[TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Żeby zrobić tabele muszę wiedzieć jak nazwać poszczególne miejsca, dlatego odkopałem ten temat i czekam na wasze propozycje.

Niektórym wydaje się, że butelka wina znajdująca się barakach nie pojawia się ponownie od razu po śmierci złodzieja. Loot potrzebuje odpowiednich warunków do ego żeby mógł się ponownie pojawić na mapie. Butelka wina ma bardzo dużą wartość (150), przy czym na mapie jest bardzo dużo loota o małej wartości. Następnym lootem pod względem wartości po butelce wina jest diamentowy pierścionek w kopalni (75), po którego mało komu chce się schodzić, bo potrzebny jest klucz, który leży w pokoju Lorda Gerome, czyli można powiedzieć, że jest trudno dostępny i po prostu nie warto się dla niego narażać. Gdyby zamiast pierścionka była tam butelka wina... Tak w ogóle to ta butelka w barkach to jakiś żart, bo nawet u Lorda jest zaledwie 100 loota i to na dodatek loot jest rozdrobniony... Przez to wszystko prawdopodobieństwo ponownego pojawienia się butelki wina jako pierwszej jest bardzo małe, wiec najczęściej jest tak, że po prostu brakuje loota żeby mogła się pojawić. Można to nazwać błędem mappera...

Zauważyłem, że na singlu "tajny" rubinowy pierścionek, który jest stałym obiektem jest "ukryty" a na multi widać go w całości. Niestety losowy loot nie wypływa na powierzchnię...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Przemek557 »

No to na początek Folly v1.00

OpenOffice i Powerpoint otworzą, jak ktoś nie ma jak otworzyć prezentacji to.. cóż... ma wała :)

http://www.filefactory.com/file/55effe

7.653 MB

Folly to jedna wielka loteria 90% lootu jest losowe.

[ Dodano: Pią 04 Sty, 2008 21:12 ]
a no wiedziałem że o czymś zapomniałem
hasło:kotek

[ Dodano: Nie 06 Sty, 2008 21:36 ]
No to teraz tabelki.
http://www.filefactory.com/file/a21874/

24.997KB

Jest tam 6 plików w 3 różnych formatach. Jest tam tabelka pusta i Przykładowo uzupełniona tabelka zakładając że złodzieje zebrali cały loot. Polecam zapoznać się z tabelką, bardzo to pomaga.
Objaśnienia:
-w pierwszej kolumnie wpis "4x srebrne monety(50)" oznacza że każdy ze stożków monet ma po 50 i że jest ich 4.
-W pierwszym wersie liczby od 1-10 oznaczają miejsca których nazw jeszcze nie ma, ale też się tym zajmę. liczba w nawiasie oznacza liczbę lootspawnerów tak więc na przykład pole 2(7) oznacza miejsce drugie(to chyba się będzie baraki nazywać) i że jest tam 7 lootspawnerów(patrz:prezentacja)
-T1 T2 T3 itd. oznacza kolejne życia Thiefów
-HASŁO: kotek
I tyle.

P.S. Ups, zapomniałem o stałym loocie wartym 50(złota butelka wina). Zrobię to gdy będę updateował tabelkę o nazwy miejsc.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Wooohoo! Właśnie dostałem listę graczy od Bio i biorę się do roboty... :-D
Przemek557 pisze:No to teraz tabelki.
http://www.filefactory.com/file/a21874/
"Sorry, this file is no longer available. It may have been deleted by the uploader, or has expired."

