Kto nas wkurza?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Przemek557 »

Coś na deser:

Obrazek
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Autor tematu pisze:Kto nas wkurza?
Myślę, że odpowiedź jest prosta. Archer.
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

Dobra powkurzam was jeszcze pytaniem czy moge zmienić sterownik graficzny na taki który nie zablokuje frapsa
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: _OskaR »

Dobra powkurzam was jeszcze pytaniem czy moge zmienić sterownik graficzny na taki który nie zablokuje frapsa
Nikt ci nie broni.

-------------------

Lawless się zmienił, czy mi się wydaje? Jakoś nikt wcześniej mnie nie wkurzał, nawet jak pewna osoba DMała :)) , ale dzisiaj to już było przegięcie.
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Przemek557 »

Łucznik pisze:Dobra powkurzam was jeszcze pytaniem czy moge zmienić sterownik graficzny na taki który nie zablokuje frapsa
Zależy na jaki. Jeśli się nie mylę, nie można mieć Software Rendering i Open GL w przypadku ATI
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

Tylko na jaki właśnie na tym się nie znam i nie chce czegoś popsuć
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Przemek557 »

Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

LOL :ok Zabiłeś mnie tym xD


Żeby nie było że spamuje temat o wkurzaniu:
chwile temu zostałem zdenerwowany przez UrukHaia :dobani ustawił siebie ai i trapy przy exicie zanim wykonaliśmy zadanie z vacines i docem :x i tak spwan killował 4 życia złodzieji
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Black_Fox »

Łucznik pisze:złodzieji
Złodziei. ;)

Wczoraj też oglądałem Lawlessa i muszę powiedzieć, że TUT cholernie się zmienił. Powinien się nazywać DeathMatch Thief UT Mod, czy coś w tym rodzaju.

A wracając do sprawy wkurzania to pewnie ja was wkurzam. Wybaczcie, ale nie mam zbyt wiele czasu, praktycznie w ogóle na prowadzenie zajęć (czyt. treningów), czy nawet na grę. Po świętach może będę bardziej luźny. ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Hehe Archer, jak masz ATI to cholernie nie polecam OpenGL, no ale sam spróbuj, to zobaczysz, ja mam D3D8 i jest cool :P: .

Uruk -> no cóż, Asylum to wyjątkowo wkurzająca mapka...mnie też tam czasem odbija :P

Lawless -> no bez komentarza Fox...On wczoraj przeszedł samego siebie. Mnie już brak słów na to, co on robi. On czuje się bezkarnie i w dupie ma czyjeś zdanie kompletnie, także możesz sobie zedrzeć palce na klawiaturze bluzgając na niego, albo próbując się z nim droczyć. To nie ma sensu. Niektórzy zostają debilami na całe życie :roll: .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: _OskaR »

Ja rozumiem, że czasem ktoś chce sobie poDMać, jak np zgadnijcie-kto :)) , ale sypać crackami, zginąć od 1 firebolta i jeszcze pisać "noob" to już przesada. Lawless nazywał innych noobami, nawet, jak sam dał d*py. Lubię sobie pożartować, ale co innego żarty, a co innego totalne chamstwo. A jak inni dadzą mu w kość, to jeszcze się obraża i psuje innym zabawę.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Bo on jest jak dziecko, Oskar...Ten jeden firebolt to był mój - zostałam nazwana firespammerem za to xD, a zginął, bo za nim wybuchła mina, następnie dostał taga od bota i bełta ode mnie na koniec :P: ^^. Szkoda, że Brody nie wróci zasady no DM, bo teraz jest, jak sam Lawless zauważył - tylko "No Annoy" ( jak on dobrze wie, że to z DMem ma wiele wspólnego :P ), ale gdyby to zrobił, to admini musieliby połowę ludzi zbanować, w tym i mnie od czasu do czasu by się oberwało :oops: . Jednak są pewne granice przyzwoitości nawet przy DM i większość to wie, ale nie Lawless.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Black_Fox pisze:Wczoraj też oglądałem Lawlessa i muszę powiedzieć, że TUT cholernie się zmienił. Powinien się nazywać DeathMatch Thief UT Mod, czy coś w tym rodzaju.
Żeby było zabawniej dodam że tryb Thieves vs Guards twórcy roboczo określili jako "ThieveryDeathMatchPlus". :)

