Nowy gracz

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Kurak
Mechanista
Posty: 359
Rejestracja: 10 marca 2007, 22:14
Lokalizacja: z Przyszłości
Kontakt:

Re: Nowy gracz

Post autor: Kurak »

jeszcze 1 sprawa: ma ktoś działający link do patcha UT 4.36 dla wersji no-cd? link podany przez Bandita już nie działa :/
edit: i kolejny problem, kurczę :/
chodzi o to, że ściągnąłem te 8 plików (za pomocą FlashGeta), które podlinkował Bandit w 1. punkcie w opisie instalki i chcę je rozpakować WinRARem. z "put.rar" wychodzi plik "ut.exe", potem rozpakowuję "put.r00" i jest plik o takiej samej nazwie... czy mam każdy z nich po kolei odpalać? poza tym, wyskakuje błąd przy próbie rozpakowania "put.r01" - "brak plików do wypakowania" oraz "muszę rozpocząć wypakowanie od poprzedniego woluminu" :/
Wymyśliłem sobie na to sposób: będę udawał głuchoniemego.
J. D. Salinger, "Buszujący w zbożu"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nowy gracz

Post autor: Bandit »

Nie rozpakowuje się tego pojedynczo tylko wszystko na raz poprzez rozpakowanie pliku początkowego "put.rar" - wszystkie pliki muszą być w tym samym folderze). W wyniku rozpakowania powinien pojawić się plik "ut.exe" który także należy rozpakować. Na koniec otrzymasz plik "ut.iso", który możesz nagrać na płytkę albo zamontować w wirtualnym napędzie a jeśli już to zrobisz to nie będzie potrzebny ci patch no-cd.
:chase: :shoot: :guard:
3run
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:06

Re: Nowy gracz

Post autor: 3run »

Witam, jestem nowy (3-4 mies. gram)
Malo na serverach siedze bo pierw musze nabrac odpowiedni "skill" na solo.
ODPOWIEDZ