[ Dodano: Czw 24 Sty, 2008 17:37 ]
BTW jeśli ktoś jest ciekaw kto zgłosił się to tutaj macie tą wiadomość:
Biohazard pisze:ToD Draft Picks

Hello captains. Now that the sign-up process is over it is time for you all to send in your draft picks and let Immortius's team selection program divvy out your team. There are 25 players registered, so we'll end up having 5 teams of 5. Here's what you need to do:

The following is a list of all players eligible to be picked. Simply reorder the picks with the topmost name being the player you want the most, and the bottom of the list containing the player you'd like the least. There is no need to number the roster, just simply put the names in order from top to bottom in the order that you desire.

beast
Trapmaster
John dillinger
sky-fiwa-
LoUie
Antero
Archer
Jarvis
Grimmy/Vigilant
Przemek557
_OskaR
monolith
PettyThief/Appollonius
Shug
SpamSlayer
OoZe
Urukus
okih-imus
Magic
Convict

Please send me back your picks as soon as possible so that I can release the teams and you all can begin practicing and discussing a team name. Just send me a PM and hopefully by this weekend I'll have all the captain's picks and this process will be complete.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:LOL już widzę pierwszy błąd. Napisał, że chce żeby było 5 drużyn po 5 graczy a ma 4 kapitanów + 21 graczy... :roll:
Czyli sensownie by było, gdyby ktoś został wybrany piątym kapitanem IMHO, czy nie?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Nie już jest OK, patrzyłem na listę w temacie a nie w wiadomości a on ją w tym czasie aktualizował... ;)

Kapciami będą: Aggamemnon, Bandit, FixXxeR, Rodent i Biohazard.

[ Dodano: Czw 24 Sty, 2008 17:57 ]
Kto to jest ten "Magic"? :?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Przemek557 »

Bandit pisze:Kto to jest ten "Magic"? :?
Unstop chyba, kilka razy pod tym grał. A tabelki wyślę jeszcze raz. I tak sobie myślę że skoro Bandit ma już serwer to można by się zastanowić nad jakimś treningiem, takim żeby ustalić funkcję każdego gracza na poszczególnych mapach w zależności od drużyny w jakiej jesteśmy. No i widzę że prezentacja też już jest niedostępna. Następnym razem wrzucę w formie filmiku. I przydałoby się nauczyć nazw miejsc na mapach typu Highway Inn, gdzie nie ma mapy.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: grim_reaper »

Przemek557 pisze:Bandit napisał/a:
Kto to jest ten "Magic"? :?

Unstop chyba, kilka razy pod tym grał.
to by się nawet zgadzało, tyle razy był banowany na BCG forum, że musiał sobie jakiś kretyński nick dla niepoznaki wymyślić xD
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Przemek557 pisze:Unstop chyba, kilka razy pod tym grał.
grim_reaper pisze:to by się nawet zgadzało, tyle razy był banowany na BCG forum, że musiał sobie jakiś kretyński nick dla niepoznaki wymyślić xD
W takim razie Magic wyląduje niżej niż Alex. :))
Przemek557 pisze:I tak sobie myślę że skoro Bandit ma już serwer to można by się zastanowić nad jakimś treningiem, takim żeby ustalić funkcję każdego gracza na poszczególnych mapach w zależności od drużyny w jakiej jesteśmy.
No ba! Pewnie, że przydałoby się, bo dzięki temu możemy zyskać dużą przewagę, ponieważ inni poznają swoje składy przed samym turniejem albo na tydzień przed nim.
Przemek557 pisze:I przydałoby się nauczyć nazw miejsc na mapach typu Highway Inn, gdzie nie ma mapy.
Najpierw trzeba spisać wszystkie angielskie nazwy z temseya lub z mapy w edytorze a potem wymyślić nazwy lokacjom, który nie zostały nazwane przez autora mapy. Akurat Highway Inn jest prostą mapą, więc nie będzie tam dużo roboty tylko ciekawe, kto się tym zajmie? :luk

Myślę, że trening możemy zrobić w sobotę i niedzielę. Tylko najpierw napiszcie, w jakich godzinach macie czas żeby nie było tak, że będę musiał przeprowadzać treningi z każdym graczem z osobna.

