Kto nas wkurza?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Archer co ci do tego? Chcesz mnie uczyć jak mam grać? Zresztą nie będę tracił czasu na próbie wytłumaczenia ci dlaczego postąpiłem tak a nie inaczej, bo i tak nic z tego nie wyniknie...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Widzisz, Archer akurat ma trochę racji, czasami masz równie lamerskie zagrywki co i ja. Na przykład flash, a potem siekanie strażnika mieczem na gulasz, na Asylum...Raszowanie przycisków w taki sposób, że giniesz, po prostu dla samego otworzenia pająka, bo do doktorka to już nawet nie zdążysz wejść.
Bandit pisze:nie przypominam kiedy ostatnio grałaś "normalnie" na Asylum.
widocznie za mało ze mną grasz. Czy jak graliśmy na Bourgeois to się podkładałam? Albo na Folly, albo DE? Mogłeś popatrzeć i widziałeś.
Bandit pisze:gra z tobą to znikoma przyjemność.
Są tacy, co mają inne zdanie na ten temat, a wszystkich się nie da zadowolić, więc trudno.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Michal »

Grim, powinnaś mieć na uwadze to, że dla niektórych Asylum jest jedną z lepszych map o ile nie najlepszą (ja, Prez) i podkładanie się czy też brak zamiaru zwycięstwa może być irytujące dla tych, którzy się starają. Nie byłem świadkiem tej ani w sumie żadnej innej gry, w której byś źle grała ale tego co pisałaś wcześniej o podkładaniu też nie pochwalam. Trochę egoistyczne podejście. Mi się fajnie z Tobą gra i chciałbym aby tak pozostało.

BTW. Jak wyjdzie Nightblade to już postanowiliśmy z Przemkiem, że zrobimy Asylum na niego :zlo
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Black_Fox »

Michal pisze:BTW. Jak wyjdzie Nightblade to już postanowiliśmy z Przemkiem, że zrobimy Asylum na niego
O ile już nie będzie, ;)

A ja myślę, że Thievery bardzo się zmieniło. Teraz to przypomina jakąś siekaninę, a nie to co kiedyś. Pamiętacie jak na Skeletstonie cały klan siedział na TSie i sprzeczaliśmy się o to gdzie jest mapa. Ja dopiero zaczynałem i strzelałem fireboltami w wodę. ^^ Muahahahah!!! Azaqi do mnie: "Ale nie ogniówkami ku***." - nie wyrabiam z tego nawet do dziś. :)) :P

No i brawa dla Bandita, myślałem, że Ty też przeszedłeś na tą złą stronę DM. :P Ale wczoraj na Gerome pokazałeś, że jest innaczej. Zawsze potrafiłes mnie zaskoczyć. :P Pamiętam jak kiedyś na Bourgeis (tak się pisze?) tez podobna akcja była, czyli, że wszystko przemyślane. :) Brawo za styl!

Aha obecnie nogę mam zagipsowaną więc pogram więcej może. :P

No i jak mówiłem wcześniej Thievery bardzo się zmieniło, wczoraj jak grałem w drużynie złodziei to tak siekli mieczami i tak szybko ich strażnicy ubili, że nawet nie zauważyłem kiedy zostałem sam na jednym życiu. :|

[ Dodano: Pon 12 Lis, 2007 12:31 ]
Aaa... i skoro temat wyjątkowy to zapytam o Night Blade właśnie, Wyjdzie to w końcu czy nie? :| Są jakieś nowe trailery/filmiki etc, ?
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: _OskaR »

Black_Fox pisze:Wyjdzie to w końcu czy nie?
Wyjdzie- między "za 10 lat" a "ngidy" :twisted:

