Kto nas wkurza?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

W takiej sytuacji zawsze najważniejsze jest to żeby nie zachowywać się jak dzieciak i nie dać się sprowokować. Jak ktoś przegina pałę to nie znaczy, że ktoś musi mu to wytykać albo wdawać się z takim graczem w utarczki słowne itd. itp.

Najlepszym sposobem na takich graczy jest ignorowanie ich albo przejście do obserwatorów. Można np. napisać, że nie będzie się grało, jeśli on dalej będzie to robił i wtedy taka gra mu się zacznie nudzić, jeśli nie będzie miał, z kim grać.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Pav i Lawless są siebie warci :] Ale Lawless to z dwojga złego gorszy przypadek, jemu nigdy nie ma po co zwracać uwagi, bo zawsze ma na Twoje jedno zdanie, swoje trzy...i nie zamknie się nawet jak Ty już do niego nic nie będziesz pisał. Wszystko byle jego było na wierzchu. Na ko whores jest jedyny dobry sposób: trzymać się w kupie strażnikami, używać pułapek, naładować miecz/mace i czekać, na pewno nie chodzić tam, gdzie nie ma się szans...

fakt, nie każdemu chce się tak grać, jak mu dyktuje sytuacja typu Lawless i ko festiwal, toteż ludzie wychodzą..
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: _OskaR »

grim_reaper pisze:każdemu chce się tak grać
A jak jeszcze masowo wrzuca boty do piecyka,tak jak dzisiaj na Gerome... :x
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Michal »

Też za nim nie przepadam. Ale jak wczoraj z Przemkiem guardowaliśmy na Grange według naszej sprawdzonej taktyki to był bezsilny. Zaczął na koniec coś mruczeć, ze miał rok przerwy i cośtam, cośtam. Tak więc Grimmy dobrze prawi, żeby trzymać się w kupie przy ważnych objectivach + dobra komunikacja i będzie OK.
Bandit pisze:Najlepszym sposobem na takich graczy jest ignorowanie ich
Dokładnie. I tak nie wyciągnie wniosków z twoich kazań więc po co się nakręcać. "Gadaj z dupą to cię osra"
Kto nas wkurza Lawless to co dzisiaj zrobił przeszło wszystko miałem AFK bo jadłem kolacje i obserwowałem Lawlessa na Aquatone spałował 12 osób w jednym miejscu stał tylko i czekał aż ktoś przyjdzie potem Pav mu powiedział że za często używa BJ i zaczęła się kłótnia potem graliśmy na Skaltsonhead ja byłem strażnikiem razem z BlueRocks a Lawless i Pav byli w tej samej drużynie i zaczeło się od komentarzy Lawi nazywał go Noobem i wszystkie ruchy Pava krytykował a Pav mu odpowiadał na koniec jak zabiłem Pava,lavi zaczął się śmiać chwilę potem poszedł tam gdzie go zabiłem i próbował mnie ogłuszyć i z crackować żeby się popisać ale wszedł w własnego Cracka walnąłem mu lekko z buławy i koniec wtedy Lawless coś tam gadał do Pava i potem ten się chyba obraził i wszyscy poszli i tak oto Lawless zepsuł grę i z 5 graczy zostałem tylko ja i on.
K***a mistrzostwo świata. Około 130 słów w jednym zdaniu bez żadnych przecinków, pauz i innych znaków interpunkcyjnych. Min. na maturze to chyba 250 więc wystarczyłyby 2 takie zdania :shock: Pomijając analfabetyzm to jest brak szacunku dla tych, którzy to czytają bo nie da się tego płynnie czytać. Jak ktoś jest przyzwyczajony do stosowania się do znaków interpunkcyjnych to prędzej zemdleje z braku tlenu niż przeczyta takie zdanie.
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: _OskaR »

Michal sobie wyżej pisze:130
152. Aaaaa, niedokładnie się czytało :))
Tak się składa, że Makao jednak pisze:,
Po 88. wyrazie.
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Black_Fox »

