[TTG] Rozgrywki międzyligowe

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Czy rozgrywki międzyligowe to dobry pomysł?

Czas głosowania minął 23 września 2007, 01:57

Tak.
7
100%
Nie.
0
Brak głosów
Obojętnie mi.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

[TTG] Rozgrywki międzyligowe

Post autor: Bandit »

Założyłem ten temat po to żeby przedstawić wam to jak ja wyobrażam sobie funkcjonowanie naszej gildii.
Na początku gildia Tomcats miała być grupką graczy z Thief Forum, którzy mieli konkurować z innymi gildiami. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że granie z graczami z innych gildii wcale nie należy do przyjemnych czynności. Oni już nawet nie potrafią normalnie grać bez używania exploitów itp. Szczególnie wkurzają mnie "m&msy", bo ci gracze w ogóle nie przebierają nogami tylko non stop podskakują (wiadomo dlaczego) - to jest nienormalne. :pff6:

Uważam, że powinniśmy odciąć się od stylu gry, jaki prezentują inne gildie a nawet wcale nie próbować grać z nimi meczy, ponieważ taka gra to żadna przyjemność tylko same nerwy.
Poza tym w chwili obecnej mamy wystarczająco dużo graczy żeby móc organizować rozgrywki międzyligowe.

Nie uważacie, że Thievery przydałaby się jakaś promocja? Pomijając najprostszą drogę, po której mogliby trafić no nas nowi gracze, czyli stronę www, której nie ma i pewnie raczej nie będzie, można trzymać opis na gg, ustawić sobie podpisy na forach, w których treści może znajdować się zaproszenie do gry. Poza tym można zakładać tematy promujące Thievery na forach o grach - możliwości jest bardzo wiele. Trzeba tylko umieć je znaleźć i wykorzystać.

Proponuję rozegrać mecz międzyligowy pomiędzy pierwszą i drugą ligą. Na razie tak na próbę żeby zobaczyć jakby to wyglądało. Czy najbliższy poniedziałek około godziny 18 lub nawet wcześniej jest dla was odpowiednim terminem? Przypominam, że ma to być tylko na próbę, więc nie musicie się do tego jakoś specjalnie przygotowywać.

P.S. Dzisiaj w grze pojawiło się sporo starych graczy a razem z nimi Flacek. ;) Cześć dux. :)
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008, 02:46 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Rozgrywki międzyligowe

Post autor: Black_Fox »

Ja raczej będę obecny, chyba, że COŚ BARDZO ważnego mi wypadnie. Albo jak ja wypadnę... z chodnika pod samochód. ;) No, ale ja sam nie zdziałam wiele, niech ludzie z L2 piszą kto będzie obecny.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Rozgrywki międzyligowe

Post autor: Michal »

Pomysł z tymi meczami bardzo dobry. Nawet wydawało mi się sprawą oczywistą, że co jakiś czas będziemy grali sparingi między naszymi ligami. I wynik nie będzie ważny bo raczej jest sprawą oczywistą kto będzie wygrywał. Taki mecz pozwoli zarówno L1 jak i L2 sprawdzić się w praktyce.

Co do meczy między gildiami to chyba lepiej byłoby gdyby się odbywały. Wizja meczu z inną gildią byłaby dodatkową motywacją. Poza tym wydaje mi się, że Mockersom by nawet ich haxy nie pomogły w meczu z naszą L1.

Gdybyśmy wewnątrz Tomcatsów mieli więcej lig to wtedy rozgrywki międzyligowe byłyby ciekawe. Dlatego jak już Bandit wspomniał warto byłoby rozreklamować TUT. Pytanie tylko jest czy ilość szła by w parze z jakością. Od niedawna kumpel Przemka gra (Locust). Narazie jest jeszcze noobem i zauważyłem, że boi się grać gdy na serwerze pojawia się więcej osób. Zaraz szybko zmyka albo spectatuje. Dlatego warto czasem, coś mu pokazać, wytłumaczyć, docenić. Jeśli się nie zrazi to kto wie, może w przyszłości coś z niego będzie. Sam pamiętam jak Unstoppable (btw. co z nim jest?) pokazywał mi jak grać, chwalił za postępy i nie beształ jak coś nie wyszło.

Jeśli chodzi o poniedziałkowy sparing to naprawdę trudno jest mi powiedzieć. Na chwilę obecną to bym grał ale w ostatnim czasie to wyskakują mi różne sprawy dość niespodziewanie. Główną przyczyną jest remont w domu chociaż czasem jakieś piwko też jest przyczyną nieobecności na treningu 8-) . Dlatego najczęściej gram wczesnym popołudniem lub późną nocą.
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: [TTG] Rozgrywki międzyligowe

Post autor: Łucznik »

i właśnie godzina 18 to największy zonk w piątek nie ma problemu ale w poniedziałek i środe mam wolne od 19 a w wtorek i czwartek od 18:30
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Rozgrywki międzyligowe

Post autor: Agnar »

Jesli chodzi o mnie... to czasu mam ostatnio naprawde malo... dostalem propozycje od senseja (nauczyciela sztuk walk) zebym jezdzil razem z nim do innych miast na treningi co niestety spowoduje to ze nie bede mial praktycznie wogle czasu... jedynie w weekendy ale od 1 pazdziernika zaczynam studia zaoczne... pewnie zaczne tez jakas robote... wiec wiadomo jak to wyglada... postaram sie jakos cos znalesc i zobaczyc jak sytuacja sie ulozyc... jesli mi sie nie uda to poprostu grimmy zostanie kapitanem ;) a ja z banditem bede gadal jakos w innych godzinach...

Ale jak sie uda to wszystko bedzie ok ;)

W poniedzialek na 90% mnie nie ma...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Rozgrywki międzyligowe

Post autor: grim_reaper »

Dobry pomysł, jest nas tyle, że bawić się możemy nieźle także we własnym gronie. Ale w poniedziałek o 18 to ja nie wiem czy już będę w domu - praca :( i to wcale jeszcze niepewna... ja też od października mam studia zaoczne - zjazdy co 2 tygodnie chyba, więc co drugi weekend będzie wolny ( o ile nie będę w robocie dorabiać )
Michal pisze:raczej jest sprawą oczywistą kto będzie wygrywał
wcale nie :P ja wczoraj jak grałeś z Rodentem na Asylum i thiefowałam, do końca nie byłam pewna czy wygram ja czy wy :P, no ale jakoś dało radę xD ( najpierw ich trochę zDMiłam :)) )
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Rozgrywki międzyligowe

Post autor: Agnar »

no ja bede mial podobna sytuacje co grim tyle ze dodatkowo treningi :P

no no... grim zaczela DMowac... jestem z ciebie dumny :roz :rad
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Rozgrywki międzyligowe

Post autor: Przemek557 »

Myślę że znajdę w poniedziałek trochę czasu, ale patrząc na posty innych wnioskuję że najlepszym terminem będą weekendy. Pomysł mi się co oczywiście bardzo podoba :)
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Rozgrywki międzyligowe

Post autor: Black_Fox »

<LOL> To naprawdę nas dużo się zbierze... ale w Niedzielkę można sobie odbić, święta zaraz też będą. ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
ODPOWIEDZ