Jak uważacie? Jakich graczy mogą wybrać na pierwszych 4 miejscach: Aggamemnon, FixXxeR, Rodent i Biohazard? Myślicie, że będą sugerowali się poprzednimi turniejami czy może czymś więcej?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Przemek557 »

Bandit pisze:No ba! Pewnie, że przydałoby się, bo dzięki temu możemy zyskać dużą przewagę, ponieważ inni poznają swoje składy przed samym turniejem albo na tydzień przed nim.
Jeszcze wcale nie jest do końca powiedziane że wystąpimy w takim teamie jak byśmy chcieli :)
Bandit pisze:Jak uważacie? Jakich graczy mogą wybrać na pierwszych 4 miejscach: Aggamemnon, FixXxeR, Rodent i Biohazard? Myślicie, że będą sugerowali się poprzednimi turniejami czy może czymś więcej?
Z graczy których będziemy mieli na naszej liście wysoko to pewnie Grimmy i Frh. Więc początek listy powinien być 1. FRH 2. Grimmy, a potem to już obojętnie bo wątpię by ktoś dawał na początek listy mnie, Oskara czy też Archera.

Zakładam co oczywiście że frh będzie w naszej drużynie-aktualnie go jeszcze na liście chyba nie ma - a lista wygląda na zamkniętą. Ale trzymam Grimmy za słowo(powiedziała że będzie).

Przede wszystkim przydałaby się informacja o graczach beast, apolonius, okihimus, ooze antero.

Groźna może okazać drużyna Rodenta(już to widzę Rodent, louie, Mono, Shug....)

Wysoko na listach innych kapitanów raczej będą louie, archer, shug, magic, grimmy, monolith.

Prosiłbym jeszcze o podanie mi listy osób z listy graczy, które są leszczami. Albo grają bardzo rzadko, przez co raczej nie będą w formie(np. Convo - dawno go nie widziałem).

No i w jaki sposób będą wybierane drużyny - jakimś programem czy co? a może tradycyjny sposób że Biohazard będzie ciągnął karteczki z worka? xD

[ Dodano: Pią 25 Sty, 2008 00:28 ]
No i prezentacja+tabelki:

http://www.sendspace.com/file/h3wlq7

Filmik kiedy indziej.

[ Dodano: Pią 25 Sty, 2008 00:29 ]
co oczywiście hasło jest do wszystkich plików takie samo jak poprzednio - kotek

[ Dodano: Pią 25 Sty, 2008 00:43 ]
Próbowałem ustalić maploot na Highway Inn. Niestety jest on zmienny i na około 20 prób wyskakiwały mi wartości pomiędzy 1170 a 1370, różniły się o 5-10 więc możliwości jest mnóstwo.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Przemek557 pisze:Jeszcze wcale nie jest do końca powiedziane, że wystąpimy w takim teamie jak byśmy chcieli :)
Właśnie po to prowadzimy tą dyskusję żeby grać razem w jednej drużynie, ale raczej tak będzie. :)
Przemek557 pisze:Z graczy, których będziemy mieli na naszej liście wysoko to pewnie Grimmy i FRH. Więc początek listy powinien być 1. FRH 2. Grimmy, a potem to już obojętnie, bo wątpię by ktoś dawał na początek listy mnie, Oskara czy też Archera.
Też tak myślę z tym, że Grimmy i FRH mają grać razem a zarazem oddzielnie, czyli osobno... ;)
Przemek557 pisze:Przede wszystkim przydałaby się informacja o graczach beast, apolonius, okihimus, ooze antero.
Wystarczy zapoznać się z historią turnieju żeby dowiedzieć się czegoś o danym graczu.
beast należy do mockersów, więc na pewno jest to doświadczony gracz, tak samo ooze.

Jeśli Mockersom udałoby się zbudować drużynę to powinniśmy grać z nimi na mapach, na których już wcześniej przegrywali.
Przemek557 pisze:Prosiłbym jeszcze o podanie mi listy osób z listy graczy, które są leszczami. Albo grają bardzo rzadko, przez co raczej nie będą w formie(np. Convo - dawno go nie widziałem).
Myślę, że w swojej wiadomości zawarłeś odpowiedź na to pytanie. ;) Grasz już wystarczająco długo żeby wiedzieć, co jest grane. :)
Przemek557 pisze:No i w jaki sposób będą wybierane drużyny - jakimś programem czy co? a może tradycyjny sposób, że Biohazard będzie ciągnął karteczki z worka? xD
Biohazard opisał to w tym temacie.
Każdy kapitan układa sobie listę z graczami w taki sposób, że na samej górze listy mają znaleźć się gracze, których chciałby mieć w własnej drużynie a na dole ci, z którymi w ogóle nie chce grać. Biohazard po otrzymaniu wszystkich list generuje drużyny za pomocą programu Immortiusa.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Przemek557 »