Michal pisze:K***a mistrzostwo świata. Około 130 słów w jednym zdaniu bez żadnych przecinków, pauz i innych znaków interpunkcyjnych. Min. na maturze to chyba 250 więc wystarczyłyby 2 takie zdania :shock: Pomijając analfabetyzm to jest brak szacunku dla tych, którzy to czytają bo nie da się tego płynnie czytać. Jak ktoś jest przyzwyczajony do stosowania się do znaków interpunkcyjnych to prędzej zemdleje z braku tlenu niż przeczyta takie zdanie.
Buhaahaha!
:)) :)) :))
Gdy to czytałem wczoraj, też miałem nieodpartą chęć, aby tak napisać! Dobre panie Michale! :))
Młode pokolenie zupełnie nie czyta teraz... A jeśli czyta to nie pisze. A jeśli już pisze to... z błędami...

Przepraszam za offtopic.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

To ja chyba mam wtórną dysleksję, bo jakoś przeczytałam, zrozumiałam i braku znaków interpunkcyjnych nie zauważyłam. :P :))

Ale w ostatnim zdaniu się poprawił. :P

EDIT. Muszę dodać kropki :jez .
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Makao »

Kto naw wkurza Bandit wczoraj sam sobie wybierał mapy bo było wybrane deAsylum ale Bandit zmienił na Bongieros,nie wiadomo czemu potem znowu było wybrane Asylum ale zmienił na Monstery 76


Co ty FRH udajesz.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

:o :)) :roll: ;)
Na serwerze celowo nie ma ustawionej żadnej blokady przy głosowaniu na mapy żeby gracze mogli głosować bez ograniczeń albo np. grać kilka rund pod rząd na wyjątkowych mapach jak np. Occam, ale jeśli gracze nie umieją sobie uświadomić tego, że robią coś źle i nie po mojej myśli to wtedy wkraczam ja i robię z tym porządek. Zresztą po zmianie mapy na Bourgeois wyjaśniłem, dlaczego to zrobiłem, więc nie widzę problemu, ale tak dla jasności dodam, że Asylum było grane, co 3 mapę i w statystykach map-vote było najczęściej graną mapa we wczorajszym dniu, dlatego nie mogło zostać wybrane po raz 6 w tym samym dniu. Nie zawsze większość ma rację, jeśli za głosowanie zabierają się niewłaściwe osoby...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Ja tam nie skomentuję tego,co Bandit napisał, w jednym trzeba przyznać mu rację, to jego serwer i on może sobie robić z nim co chce, a co z tego wynika, to już inna bajka...

Makao pisze:Kto naw wkurza Bandit wczoraj sam sobie wybierał mapy bo było wybrane deAsylum ale Bandit zmienił na Bongieros,nie wiadomo czemu potem znowu było wybrane Asylum ale zmienił na Monstery 76


Co ty FRH udajesz.
A Ty to się kurwaneiros przepraszam skąd zerwałeś? Brałeś już dzisiaj swoje leki? Myślałam, że w zakładach zamkniętych wydzielają czas na rozrywkę, Ty widocznie miałeś go za dużo przy Internecie. Idź daj się panu doktorowi przypiąć do łóżeczka i nie wracaj.

Jesteś wysoce podejrzanym kretynem na wolności, jak mi zajdziesz za skórę to pożałujesz. Pierwszy temat, który poleci na taśmę to sposób pisania ( zupełnie nie po polsku ), drugi to multikonta. Reszta też nie będzie miła.

Nie obchodzi mnie kim tak naprawdę jesteś, ale nikt ani nic nie daje Ci prawa dopierdalaneiros się do ludzi, nawet do Bandita.

