Tomcats vs. CTG

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Tomcats vs. CTG

Post autor: aldaris »

Pytam się czy jesteście zainteresowani grą przeciwko CTG, teoretycznie mecz jest juz w trakcie ustalania - http://forums.blackcatgames.com/showthread.php?p=203658. Czekam na waszą opinię, przy okazji piszcie kiedy możecie zagrać i czy w ogóle chcecie aby mecz się odbył.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: grim_reaper »

Ja już napisałam, zastanawiam się tylko kogo wystawi CTG...

Aldaris wybieraj no! xD Powodzenia chłopaki, będzie ciężko bez reszty graczy, ale zawsze to jakaś nauka, nie ;)?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Przemek557 »

Nie znam ziomów. Kto gra w CTG??
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Black_Fox »

Wiecie, że na mnie zawsze można liczyc. (O ile mi coś nie wypadnie.) Więc jestem do waszej dyspozycji. Już mamy dwóch, potrzeba co najmniej 3 - 4, PaV? Żyjesz? Przemek też raczej powinien byc dostępny. Najgorsze jest to, że musimy miec mocną taktykę, bo ja gram słabo, zwłaszcza po tej 20 dniowej przerwie... nie chcę oceniac pozostałych graczy, ale PaV powinien się bardziej kontrolowac emocjonalnie, bo to mu blokuję drogę do mistrzostwa, a Przemek tak jak ja się uczy... zgłaszajcie się, jak najszybciej, Kerte? A ty Grim nie zagrasz? FRH jest IMO wymagającym przeciwnikiem, a cholera wie kto jeszcze zagra w ich drużynie.

PS. Więc kiedy pierwszy trening? ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Przemek557 »

Ajajajajaj...... A więc CTG to CRKZ Thievery Guild???
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: grim_reaper »

Black_Fox pisze:A ty Grim nie zagrasz?
naprawdę dla mnie nastały teraz ciężkie czasy :( bardzo bym chciała Wam pomóc, ale jest to praktycznie mało możliwe, bo im bliżej końca stycznia lub połowy lutego miałoby to być, to tym gorzej dla mnie, bo mam egzaminy i muszę oddać rozdział pracy :(. Gdyby to było w marcu...xD to może, albo jakoś po tych moich wszystkich perypetiach, ale kto będzie tyle czekał. Poza tym FRH nie określił jeszcze właśnie kto miałby grać, prócz niego i pewnie Crouching Dorka...

Alda bierz sprawy w swoje ręce, zostałeś demokratycznie wybrany na lidera po Bandicie :P:, wierzę, że macie dużo szans, tylko poćwiczcie razem co się tylko da :)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: aldaris »

Wydaje mi się, że trochę to potrwa zanim mecz się odbędzie. Jednak będzie to raczej szybciej niż w marcu :?. Z treningiem poczekamy aż się pojawi jeszcze ktoś. Tak jak mówi Fox mamy 2 osoby, 3 to minimum. Chciałbym wiedzieć czy np. dox będzie chciał/mógł grać ale jakoś go tu nie widać zupełnie. PaV też rzadko się odzywa. Ogólnie wydaje mi się, że FRH ma zamiar cały mecz DMować, dlatego będzie trzeba się na to przygotować i poćwiczyć między innymi DM. Więcej info gdy będą chętni.

Od razu uprzedzam, że treningu nie będzie za wiele, gdyż ja w tym roku także mam bardzo mało czasu. Proponuję, jako dodatkowy trening grać na zwykłych serwerach, póki nie odbędzie się mecz.
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2007, 15:12 przez aldaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Przemek557 »

No, jeśli by wam kogoś brakowało to możecie na mnie liczyć.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Black_Fox »

grim_reaper pisze:po tych moich wszystkich perypetiach
Liczę, że po nich zaczniesz naprawdę grac częściej. Poczekamy. ;)
aldaris pisze:Od razu uprzedzam, że treningu nie będzie za wiele, gdyż ja w tym roku także mam bardzo mało czasu. Proponuję, jako dodatkowy trening grać na zwykłych serwerach, póki nie odbędzie się mecz.
Więc krótko mówiąc lipa, bo u nas brakuje dobrych graczy, a trening to podstawa, trening czyni mistrza. Na publicznych serverach grac też można, ale to nie to co indywidualny, klanowy trening z TS. Można oczywiście się zorganizowac bez lidera, wystarczy tylko trochę dobrych chęci i ludzi.