Powiem wam, że na każdego jest jakiś sposób a najlepszym jest to po prostu ignorować takich typków i zając się swoją grą no i przede wszystkim trzeba myśleć o tym co się robi i nie popełniać dwa razy tych samych błędów. Dobrze, że TUT nie jest grą, w której bez współpracy ciężko byłoby coś osiągnąć, bo gdyby tak było to wtedy dopiero wybryki niesfornych graczy miałby znaczący wpływ na grą a tak są tylko jej urozmaiceniem. Gorzej jest jeśli zaczynają świrować jako strażnicy, ale nawet jeden strażnik może dużo zdziałać. Wystarczy tylko chcieć a nie zwalać winę za przegraną mapę na innych graczy tak jak zwykł robić to FRH. 8-)
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

Kto dziś? oczywiście Uruk-huj :dobani :dobani :dobani :dobani
czeka na ai(następnym razem jak nie wiem czy to body czy KO ai to nie ruszam) ciągle robi ostatni hit gdy atakuje zlodzieja i sie głupio z tego cieszy ja wziołem obrażenia i atakowałem złodzieja a on tradycyjnie zadał ostatni cios i ja zostałem bez equipu zdrowia i fraga :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Bawisz się czy narzekasz? Wybieraj...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Yyy, a ja zawsze myślałam, że Thievery to gra zespołowa :roll: . Nie zawsze Archer jesteś taki mocny w pojedynkę, chyba Ci nie muszę tłumaczyć, że gdybyś stanął przed Lawlessem sam, to za chwilę byłbyś scrackowany i martwy? A tak, może ktoś przybiegnie i Ci pomoże, tylko trzeba chcieć się komunikować, niektórzy tego w ogóle nie potrafią, dlatego czasem się narzeka, że przez nich coś nie wyszło, ale żeby marudzić, że Twój ziomek z drużyny zabił złodzieja?! :|
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Yyy, a ja zawsze myślałam, że Thievery to gra zespołowa...
No bo jest, ale w praktyce mało kto gra zespołowo na publicznych serwerach. ;)
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

Bandit
patrze i patrze i nie widze Lawless
grim_reaper pisze:że Twój ziomek z drużyny zabił złodzieja?!
ta ślepota go nie widziała gdybym w niego nie strzelił to ten "ziomek" byłby w błogiej nieświadomości a ja bym miał fraga, naprawde ładna nagroda za uratowanie mu dupska :evil: i nie chodzi o sam frag ale to że się głupio cieszył z tego

[ Dodano: Pią 09 Lis, 2007 14:02 ]
Od dziś pamiętam:"Nie wiesz czy to KO Ai czy ciało, nie klikaj"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

[ Dodano: Pią 09 Lis, 2007 16:22 ]
Archer, przestań smęcić, bo te twoje gadanie wkurza mnie bardziej niż gra Alexa. :roll:
Najlepiej w ogóle się nie odzywaj...

[ Dodano: Sob 10 Lis, 2007 02:45 ]
Zjebka dla Archera za wkurwianie mnie oraz dla Grim za bezsensowne crack spamowanie, że aż nie mogę patrzeć na taką BEZSENSOWNĄ grę! :x

Archer wyjaśnij mi dlaczego uważasz za niewłaściwe następujące zagranie z mojej strony: usłyszałem, że ktoś wszedł w moje kolce, więc pobiegłem to sprawdzić i gdy cię tam zobaczyłem to zacząłem okładać cię buławą a ty w popłochu ponownie wlazłeś w kolce i przez to zginąłeś. Ty to nazywasz spawnkilem? Weź lepiej następnym razem nie zapomnij włożyć sobie smoczka do buzi żebym nie musiał cię słuchać.

