Gra z mojej perspektywy

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Gra z mojej perspektywy

Post autor: Przemek557 »

2:44 na filmiku! Jaki cheater! 8-)

Spowolnienia niektórych sytuacji są ciekawym pomysłem, ale przydałoby się też pokazanie niektórych sytuacji w czasie normalnym(czyli na przykład jakieś powtórki dobrej akcji( ze dwie trochę wolniej odtwarzane). Tak czy inaczej filmik fajny. :ok Nawet siebie tam znalazłem, niestety w momencie gdy ginąłem bo nie mogłem na linę wskoczyć :?
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gra z mojej perspektywy

Post autor: Marzec »

Świetny, bardzo smaczny film :)
Wspaniały ghosting. Prawidłowo zrobiłeś że przyspieszyłeś dłuższą część.
Ghosting w pomieszczeniu z kafelkami wymiata :)
Scena ze strzelaniem do siebie normalnie jak z Matrixa :-D
Ogólnie mój kumpel powiedziałby: hardkorzysz

Dawno nie grałem i napewno bym tak teraz nie wymiatał ;)
Już dwie strony zlinkowały twój film :P
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Gra z mojej perspektywy

Post autor: Bandit »

Muszę przyznać, że podszedłem do tematu od niewłaściwej strony, bo zamiast robić filmy efektowne lepiej byłoby gdybym zrobił filmy efektywne dla myślenia graczy i tego jak postrzegają grę w Thievery. Po obejrzeniu mojego filmu ktoś mógłby pomyśleć, że gra polega tylko na walce a przecież tak nie jest i nie na tym polega ta gra. Walka jest tylko dodatkiem natomiast tytułowe złodziejstwo to podstawa gry a tego na filmach nie uświadczycie praktycznie wcale. Jeżeli ktoś nie rozumie gry w Thievery to te filmy mogą mu tylko zaszkodzić, więc na następnych filmach postaram się ukazać drugą stronę medalu o ile w ogóle uda mi się jeszcze coś nagrać...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Gra z mojej perspektywy

Post autor: Dziarsky »

Bandit pisze:tytułowe złodziejstwo to podstawa gry a tego na filmach nie uświadczycie praktycznie wcale.
Przynajmniej jest tutaj link z przechodzeniem mapy Gerome (chyba dobrze to napisałem) więc na tamtym filmie jest wszystko świetnie pokazane :).
Obrazek
ODPOWIEDZ