Tournament of Darkness V

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Czy masz zamiar wziąć czynny udział w Tournament of Darkness V?

Czas głosowania minął 30 września 2006, 06:00

Tak.
3
75%
Nie, ponieważ...
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Bandit »

Wygląda na to, że jednak można jeszcze wysyłać zgłoszenia, bo Bio stwierdził, że:
Alright, I made a mistake when I was looking through all my PMs. All I saw in Louie's was "wanna be a captain" because the DONT was on the previous line. My bad, but this does mean I need one more captain. Actually, I need two more captains because we have several late joiners that I'm going to add to the roster.

This will put us at 6 teams of 5 players.

Any volunteers? I just need two people and really all you're doing is submitting a list of player picks then organizing your team at the tourney.


[ Dodano: 11-10-2006, 16:15 ]
Tylko nie wiem jak mu wyszło, że ma być 6 drużyn po 5 graczy skoro na początku było 4 kapitanów potem okazało się, że było ich 3 a on chce teraz 2 dodatkowych, czyli będzie razem 5 kapitanów a przy 30 graczach i 5 kapitanach wychodzi, że będzie 5 drużyn po 6 graczy! WTF?!
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Agnar »

Dlatego chce zrobic 6 druzyn po 5 graczy :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Bandit »

Taa byłoby dobrze tylko ciekawe skąd wytrzaśnie tylu kapitanów?! :pff6:

[ Dodano: 11-10-2006, 19:16 ]

No i wszystko się wyjaśniło. Biohazard też będzie kapitanem, ale to nie zmienia faktu, że nadal potrzebujemy dwóch kapitanów. Jak widać słusznie sądziłem, że można jeszcze wysyłać zgłoszenia, bo Azaqi został dodany do listy mimo to, że wysłał zgłoszenie po czasie.
aldaris
industrialism
Rodent
ducky
DEC
sky-fiwa-
Bandit
Shug
Grimmy (Vigilant)
FatRatHead
HomeSkillet
Convict
okih-imus
Gladius
PhaeThorn
røé faweron
Klepton
FixXxer
beast
Salsa
TheMachine
Biggie (Bigfoot)
Louie
Spidey
Curunir
Azaqi
Biohazard – C
Aggamemnon – C
Agnar – C
Beowulf – C


[ Dodano: 12-10-2006, 14:59 ]

No to się nam pokomplikowało, bo skoro FRH będzie kapitanem to biorąc pod uwagę zeszłoroczny ToD może chcieć wziąć mnie do swojej drużyny, ale czy aż na pierwszym miejscu? Swoją drogą Flacek to stary aliaser i z tego powodu ludzie nie wiedzą, na co go stać. Na przykład Okih nie wymienił go wśród graczy, których uważa za lepszych. Co wy myślicie na ten temat?

[ Dodano: 13-10-2006, 09:20 ]

Hej, jest tu kto? :roll:
Biohazard pisze:New and Final Roster
Alright, here's the new and updated roster. If all of you could renumber these and send them back I'd really appreciate it. I've deleted the rosters you all sent me earlier to avoid confusion so I don't have them anymore. If you would like me to reuse that roster again and don't care about the changes, just copy and resend me what you had sent me before. Thanks

Captains: Aggamemnon, Agnar, Beowulf, Biohazard, TafferBoy

aldaris
industrialism
Rodent
ducky
DEC
sky-fiwa-
Bandit
Shug
Grimmy (Vigilant)
FatRatHead
HomeSkillet
Convict
okih-imus
PhaeThorn
røé faweron
Klepton
FixXxer
beast
Salsa
TheMachine
Biggie (Bigfoot)
Louie
Spidey
Curunir
Azaqi
Mam już mętlik w głowie... :x FRH jest na liście...

[ Dodano: 13-10-2006, 10:37 ]

Czy zgadzacie się z kolejnością graczy na poniższej liście?