A co do TuT- gra ktoś w ogóle dla przyjemności? Bo czasami mam wrażenie, że to nie chęć/potrzeba zabawy itp., tylko jakiś obowiązek. Obowiązki się skończyły z chwilą, gdy z TSa korzystam chyba tylko ja.
A co do ew. podkładania się- ja też nie lubię niektórych map i sposobów, w jaki niektórzy grają- albo gram dalej, albo nie gram wcale- ale jeśli już gram, to mam na uwadzę to, ze nie jestem jedyną osoba na serwerze.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Znowu te zasrane oszczerstwa... Tylko, czemu jak Exo dziesiątki razy zabijał złodziei będąc na cracku to FRH nawet się nie odezwał a gdy ja raz zabiłem złodzieja bez żadnych "ułatwień" to od razu musiał oskarżyć mnie o coś, czego nie robię? Wkurza mnie ta jego pewność siebie tak jakby wszystko o każdym graczu wiedział a sam był święty...

Ja widzę jak on gra i też mógłby mu wytknąć kilka rzeczy, ale tego nie robię żeby nie psuć atmosfery w grze, ale jeśli dalej będzie mnie tak oskarżał to niech pamięta, że fraps nagrywa na okrągło...

Zresztą oceńcie sami, bo może ja nawet nie wiem, że robie coś źle?
:arrow: Krótki filmik
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

Dziwne... ten temat był w innym podforum,nie?

[ Dodano: Pon 19 Lis, 2007 15:09 ]
1.nawet widać jak wdrapałeś się po mnie żeby Trapmastera gonić
2.FRH przesadza,tak samo flash co innego jak rzuce prosto w ryj a on mnie będzie doskonale gonić i powie że nie zadziałał a co innego jak poleci po prostej i mnie zabije
3.ja tam do crackniętych Guardów nie podchodze bo wymachuja bronią i fireboltami strzelają
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Ja pierdzielę...Bandit, Exo to ma kompa tak słabego jak barszcz z papierka! Więc jedyne co mógłby zrobić to albo przestać grać, albo kupić sobie nowy, ale widocznie go nie stać i już. To nie tak, że ja go bronię, mnie też to wkurza, że na nim się cracki praktycznie marnują, ale tak już jest. I to nie prawda, ze Fat nic z tym nie zrobił.
Bandit pisze:fraps nagrywa na okrągło...
no właśnie, Bandit, no właśnie...
Łucznik pisze:prosto w ryj
zbastuj trochę, Łucznik, ze słownictwem, bo możesz niechcący, swą indolencją umysłową kogoś urazić ( chociaż w tym przypadku, to akurat wątpię, żeby warto było się tym przejmować. :roll:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

grim_reaper pisze: swą indolencją umysłową kogoś urazić
słucham?

no to jak mam powiedzieć prosto w buzię?
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Przemek557 »

Ta, ostatnio mi się zdarzyło zostać zabitym przez Lawlessa, mimo tego że on był na cracku i trafił mnie z bolta 2 razy pod rząd. Jeden raz się zdarza, ale 2 to trochę podejrzane(odległość była około 5-7 metrów)
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:I to nie prawda, że Fat nic z tym nie zrobił.
Właściwe to, co on zrobił w tej sprawie? Jak się domyślam pewnie zabronił mu grać lub nastraszył go, że go zbanuje... :roll:
grim_reaper pisze:
Bandit pisze:fraps nagrywa na okrągło...
no właśnie, Bandit, no właśnie...
grim_reaper pisze:W sumie z tym nagrywaniem to nie jest aż tyle ceregieli, nie tylko Bandit, ale my wszyscy przecież możemy coś nagrać, albo kogoś o to poprosić.
Najpierw sama stwierdziłaś, że każdy może nagrywać sobie, co chce a teraz nagle uważasz, że to zły pomysł?

Jeszcze raz powtórzę, bo widzę, że do poniektórych to nie dociera, że FRH oskarżył mnie publicznie o coś, czego nie robiłem i na dodatek przekonywał innych graczy do tego, że robię coś niewłaściwego a teraz chce mnie za to zbanować. Ja tylko nagrywałem film, co nie jest przecież zabronione.

