Witam ponownie, po ok. rocznej przerwie ;P

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Arkadikuss
Bełkotliwiec
Posty: 23
Rejestracja: 29 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Malbork

Witam ponownie, po ok. rocznej przerwie ;P

Post autor: Arkadikuss »

Witam wszystkich!
Wybaczcie mi że tak długo mnie tu nie było ;P
Ale znów zachciało mi się thievery, więc powróciłem [2 dni walczyłem z tym forum - próbowałem przypomnieć sobie hasło, mail, na jakim jest zarejestrowany nick, jak i sam nick też :P]. Ciekawe czy mnie ktoś tu jescze pamięta ;P

Ciekawi mnie też, czy gra tyle osób, co wtedy, gdy byłem obecny. Narazie widziałem Tylko FatRata i Grim :) A co z resztą? Bandit? Itd? Są jeszcze dni, gdy połowa forum pieści w Tutka? :) Cóż dzieje się na świecie? =] Mówcie, mówcie, bo się stęsknilem :P

Pozdrawiam,

Arkadikuss
Niech ciemność będzie mą diecezją...
Noc mym ministerstwem...
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Witam ponownie, po ok. rocznej przerwie ;P

Post autor: grim_reaper »

Hehe, ano witaj :P No połowa forum to raczej nigdy nie grała w tutki :P:. Ale bywa, że i 10 osób jest na serwerze, tak naprawdę to większość z tych osób to my, z naszego forum :)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Witam ponownie, po ok. rocznej przerwie ;P

Post autor: Łucznik »

Ahh to ty niewiedziałem że jesteś z naszego forum(połowa graczy zwykle jest:PaV,ja,grimm,frh,bandit)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Witam ponownie, po ok. rocznej przerwie ;P

Post autor: Bandit »

Oczywiście, że Cię pamiętamy, Arky. :) Witaj z powrotem w Złodziejowie! :)

Ja na jakiś czas musiałem zapomnieć o jakimkolwiek graniu, bo miałem problemy z łączem i zdaje się, że jeszcze nie do końca działa tak jak, powinno, więc nie wiem, kiedy wrócę na stałe do gry. Poza tym aktualnie jestem trochę zajęty tworzeniem turnieju a że zajmuję się tym sam to siłą rzeczy musi mi to zająć nieco czasu.
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