PS. Bongieros :)) lepsze niż Dark Entertainment xD
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Michal »

Uf, co za dym z samego rana. Ale obiektywnie to muszę przyznać rację Makao. Skoro ludziom fajnie się gra na Asylum to po co na siłę im pokazywać, że to jest be.
Bandit pisze:Nie zawsze większość ma rację, jeśli za głosowanie zabierają się niewłaściwe osoby...
Brak demokracji na serwerze :|
Makao pisze:Co ty FRH udajesz.
To też jest racja. FRH też często sapał, że Asylum jest za często i potem nawet nie było go w MapVote.
grim_reaper pisze:Nie obchodzi mnie kim tak naprawdę jesteś, ale nikt ani nic nie daje Ci prawa dopierdalaneiros się do ludzi
Hm, a od czego jest ten temat?
grim_reaper pisze:PS. Bongieros :)) lepsze niż Dark Entertainment xD
U mnie jednak Dark Entertainment jest na pierwszym :)) :)) :))
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Makao »

grim_reaper pisze:Nie obchodzi mnie kim tak naprawdę jesteś, ale nikt ani nic nie daje Ci prawa dopierdalaneiros się do ludzi, nawet do Bandita.
Wam też nikt nie daje prawa do opierdalania takiego Indusa
Bandit pisze:dodam, że Asylum było grane, co 3 mapę i w statystykach map-vote było najczęściej graną mapa we wczorajszym dniu, dlatego nie mogło zostać wybrane po raz 6 w tym samym dniu
No i co z tego najwyraźniej chcieliśmy grać i co nas obchodzi że już była zrób tak jak ci coś nie pasuje to wyjdź albo obserwuj grę tak jak robi Cuba.
Bandit pisze:Nie zawsze większość ma rację, jeśli za głosowanie zabierają się niewłaściwe osoby...

Ach czyli wszystkie te osoby które były wtedy to nieuki,tępaki,Głupki oprócz ciebie,ty jesteś wspaniały i zawsze masz racje.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Asylum nie jest be, bo sam lubię grać na tej mapie tylko, co za dużo to niezdrowo. Amen!
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2009, 16:51 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Makao »

Dobra nie chce zacząć jakieś wojny ale, Aslylum to ciekawa mapa bo zawsze się na niej coś dzieje,Wcześniej uważałem że jest BE bo jest szara nudna dopiero wczoraj dowiedziałem się dlaczego jest najczęściej wybieraną mapą bo właśnie ciągle coś się działo 4 Thiefów biegało po całym terenie i nawet ruszyć się nie zdążyłeś a tu już Obiective Complete.

Dobra możecie wykasować mój pierwszy Post od wczoraj ale,Bandit jak jest wybrane Asylum przez głosowanie to doceń zdanie innych,raz byśmy zagrali na Asylum potem inna mapa/
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Black_Fox »

Bandit pisze:Na serwerze celowo nie ma ustawionej żadnej blokady przy głosowaniu na mapy żeby gracze mogli głosować bez ograniczeń albo np. grać kilka rund pod rząd na wyjątkowych mapach jak np. Occam, ale jeśli gracze nie umieją sobie uświadomić tego, że robią coś źle i nie po mojej myśli to wtedy wkraczam ja i robię z tym porządek. Zresztą po zmianie mapy na Bourgeois wyjaśniłem, dlaczego to zrobiłem, więc nie widzę problemu, ale tak dla jasności dodam, że Asylum było grane, co 3 mapę i w statystykach map-vote było najczęściej graną mapa we wczorajszym dniu, dlatego nie mogło zostać wybrane po raz 6 w tym samym dniu. Nie zawsze większość ma rację, jeśli za głosowanie zabierają się niewłaściwe osoby...
Bandit pisze:Asylum nie jest be, bo sam lubię grać na tej mapie tylko, co za dużo to nie zdrowo. Amen!
Ja się zgadzam z Banditem...
Raz to jego serwer i może z nim robić co chce.
Dwa Bandit ma rację. Nie będę powtarzał jego słów, jeno powiem, że wczoraj też miała podobna sytuacja gdy 10 graczy chciało wybrać mapę 2vs2... Bandit w tym wypadku po prostu ustawił inną, normalną mapę. Bez przesady ludzie, jak gra 10, a nawet 6 chłopa to nie wybiera się Kamasutry.
Trzy: rzadko się zdarza miły administrator, a Bandit taki właśnie jest. :P Większość adminów to kutafony. Jak mają prawa to już, już głowa 10m wyżej niż inni.
Wniosek z tego taki, że Bandita wyprodukowali na licencji Open Source. I świetnie, bo jestem jej fanem. Wręcz fanatykiem.
grim_reaper pisze: A Ty to się kurwaneiros przepraszam skąd zerwałeś? Brałeś już dzisiaj swoje leki? Myślałam, że w zakładach zamkniętych wydzielają czas na rozrywkę, Ty widocznie miałeś go za dużo przy Internecie. Idź daj się panu doktorowi przypiąć do łóżeczka i nie wracaj.