Dla jasności:
FRH pisze:hes using 3rd party to lower his fps to make immune to crack
Nie robiłem tego, o czym on napisał.
Łucznik pisze:ja tam do crackniętych Guardów nie podchodzę, bo wymachują bronią i fireboltami strzelają
Archer trafił w same sedno problemu... Gdyby Lawless nie stał w miejscu i czekał aż do niego podejdę i trafię go buławą to nie zginałby, więc jaki sens mają jego oskarżenia? Przecież to, że stał w miejscu zamiast uciekać lub przynajmniej wejść gdzieś wyżej gdzie na cracku nie miałbym dostępu jest wyłącznie jego błędem. Poza tym crack nie został zaprojektowany po to żeby zabijać tylko po to żeby umożliwić złodziejowi ucieczkę lub odgrodzenie sobie przejścia tak żeby strażnik nie mógł szybko dopaść złodzieja. Ty Grim i FRH wcale nie jesteście lepsi od Lawlessa, bo nie raz zdarzyło się wam obwiniać graczy za to, że zginęliście, kiedy tak naprawdę było to tylko i wyłącznie waszą winą. Nie możecie tego znieść jak zabije was jakiś gracz non-pro. To jest gra i to jest multiplayer, tutaj liczą się nie tylko własne umiejętności, ale także znajomość umiejętności i zachowań innych graczy, dlatego nie powinno się aliasować, ale to zupełnie inny temat. Przede wszystkim chodzi o to, że nie można obrażać, szkalować i banować graczy za to, że grają inaczej niż inni, ale także trzeba nauczyć się obchodzić z takimi graczami. Zawsze najprostszą formą obrony jest atak, czyli pójście na łatwiznę...

Mówicie, że tacy gracze jak Exo psują grę a tak naprawdę to wy ją psujecie nie umiejąc się przyznać do własnych błędów! Dodatkowo musicie obrażać przy tym innych graczy oraz oskarżać o coś, czego nie robią, bo wy zawsze macie rację i jesteście super pro, więc się nie mylicie - właśnie takie jest wasze błędne myślenie.
Przemek557 pisze:Ta, ostatnio mi się zdarzyło zostać zabitym przez Lawlessa, mimo tego że on był na cracku i trafił mnie z bolta 2 razy pod rząd. Jeden raz się zdarza, ale 2 to trochę podejrzane(odległość była około 5-7 metrów)
No właśnie może od razu wszyscy nawzajem się zbanujmy, bo na pewno każdemu kiedyś już spadły FPSy po scrackowaniu... :pff6:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Przemek557 »

Dla podgrzania temperatury cytat z BCG odnośnie filmiku nr 2
See told you to stop doin that in the last kill it was nicely visible.
;)
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Przemek557 pisze:Dla podgrzania temperatury cytat z BCG odnośnie filmiku nr 2.
See told you to stop doin that in the last kill it was nicely visible.
;)
Aha, więc o to mu chodziło z tym killem, bo nie zajarzyłem... Ciekawe, bo jakoś nie przypominam sobie żeby wcześniej FRH rozmawiał ze mną na ten temat. Tyle, że akurat na filmie to jest celowo pokazane w zwolnionym tempie tak jak inne pozostałe sceny gdzie nie byłem scrackowany, więc nie wiem, do czego on pije. Zabolało go to tak bardzo, bo to on był tym złodziejem, który zginał, poza tym sam wszedł w minę, więc tym bardziej mu się dziwie, że w ogóle ma do mnie pretensje. Chyba zaraz go przeproszę, że postawiłem tam tą minę, bo jeszcze się komuś poskarży... :roll:

Trzeba umieć przegrywać, odpuszczać, śmiać się z własnych błędów i cieszyć się z sukcesów innych nawet, jeśli jest się w przeciwnej drużynie - niestety FRH umie tylko narzekać na innych. :dob

