tym dniu wszyscy gracze z naszego forum, którzy grali kiedyś w Thievery i mam tu na myśli nie tylko najaktywniejszych w ostatnim roku, ale także tych, którzy byli aktywni dużo wcześniej, czyli między innymi: Pikel aka Turbopan, Pablo, Kris, PiotrS aka Burik, Vk, Sniper, Marek aka Oldskull, Willow Ufgood, Daniel aka Acolithus, Jimmy, Judith, Lampka, Leming, Willis, Ivvan, nightFox, Intrak, StaQ, DarkRat, OskaR, Dimitriw i wielu innych graczy, którzy mieli niegdyś okazję zaszczycić nas swoją obecnością.

Ja postaram się być to i wy bądźcie... :oki
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: nottis »

Postaram się być.

Domyślam się, że godziny celowo nie podali, bo i tak będzie pełny przez dzień cały. :roll:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: Bandit »

Godziny nie podaje się, dlatego że gracze są rozproszeni po całym świecie a jeśli by ustalono konkretną godzinę to tylko dla części graczy będzie to dzień a dla innych może to być środek nocy a dla jeszcze innych pora obiadowa. ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: nottis »

Hmm... Nie pomyślałem o tym. Racja. ;)

Ale i tak na brak graczy o każdej porze nie będzie co narzekać. :)
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: peter_spy »

Wow, fajny pomysł, kiedy to było jak grałem w Thievery :) Btw. Grywacie takiże w inne gry typu multi? SC: Chaos Theory, Fear, a może jezcze coś innego na rozluźnienie ;)

Moderator: »Ciach!«
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: Bandit »

To już niedługo! Ja zaczynam powoli się szykować - muszę zainstalować na nowo TUT, wgrać dodatkowe mapki, skonfigurować pliki ini... Żeby nie było żadnych niemiłych niespodzianek. O! I jeszcze dobrze się wyspać!
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: marek »

Ja już zainstalowałem UT, odpowiednie patche, TUT, mappack1.0forTUT1.6, tylko jeszcze drobne rzeczy musze pozmieniać i będzie dobrze :D czyli jak? w sobotę? :-D
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: Agnar »

Hehe... bandit :P ty sie zawsze tak szykujesz na tego TUT jakbys mial jechac na podroz do okola swiata :-D po co ten Reinstall ? :> ja bez takich zbednych rzeczy... <chociaz od czasu do czasu sie by przydalo> a jak ci nawali TUT to trudno... jeny... nic sie przeciez nie stanie xD
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Messiah
Akolita
Posty: 163
Rejestracja: 17 lutego 2006, 14:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: Messiah »

TUT jakoś nie przypadł mi do gustu ;)
Brak opisu...
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: Bandit »

Tak się nagrałem, że aż zasnąłem ze zmęczenia w ubraniu. :-) Jeśli ktoś nie grał wczoraj to ma jeszcze szansę zagrać dzisiaj, bo to jest taki weekendowy "maraton". ;)

Jedno zapamiętam z wczorajszego dnia na długo. Miałem ciekawy przypadek na mapie Archery w dużym pomieszczeniu z regałami, małą windą i dodatkowym wejściem w dachu. Trafiłem tam nie bez powodu, bo jak wiadomo w zamkniętej szafce, którą można otworzyć strzelając z łuku w przycisk znajduje się wartościowy przedmiot. Niestety byłem nieuważny i jeden z pilnujących strażników - a było tam ich kilku - wykrył mnie i wystrzelił w moim kierunku bełt ogniowy. Dystans był krótki, więc znalazłem się w polu rażenia i zacząłem się palić. Odruchowo wyjąłem strzałę wodną i wskoczyłem na biurko żeby mieć trochę więcej czasu na reakcję. Lecz po wystrzeleniu pod swoje nogi wodnej strzały nagle uniosłem się w górę na wysokość drewnianych belek. Momentalnie przycisnąłem przycisk podskoku, podciągnąłem się i byłem bezpieczny, bo strażnicy pewnie nawet nie wiedzieli, co się stało, ponieważ nikt tego nie skomentował. Prawdopodobnie strzelając sobie pod nogi wodną strzałą musiałem trafić w książkę, która wybiła mnie do góry. To było moje najciekawsze przeżycie z wczorajszego dnia. :)

Teraz kilka spraw związanych bezpośrednio z grą. Brody zainstalował na serwerach dodatkowe mapy, lecz znowu wrzucił masę niepotrzebnych map, które nie ma w moim map packu, więc siłą rzeczy będę musiał zrobić drugi map pack z badziewiem żeby nie było trzeba ściągać mapek w czacie, kiedy inni już na nich grają lub raczej próbują grać... Jeszcze jedna dosyć istotna sprawa - Brody postanowił, że w map-vote pojawią się tylko takie mapy, które będą grane w najbliższym czasie, więc jeśli zależy wam na jakiś mapce i chcecie na niej grać to radzę zmówić się z kilkoma osobami i głosować na nią a przede wszystkim grać!
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: grim_reaper »