Jesteś wysoce podejrzanym kretynem na wolności, jak mi zajdziesz za skórę to pożałujesz. Pierwszy temat, który poleci na taśmę to sposób pisania ( zupełnie nie po polsku ), drugi to multikonta. Reszta też nie będzie miła.

Nie obchodzi mnie kim tak naprawdę jesteś, ale nikt ani nic nie daje Ci prawa dopierdalaneiros się do ludzi, nawet do Bandita.
O stary... Ja bym na Twoim miejscu spieprzał. [tu nie wie jaką emotikonę wstawić]
A... już wiem.
:chase:
:))
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Michal pisze:grim_reaper napisał/a:
Nie obchodzi mnie kim tak naprawdę jesteś, ale nikt ani nic nie daje Ci prawa dopierdalaneiros się do ludzi

Hm, a od czego jest ten temat?
To nie o to chodzi, Michał. Rzecz w tym, że koleś jest moim skromnym zdaniem co najmniej podejrzany, i nie wzięłam sobie tego z powietrza. Wysnuwam pewne wnioski, skoro taki z niego świeżak, to co on może wiedzieć o adminowaniu Fata? Ta sytuacja z Asylum ma swoje uzasadnienie, i jest ono mniej więcej takie, jak Bandytowe. Właśnie o to chodzi, że gracze tacy jak Cuba nie mają spectować, bo gramy Asy po raz n-ty, tylko mamy grać w różne mapy, bo admin dał nam WYBÓR! Doceńcie to, bo na Brodysach tego nie macie, mapek jest wiele, więc może Ci co non-stop głosują na Asy wyjaśnią dlaczego tak robią? Nie umieją grać dobrze na innych mapach? Wczoraj grałam ze Sly'em w Bafford, no praktycznie nie wiedział, gdzie co jest, a jakoś udawało mu się zbierać niezły łup i nie jęczał. Jeszcze psim swędem udało nam się wygrać... zagrać na mapce, którą się słabo zna i wygrać to dopiero satysfakcja 8-) .
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: _OskaR »

Black_Fox pisze:świetnie, bo jestem jej fanem. Wręcz fanatykiem.
Bandit to ON :))
Black_Fox pisze:Dwa Bandit ma rację.
A to fakt - niektórzy lubią sobie także wybierać mapki wielkości DE, kiedy na serwerze mamy 4 czy 5 osób - no bez przesady. Jak byłem świeżakiem, to fajnie się tak grało, bo rozmiar mapy utrudniał kontakt z żywym przeciwnikiem, dzięki czemu niby jest łatwiej. Ale co to za gra? Multi jest do grania z ludźmi, a nie z botami.
grim_reaper pisze:Wysnuwam pewne wnioski, skoro taki z niego świeżak, to co on może wiedzieć o adminowaniu Fata?
Dawno nie widziałem Fata po tamtej stronie.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

_OskaR pisze:Black_Fox napisał/a:
świetnie, bo jestem jej fanem. Wręcz fanatykiem.


Bandit to ON :))
Jemu chodziło o licencję :P
_OskaR pisze:grim_reaper napisał/a:
Wysnuwam pewne wnioski, skoro taki z niego świeżak, to co on może wiedzieć o adminowaniu Fata?