Więc mamy w turnieju 5 mockersów - domyślam się że będą chcieli stworzyć silną drużynę z którą będzie się nieprzyjemnie grało(haxy). Ale skoro wyjaśniłeś mi każdego kogo nie znam to nie ma szans by FRH grał pod jakimś aliasem - czyli nie ma go na liście, a lista ma już 20+5 więc jest zamknięta. No chyba że frh wejdzie w miejsce Jarvisa albo coś. I jeszcze jedno: kiedy będziemy znali drużyny?
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

FRH jest już na liście, ponieważ jest tam Grimmy. :)
Przemek557 pisze:kiedy będziemy znali drużyny?
Według tego, co napisał Biohazard po 2 lutego.

Małe podsumowanie:
LoUie pisze:ToD I
1: ShanKa Shadows (Shug/Freaky_Alien/Impulse)
2: Bio's Bitches (Dragon/Daniel/CrouchingDork)

ToD II
1: The Blades (TheMach!ne/Dragon/Master-Builder/PhaeThorn/Dalai)
2: The Valentines (Louie/OoZe)

ToD III
1: ShanKa Shadows (Shug/Gladius/TheMach!ne/Grank)
2: The Valentines (Louie/OoZe)

ToD IV
1: Rodent's Team (Rodent/Beast/Salsa)
2: Agnar's Team (Agnar/Bandit/FatRatHead/Biggie)

ToD V
1: Team Biohazard (Biohazard/Shug/Rodent/PhaeThorn/sky-f!wa-)
2: Team Gladius (Gladius/Louie/røé faweron/Convo)
LoUie pisze:01. Shug - 30p - (1st ToD I, 1st ToD III, 1st ToD V)
02. TheMach!ne - 20p - (1st ToD II, 1st ToD III)
03. PhaeThorn - 20p - (1st ToD II, 1st ToD V)
04. Rodent - 20p - (1st ToD IV, 1st ToD V)
05. Louie - 15p - (2nd ToD II, 2nd ToD III, 2nd ToD V)
06. Dragon - 15p - (2nd ToD I, 1st ToD II)
07. Gladius - 15p - (1st ToD III, 2nd ToD V)
08. OoZe - 10p - (2nd ToD II, 2nd ToD III)
09. Freaky_Alien - 10p - (1st ToD I)
10. Impulse - 10p - (1st ToD I)
11. Master-Builder - 10p - (1st ToD II)
12. Dalai - 10p - (1st ToD II)
13. Grank - 10p - (1st ToD III)
14. Salsa - 10p - (1st ToD IV)
15. beast - 10p - (1st ToD IV)
16. Biohazard - 10p - (1st ToD V)
17. sky-f!wa - 10p - (1st ToD V)
18. Daniel - 5p - (2nd ToD I)
19. CouchingDork - 5p - (2nd ToD I)
20. Agnar - 5p - (2nd ToD IV)
21. Bandit - 5p - (2nd ToD IV)
22. FatRatHead - 5p - (2nd ToD IV)
23. Biggie - 5p - (2nd ToD IV)
24. røé faweron - 5p - (2nd ToD V)
25. Convo - 5p - (2nd ToD V)
Biohazard pisze:ToD IV Teams

Shug's Team
Shug
Gladius
daniel
Convict
Roe

Agnar's Team
Agnar
Bandit
FatRatHead
Bigfoot
Unstoppable

Rodent's Team
Rodent
Salsa
Swiss_Mercenary
beastosterone
Decompiler

Chalrif's Team
Chalrif
Aggamemnon
Bulletstopper
Spider
pyomy

Tempus's Team
Tempus
Phoenix
okih-himus
Cupid
Hasenfuss

Biohazard's Team
Biohazard
Mortal Monkey
Mordengaard
Fuzzy Bunny
Durandal
Biohazard pisze:ToD V Teams

