Nowy dział ?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Nowy dział ?

Post autor: timon »

Proponuję założyc nowy dział poświęcony Thievery i przenieść tam wszystkie watki z nim związane. Ta gra staje sie coraz popularniejsza a temat zasługuje już na osobny dział.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nowy dział ?

Post autor: PiotrS »

W założeniu ten dział miał być i o tym "...na temat własnych lub cudzych FMs oraz innych projektów". I myślę, że nie ma co szaleć
Natomiast jak tylko ukaże się T3, już chyba nikt nie wątpi, że to nastąpi, dopiszemy wszędzie T3 i utworzymy nowy dział poświęcony nowemu edytorowi, mam nadzieje, że Ion Storm udostępni go. A może nawet wcześniej to zrobimy, zaraz po ukazaniu się DeusEx2, wszystko wskazuje, że to będzie ten sam edytor
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowy dział ?

Post autor: Pablo »

Ale można by pomyśleć o takim przyklejonym temacie jak ma to miejsce z "gracz graczowi poleca". Ogólne informacje dla człowieka, który chciałby w to pograć, co potrzebuje, kiedy gramy i takie tam.
Pablo
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nowy dział ?

Post autor: PiotrS »

Nie, jestem przeciwny zbyt dużej ilości tematów przyklejonych, traci na tym przejrzystość forum. Już możemy się zastanowić nad utworzeniem nowego działu, np. Thief multiplayer który poświęcony będzie wszystkim projektom mpl , w tej chwili Thievery, może Thieves vs Guards a docelowo T3multiplayer.

Co wy na to?



P.S. Podzieliłem temat.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Nowy dział ?

Post autor: timon »

PiotrS pisze:.....może Thieves vs Guards........
znowu jestem z Drezna ?
co to jest ?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nowy dział ?

Post autor: PiotrS »

Coś takiego jak Thievery ale nie do UT a do Half Life. Jeszcze w produkcji. http://www.3dactionplanet.com/thief/gvt/
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Nowy dział ?

Post autor: Bukary »

Jestem za stworzeniem nowego działu, bo trochę mnie wkurzają wątki o Thievery w dziale z fanmisjami... ;) :lol:
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Nowy dział ?

Post autor: Nivellen »

Podzielam zdanie Timona i Bukarego. Osobny dział dla wszelkich multi będzie wygodny dla sieciowców i nieabsorbujący dla modemowców.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nowy dział ?

Post autor: Bandit »

Wielkie dzięki PiotrS za nowy temat :D To mi w dużym stopniu ułatwi życie. I brawa dla Timona za to, że odwarzył się zaproponować stworzenie nowego działu. :D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Nowy dział ?

Post autor: timon »

Postem póltysięcznym przyjmuje gratulacje. A co mam sobier żałowąć :wink:
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