Dawno nie widziałem Fata po tamtej stronie.
Bo to admin ma widzieć, a nie być widzianym ;).
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: _OskaR »

grim_reaper pisze:Bo to admin ma widzieć, a nie być widzianym ;) .
I tu mamy problem - jeśli admin pojawi się na serwerze, to nie napiszę "miło Cię widzieć", bo go nie widzę. "Miło Cię słyszeć" - odpada, chyba, że jest na TSie. A "miło widzieć pisany przez Ciebie tekst" trochę głupawo brzmi.
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Makao »

Dobra Koniec tematu i Grim ten twoja pierwsza odpowiedź była nie na miejscu bo nic nie wnosiła do tematu i obraża użytkownika w tym przypadku nie mnie po to dla mnie po prostu śmieszne.


A PO DRUGIE MIELIŚMY ZAKOŃCZYĆ TEMAT CZYTALIŚCIE MÓJ POST
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

O nie mój drogi w kulki leciał z nami nie będziesz i nie rób z siebie ofiary...

Gdybym był tylko moderatorem to pewnie nastąpiłaby tutaj masowa cenzura albo wręcz całkowite kasowanie postów i pewnie zrobiliby to ci, którzy zgłaszają posty do moderacji. Swoją drogą nie róbcie tego, bo ja naprawdę poradzę sobie bez waszej "pomocy", bo najpierw robicie burdel a potem okazuje się, że niepotrzebnie coś zaczęliście i chcecie usuwać posty... Ja do moderacji podchodzę z założeniem, że mam do czynienia z ludźmi myślącymi, dlatego nie przerywam zaczętej dyskusji nawet, jeśli jest to offtopic albo wykracza poza granice dobrego smaku itd.

Jako moderator nie powinienem wdawać się w dyskusję, ale jako lider gildii muszę. Postaram się wyjaśnić, dlaczego doszło do takiego stanu rzeczy. Po pierwsze nie opanowaliście emocji wtedy, gdy było to najistotniejsze dla tej dyskusji. Ona powinna zakończyć się rozwiązaniem powstałego konfliktu a moim zdaniem on tylko się pogłębił, do tego doszły kłamstwa, oszustwa a nawet samowolka, ale po kolei...

Najwyraźniej niektórzy nie zauważyli, że Grimmy ma uprawnienia admina na TTVGS i działa to na ich niekorzyść. W wielkim skrócie jej obowiązki można określić tym, że pilnuje abyśmy wiedzieli, z kim mamy do czynienia. Np. żeby ustrzec się oszustów, którzy zmieniają nick, adres ip itd. próbując w ten sposób zdobyć nową osobowość żeby inni gracze nie wiedzieli, do czego oni są tak naprawdę zdolni itd. Moim zdaniem Grimmy wcale nie powinna zaczynać tej dyskusji, jeśli nie zamierzała od razu ujawnić informacji, które udało się jej zebrać na temat Makao. Każdy gracz, który wyda się nam podejrzany jest sprawdzany i na nieszczęście Makao zaliczył się do tej grupy stąd też wzięło się uprzedzenie Grimmy do tego gracza, który posługuje się, co najmniej 3 różnymi nickami: Lomass, Zdenek, Makao... i prawdopodobnie ma, co najmniej 3 różne konta na tym forum:
:arrow: http://thief-forum.pl/profile.php ... ile&u=1268
:arrow: http://thief-forum.pl/profile.php ... ile&u=1407
:arrow: http://thief-forum.pl/profile.php ... ile&u=1423

Trzeba mieć niezły tupet żeby po tym wszystkim nie ujawniając samemu tych faktów ubiegać się jeszcze o członkostwo w naszej gildii. Do tego wczoraj bez niczyjego pozwolenia dokleił sobie do nicka nasz tag, więc chciałbym żeby było jasne, że Makao nie ma żadnych szans na przyłączenie się do naszej gildii i nawet nich nie próbuje zakładać nowych kont lub znowu zmieniać nick, bo wtedy wszystkie konta zostaną mu usunięte a dostęp do forum zablokowany.

