Counter-Strike

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Counter-Strike

Post autor: Bandit »

1942 - wiem, że na pewno miałem, ale gdzieś mi się zapodział... :(
2 - mam i zaraz zainstaluję - muszę jeszcze sprawdzić, jaka to wersja (chyba 1.3).
:chase: :shoot: :guard:
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Counter-Strike

Post autor: Intrak »

Ej .. a nie lepiej zostac przy CS'ie ?? albo przynajmniej ET ?? Bo wy jak jakas misje chwycicie to co chwilka nowa gre moze poprostu kazdy loguje sie na jakies Pokemony Online i jechane .... :pff6:

Ale tak powaznie to zostanmy przy grach jakis rozsadnych... moze i byc ten Battlefild ale ja go akurat nie mam ...
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Counter-Strike

Post autor: marek »

zaistalowałem tego countera, ale zauważyłem kilka "problemów": nie mogę się połączyć z żadnym serwerem bo jest "zły serial", oraz jak zainstalowałem PODbot2 to boty nie chcą się dołączyć do żadnej druzyny i jednie spectatuja, a kiedyś mi dizałały. pomóżcie
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Counter-Strike

Post autor: Bandit »

PODbot2 - ha-ha-ha te boty są do 1.5 - prehistoria! Teraz są nowe o wiele lepsze - nazywają się "Zbot" Chcesz je?. BTW a po co Ci boty skoro mieliśmy grać na multi? Anyway żeby grać na necie trzeba znać IP specjalnych serwerów non-steam - jest ich cała masa, ale czasem ciężko się dostać, bo są przez cały czas pełne, dlatego lepiej wejdź na Hamachi i zagraj razem z nami. Jak na razie udało nam się grać w 5 osób. To całkiem przyzwoity wynik. ;)
:arrow: Serwery CS 1.6 non-steam
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Counter-Strike

Post autor: marek »

od rana nie mogę się połączyć z Hamachi, nie wiem co jest :? też macie problemy?
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Counter-Strike

Post autor: Bandit »

Istnieje Oficjalne Polskie Forum Hamachi, więc tam poszukaj informacji zamiast pytać się tutaj. ;)
:arrow: http://hamachi.pl/
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
3dfx
Skryba
Posty: 286
Rejestracja: 06 marca 2005, 21:31
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Counter-Strike

Post autor: 3dfx »

nikt juz nie gra w TUT? :(
ZDEPTAJMY BEZECNE!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Counter-Strike

Post autor: Bandit »

Następny?! :| Po czym to stwierdzasz?! To, że nie mamy, o czym gadać nie znaczy, że nikt nie gra w Thievery. :pff6:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Counter-Strike

Post autor: Azaqi »

Ja gierze sobie w countera C0, ale mam i starsze wersje więc z chęcią przyłącze sie do zabawy :) . Po za tym odkryłem ostatnio ET - gierze głownie na niemieckim serwerze "Flame Guards" pod nickiem "MaD CaT". Zaczynam szukać jakiegoś klanu do ET więc jeśli ktoś zna jakiś w którym nie pogardzą niezłym snajperem, to proszę pisać ;) . Oczywiście zdaża mi sie także zagrać w TuTki - wróciłem do złodziejstwa po dłuuuuugiej przerwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Counter-Strike

Post autor: Agnar »

Azaqi :P ja grywalem w ET w klanach i powiem ci tylko ze snajper czyli covert ops to najmiej poszukiwana postac :P bo praktycznie beezuzyteczna w klanowych rozgrywkach...

Wracajac do TUT :P pomylilem sie w sensie mowiac ze tut umiera... bo to ***** prawda :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Counter-Strike

Post autor: Azaqi »

Heh - szkoda. Bo właśnei ta funkcja mi najbardziej przypadła do gustu. Nie rozumiem jednak dlaczego covert ops jest nieprzydatny - w takim CSie przykładowo dobry snajper sieje największy postrach, a snajperki są na wielu serwerach wręcz zabronione.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Counter-Strike

Post autor: Agnar »

Poniewaz ET to gra na szybkosc... tam gosciu nie wychodzi i mu lep odsteliwujesz... pozatym sa apteczki... wiec latwo uleczyc... tam jak bronia to kampia jak sie da... wiec snajperka sie nie przydaje... pozatym w ET bron jest bardzo celna wiec jesli cie zauwaza to zaczna strzelac i cie zabija... :/ poprostu... wiesz... tez bardzo coverta lubie... ale niestety... bardzo zadko jest z niego porzytek... chociaz na niektorych mapach jest niezbedny... ale bardzo malo takich map jest... wiec... :/ pozatym latwo zmienic profesje... a covertem grac kazdy umie... i napewno nie wybieraja snajpy zeby nawalac z odleglosci... choc snajpa tez jest dobra na bliski dystans :)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
3dfx
Skryba
Posty: 286
Rejestracja: 06 marca 2005, 21:31
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Counter-Strike

Post autor: 3dfx »

Azaqi pisze:Heh - szkoda. Bo właśnei ta funkcja mi najbardziej przypadła do gustu. Nie rozumiem jednak dlaczego covert ops jest nieprzydatny - w takim CSie przykładowo dobry snajper sieje największy postrach, a snajperki są na wielu serwerach wręcz zabronione
Polecam America's Army :)
Bandit pisze:Następny?! Po czym to stwierdzasz?! To, że nie mamy, o czym gadać nie znaczy, że nikt nie gra w Thievery.
Pytalem na forum kiedy gracie nikt mi nie odpisal. Wyslalem CI tez wiadomosc na priv i tez nie odpisales.
ZDEPTAJMY BEZECNE!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Counter-Strike

Post autor: Bandit »

Nie musisz przecież grać koniecznie z graczami z tego forum. Wejdź na jakiś serwer, potrenuj trochę a potem zacznij grać z tymi, co akurat grają. Nie możesz oczekiwać od nas, że będziemy wołać cię za każdym razem, gdy znajdziemy czas na grę. Trochę samodzielności...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Arkadikuss
Bełkotliwiec
Posty: 23
Rejestracja: 29 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Malbork

Re: Counter-Strike

Post autor: Arkadikuss »

counter strike - to najgorsza gra jaka mogla powstać ! toż to dno, żadnego urozmaicenia, wiecznie schematy, doslownie DNO, Nie trawię tej najnudniejszej gry pod słońcem !!!!!!!!! Sux Sux Sux :)
Niech ciemność będzie mą diecezją...
Noc mym ministerstwem...
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Counter-Strike

Post autor: Bandit »

No cóż od czasu do czasu dobrze jest się pobawić w terrorystę... ;) Albo w milicjanta! :))
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Counter-Strike

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:w milicjanta
Buahahah, ktoś tu chyba wsiadł do wehikułu czasu xD ;) :-D .

Ja się mogę pobawić, ale tylko w realu :luk :rad
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
kwk
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 17 października 2006, 19:19

Re: Counter-Strike

Post autor: kwk »

czy ktoś może podać strone skąd moge ściągnąć boty do tego CS'a bo nigdzie nie moge znaleść.
Awatar użytkownika
HoFFi
Bełkotliwiec
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2007, 14:41
Lokalizacja: Tychy

Re: Counter-Strike

Post autor: HoFFi »

JA gram w COunter STrike 1.6 :) w czołówce klanów :P
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