Wspólny TUT

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Czy uważasz to za dobry pomysł?

Tak
12
92%
Nie
0
Brak głosów
Brak zdania
1
8%
 
Liczba głosów: 13

Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Wspólny TUT

Post autor: Łucznik »

Moze by tak zrobić kiedyś jakiś zlot graczy z forum bo serwery często stoją puste(albo jeden pełny drugi pusty) więc...
Np. od 20.00 do 23.00/24.00 w nocy z soboty na niedziele.
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Wspólny TUT

Post autor: _OskaR »

Wystarczyłoby, jakby każdy odpalał TSa, no ale cóż- jak nikt nie chce, to nie będę zmuszał- swoje zdanie na ten temat już wyraziłem i nie chce mi się go powtarzać.Co do mnie- zaczyna się sesja, więc będę grał bardzo nieregularnie, ale na TSie jestem cały czas. W moim przypadku weekendy odpadają.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wspólny TUT

Post autor: grim_reaper »

Łucznik to z reguły nie wypala, jak się mamy zebrać do kupy...po prostu trzeba wchodzić, jak jest ktokolwiek, a Oskar to sobie powinien sygnaturkę z propagandą TSa wstawić tu na forum :-D hehe ;).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Wspólny TUT

Post autor: Przemek557 »

Już to zrobił xD

Edit: A żeby napisać coś na temat: Myślę że regularne treningi gildii rozwiązałyby sprawę(o, i dam sobie sygnatuirkę propagandującą treningi xD).
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Wspólny TUT

Post autor: Łucznik »

A ma ktoś pomsl co by można zrobić żeby tak się thievery nie cieło
mam ustawioną rozdzielczość 640x800, kolor 16 bit,dźwięk surround i 3D wyłączone,
a tnie się nie miłosiernie, wczoraj na skeleton head 2 razy zaliczyłem spawn kill(klikam prawym 2-3 sec zwis i widze guarda toż tak się nie da grać :| )
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wspólny TUT

Post autor: grim_reaper »

A jakie masz ustawienia sieci w grze? W Menu głównym wejdź, w Preferences, a potem kliknij na zakładkę Network i tam ustaw "Cable, xDSL" czy jakoś tak. No i jak grasz, a masz na przykład słabego kompa, to staraj się nie obciążać go dodatkowo włączonymi programami, otwartymi stronami w FF czy IE itp. Od rozdzielczości to raczej nie zależy, możesz sobie popróbować inne ustawienia przecież. Jak już nic nie pomoże, to chyba reinstalka się przyda.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Wspólny TUT

Post autor: Bandit »

Grimmy dobrze ci radzi, ale spróbuj jeszcze do tego wyłączyć wszystkie programy i dopiero wtedy włącz grę. Być może masz antywira, który lubi sobie od czasu do czasu włączyć skaner a to bardzo obciąża proca i wtedy jest to normalne, że gra zaczyna zwalniać. Możesz też spróbować zainstalować starsze sterowniki do karty graficznej, ale najpierw całkowicie usuń aktualnie zainstalowane sterowniki następnie restartuj komputer i uruchom system w trybie awaryjnym (naciskasz i przytrzymujesz klawisz [CTRL] podczas startu systemu lub naciskasz kilkakrotnie [F8]). Po załadowaniu się systemu włączasz program Driver Cleaner i usuwasz zbędne pozostałości.
Program możesz ściągnąć stąd :arrow: http://www.programosy.pl/program,driver-cleaner.html

Jeśli masz kartę ATI to zalecam Catalyst poniżej 4.0. U mnie bodajże na 3.9 lub 3.8 chodzi o wiele płynniej niż dajmy na to na najnowszych... Unreal to stara gierka, więc lepiej działa na starszych sterownikach.

Spróbuj najpierw zrobić to:

[Menu Start] -> [Uruchom...] -> Wpisz: msconfig -> Kliknij na [OK] -> Przejdź na: zakładkę [Uruchamianie] -> kliknij na [Wyłącz wszystkie] -> Przejdź na: zakładkę [Usługi] -> Zaznacz opcję [Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft] -> kliknij na [Wyłącz wszystkie] -> Kliknij na [OK] -> Uruchom ponownie komputer.

Po uruchomieniu się systemu włącz grę i sprawdź czy działa lepiej niż poprzednio. Jeśli będzie działał lepiej to będzie oznaczało, że jakiś program działający w tle zużywa dużo zasobów twojego komputera.

Dla bezpieczeństwa możesz najpierw odłączyć kabelek od neta żeby ci coś nie wlazło do kompa, gdy będziesz miał np. wyłączonego firewalla i antywirusa o ile masz zainstalowane takie programy i już nie masz na kompie jakiegoś syfu... ;)
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Wspólny TUT

Post autor: Łucznik »

Bandit pisze: już nie masz na kompie jakiegoś syfu...
no taki głupi nie jestem ale może na gre w TUT wyłącze antivira dzięki
grim_reaper pisze:Cable, xDSL
mam to już włączone :| ale to tylko skraca czas czekania przed joinem przed lagami nie chroni
przy okazji mam internet z kablówki 256kb/s podłączone do USB
Awatar użytkownika
Orionus
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 12:19

Re: Wspólny TUT

Post autor: Orionus »

Witam
Pogrywacie jeszcze w Thievery? Chcial bym do was dolaczyc, ale nie wiem czy jest do kogo. Kiedy i o ktorej mozna was zastac na serwerach?
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Wspólny TUT

Post autor: Agnar »

Proponuje pograc jutro o 21 ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Wspólny TUT

Post autor: Bandit »

Czemu nie? Jestem - znowu :-) - teraz na przepustce do poniedziałku i mam zamiar wyszaleć się w TUT, bo dawno nie grałem. :gra
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Wspólny TUT

Post autor: Łucznik »

Ja też dziś wieczorem do upadłego gram jak ktoś chce popykać może ze mną na Brody chalenge albo brody revange to pod nickiem Archer[PL]będe
ODPOWIEDZ