[TTG] Nasz kanał TeamSpeak

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

[TTG] Nasz kanał TeamSpeak

Post autor: Bandit »

Na kanale były już 4 osoby, więc brakuje nam jeszcze pozostałych 6 aktywnych graczy. Black_Fox, Kerte, Archer, Michal, PaV i Przemek - czekamy na was! Nie zaszkodziłoby gdyby od czasu do czasu na TS pojawili się nieaktywni gracze. :) Nie zapomnijcie ustawić sobie skrótów klawiszowych do przełączania się miedzy podkanałami! Gdyby ktoś potrzebował porad dotyczących konfiguracji programu to proszę zajrzeć tutaj.

Serwer: public-ts.multigaming.pl
Kanał: 178. Thievery UT
Hasło: kicia

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto 11 Gru, 2007 16:03 ]
Każdy ma prawo założyć na MultiGaming TeamSpeak kanał (U). Może również ubiegać sie o zarejestrowany kanał pod warunkiem, że na kanale przebywa systematycznie minimum 5 osób...

Każdy kanał (U) musi mieć napisane w DESCRIPTION w jaką grę grają gracze na nim przesiadujący. Nie zastosowanie sie do tego regulaminu grozi OSTRZEŻENIEM w ostateczności wykopaniem z serwera.

Złamanie regulaminu grozi usunieciem kanału bez ostrzeżenia!!!
Wygląda na to, że brakuje nam jeszcze 3 osób, bo na razie na kanale jest nas dwóch.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008, 02:46 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: [TTG] Nasz kanał TeamSpeak

Post autor: Łucznik »

Bandit pisze:Wygląda na to, że brakuje nam jeszcze 3 osób, bo na razie na kanale jest nas dwóch.
trzech....

A co to za różnica między Zarejestrowanym i Niezarejestrowanym kanałem?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Nasz kanał TeamSpeak

Post autor: Bandit »

[ Dodano: Wto 11 Gru, 2007 16:22 ]
Łucznik pisze:A co to za różnica między Zarejestrowanym i Niezarejestrowanym kanałem?
Kanał niezarejestrowany znika po tym jak wyjdzie z niego ostatnia osoba a zarejestrowany jest stały, czyli sam nie znika.

[ Dodano: Pią 14 Gru, 2007 00:06 ]
Jeszcze raz zobaczę, że ktoś gra a nie ma go na naszym kanale to stłukę go jak wacka na Asylum! 8-)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Nasz kanał TeamSpeak

Post autor: Przemek557 »

Bandit pisze:Jeszcze raz zobaczę, że ktoś gra a nie ma go na naszym kanale to stłukę go jak wacka na Asylum! 8-)
No jak jestem na nowym sprzęcie to raczej na TSie nie będę, ale ok postaram się grać na starym. I tak niewiele lepiej mi ostatnio to Thievery chodzi na nowym niż na starym.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Nasz kanał TeamSpeak

Post autor: Michal »

Bandit pisze:Jeszcze raz zobaczę, że ktoś gra a nie ma go na naszym kanale to stłukę go jak wacka na Asylum! 8-)
Podziałało :-D Przeinstalowałem, pogrzebałem w opcjach i działa. Wczoraj chyba z godzinę byłem na TSie i nic się nie zrąbało. Póki co nie mam mikrofonu.
ODPOWIEDZ