Witam

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Thieffer
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 26 czerwca 2006, 12:43

Witam

Post autor: Thieffer »

Witam wszystkich forumowiczow i od razu startuje z pytaniem. Czy ktos gra w Thievery regularne. Jesli tak to o ktorych godzinach. Chetnie bym zagral on-line bo boty nie grzesza inteligencja. :P
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Witam

Post autor: grim_reaper »

Thieffer pisze:Czy ktos gra w Thievery regularne
Zależy co dla Ciebie znaczy regularnie :P:?

Gramy naprawdę o różnych porach, i w różnych dniach, więc po prostu najlepszą metodą ( jak zwykle ) jest obserwacja serwerów na stronce Bandita
:arrow: http://tut.awardspace.com/index.html
lub czekanie na ewentualne posty w działach dotyczących Thievery, bądź w shoutboxie :)

Gdybyśmy się mieli dookreślać z godzinami, to zwykle, jeżeli już gramy, to późnymi popołudniami, a częściej wieczorami. Teraz są wakacje ( nie dla wszystkich ;) ), więc trudniej coś ustalać na stałe.

Thieffer pisze:boty nie grzesza inteligencja
Możesz ustawić na "Genius" xD ;)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Witam

Post autor: Bandit »

Witaj na forum! My już znamy się z gry. :) Grim jak zwykle opisała całą sytuację nad wyraz dokładnie... ;) Ja tylko dodam, że jakiś czas temu w TUT grało się częściej i gęściej no a teraz pozostaje czekać na odpowiednią chwilę lub weekend... Wczorajsza noc była dosyć wyjątkowa, jeśli chodzi o stan serwerów, ponieważ można było spotkać starych graczy, którzy już bardzo długo nie grali. Ogólnie rzecz biorąc można zaobserwować, że w TUT gra się w weekendy i poniedziałki a przez resztę tygodnia może zdarzyć się tak, że na serwerach nie spotka się żywej duszy. Dodatkowym źródłem informacji jest forum - http://forums.blackcatgames.com/index.php a konkretniej shoutbox. Aby mieć do niego dostęp trzeba się zarejestrować a następnie wysłać prywatną wiadomość z prośbą o dostęp do, mOdEtWo.
:chase: :shoot: :guard:
Estel
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 17 czerwca 2006, 02:13
Lokalizacja: Rivendell
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Estel »

Dodam dla porządku, że All-The-Seeing Eye również wykrywa servery Thievery (i supportuje uruchamianie), jeśli ktoś korzysta jak wyżej (z boku?) podpisany.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Witam

Post autor: Bandit »

Używałem kiedyś The All-Seeing Eye, ale z tego, co zaobserwowałem to ten program nie wyświetlał wszystkich serwerów a czasem nawet żadnych, jeśli chodzi o Thievery. Poza tym, komu chce się instalować oddzielny program, w którym jesteśmy skazani na oglądanie reklam i wyskakujące okienka namawiające nas do jego kupna? Już nawet nie wspomnę o konieczności konfiguracji programu, która dla poniektórych może być zbyt trudna - tak są takie osoby. Moja strona daje więcej informacji na temat serwera to po pierwsze a po drugie jest wygodniejsza w użyciu. Wystarczy wrzucić jeden plik do katalogu "plugins" i gotowe. Stronę można dodać do ulubionych i np. podczas przeglądania forum wejść na nią by sprawdzić czy ktoś w tym momencie gra. To na pewno o wiele szybszy sposób niż włączanie oddzielnego programu nie mówiąc już o grze, która na wolniejszych komputerach potrafi włączać się nawet kilka minut... Można by wymienić tu dużo więcej zalet mojej strony - pomijając jej obecne przejściowe wady -, ale nie w tym rzecz. Każdy ma jakieś tam swoje przyzwyczajenia, więc wybierze taki sposób prezentacji serwerów, jaki uzna dla siebie za lepszy.
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