Captain: Agnar
1 ducky
2 Bandit
3 aldaris
4 Grimmy (Vigilant) - Grimmy może mieć problemy z graniem... nie wiem czy nie powinna być w takim razie na 5 miejscu...
5 Azaqi
6 FatRatHead
7 Biggie (Bigfoot)
8 DEC
9 okih-imus
10 roé faweron
11 FixXxer
12 PhaeThorn
13 TheMachine
14 Louie
15 Shug
16 Convict
17 Rodent
18 beast
19 Spidey
20 sky-fiwa-
21 Salsa
22 HomeSkillet
23 Curunir
24 Klepton
25 industrialism
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2006, 02:55 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:4 Grimmy (Vigilant) - Grimmy może mieć problemy z graniem... nie wiem czy nie powinna być w takim razie na 5 miejscu...
O co ci chodzi? :| . Ja już dawno zaaranżowałam, żeby mieć wtedy swobodny dostęp do lepszego kompa i do grania o dowolnej porze dnia ( nocy ), więc ja z mojej strony nie widzę problemu, co najwyżej problemy mogą być niezależne ode mnie ( brak prądu itp. ).

A i mam w nosie już czy chcecie, żebym była na liście 4, czy 5, mogę być 10, a nawet 50... :x

Lepiej osobiściwe spytaj Bio w PW, jaka w końcu jest lista, i niech wyślę właściwą, bo tak to widzę, że sam sie gubi nieźle. A Okih to mało gra, więc co on może wiedzieć o wielu graczach na liście, wymienił tych, których najlepiej zna...
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Bandit »

Lista, którą tutaj przedstawiłem pochodzi z PM od Biohazarda a nie z publicznego tematu, więc powinna być i raczej jest ostateczna, dlatego nie będę do niego nic pisał. Chodzi mi o te twoje teleporty. Próbowałaś grać na innych serwerach?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Chodzi mi o te twoje teleporty. Próbowałaś grać na innych serwerach?
Już doszłam do tego przez co się tak dzieje, na szczęście był taki temat na BCG, po prostu TUT nie było uruchomione w trybie zgodności z Win98 :P: , ale najśmieszniejsze jest to, że wcześniej już grałam i było dobrze, a nic nie przestawiałam :? . Tylko później jeszcze był jakiś inny zonk - z kolei czasami zwalniało :x , ale tak czasem tylko, wtedy biegałam sobie szczurkiem po mapie, nie grałam. No, ale jeszcze w ciągu tygodnia na pewno włączę na tym drugim kompie tutki, to powinno się wyjaśnić :).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Bandit »

Chciałoby się rzec "a nie mówiłem?".
Biohazard pisze:ToD V Teams Posted!

Here are the teams that will be competing next weekend for the coveted Tournament of Darkness championship:

Team Aggamemnon
Biggie
Klepton
FixXxer
TheMachine


Team Agnar
aldaris
Azaqi
ducky
Grimmy (Vigilant)


Team Beowulf
Bandit
Homeskillet
okih-himus
Spidey


Team Biohazard
PhaeThorn
Rodent
Shug
sky-fiwa-


Team FatRatHead
Curunir
DEC
industrialism
Salsa


Team Gladius
beast
Convict
Louie
røé faweron


I think all the teams look very good this year, and it should be a very exciting tournament.

IMPORTANT: Times for matches will be posted either later today or tomorrow. Captains: make sure that your team knows when to be online, or designate someone else on the team to coordinate times for you.
Agnar, teraz możesz już przejąć całkowite dowodzenie, jeśli chodzi o turniej. Ja się do waszych spraw nie mieszam, bo mam zamiar pomóc swojej drużynie w dojściu do ostatniej rundy... :cwa
Swoją drogą wylądowałem w całkiem niezłej drużynie. Ale dobrze, że nie będę grał w tej samej, co Inus! :rad Jeśli będzie nam dane grać razem to damy wam ostry wycisk! :twisted:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: grim_reaper »

Ja piernicze, ale jaja xD. Nie spodziewałam się aż takiego wymieszania, zobaczcie jak mockersi są wymieszani, i tak nam się poszczęściło, że gramy sami Polacy :). Szkoda Bandyś, ale zawsze mamy Aldiego i Flaczka 8-) hyhy.

A indus to niezły lol, szkoda, że Bio nie napisał nicków w kolejności wybierania, byłoby widać komu na kim najbardziej zależało.

