[TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

[TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Black_Fox »

Ostatnio dowiedziałem się czegoś irytującego. Z niedowierzaniem w grze niejaki T-Bag powiedział mi, że Brody (Administrator i głowa serwerów Brodys Revenge i Challange) to ta sama osoba pod nickiem Indrustialism. O_O Ktoś słyszał coś podobnego? Poświadczyć może to PaV, screena zapomniałem zrobić.

Chciałbym też poinformować, że gracz T-Bag znany również jako Scure jest bardzo złośliwy. Nie dość, że nie zna regulaminu serwera. Robi świadome late-joiny i re-joiny! Nawet 5 razy pod rząd! Poza tym na głównym kanale (shout) ujawnia pozycję złodziei.

Co więcej nawet nie reaguje na grzeczne zwracanie uwagi dotyczących zasad i regulaminu. Dziwi się dlaczego dostaje bany i kicki. O_o Spamuje, że Indus i Brody to ta sama osoba, zna ją nie tylko z gry i nas zbanuje - mnie i PaVa. (Ciekawe za co.) Nawet jeśli zna Indusa to jest to zwykły gracz i ma same prawa jak ja i inni gracze. Chyba, że to jest rzeczywiście Brody, ale nawet jeśli to nie zmienia faktu, że Admin chce wcielić się w inna tożsamość. Chyba oszalałem... wyobrażam sobie Brodego, który ma 2 pary rąk i dwie głowy. Siedzi przy dwóch kompach i gra dwiema postaciami. Do tego Blue Rocks w innym pokoju gra na laptopie. :/ Chodzi mi o to, że można spotkać te postacie w grze w tym samym czasie.

Zapraszam do dyskusji.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008, 02:46 przez Black_Fox, łącznie zmieniany 2 razy.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: grim_reaper »

Myślę, że ten akurat temat powinien się znaleźć w dziale Thievery, chociaż z drugiej strony rozumiem, że ty tylko przekazujesz informacje, które ktoś ci powiedział. Nie zmienia to faktu, że mamy tu intruza, który w każdej chwili może to przeczytać, także bez zalogowania się...
Black_Fox pisze:T-Bag powiedział mi, że Brody[...] to ta sama osoba pod nickiem Indrustialism
Prima Aprilis to jest 1 kwietnia. Gdybyś bywał na serwerach częściej Fox, nie dał byś się wkręcać w takie gierki i naprawdę wyssane z palca informacje, a jeśli to było powiedziane na serwerze, to dodatkowo jest to dobrym powodem, żeby TBagowi ban się należał jak nic - zwyczajnie za przedstawianie fałszywych informacji o adminie.

A co do dalszego zachowania TBaga, to doskonale wiem, jak to wygląda, gdyż robił on już tak niejednokrotnie i nie raz już był za to banowany, widać ma zbyt mały móżdżek, żeby pomieścić w nim przekaz, który w ten sposób miał do niego dotrzeć - jeśli to czytasz TBag, to weź sobie to zakonotuj, że nikt nie będzie słuchał Twoich kretyńskich, dziecinnych tłumaczeń, bo nie ma wytłumaczenia dla Twojego postępowania - jesteś irytujący, dla wszystkich, bez mała, graczy - więc będziesz miał ciężkie życie ( albo raczej nie będziesz go miał ) na serwerach, póki się nie zmienisz - i wierz mi nikogo nie oszukasz wchodząc z jednego IP jako dwie różne osoby. Krótko mówiąc - masz przesrane :))

Black Fox polecam Ci nie wdawać się w dyskusję z TBagiem/Sucre, bo on wykorzystując Twoją niewiedzę, chce Tobie i może przy okazji innym namieszać w głowach.

W zasadzie nie widzę powodu, żeby ten problem dalej rozstrząsać, Bandit kiedy się tu pojawi, powinien przenieść i/lub zamknąć ten temat.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Black_Fox »

Ja od razu nie uwierzyłem w te bajki. Ale za coś takiego to od razu powinien dożywotni ban polecieć. :roll: To sprawa na drugim planie, na pierwszym jest taka, że T-Bag jest polakiem i niszczy nam reputacje.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Bandit »

Brody umożliwił mi przeszukanie logów z jego serwera i o T -Bagu dowiedziałem się, że musi być z okolic Krakowa, bo tylko z takich IP się łączył. Mogę, co najwyżej podać wam przypuszczalne nicki, z jakich grał T-Bag oto one:

