Nowi członkowie klanu?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Który z kandydatów mógłby wstąpić do klanu?

1. Michał
1
8%
2. _OskaR
1
8%
3. Obaj
10
77%
4. Żaden
1
8%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Nowi członkowie klanu?

Post autor: grim_reaper »

Nie będę czekać na wasze odpowiedzi, więc zakładam temat, ponieważ według mojej opinii nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Michał i _OskaR należeli do klanu i jednocześnie do grupy Thievery. Widzę ich wystarczająco często na serwerach, ZACHOWUJĄ się grzecznie ( tu taki prztyczek w stronę innych klanowiczów :> ), nie mam im nic do zarzucenia. Szczególnie rozsądna wydaje się kandydatura Michała, skoro Przemek już i tak jest w klanie, to czemu nie Michał?

Ale, że mamy demokrację, zostawiam wam ankietę, także samym zainteresowanym i piszcie ewentualne uwagi na ten temat.

PS. Macie tylko jedno zaznaczenie do wyboru - więc się nie pomylcie ;)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: Przemek557 »

Hehe, też byłbym za. Nie będę się musiał potajemnie logować, żeby oglądać niektóre tajne rzeczy z klanu :)
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: grim_reaper »

Przemek557 pisze:Nie będę się musiał potajemnie logować
Przecież nie musisz :? . Należysz do grupy, więc o czym mówisz?

PS. A nie zapomniałeś o czymś :P: ? Podpowiedź: ANKIETA!@!#$# xD
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: aldaris »

Przemek zapewne miał na myśli potajemne logowanie żeby Michał nie widział.

Moim zdaniem obaj mogą wstąpić do klanu. Sam się kiedyś dziwiłem, że ich w nim nie ma. Niech w takim razie dadzą znać czy chcą do niego wstąpić.

Nie wiem jak wy, ale mi się wydaje, że ten temat powinien być w dziale Thievery:P nie żebym się czepiał:P ale tylko mi się tak wydaje:P
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: grim_reaper »

aldaris pisze:Nie wiem jak wy, ale mi się wydaje, że ten temat powinien być w dziale Thievery:P nie żebym się czepiałRazz ale tylko mi się tak wydaje:P
Bo ja wiem, przecież i tak, jeśli Bandit wróci, to powinien edytować skład podany w poście na BCG, więc tak czy siak będzie wiadomo, to nie jest aż tak poufne :P: .
aldaris pisze:Przemek zapewne miał na myśli potajemne logowanie żeby Michał nie widział.
Nadal nie kumam ( :wst ) - przecież obaj mają swoje konta :?: To Michał co najwyżej mógłby się logować z loginu Przemka, żeby czytać tematy na grupie :P.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: _OskaR »

W sumie z chęcią bym pograł jako klanowicz- to jest moje trzecie podejście do tej gry i końcu mnie wciągnęło. ALE zaznaczam od razu, że grałbym od niedzieli wieczorem do czwartku. Weekendy spędzam w domu, a granie przez modem jest trochę drogie. Druga sprawa- łącze na stancji. Mam Wi-Fi + dynamiczny podział na max 4 osoby. A to oznacza, że (2 stropy) sygnał lubi zanikać (mimo dobrej anteny; dlatego potrafię wylecieć z gry w trakcie rundy), a wtedy, kiedy z netu korzysta więcej osób, mam pingi od 300 do ponad 1000 (300 to jeszcze nie tak źle, ale do tego dochodzą lagi). Po wakacjach mam zamiar wrócić do AKdemca, więc problemy się skończą. Póki co, muszę czekać.
Jeśli Wam to nie przeszkadza- ok. Ale przez najbliższe miesiące w meczach raczej nie zagram, bo tego, kiedy mi zerwie połączenie, albo jaki będę miał ping, po prostu nie jestem w stanie przewidzieć.
PS. Ja nie głosowałem, jakby co.
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: Michal »

Noo... tego bym się nie spodziewał. IMHO klan nie będzie miał ze mnie większego pożytku. No ale z drugiej strony ciągle się uczę i robie jakieś postępy a jako członek klanu proces ten powinien przebiegać jeszcze szybciej i sprawniej.Może kiedyś się przydam. No więc jestem na TAK. I dzięki za zaproszenie.

Ja też nie głosowałem jakby co.Mój los zależy od rady plemienia :-D
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: grim_reaper »

Moim zdaniem się nadajecie, choćby ze względu na to, że staracie się bywać i ja was widuję, to się dla mnie przede wszystkim liczy, a żeby wyrobić się w grze trzeba dużo czasu (zwykle), więc nikt niczego od was nie wymaga od razu, także nie wymaga grania w meczu, jeśli nie czujecie się na siłach.

Co do neta - _OskaR nie ma sprawy, niektórzy z nas też miewają lagi i ich wywala z gry, prawda alda xD?

Michał - nie bądź taki skromny :P:, jak na prawie nowego gracza radzisz sobie nieźle, dużo spectuje to wiem :P: . ^^

PS. Jeśli inni zainteresowani nie zagłosują w przeciągu tygodnia (? więcej ?) - to zgłaszam się do Piotra z prośbą o podłączenie was do grupy :).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: Michal »

grim_reaper pisze:Michał - nie bądź taki skromny Jezyk, jak na prawie nowego gracza radzisz sobie nieźle, dużo spectuje to wiem Jezyk . ^^
To chyba jeszcze nie miałaś przyjemności spectować podczas mojej gry thiefem :-D Niektóre akcje to niczym z tego filmiku (the ellite thief??). No ale fakt faktem, że ktoś mnie ostatnio pochwalił, że nie gram już jak noob :)
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: Black_Fox »

Ja "przyjmuję" obu.

PS. Mały offtop: Czy zmieniacie nicki w grze? :/ Czasami strasznie to wkurza, bo gdy wiem, że to klanowicz to chcę z nim grac w jednej drużynie.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: aldaris »

Lol Grim:P no mnie na szczęście jeszcze z gry nie wywala xD

Racja Fox, powinniśmy starać się grać w tej samej drużynie i współpracować. Była by to forma treningu.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: Bandit »

Gotowe. Witamy w Gildii! ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Nowi członkowie klanu?

Post autor: _OskaR »

<dziękować>
ODPOWIEDZ