No to powodzenia nam i Twojej drużynie Bandit też ;).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: aldaris »

Trochę szkoda, że cię z nami nie ma w drużynie, Bandit. Za to będzie kogo pokonać xD. GooD LucK.
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Azaqi »

Bandit był rozchwytywany jak widzę :) i nie trafił do nas :cry:. No to mamy podwójnie ciężko, bo straciliśmy bardzo dobrego gracza, który teraz będzie grać przeciw nam, a Bandit lubi wygrywać i dobrze zna nasz styl grania. Dlatego koniecznie musimy się zgrać razem, w tej drużynie, w której teraz jesteśmy. Proponuję dziś zacząć, TS oczywiście obowiązkowy :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Agnar »

Azaqi pisze:No to mamy podwójnie ciężko, bo straciliśmy bardzo dobrego gracza,
Dla mnie to zadna strata xD hehe oczywiscie zartuje ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: grim_reaper »

No to mamy czasy ludzie :).
Biohazard pisze:
Official ToD V Bracket and Times


ToD V Bracket

That is a rough outline of the course the tournament will take next weekend. I made it as simple as I could, but this tournament setup was quite a bit more complicated that any other I've tried before. I should also note, the last championship bracket is single elimination to determine the winner.

The following are the tentative times for the matches. I will be adding server info once the server situation is worked out, so be sure to check back to this post.


Saturday Matches

Bracket 1 - Team Aggamemnon vs Team Agnar
16:00 GMT


Bracket 2 - Team Beowulf vs Team Biohazard
16:00 GMT


Bracket 3 - Team FatRatHead vs Team Sea Slug
17:30 GMT



Bracket A
17:30 GMT



Bracket 4
19:00 GMT



Bracket 5
20:30 GMT



Bracket B
20:30 GMT



Bracket 6
22:00 GMT



Bracket 7
23:30 GMT


Bracket C
23:30 GMT



Sunday Matches

Bracket 8
18:00 GMT



Bracket D
19:30 GMT



Championship Match
21:00 GMT
Bio zaznacza, że te czasy są tymczasowe i żeby stale obserwować zmiany w tym temacie. Starał się też, żeby sposób eliminacji był prosty i przejrzysty, choć tym razem było to bardziej skomplikowane niż poprzednimi razy.
Teraz możecie planować dokładniej swój czas na grę, z zapasem czas na pojawienie się na TS, rozgrzewki itp.

Powodzenia ;).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: aldaris »

No dobra, jutro jest ToDV więc mam nadzieję, że wszyscy się stawią, najlepiej już o 16:30, bo już o 17 (16 GMT) gramy pierwszy (miejmy nadzieję, że wygrany) mecz. W te 30 minut będziemy mogli rozegrać jakąś mapę dla rozgrzewki. Teoretycznie powinien to powiedzieć kapitan drużyny (czytaj Agnar) ale jakoś go tu nie widać=P więc ktoś musiał go zastąpić.
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Agnar »

Popieram ;) ze jutro najlepiej nawet o 16 sie zleciec... omowienie, przetestowanie wszystkiego, przygotowanie i ewentualne naprawy ;) TS obowiazkowy !
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Bandit »

Radzę wam żebyście korzystali z "BlackCatGames TeamSpeak Server" IP: mach.homeip.net:8767

Ostatnio serwery, na których znajdują się nasze kanały są niestabilne i w weekendy są bardziej obciążone a to spowoduję przerwy w dźwięku i większe opóźnienia.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: aldaris »

Dzięki za radę Bandit. Niech Agnar zadecyduje jakiego serwera użyjemy. Możecie się zebrać o 16 ale ja mogę się trochę spóźnić. Dlatego proponowałem 16:30, ale nic nie stoi w przeszkodzie abyście zaczęli wcześniej beze mnie.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: grim_reaper »

No tak BCG jest ok, ale żeby nam podczas gry nikt nie właził na kanał ( nie, że ma podsłuchiwać, tylko żeby nie było przerw w mówieniu ) potrzebujemy zahasłowanego kanału...Flaczku? :luk Ja mogę być już po 15 :).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Agnar »

Hmmm mozemy sprobowac tego kanalu ;) ja chyba tez bede wczesniej grim ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Bandit »

Biohazard pisze:A Change of Times

Alright, so after the first day of tournament play we are down to 3 teams. Unfortunately, most of the American players were eliminated from the tournament. I believe there are 2 of us left actually... :p

That leaves the Europeans and the Aussies. Well, to be honest I understand that asking the Australians to get up at 3 in the morning on a Monday is unfair, so I am adjusting the times.

The first match that will take place on Sunday will be at 12:00 GMT. That puts the matches at midday for the Europeans, early morning for the Americans, and night for the Aussies.