Jeśli jeszcze ktoś nie pojął, o co tu chodzi to dalsza część mojej wiadomości powinna mu w tym pomóc:
grim_reaper pisze:Makao, nikt ani nic nie daje Ci prawa dopierdalaneiros się do ludzi
bo
grim_reaper pisze:jesteś wysoce podejrzany...
Inaczej mówiąc nie powinieneś się tak nas czepiać skoro sam masz coś na sumieniu i oszukujesz nas.
grim_reaper pisze:nawet do Bandita
Jak to "nawet"?! Chyba raczej przede wszystkim! Oczywiście żartuję, bo nie ma równych i równiejszych tylko wszyscy są równi dopóki ktoś nie zajdzie nam za skórę... :kwd
Michal pisze:Brak demokracji na serwerze
Demokracja wcale nie jest taka idealna jak nam wszystkim ciągle się wydaje, jeszcze tego nie odkryłeś? ;)
Michal pisze:To też jest racja. FRH też często sapał, że Asylum jest za często i potem nawet nie było go w MapVote.
No i miał rację a że gracze nie chcieli tego słuchać to ja przystąpiłem działania i dlatego nie było potem możliwości głosowania na Asylum - problem został rozwiązany. :) Co prawda powstał nowy (nie było można głosować na żadną mapę, która była już grana w danym dniu), ale było jeszcze dostępnych sporo innych dobrych map w map-vote, więc dla mnie ten problem nie istniał a w takich okolicznościach to nawet zaleta...
Makao pisze:
grim_reaper pisze:Nie obchodzi mnie, kim tak naprawdę jesteś, ale nikt ani nic nie daje Ci prawa dopierdalaneiros się do ludzi, nawet do Bandita.
Wam też nikt nie daje prawa do opierdalania takiego Indusa
Tutaj bardzo się mylisz. Jesteśmy administracją serwera, więc jak najbardziej mamy prawo do oceniania i wytykania graczom ich wad oraz błędów. Jeśli byśmy tego nie robili to moglibyśmy zmienić nazwę serwera na Brodys 2.
Makao pisze:
Bandit pisze:dodam, że Asylum było grane, co 3 mapę i w statystykach map-vote było najczęściej graną mapa we wczorajszym dniu, dlatego nie mogło zostać wybrane po raz 6 w tym samym dniu
No i co z tego najwyraźniej chcieliśmy grać i co nas obchodzi, że już była zrób tak jak ci coś nie pasuje to wyjdź albo obserwuj grę tak jak robi Cuba.
Nie powinieneś kierować tych słów w moim kierunku, po prostu nie wypada, bo ja ustalam reguły gry i ty musisz się do nich dostosować a nie na odwrót.
Makao pisze:
Bandit pisze:Nie zawsze większość ma rację, jeśli za głosowanie zabierają się niewłaściwe osoby...
Ach, czyli wszystkie te osoby, które były wtedy to nieuki, tępaki, głupki oprócz ciebie, ty jesteś wspaniały i zawsze masz racje.
Po prostu mam największe doświadczenie i wiem, czym skutkuje ciągła gra na tej samej mapie. Najpierw gracze stwierdzają, że gra jest nudna i zaczynają opuszczać serwer a ci, którzy cierpliwe czekają obserwując tracą nadzieję i także opuszczają serwer, bo zbyt długo biernie siedzą przed komputerem a potem w niedalekiej przyszłości gracze zaczynają obwiniać administrację za to, że nie potrafi upilnować porządku i zapewnić prawidłowej rozgrywki itd.
Nie podchodź do tego tak jakbym to ja był jakimś szkodnikiem, bo jest wprost przeciwnie...
Makao pisze:raz byśmy zagrali na Asylum potem inna mapa
...i znowu Asylum...

