1000 lootowy klejnot na TH-nostalgia

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

1000 lootowy klejnot na TH-nostalgia

Post autor: Łucznik »

bawiłem się kodami na mapie i odkryłem taki pórzezroczysty diament warty 1000 loota :shock: ale tam nie da się dotrzeć w żaden sposób :(
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: 1000 lootowy klejnot na TH-nostalgia

Post autor: Bandit »

Można tam dotrzeć za pomocą strzały z liną. Diament został tam umiejscowiony tylko po to żeby łączna suma loota znajdującego się na mapie była podawana prawidłowo. Harfa, która jest warta 1000 nie jest brana pod uwagę i wyszłoby, że jest mnij niż 1000...
Żeby nie było, że nie ostrzegłem - jest to traktowane jako błąd mapy, dlatego nie można brać tego diamentu do rąk!!!
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: 1000 lootowy klejnot na TH-nostalgia

Post autor: Łucznik »

masz screen gdzie wbić strzałe bo mi się nie udało
Bandit pisze:jest to traktowane jako błąd mapy, dlatego nie można brać tego diamentu do rąk!!!
to po co jest wogóle:P
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: 1000 lootowy klejnot na TH-nostalgia

Post autor: marek »

aby liczony loot sie zgadzał :P chociaż nie rozumiem, dlaczego twórca w takim wypadku nie władował klejnotu pół metra pod ziemią
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: 1000 lootowy klejnot na TH-nostalgia

Post autor: Black_Fox »

Screen tez by sie przydał dla mnie, bo nie wiem jak tam wejść.

A ktoś coś słyszał o ukrytym w ziemi pomieszczeniu na mapie Kings of Desert? Można tam znaleźć mikstury i złodziejskie zabawki, widziałem jak Blue Rocks tam wchodziła, ale nie wiem gdzie to jest. Szukałem, ale za cholerę nie znalazłem

PS. Ciekawe dlaczego w takie mapy jak Kings of Destery nie gramy, to super mapa, tyle, że jedna wersja jest zbugowana, ale druga nie! Pozatym Lord Baffords Manor też jest świetny i wiele innych, a nie tylko Grange>Gerome>Asylum i tak w kółko.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
ODPOWIEDZ