PS. A co z Azaqim? Halo tu Ziemia.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: grim_reaper »

aldaris pisze:chciałbym wiedzieć czy np. dox będzie chciał/mógł grać ale jakoś go tu nie widać zupełnie. PaV też rzadko się odzywa.
PS. A co z Azaqim? Halo tu Ziemia.
Alda, przecież wiesz, co masz robić, jak ludzie nie zaglądają tu, jeśli potrzebujesz pomocy, mogę pomóc, ale generalnie rozsyłaj wici na gg :) Azi wiem, że bywa, bo mu się opis zmieniał :P:.

aldaris pisze:Ogólnie wydaje mi się, że FRH ma zamiar cały mecz DMować, dlatego będzie trzeba się na to przygotować i poćwiczyć między innymi DM. Więcej info gdy będą chętni.
Więcej nie pisz, pamiętaj, że "ściany mają uszy" i oczy też i nawet po polsku rozumieją :)) 8-) , jakby coś, to możesz ustawić taki temat w naszym tutkowym dziale - taki stricte co do taktyk i przypuszczeń itd.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: aldaris »

Na gg wkleiłem wszystkim link. Możliwe, że nie dotarła wiadomość, ale mogę to zrobić jeszcze raz.
grim_reaper pisze:Więcej nie pisz, pamiętaj, że "ściany mają uszy" i oczy też i nawet po polsku rozumieją :)) 8-) , jakby coś, to możesz ustawić taki temat w naszym tutkowym dziale - taki stricte co do taktyk i przypuszczeń itd
Hehe, domyślam sie tego a to nie była jeszcze jakaś super taktyka:P Przeniósłbym temat do innego działu ale nie mam jak, więc jak już będziemy znać więcej szczegółów odnośnie meczu i naszego składu to stworzymy nowy wątek w innym dziale.
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Black_Fox »

Proponuję stworzyc ten wątek, bo coś już "szumi", dostałem informację od Przemka i byłem na forum BCG. Zacznijcie też coś myślec o treningu, bo trzeba coś wymyslic! I inne rzeczy jak: wyregulowanie TS, oszacowanie map na których najprawdopodobniej będziemy grac, podział zadań w drużynie, kto kogo pilnuje, kto co kradnie itp. Bo szanse mamy małe... a "w ciemno" nie chcę grac. :roll:
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: grim_reaper »

http://forums.blackcatgames.com/showthr ... post204066

odpiszcie (alda), bo się CTG zamiast z Wami umówi z Mockersami ( ciekawe, przecież tacy byli zajęci...>< )

podali Wam wstępnie godzinę ok 19 - 20 PM ( dla nas około 20 jeśli dobrze policzyłam ), w sobotę...
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: aldaris »

Napisałem, że sobota 20 będzie ok, dajcie znać czy wam odpowiada. Ja bym proponował dziś trening o 20, gdzie ustalimy taktykę. Odbędzie się na serwerze z nazwą naszego teamu, hasło mam nadzieje pamiętacie, a jak nie to powiedzcie a ja wyślę na PM. Oczywiście Grim ciebie też zapraszamy na trening, jeśli możesz to przyjdź xD
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: grim_reaper »

Oczywiście Grim ciebie też zapraszamy na trening, jeśli możesz to przyjdź xD
dziękuję za zaproszenie :)), jeśli możecie to napiszcie za mnie rozdział pracy pracy magisterskiej, to chętnie potrenuję z Wami xD ;).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Przemek557 »