Team Aggamemnon
Aggamemnon
Biggie
Klepton
FixXxer
TheMachine

Team Agnar
Agnar
aldaris
Azaqi
ducky
Grimmy (Vigilant)

Team Beowulf
Beowulf
Bandit
Homeskillet
okih-imus
Spidey

Team Biohazard
Biohazard
PhaeThorn
Rodent
Shug
sky-fiwa-

Team FatRatHead
FatRatHead
Curunir
DEC
industrialism
Salsa

Team Gladius
Gladius
beast
Convict
Louie
røé faweron


[ Dodano: Sobota 26 Stycznia, 2008 14:29 ]
Przeprowadziłem symulację i wyszło mi, że drużyny będą nieźle pomieszane, ale to raczej dobrze. Wysłałem już listę do Biohazarda i wkrótce powinienem poznać skład swojej drużyny.

Moja lista wygląda tak:
Grimmy/Vigilant
Przemek557
_OskaR
Archer
beast
OoZe
sky-fiwa-
okih-imus
monolith
Urukus
Trapmaster
John dillinger
Convict
PettyThief/Appollonius
SpamSlayer
Jarvis
Antero
LoUie
Shug
Magic
Symulacja:
Team: Aggamemnon
LoUie
sky-fiwa-
Archer
SpamSlayer

Team: Bandit
Grimmy/Vigilant
Przemek557
_OskaR
John dillinger

Team: Biohazard
beast
Antero
Urukus
Magic

Team: FixXxeR
Shug
okih-imus
Trapmaster
Jarvis

Team: Rodent
OoZe
Convict
monolith
PettyThief/Appollonius

Ciekawe na ile się sprawdzi. :)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Przemek557 »

Nie wiadomo czy Archer będzie grał - trzeba być przygotowanym na jego ewentualną nieobecność(a przynajmniej gdy będzie w naszej drużynie). Archer jest u nas czwarty na liście i nie jest z nami? Przyjąłeś że ktoś miałby go wysoko na liście?? xD A taki rozkład drużyn rzeczywiście byłby ciekawy. Tylko drużyna Biohazarda mnie trochę mogłaby niepokoić. Przyjąłeś że Rodent ma z przodu samych mockersów? Bo trochę są porozrzucani...
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: grim_reaper »

Ja bym Johna D. pominęła, a za to niezłą zagrywką byłoby wybranie kogoś z Mockersów, żeby im rozbić ewentualną drużynę trochę - nie uważacie?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Hehehe nie uczcie starego dzieci robić... 8-)
Nie ma sensu brać LoUiego lub Shuga u nas na 5 lub 6 miejscu, bo oni i tak będą na wyższych miejscach u innych graczy, po prostu byłoby to marnotrawstwo wysokich miejsc, dlatego dałem tych lepszych graczy na sam duł.
grim_reaper pisze:Ja bym Johna D. pominęła, a za to niezłą zagrywką byłoby wybranie kogoś z Mockersów, żeby im rozbić ewentualną drużynę trochę - nie uważacie?
Zauważ, że JD jest w połowie mojej, listy a dwóch byłych mockerów, którzy na innych listach mogliby się znaleźć wysoko są raz za naszą drużyną.

Szczerze mówiąc wolę grać z Archrem niż z jakimś TeeLem czy eMką...