T-Bag
Theodore_Bagwell
FatHamsterHead
T-Bag
IDKFA
Sucre
[MW-Leader]Sucre
[MW]Sucre
[MW]T-Bag
Taffer047
Ballick
Sucre
ugluk
Taffer
BlueByte
Lnino
Lolipop
NotUnstoppable
Popilol
Taffer
YourCocaineDealer
Amigo
Elendil
Gringo
Kerberos
KrmensRevange
Willi
Arcansas
G-Abt
gfdgsfd
Primadonna
Sawyer
T-Bag
B-Tag
Lock
albaqurkie
dsadasdf
PepsiChallange
IllegalAssassin
gfdgfdgd
Lincoln_Burrows
Ballick
Paul_Kellerman
Sucre
Eragon^afk
T-Bag
Theodore_Bagwell
Guard_Forces
Acolithus
325k0ifdpokmfd0okt-r
Acolithus_PL
Blind_Warrior
Guard_Forces
3
3[PL]
Guard_Forces
Acolithus(PL)
Acolithus(PL)
Acolithus
Guard_Forces
Guard_Forces
Guard_Forces
ACOLITHUS
Sucre
T-Bag
Acolithus[PL]
Khartraxx(pl)
Taffer
3
3[PL]
Acolithus(PL)
Acolithus(PL)
Acolithus
Acolithus(PL)
Acolithus(PL)
Acolithus
Acolithus(PL)
Milan_Baros
Acolithus
Pav^Tomcats^
Pav^Tomcats^afk
ACOLITHUS
Khartraxx(pl)
T-Bag
T-Bag^MagicWarriors^
Sucre^MagicWarriors^
T-Bag
ScoField
T-Bag
T-Bag^MagicWarriors^
Acolithus[PL]
Acolithus[PL]
Acolithus[PL]
Acolithus(PL)
T-Bag
CaptainSpouldings
T-Bag
T-Bag
T-Bag
Acolithus
ACOLITHUS
grim_reaper[PL]
Thief77
Zimnik
ACOLITHUS
T-Bag
T-Bag^MagicWarriors^
TYLU_PL
T-Bag
Taffer
ACOLITHUS
Bandit^Tomcats^
Aco
Acolithus
T-Bags_ghost
ACOLITHUS
ACOLITHUS
Someone
ACOLITHUS
Acolithus`
grim_reaper[PL]
Somebody
T-Bag
grim_reaper[PL]
Acolithus[PL]
Agnar
Pav^Tomcats^
T-Bag
pecet
ACOLITHUS
Guard_Forces
grim_reaper[PL]
DarkoKovacevic
Khartraxx(pl)
Taffer
3
325k0ifdpokmfd0okt-r
Acolithus(PL)
Acolithus(PL)
=(NotTWW)=_Aco
Acolithus(PL)

Jak widać skubaniec podszywał się pod nas! :evil: Jeśli logi nie kłamią to naszym aliaserem jest gracz o nicku "Acolithus". Jest zarejestrowany na naszym forum i niegdyś grał dosyć sporo. Był w porządku no może poza drobnymi wybrykami ale to każdemu sie zdarza. Zresztą wystarczy poczytać forum... Najwyraźniej coś mu odbiło. Nie mam 100% pewności że to on bo może to być jego znajomy który także ma neo albo zupełnie ktoś inny z tego samego zakresu IP.

Mam jeszcze do niego numer gg i widzę że jest teraz dostępny. Jak myślicie co powininem zrobić? Czy mam przywalić prosto z mostu i przekazać mu żeby się przyznał i przeprosił na na forum czy może mam go podejść np. zapytać czy ogląda PriosonBreak... ;)
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Łucznik »

nie chciało mi się czytać całej listy ale jestem zatym żeby coś zrobić
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Agnar »

No z listy wynika ze to on... i mysle ze nie bedzie przepraszal tylko dalej robil burdel :/
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: grim_reaper »

Osz to kokot jeden :evil: , pode mnie też się podszywał :evil:
Ja na Twoim miejscu użyłabym podstępu, Bandyś - nie pytaj wprost - zapytaj np. czy nie wróciłby do TuT, albo to z Prison Breakiem też - ale nie od razu, tak z rozmowy jakiejś żeby to wynikło - ten temat. Przygwoździmy skurwisyna :))

EDIT

Bandyś, jego nicki dają Ci szansę zapytać o coś 8-) - http://pl.wikipedia.org/wiki/Darko_Kova%C4%8Devi%C4%87 - sam wymyśl, Serbia jest w grupie z Polską :P, nawiąż rozmowę i spróbuj sprowadzić ją do tematu piłki nożnej i tego akurat gracza 8-) :luk muahahah :D
Ostatnio zmieniony 09 września 2007, 22:23 przez grim_reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Black_Fox »

Ten wątek żyje! ;)
Skubaniec... ma szczęście, że nie podszywał się za mnie. Ale za Bandita, Grim, PaVa! - niewybaczalne. IMO o tym też winien dowiedzieć się Brody. A na forum... - zbanować!