Pograłem trochę i oczywiście FRH bacznie mnie obserwował. Celowo nic dzisiaj nie nagrywałem żeby sprawdzić jak zareaguje, FRH gdy zabiję złodzieja będąc na cracku. Oczywiście od razu po zabiciu złodzieja poleciał tekst typu "mówiłem ci żebyś tego nie robił" i na dodatek zaczął sobie ze mnie drwić. :zly Swoją drogą tym złodziejem był Przemek, więc mam "namacalnego" świadka. :-)

Tak czy siak nawet taki burak jak FRH nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi lub popsuć mi humoru, bo nie z takimi typami miałem już do czynienia.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
FatRatHead
Miastolud
Posty: 43
Rejestracja: 21 lutego 2007, 15:45
Lokalizacja: zpici

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: FatRatHead »

Aight Bandit, I didnt see that last kill on Przemek, just noticed it was on crack and it was a bit suspicious, K? Otherwise you very well know what I'm talking about, and as it was with all the other cheaters, you're extremely arrogant and are playing games on people. It's always us admins who have to be covert, cheaters have no shame. They do not hide, they mock. I tried words, I wanted you to stop. However, you like your advantages too much, you like to be in the spotlight, I don't want to do you a favour and take you out while you're at your best, I'll let the equipment in your pants ruin you.

How can you be proud of yourself lying to all these people, and slowly to yourself too. Lies are more beautiful than truth, I invite anybody to try out what Bandit is doing, many of us have tried it, none has refused the abusive potential.

Why do you as the other big cheater have to point to my mistakes? Is that all you've got for your defence? What you're doing now is what you're criticising about me Bandit. You're saying that it's FRH's fault, just like I'm saying it's Noob's fault, just stop for a minute, which's got more truth in it?

It's so silly that you almost made me not post! Your bad-mouthing strategy almost worked.

For all you who think english doesn't belong here, I'll aim to make a translated version as soon as possible.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Ho, ho! Masz bujną wyobraźnię! Ja nie gram, dlatego żeby ktoś mnie podziwiał tylko dla zabawy, ale tak jak to określił OskaR dla niektórych gra staje się obowiązkiem i wygląda na to, że właśnie tym jest dla ciebie TUT.

Robisz duży błąd wychodząc z założenia, że każdy gracz oszukuje, bo przez to cierpią tylko niewinni gracze. Zamiast oskarżać powinieneś raczej próbować dojść do tego jak to się stało, że ktoś nagina reguły a nie od razu obsypywać najgorszymi dla gracza określeniami. Część graczy nie akceptowało takiego traktowania i zrezygnowali z gry w Thievery, więc czemu ja nie zrezygnuję? Bo potrafię się wybić ponad to, czyli po prostu skupić się na grze. Czasami jest tak, że ktoś nawet sobie nie zdaje z tego sprawy, że robi coś nie tak, ale widocznie dla ciebie wszyscy są oszustami i jest to tylko kwestą czasu, kiedy znajdziesz jakiś argument żeby móc ich zbesztać z błotem.

Gdybyś nie robił wokół tego zamieszania to takie de facto trudne do udowodnienia oszustwo nie rozpowszechniałoby się na szerszą skalę...

Jeszcze raz powtórzę to, co zostało już powiedziane. Ja tylko nagrywałem filmy! Moim zamiarem nie było żadne oszukiwanie a wyłącznie chęć pokazania graczom tego jak gram. Samo nagrywanie filmów nie jest i nie może być zabronione, ale rozumiem, że obniżanie fpsów, które się z tym wiąże już powinno być zabronione. Jestem ciekaw ile minimalnie powinno być tych fpsów? Jeśli weźmiemy pod uwagę graczy ze słabszymi PieCami to staje się to jeszcze ciekawszym zagadnieniem...