Moje typowania:

Aggamemnon:
LoUie
OoZe
Shug
sky-fiwa-
Archer
beast
Trapmaster
John dillinger
Antero
Jarvis
Grimmy/Vigilant
Przemek557
_OskaR
monolith
PettyThief/Appollonius
SpamSlayer
Urukus
okih-imus
Magic
Convict

Bandit:
Grimmy/Vigilant
Przemek557
_OskaR
Archer
beast
OoZe
sky-fiwa-
okih-imus
monolith
Urukus
Trapmaster
John dillinger
Convict
PettyThief/Appollonius
SpamSlayer
Jarvis
Antero
LoUie
Shug
Magic

Biohazard:
Shug
LoUie
beast
sky-fiwa-
Antero
Urukus
Trapmaster
John dillinger
Archer
Jarvis
Grimmy/Vigilant
Przemek557
_OskaR
monolith
PettyThief/Appollonius
SpamSlayer
OoZe
okih-imus
Magic
Convict

FixXxeR:
LoUie
Shug
OoZe
Grimmy/Vigilant
beast
okih-imus
Trapmaster
John dillinger
sky-fiwa-
Antero
Archer
Jarvis
Przemek557
_OskaR
monolith
PettyThief/Appollonius
SpamSlayer
Urukus
Magic
Convict

Rodent:
Shug
LoUie
OoZe
beast
Convict
monolith
Trapmaster
John dillinger
sky-fiwa-
Antero
Archer
Jarvis
Grimmy/Vigilant
Przemek557
_OskaR
PettyThief/Appollonius
SpamSlayer
Urukus
okih-imus
Magic
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Przemek557 »

Team Bandit
Archer
Bandit
_OskaR
Przemek557
Urukus

Team Biohazard
Biohazard
beast
LoUie
Shug
SpamSlayer

Team FixXxer
Antero
FixXxeR
John dillinger
PettyThief/Appollonius
Trapmaster

Team industrialism
industrialism
Jarvis
Magic
monolith
OoZe

Team Rodent
Convict
Grimmy/Vigilant
okih-imus
Rodent
sky-fiwa-

This year the captain's received the following picks:

Bandit: 2nd, 3rd, 4th, 10th
Biohazard: 1st, 2nd, 4th, 11th
FixXxeR: 1st, 2nd, 9th, 14th
industrialism: 2nd, 4th, 6th, 10th
Rodent: 1st, 3rd, 4th, 8th

[ Dodano: Sob 26 Sty, 2008 21:00 ]
Niedobrze, straciliśmy Grimmy :/
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Jaaaa cieee! Że też ten Rodent musiał wziąć Grimmy! Drań! Jak widać Aggamemnon zrezygnował a jego miejsce przeją Induś. Kogo musimy się najbardziej obawiać?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Przemek557 »

1. BHiohazard 2. Indus
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Czy mamy mieć jakąś nazwę a jeśli tak to jaką?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: grim_reaper »

Orzesz fak :shock: :!: I może jeszcze na TSie z nimi mam być >< AAAAAAaaaaa Dobra, to Fattsinek będzie grał za mnie xD ahahah, nawet nie wiedzą jaki cyrograf podpisali wybierając mnie - mają dwa kotki w worku ololol :))
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Czyli na razie wiemy że gramy od razu w pierwszej rundzie z Team Industrialism: Jarvis, Magic, monolith, OoZe.

Jego drużyna jest jak najbardziej do pokonania ale nie możemy się dać podejść albo dać złapać na jakąś mapę łatwiejszą dla nich.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Przemek557 »

Hmm czyli to oznacza ze teraz w przypadku treningu będziemy musieli zaprosić Alexa na trening ? Bo wszystko na to wskazuje...
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Zgadza się, ale dzisiaj chyba wybył na jakąś imprezę, bo go nie ma.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Przemek557 »

Zaczynam się zastanawiać czy o losowanie aby na pewno było uczciwe. Bo dziwnym trafem Biohazard ma najsilniejszą drużynę. Przecież mógł sobie przygotować kilka list i potem do każdej robić losowanie i wybrać tą najbardziej mu odpowiadającą :( Takie losowanie powinna robić osoba nie mająca nic wspólnego z turniejem, ale pozostaje nam tylko zawierzyć w uczciwość Biohazarda.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Przygotowania do Tournament of Darkness VI

Post autor: Bandit »

Także jestem zdania, że organizator nie powinien brać udziału w turnieju.
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