Jeśliby się zastanowić to dla mnie ta sobota byłaby najlepsza. Ale wydaje mi się że nie będę miał dzisiaj ani jutro czasu, więc nie będę na treningu :? :( Ewentualnie możecie napisać wiadomo gdzie najważniejsze rzeczy z treningu. Chyba żeby zrobić jeszcze jeden trening w piątek na przykład(jeśli byście mieli czas)
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Black_Fox »

Przepraszam, ale ja... nie wyobrażam sobie treningu w dwie osoby. Ja mogę zawsze, powiedzcie kiedy wy możecie. Piatek wam pasuje, albo SO przed meczem? Najlepiej obydwa terminy... Np. w PT wyregulowac TS, bo ja dawno nie używałem, to detal, ale ważny, obmyślic taktykę, a w SO taka powtórka. Piszcie tu szybko!

PS. Mockersi dla nas nie mieli czasu, a na BCG co innego widziałem... :roll:
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: aldaris »

Grim: oj tam te pół godziny nie robi różnicy:P

Ogólnie wydaje mi się, że trochę za szybko ten mecz, 3 dni to mało na przygotowania. Można zawsze przenieść spotkanie, jeżeli chcecie i jeżeli możecie to np. za tydzień w sobotę. Dzisiejszy trening się w takim razie nie odbędzie, ponieważ okazało się, że ja również dzisiaj nie dam rady.
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Przemek557 »

Mecz raczej musi być w tą sobotę, bo nam się mockersy wbiją i zagramy za miesiąc :| . Jak słusznie zauważyliście rzeczywiście nagle mockersy mają czas. Mogli nam po prostu powiedzieć że nie chcą. Więc jeśli już sobota, to zgodzę się z przedmówcą, ze treningi muszą być dwa:piątek i sobota. I to by było tyle

edit: jak zwykle znowu coś spieprzyłem że pisze "Brak postów" ;)
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: grim_reaper »

Przemek557 pisze:edit: jak zwykle znowu coś spieprzyłem że pisze "Brak postów" Wink
lol, to nie Twoja wina :P:

@alda: ale ja się nie nadaję do teamu, bo jestem, jak to się mawia na Brodysach, "rusty" :( i to bardzo, tylko bym Wam przeszkadzała, a w treningach nie będę miała czasu ani głowy ( bo tu trzeba ze "świeżą głową" być, a ja mam zabitą innym stuffem :( ) uczestniczyć...

A co do soboty, to faktycznie za szybko - poza tym jest Dzień Babci i Dziadka :)) uhhh...

Jedyne co mogę powiedzieć, że jak mnie coś "strzeli" i już będę miała dosyć i będę chciała zrobić sobie przerwę od nauki, a Wy będziecie grali, to może wpadnę choć na jedną rundkę "ponoobować" w meczu :-D
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Black_Fox »

Aldaris daj im cynk, że przekładamy termin. Treningów powinno byc jak najwięcej. Przydałoby się też więcej ludzi, powtórze się, ale... gdzie jest Azaqi? Macie na niego jakiś namiar? A Agnara to chyba zakopali żywcem w trumnie. Grimsdottir chociaż na forum się pokazuje. Pomyślcie też o tym oddzielnym wątku (taktyka), myślę, że czas go założyc.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: aldaris »

Właśnie mam zamiar napisać, że przesuwamy termin na bliżej nieokreślony. Jak dla mnie może to być nawet za miesiąc. Agnar oświadczył wcześniej, że nie będzie w ogóle grał przez jakiś czas. Azi to nie wiem gdzie zniknął:P I tak to wygląda:P
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Bandit »

Szeregowy Bandit melduje, że jest zwarty i gotowy do uczestnictwa w grze. :-D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: grim_reaper »

=o A Ty co? Laptoka masz w jednostce :-D ?hehe, dobrze Cię widzieć "erałnd", jak klan nie ma supportu, bo ja to mam taki zapier...xD, że mała bania....:(
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats vs. CTG

Post autor: Black_Fox »

Bandit pisze:Szeregowy Bandit melduje, że jest zwarty i gotowy do uczestnictwa w grze.
Miło słyszec, chyba jednak mamy szanse... ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
ODPOWIEDZ