No ja właśnie wczoraj chciałam pograć w Archery, ale podobno nie było jej w puli, czy coś takiego i w sumie graliśmy prawie stale na tych co zawsze ( a Folly zawsze było? ). W ogóle nie grałam w te mapki z nowego mappacka i właśnie np. na Folly dopiero wczoraj zoabczyłam dużo zmian ( kraty nad rubinami, nieprzeskakiwalne okna etc. ). Ogólnie grało się całkiem miło, najfajniej z rana, bo później jakoś już odczułam zmęczenie materiału, szczególnie, że grałam po dłuższej przerwie. No i bardzo miło rozmawiało mi sięz niektórymi na TSie BCG :). Później było tam za dużo osób i zbyt duży hałas, który dekoncentrował za mocno, a poza tym nie wszystko jestem aż tak szybko w stanie wyłapać z rozmów, jak szybko mówią - brak wprawy ;) .

Bandit, a są może do ściągnięcia te rzeczy dodatkowe z servera Brody'ego gdzieś? Bo nie chce mi się UT cache cleaner'a instalować :P: . To były jakieś małe pliczki.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: Bandit »

Folly to oficjalna mapa dostępna od dawien dawna w Thievery. Dopiero w wersji 1.5 nastąpiły zmiany, o których wspomniałaś i tak - wcześniej można było głosować w map-vote na Folly. Jakie dodatkowe pliki masz na myśli? Jeśli chodzi Ci o drobne to są już w map packu a większe mapy też można ściągnąć z Thievery Customs, ale zbyt dużo z tym roboty, dlatego chyba jeszcze dziś zrobię paczkę z tym, czego brakuje w moim map packu a jest zainstalowane na serwerach.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: grim_reaper »

Nie jestem w stanie przypomnieć sobie ich wszystkich ale to były pliki poniżej 100kb, jeden z nich miał w nazwie 'MODOS', to były z 2 czy 3 pliczki. Wiem, że Folly jest w standardzie, ale właśnie chodziło mi o to, że rzadko się w nią grało i dlatego zdawało mi się, że nawet w map-vote jej nie było.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: marek »

też sobie pograłem wczoraj - zdziwiłem się kiedy sie okazało, że gra toczy sie równolegle na 2 serwerach :? ale i tak atmosfera byla tak dobra, że grało się przyjemnie

PS: znacie tego gracza "i_am_new/jestem_nowy" ?
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: Bandit »

Ja "znam" tzn. mam jego numer gg. ;) Dobra biorę się za robienie mappacka... :roll:

-=EDIT=-
grim_reaper pisze:Nie jestem w stanie przypomnieć sobie ich wszystkich, ale to były pliki poniżej 100kb, jeden z nich miał w nazwie 'MODOS', to były z 2 czy 3 pliczki.
Takich i większych plików jest więcej, bo część ściągnie się, gdy wchodzi się na serwer przy dowolnej mapie a cześć będzie się pobierała dopiero, gdy któraś z niestandardowych map będzie wymagała obecności dodatkowych plików. Ja mam u siebie zainstalowany wyłącznie "MapPack-1.0 for TUT-1.6" i nic mi się nie ściągało, gdy pierwszy raz wszedłem na Brodys tzn. mój katalog "Cache" jest pusty. Więc jeśli nie chcesz instalować "MapPack-1.0 for TUT-1.6" :? mogę zrobić paczkę tylko z dodatkowymi plikami, które normalnie powinny znaleźć się w folderze "System".
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Więc jeśli nie chcesz instalować "MapPack-1.0 for TUT-1.6"
Ale ja mam zainstalowany ten MapPack :?
Marek pisze:też sobie pograłem wczoraj
A o której grałeś ? 8-) :chy
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: Bandit »

W takim razie sprawdź czy zainstalowałaś go w prawidłowym katalogu. Listę plików możesz znaleźć na Thievery Customs pod przyciskiem "Preview".
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: marek »

grim_reaper pisze:Marek napisał/a:
też sobie pograłem wczoraj


A o której grałeś ?
18,30 - około godzinki i później po 20,00 godzinkę, a co?
pierwszy raz przerwałem jak mi zaczęło ładować Asylum2 (11 MB :shock: ), a drugi raz wymiękłem jak się serwer opróżnił (ale na Brody nie wchodzilem już później)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: "A Thievery Taffer's Reunion"

Post autor: grim_reaper »

Marek pisze:18,30 - około godzinki i później po 20,00 godzinkę, a co?
A nic, bo jakoś Cię nie widziałam i myślałam, że coś ściemniasz nam tu :)) ;)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
ODPOWIEDZ