BTW mam to nagrane na filmie klatka po klatce... :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:dla Grim za bezsensowne crack spamowanie,
Fajnie :kwd . Tylko, że ja uprzedzałam nie raz, że jak 5000323479 raz mam grać w Asylum, to naprawdę wolę to szybko skończyć, ginąc, bądź zabijając innych, nie robię tak zawsze, więc tylko mi etykietki nie przyklejaj :evil: . Niby nie muszę się tłumaczyć, ale powiem tylko, że nie chciało mi się grać z Archerem i już. :roll:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

To jest bardzo niewłaściwe podejście. Lepiej przyjmij postawę Cuby, czyli jak coś ci nie pasuje to obserwuj grę. Asylum to jedna z najlepszych map, dlatego jest tak często grana na dodatek to jedna z nielicznych map, na której strażnicy nie mogą się nudzić...
Mnie też czasem odechciewa się grać jak jestem z Archerem w drużynie, ale na pewno nie jako złodziejowi... :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Przemek557 »

grim_reaper pisze:Tylko, że ja uprzedzałam nie raz, że jak 5000323479 raz mam grać w Asylum
Wiem że ta liczba to ironia, ale bez przesady, aż tak często to znowu się nie gra na Asylum, może kilka miesięcy temu co trzecia mapa to było Asylum. Zresztą i tak uważam że to jest najlepsza mapa w TUT, do czasu gdy złodzieje zaczynają latać z mieczami,crackami itp. i ciąć na lewo i prawo. Asylum jest bardzo przyjemne w momencie gdy złodzieje ghostują i ograniczają się do ściągnięcia jakiegoś AI co jakiś czas. Fakt, niekiedy jak ktoś wkurzy jakimś bezpowodowym wejściem do ventu i campienia tam, to aż się prosi by nakupić cracków i skopać mu tyłek, ale nastawianie się do tej mapy negatywnie, przez co przygotowanie się do DM i robienie go to dla mnie idiotyzm(no chyba że raz na jakiś czas). Jeszcze na dodatek Grimmy, przeciwnik DM :))

A odnośnie odzywki Archera "spawn killer" to mam do powiedzenia tyle, że to było jakieś 10-15 metrów od miejsca występowania objectiva. Cały dół aż do windy, ventu, schodów można uznać za spawn place, ale schody, a tak właściwie to już połowa schodów to na pewno nie. :roll:
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Lepiej przyjmij postawę Cuby, czyli jak coś ci nie pasuje to obserwuj grę.
Każdy robi w grze to, co mu się podoba, ja Ci nie dyktuję czyją postawę wolałabym, żebyś przyjął, też nie zawsze podoba mi się Twoja gra, ale o tym nie będę dyskutować. Wchodzę do gry po to, żeby grać, a nie spectować ( głównie - za wyjątkiem sytuacji, kiedy chce popatrzeć, jak ktoś gra itp. )
Przemek557 pisze:(no chyba że raz na jakiś czas).
- dokładnie tak jest ze mną, jak chcę to gram normalnie na Asylum i tyle. Tamtej gry i tak nie miałam zamiaru wygrywać, więc nie ma o czym gadać, powinieneś się Bandit cieszyć, ze wygrałeś ;) .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:też nie zawsze podoba mi się Twoja gra
Konkrety proszę a nie puste słowa...
grim_reaper pisze:
Przemek557 pisze:no chyba że raz na jakiś czas
dokładnie tak jest ze mną, jak chcę to gram normalnie na Asylum i tyle.
To bardzo ciekawe, bo jakoś sobie nie przypominam kiedy ostatnio grałaś "normalnie" na Asylum.
grim_reaper pisze:Tamtej gry i tak nie miałam zamiaru wygrywać, więc nie ma o czym gadać
Niestety jest o czym, bo wygląda na to, że dla ciebie stało się normą grać i się podkładać byle zakończyć mapę. To jest po prostu nie w porządku wobec pozostałych graczy.
grim_reaper pisze:powinieneś się Bandit cieszyć, ze wygrałeś.
Od wygrywania ważniejsze jest czerpanie przyjemności z gry a gra z tobą to znikoma przyjemność.
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

Konkrety proszę a nie puste słowa...
Twoja zagrywka:
Sflashowałeś mnie żeby móc scrackować a to tylko po to by zrobić KO
ODPOWIEDZ