Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: _OskaR »

Przytrzymujesz prawy przycisk i otwierasz - chyba, że drzwi są już otwarte, albo można je otwierać tylko kluczem.
Zdenek
Bełkotliwiec
Posty: 22
Rejestracja: 11 października 2008, 15:42

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Zdenek »

Dobra mogę przejść egzamin tylko kiedy a mapę to sobie wybiorę mam Jedno pytanie czy koniecznie muszę ją wygrać bo zawsze zbieram dużo Loota ale jakoś nigdy nie mogę tyle ile jest wymagane a po za tym

drugie pytanie czy jak jest np w wytycznych 600 loot ja będę miał 300 ktoś 300 i jak wejdziemy do Exitu czy to będzie koniec gry czy jedna osoba musi mieć cały Loot potrzebny do zakończenia misji.
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: _OskaR »

Osoby w exicie muszą mieć W SUMIE wymaganą ilość.
Może wybierasz jakieś mapy, na których jest mało kasy? Jest takich trochę - jest też sporo takich, gdzie masz 2 razy więcej, niż musisz uzbierać - wciśnij w czasie gry F2, to się dowiesz.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

Najlepiej byłoby gdybyś wybrał mapę, na której jest do ukradnięcia loot oraz jakiś przedmiot. Np. Nostalgia byłaby odpowiednia. Pisząc o przejściu mapy miałem na myśli wykonanie wszystkich zadań, więc także dotarcie do exitu.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Michal »

IMHO taki egzamin nie powinien odbyć się wcześniej niż za kilka miesięcy. A w ogóle to po chuj jakikolwiek egzamin. Będzie chłop robił postępy, zachowywał się normalnie na serwerach, nie zniechęci się za 2 tygodnie to pewnie po jakimś czasie Bandit sam się po niego zgłosi. Teraz jest stanowczo za wcześnie. Ktoś kto kilka dni temu nie wiedział jak otworzyć drzwi lockpickami ma być członkiem gildii? Ja rozumiem, każdy kiedyś tam uczył się nawet najprostszych czynności i zasad czy też map w Thievery, to normalna kolej rzeczy. Ale żeby od razu do gildii? Nie widziałem jeszcze Zdenka w akcji ale z tego co wyczytałem to powinno jeszcze trochę wody w Wiśle upłynąć.

Zdenek, nie miej mi za złe, że jestem na nie. Graj dalej w TUT i ciesz się grą, zdobywaj doświadczenie i umiejętności. Na Tomcatsy przyjdzie czas. A wcale nie trzeba być jakimś wybitnym graczem by móc nosi taga. Jestem tego dobrym przykładem :P

A... i to jest tylko moje zdanie a nie jakiś wyrok. Bandit niech zrobi ankietę jak ma wątpliwości, albo niech sam decyduje..nvm.
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2008, 00:52 przez Michal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Bandit »

To żaden egzamin. Ja także jeszcze nie widziałem go w akcji a nie chcę przedwcześnie wyrabiać sobie zdania na jego temat, dlatego zaproponowałem taki mały test, ale nawet, jeśli ukończy mapę to nie znaczy, że go zda... ;)
:chase: :shoot: :guard:
Zdenek
Bełkotliwiec
Posty: 22
Rejestracja: 11 października 2008, 15:42

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Zdenek »

Dobra wiadomość mam Mikrofon i TS 2.
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Makao »

Mam pytanie czy mogę należeć do Gildii z umiejętnościami to różnie w jednej słabo a raz dobrze może ktoś powie co źle robię a ja to poprawie bo spotkałem się z wieloma graczami dzisiaj.
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: _OskaR »

Makao pisze:Mam pytanie czy mogę należeć do Gildii z umiejętnościami to różnie w jednej słabo a raz dobrze może ktoś powie co źle robię a ja to poprawie bo spotkałem się z wieloma graczami dzisiaj.
Gdzie się tak spieszysz? Nie martw się - jeśli będziesz się nadawał, to nawet nie będziesz musiał o to pytać - to ty będziesz pytany, czy chcesz. Graj dalej, a odpowiednia chwila sama nadejdzie.
A jeśli już o to pytasz - dlaczego chciałbyś wstąpić do T?
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Makao »

Bo chciałby przeżyć coś nowego poznać jak to jest dla tego chce wstąpić.
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Ważne sprawy organizacyjne decydujące o naszej przyszłości

Post autor: Black_Fox »

Normalnie jest. Ja należę. Znaczy... należę jeszcze? ;) A nie gram już od dawnnna. :P
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
ODPOWIEDZ