Jestem z Tobą szczery w 100% a jako dowód mojej szczerości mogę podać to, że nie kasuję ani nie edytuję twoich wiadomości a przecież mógłby to zrobić gdybym tylko chciał a mam ku temu powód, ponieważ szkalują moje dobre imię i są nieprawdziwe.
FatRatHead pisze:For all you who think english doesn't belong here, I'll aim to make a translated version as soon as possible.
Nie wysilaj się, bo nie warto. :)) ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:grim_reaper napisał/a:
I to nie prawda, że Fat nic z tym nie zrobił.
Właściwe to, co on zrobił w tej sprawie? Jak się domyślam pewnie zabronił mu grać lub nastraszył go, że go zbanuje... :roll:
Jasne, jakbyś chciał to sam możesz porozmawiać z Exo, jak go spotkasz, albo zapytać jego sąsiada, Biggiego...a nie wymyślasz niestworzone historie...
Bandit pisze:Najpierw sama stwierdziłaś, że każdy może nagrywać sobie, co chce a teraz nagle uważasz, że to zły pomysł?
Bo się przekonałam co takie nagrywanie daje!!! Nie udawaj Greka, Bandit! Dobrze wiesz, co mogło zmienić moje zdanie. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, jakie mogą być tego skutki, dlatego na BCG napisałam, że to kontrowersyjna sprawa - bo z jednej strony nie można zabronić nikomu nagrywać, ale z drugiej pojawia się problem fpsów. Już kumasz czaczę? :roll:
Bandit pisze:Gdybyś nie robił wokół tego zamieszania to takie de facto trudne do udowodnienia oszustwo nie rozpowszechniałoby się na szerszą skalę...
Ale to Ty zacząłeś o tym pisać, a mogłeś sobie darować i przejść do prywatnych wiadomości najpierw, no ale skoro już to sam wyciągnąłeś, to teraz nie umywaj od tego rąk. To nie jest trudne do udowodnienia, jak Fat powiedział, każdy może to sobie sprawdzić sam.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Ale to Ty zacząłeś o tym pisać...
Żeby było jasne! Ja nie zacząłem! Zaczął FRH podczas gry! Na forum rozpocząłem temat, dlatego, że nie pozwolę żeby ktoś mnie obrażał i oskarżał o to, czego nie robię.
Dowiem się wreszcie ile trzeba mieć tych fpsów żeby móc grać po necie? :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

Jest domniemanie niewinności....
To nie Bandit ma udowadniać swoją niewinnośc tylko FRH jego winę
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Black_Fox »

I can see we have a war here. :))
Ja powiem tylko tyle, żeby coś zrobić, chociaż i tak nic z tym nie da się zrobić... Pozamykać mordy! O! Chodzi mi o grę, zbędne komentarze "noob", "looser", bardziej pikantnych nie będę wymieniał. Po prostu więcej TOLERANCJI! A i na forum nie ma co się wykłócać, tylko przyznać się do winy i nie nabijać tyle postów, bo was nie dogonię. :P
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Bandit »

Według mnie pojebało wam się w główkach do tego grania, bo skoro nie widzicie różnicy między nagrywaniem filmów a oszukiwaniem. Przecież, jeśli chciałbym oszukiwać to na pewno nie udostępniałbym swoich nagrań, na których może być to widać oraz nie oszukiwałbym, kiedy obserwatorem jest FRH.

Poza tym niech FRH nie zgrywa strażnika teksasu, bo sam ma już wiele oszustw na swoim koncie tylko, że nie ma, komu zapierdolić mu z bana. Tak samo Grim nie myśl, że jak trzymasz z FRH to wolno ci robić to, za co inni zostają przezywani od noobów i oszustów.

Zresztą, co się martwicie?! Niedługo już mnie tu nie będzie.