I hope this does not cause too many problems, but I did say this was a weekend long tournament and I am trying to be as accomodating as possible. If there are any problems feel free to post here for discussion.
Bio musiał zmienić czas rozpoczęcia ze względu na graczy z Australii, dla których w starym układzie mecz rozpoczynałby się o 4 nad ranem. Według nowych ustaleń wasz mecz rozpocznie się o 14:00 naszego czasu.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: grim_reaper »

Dla mnie bomba, bo gdyby nam się udało dojść do finału :luk :chy, to będzie to godzina 17 naszego czasu, a nie 23, tak jak to pierwotnie miało być, więc nie będę miała problemu z zagraniem nadal na lepszym kompie i proszeniem się rodziców, o to czy mogę grać o tak późnej porze, a co dopiero używać Tsa :kwa.

Jupi!

Tak, w ogóle to bardzo się cieszę, że doszliśmy już tak daleko, naprawdę było nieźle. Teraz zmierzymy sie znowu z drużyną Usual Suspects, czyli team Biohazard, a to zatwardziali gracze - łatwo nie będzie, ale przy dobrym wyborze mapy i współpracy ( to jest nie wyłażeniu na pastwę strzał i ko i trzymanie się w kupie) mamy szanse.

Do zobaczenia!

EDIT

Hah, i tak daliśmy czadu, można powiedzieć, że dużo nie powinniśmy sobie zarzucać po tym turnieju, a wybory map granych przez nas w dwu ostatnich meczach były niestety dla nas niefortunne :kwa. Przeciwnicy dobrze wiedzieli dlaczego te akurat mapy wybierają, bo po prostu mieli na nich znaczącą przewagę...no, ale zobaczymy co tam wyjdzie i od kogo teraz...

A tak poza tym to świetnie się z Wami bawiłam i dzięki za to, że byliście, było wesoło, nawet jak przegrywaliśmy :-D .

Hasła turniejowe:

"morele"

"żyły mnie bolą!"

"zombie_brainnnssss" xD

"aldaris! no wybieraj!" :tar hyhyhy ;)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: aldaris »

grim_reaper pisze:Hasła turniejowe:

"aldaris! no wybieraj!" :tar hyhyhy ;)
:p

Gdyby nie wybrali tych map (Skeltston i Stronghold) byłoby lepiej. Moglibyśmy wtedy wygrać. Koniec gdybania.

Team Biohazard wygrał ToDV i tyle.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: grim_reaper »

aldaris pisze:Team Biohazard wygrał ToDV i tyle.
To jeszcze nie koniec 8-) . A niech se wygrał... zobaczymy *bierze osełkę do kosy* :twisted:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: aldaris »

grim_reaper pisze:To jeszcze nie koniec 8-) . A niech se wygrał... zobaczymy *bierze osełkę do kosy* :twisted:
Rozumiem że to jest zapowiedź na następny ToD? xD
Ostatnio zmieniony 24 października 2006, 08:30 przez aldaris, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: Bandit »

W tej chwili wysyłam filmy na serwer i w miarę ładowania kolejnych plików będę sukcesywnie podawał linki do tych plików, które już wysłałem.

Nie jestem zbytnio zadowolony ze swoich nagrań, ponieważ robiłem je programem Game Cam a program ten w ogóle nie nadaje się do TUT, ponieważ:
- ścieżki dźwiękowe na poszczególnych filmach są trochę lub bardziej przesunięte w odniesieniu do tego, co dzieje się na ekranie
- jakość obrazu jest słaba i dodatkowo muszę rozjaśniać obraz oraz zmniejszać kontrast żeby obraz był w miarę naturalny.

Nie planowałem nagrywania, bo nie miałem wystarczającej ilości miejsca na porządną jakość, dlatego to tak wyszło. Ale z drugiej strony nie wyszło mi to aż tak źle zważywszy na fakt, że nie przygotowywałem się do tego żeby coś nagrać.

Jeśli chodzi o angielskie napisy do filmów to może być z tym problem, ponieważ Azaqiego i Flaczka słychać momentami bardzo słabo albo ich głos jest zagłuszany przez inne dźwięki. Obejrzyjcie filmy i powiedzcie mi czy mam robić te napisy czy w ogóle nie będziemy tego udostępniać poza tym forum?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tournament of Darkness V

Post autor: grim_reaper »

Ale skąd te przesunięcia dźwięku?

Ja mogę posłuchać i zobaczymy. Najwyżej przetłumaczy się tylko to, co słychać :). Napisy byłyby super.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
ODPOWIEDZ