Zacytuję jeszcze post Gimmy, bo sporo wyjaśnia i zgadzam się z jego treścią:
grim_reaper pisze:To nie o to chodzi, Michał. Rzecz w tym, że koleś jest moim skromnym zdaniem, co najmniej podejrzany, i nie wzięłam sobie tego z powietrza. Wysnuwam pewne wnioski, skoro taki z niego świeżak, to co on może wiedzieć o adminowaniu Fata? Ta sytuacja z Asylum ma swoje uzasadnienie, i jest ono mniej więcej takie, jak Bandytowe. Właśnie o to chodzi, że gracze tacy jak Cuba nie mają spectować, bo gramy Asy po raz n-ty, tylko mamy grać w różne mapy, bo admin dał nam WYBÓR! Doceńcie to, bo na Brodysach tego nie macie, mapek jest wiele, więc może Ci co non-stop głosują na Asy wyjaśnią dlaczego tak robią? Nie umieją grać dobrze na innych mapach? Wczoraj grałam ze Sly'em w Bafford, no praktycznie nie wiedział, gdzie co jest, a jakoś udawało mu się zbierać niezły łup i nie jęczał. Jeszcze psim swędem udało nam się wygrać... Zagrać na mapce, którą się słabo zna i wygrać to dopiero satysfakcja
grim_reaper pisze:może Ci co non-stop głosują na Asy wyjaśnią dlaczego tak robią?
Po prostu wydaje im się, że ta mapa jest tak dobra, że mogą na niej grać bez końca nie licząc się ze skutkami podjęcia takiej decyzji. Część graczy może nie znać innych map to też wolą wybierać te, na których widzą, co mają robić.
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2009, 17:42 przez Bandit, łącznie zmieniany 2 razy.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Black_Fox »

Amen.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Makao »

Ale takie Gerome,Grange wybierane jest częściej niż Asylum(przynajmniej tak mi się wydaje).
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: _OskaR »

Makao pisze:Ale takie Gerome,Grange wybierane jest częściej niż Asylum
Makao pisze:przynajmniej tak mi się wydaje
Jest coś takiego jak statystyki - można sobie sprawdzić, na jakiej mapie ile się gra. Na Twoją opinię może mieć wpływ stopień trudności danej mapy - Grange i Gerome są trochę trudniejsze, niż Asylum (gdzie gra jest bardziej zabawą) - może je mniej lubisz itd. Przewróć się raz na piach, a innym razem na beton - zobaczysz, co lepiej zapamiętasz.
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Black_Fox »

Makao pisze:Ale takie Gerome,Grange wybierane jest częściej niż Asylum(przynajmniej tak mi się wydaje).
Stary, nic do Ciebie nie mam. Ale dam Ci kawał dobrej (mam nadzieję) rady. Nie graliśmy razem chyba, ale daj już spokój. Co Ty jakąś statystykę prowadzisz? Nie dość, że masz (ponoć) kilka kont na forum to na dodatek przychodzisz i od razu chcesz do gildii. [no ze mną było podobnie, ale to inne czasy :P]
Posiedź, wejdź na spektatora, pograj, nabierz krzepy. Wyrób sobie jakąś opinię. Doczekaj sytuacji, kiedy zostajesz sam, jeden jak palec, w drużynie złodziei, tylko z wytrychami i przechodzisz mapę na jedynym, ostatnim życiu.
Staraj sobie wyrobić jakiś szacunek.
I do diabła, przestań się kłócić z ludźmi którzy w tym siedzą po kilka lat!

Amen!

Tak btw Bandit przepraszam Cię, bo już domyślam się z jakiego forum przychodzą tacy ludzie... ;) Ale damy radę. :P

[ Dodano: Czw 01 Sty, 2009 18:04 ]
Chciałem dobrze.

[ Dodano: Czw 01 Sty, 2009 18:04 ]
I chcę rzecz jasna dalej. :P
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
ODPOWIEDZ