Jeszcze tak na marginesie dodam, że na każdy problem można znaleźć rozwiązanie. FRH dobrze widział, że nagrywam filmy, więc wystarczyło, że zwróciłby mi uwagę abym nie nagrywał jako strażnik albo będąc scrackowanym żebym nie atakował złodziei. Pierdole takiego admina, który zamiast dojść do porozumienia wyzywa i bezpodstawnie oskarża psując wszystkim dobry nastrój.
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

Black_Fox pisze:I can see we have a war here.
MORTARS! ;)
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:więc wystarczyło, że zwróciłby mi uwagę abym nie nagrywał jako strażnik albo będąc scrackowanym żebym nie atakował złodziei.
A sam nie mogłeś tego zrobić?Skoro wiesz, co wystarczy, żeby ten konflikt załagodzić, to zrób tak, jak mówisz! Widać masz głowę na karku, to czemu jej nie użyłeś od razu, jak zostały Ci postawione zarzuty? Potrzebujesz tatusia-admina, żeby Ci to wlał do głowy? Wierzę, że nie...mimo wszystko.
Bandit pisze:Tak samo Grim nie myśl, że jak trzymasz z FRH to wolno ci robić to, za co inni zostają przezywani od noobów i oszustów.
czyli co masz na myśli? Bo jak gram nie tak jak się powinno, to nie dostaje za to oklasków, a wręcz przeciwnie, nie myśl sobie, tyle tylko, że ja to mam słownie, a nie pisemnie, i do mnie nie trzeba z wyzwiskami, bo kumam od razu (zwykle ), ale nie będę Ci się spowiadać z moich prywatnych, bądź co bądź, rozmów z Fatem.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Przemek557 »

Odnośnie tego wczorajszego killa crackując Bandita zacrackowałem sam siebie, zresztą i tak miałem low hp, a Bandit był tuż obok mnie więc nie zabicie mnie w tej sytuacji byłoby "noobiarstwem". Nie widziałem innych sytuacji(oprócz tej na filmiku), więc nie będę się wypowiadał na temat czy nagrywanie coś pomogło czy też nie. Sam niedawno coś tam nagrywałem i nie czułem różnicy. No może poza jedną, o której nie będę teraz wspominał bo nie ma związku z tematem.
Pewny natomiast jestem że 90% graczy ma coś na sumieniu, tzn. że stale używają jakiegoś zakazanego buga lub exploita, ale nie można powiedzieć że wszyscy.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Łucznik »

Przemek557 pisze:90% graczy
Ja nie moge używać nic cięższego od strzelania przez drzwi na Asylum
Bo nie znam....

[ Dodano: Czw 29 Lis, 2007 19:32 ]
if ya dm learn to do it like man !
tak do mnie lawless wywalił (pewnie za te 2 ko:P) ialbo że robieguardom spwan ko ! toż ja ich ołuszam przylatuje kolejny i budzi ai
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Kto nas wkurza?

Post autor: Makao »

Kto nas wkurza Lawless to co dzisiaj zrobił przeszło wszystko miałem AFK bo jadłem kolacje i obserwowałem Lawlessa na Aquatone spałował 12 osób w jednym miejscu stał tylko i czekał aż ktoś przyjdzie potem Pav mu powiedział że za często używa BJ i zaczęła się kłótnia potem graliśmy na Skaltsonhead ja byłem strażnikiem razem z BlueRocks a Lawless i Pav byli w tej samej drużynie i zaczeło się od komentarzy Lawi nazywał go Noobem i wszystkie ruchy Pava krytykował a Pav mu odpowiadał na koniec jak zabiłem Pava,lavi zaczął się śmiać chwilę potem poszedł tam gdzie go zabiłem i próbował mnie ogłuszyć i z crackować żeby się popisać ale wszedł w własnego Cracka walnąłem mu lekko z buławy i koniec wtedy Lawless coś tam gadał do Pava i potem ten się chyba obraził i wszyscy poszli i tak oto Lawless zepsuł grę i z 5 graczy zostałem tylko ja i on.


Niewiarygodne jeden gracz przychodzi i wszystko psuje.Choć na początku było nawet spokojnie siedział cicho ale potem,patrz powyżej.
ODPOWIEDZ