Mod: multiplayer w Thiefie

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Kurak
Mechanista
Posty: 359
Rejestracja: 10 marca 2007, 22:14
Lokalizacja: z Przyszłości
Kontakt:

Mod: multiplayer w Thiefie

Post autor: Kurak »

ostatnio tak sobie myślałem właśnie o tym, że fajnie byłoby zagrać w Thiefa, najlepiej TDS, w trybie cooperative z kumplem. chodzi mi o to, by można było we 2 przejść całą grę. mogłoby np. na każdej planszy być więcej wrogów czy coś w tym stylu. wiem, że fabularnie by się to kupy nie trzymało, ale czy nie byłoby dużo frajdy?
odpowiecie mi "zagraj w TUT", ale to raczej nie to samo :/
moje pytanie brzmi: czy w ogóle stworzenie jakiegoś moda wprowadzającego taką rozgrywkę jest możliwe? i jeśli tak, to czy istnieje ktoś, kto mógłby się tego podjąć?
odchodząc troszeczkę od tematu: czemu nie ma takiego trybu w innych grach? KotOR czy Gothic czy Jedi Academy zapewniłyby przecież znacznie więcej zabawy, gdyby to umożliwiały :/
Wymyśliłem sobie na to sposób: będę udawał głuchoniemego.
J. D. Salinger, "Buszujący w zbożu"
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mod: multiplayer w Thiefie

Post autor: Marzec »

A ja zmienię trochę temat - Thief 2. Zapewne każdy Dromader, lub Dromedowiec zauważył coś ciekawego w liście obiektów... Mam na myśli Avatar/Network Avatar
Jak to w końcu z tym jest? TLGS planowało zrobić multiplayer do T2? Jeśli tak to są duże szanse na dokończenie projektu! Było to gdzieś omawiane na forum ttlg, lub gdzie indziej?
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Mod: multiplayer w Thiefie

Post autor: Nivellen »

Tritus Debris pisze:(...)Jak to w końcu z tym jest? TLGS planowało zrobić multiplayer do T2? Jeśli tak to są duże szanse na dokończenie projektu! Było to gdzieś omawiane na forum ttlg, lub gdzie indziej?
Thief od początku był planowany jako gra typu "single player". Irrational Games przy modyfikacji Dark Engin'u na potrzeby SS2 przymierzało się do sieciówki a i tak nic z tego nie wyszło. Jeśli silnik gry pozwalałby na to, już dawno mielibyśmy Thiefa Multi. A tak mamy jedynie TUT.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
ODPOWIEDZ