EDIT: Tak, tak Grimmy ma racje. A na koniec wyślij mu trojana jakiegoś, potem shackuj GG i zmień hasło. ;P

PS. Można go też w grze zbanować. ;)
PSS. Co mu w ogóle odbiło. O co mu chodzi? O_o
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Michal »

Black_Fox pisze:wyślij mu trojana jakiegoś, potem shackuj GG i zmień hasło
I do tego ustaw mu Giertycha na pulpicei :D Też jestem za tym żeby tego wrzoda jakoś ukarać surowo.
P.S Grimmy interesujesz się piłką czy jak? Bo Kovacecic nie jest jakimś super znanym piłkarzem.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Bandit »

Grimmy lubi się po prostu bawić w detektywa 8-) a wikipedie ma zawsze przy sobie. ;) Zaraz po ścinaniu łbów kosą to jej najczęstsze zajęcie... ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Black_Fox »

Grimmy, jak sprytnie! :ok
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Grimmy lubi się po prostu bawić w detektywa
hehe 8-)
To macie coś na deser - http://www.epuls.pl/profile.php?lngUID=110056 - wiem, że bywałeś tam Agnar - ale ostrożnie jakby co, on może Cię skojarzyć ;). Ja nie mam loginu - ty mógłbyś podejrzeć więcej o nim - ale jako rzekłam - ostrooożnie :P

EDIT

More info - to ma nie wyjść poza ten dział!
T-Bag używa Środkowego Przycisku Myszy do Frobowania, i Prawego PM do skakania - możesz spróbować sił i wydębić od niego keybindy, Bandyś, ale to ryzykowne. W każdym razie - im więcej info tym prędzej go dupniemy. 8-)

EDIT2

Nie zauważyłam drugiego piłkarza - http://pl.wikipedia.org/wiki/Milan_Baro%C5%A1
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Agnar »

Hyhy juz dawno na tym nie siedze Grimmy ;) ale jesli to on... to... :evil:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Black_Fox »

Przecież to wszystko się zgadza! Thief i THIEVERY!!! To na bank on dałbym łape uciąć. ;)

EDIT:
Nawet się zgadza miejscowośc, wg Bandita pochodzi z Krakowa w profilu ma "małe miasteczko pod Krakowrem". -.-'
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Bandit »

Black_Fox pisze:wg Bandita pochodzi z Krakowa w profilu ma "małe miasteczko pod Krakowrem".
Bandit pisze:musi być z okolic Krakowa
;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Przemek557 »

Zamiast pytać się Acolithusa o T-Baga, można się pytać T-Baga o Acolithusa, bo o nim wiemy raczej więcej. T-Baga można niekiedy spotkać na serwerze, ktoś kto się na tym zna mógłby do niego zagadać. W profilu na ePulsie, Acolithus pisał że nie lubi hip-hopu i Linkin Park, może o to dałoby się T-Baga zahaczyć?
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
FatRatHead
Miastolud
Posty: 43
Rejestracja: 21 lutego 2007, 15:45
Lokalizacja: zpici

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: FatRatHead »

Excuse me using english this time, but this has to be said, we need somebody using a different nickname and background to get T-Bag's, pardon, Acolithuses' IP outside the game, certain file transfers or ftp hosts can give away IP, if anybody's got an idea, please bring it to the table so we can implement it As Soon As Possible. That guy's basically convicted, but I want the final nail to his coffin.
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Black_Fox »

FatRatHead pisze:but I want the final nail to his coffin.
:))
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Agnar »

Nail... super... juz wiem jak jest gwozdz po angielsku :D dzieki FRH :P

A tak szczeze mowiac... to ja osobiscie nie mam zadnego pomyslu jak mozna by go przyczaic... ewentualnie jak chcecie to stworze konto na epulsie bo troche znam ten serwis wiec pewnie szybciej cokolwiek zalatwie niz ktos kto tego nie zna... ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Black_Fox »

Proponuję... jak to się mówi? "Wjazd na chatę." :evil: :)) :ok
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Bandit »

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy Fattsinek chce dostać aktualne IP T-Baga aka Acolithus, z którego teraz korzysta? To da się załatwić np. przez gg można zagadać i podejrzeć, z jakim adresem się łączy. Albo są też odpowiednie pluginy...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: Michal »

Ostatnim zarejestrowanym użytkownikiem na forum jest niejaki Rzodkiew. Grał ktoś z was pod takim nickiem w TUT lub wie kto to był? Bo parę razy był taki delikwent na serwerze i nie był to jakiś newbie. Może to kolejne wcielenie sami wiecie kogo.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Kim jest gracz o nicku "T-Bag"?

Post autor: grim_reaper »

O ile się nie przesłyszałam ( czy raczej nie przeczytałam źle ), to jest to kolega któregoś z naszych klanowiczów - czasem nie PaViego? Trochę jest noobkiem, ale ponoć grał na singlu?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
ODPOWIEDZ