Wkurza mnie to, że...

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Wkurza mnie to, że...

Post autor: Bandit »

Wkurza mnie to, że niektórzy gracze nie potrafią przyznać się do swoich błędów i zwalają winę za własne niepowodzenia na swoich kompanów z drużyny.

Wkurza mnie to, że przez nerwy popełniam proste błędy polegające na wchodzeniu w miny lub kolce, w które normalnie wszedłbym tylko z zamkniętymi oczami...

Wkurza mnie to, że podczas gry przez większość czasu panuję chujowa atmosfera...

Wkurza mnie to, że są tacy gracze, którym wydaje się, że grają nie wiadomo jak dobrze oraz myślą o sobie, że są super pro i w ogóle, że nic złego nie można im zarzucić a tak naprawdę jak ogląda się ich grę to aż żal dupę ściska... oraz wkurza mnie to, że tacy gracze mówią mi jak mam grać a jak nie robię tego, czego oni by sobie zażyczyli to wręcz staję się ich przeciwnikiem, bo według nich to przeze mnie drużyna przegra, jeśli nie zrobię tak jak mi karzą.

Wkurza mnie to, że pewni gracze podczas gry celowo wywołują zamieszanie i wpływają przez to na rozwój gry tak jakby nie mogli się po prostu zamknąć oraz wkurza mnie to, że zawsze muszą wtrącić swoje nic niewarte trzy grosze, które tylko potęgują powstałe zamierzanie.

Wkurza mnie to, że istnieją tacy gracze, którzy próbują decydować o tym, co powinno być dozwolone a co nie a jednocześnie sami naginają zasady i postępują wbrew temu, co uznają za słuszne - jebani hipokryci.

Wkurza mnie to, że niektórzy gracze nie mogąc pogodzić się z własnym niepowodzeniem lub tym, że ktoś był lepszy od nich i oskarżają innych o oszustwa - powinno się tego zabronić, bo od tego jest admin a to i tak czasami bywa za wiele, bo nikt nie jest nieomylny i sam miałem niejednokrotnie okazję przekonać się o tym na własnej skórze, co także zajebiście mnie wkurza...

Wkurza mnie to, że są tacy gracze, którym wydaje się, że wiedzą, na czym polega gra w Thievery a ich gra wcale nie wygląda tak jakby wiedzieli, co mają zrobić albo wręcz przeciwnie robią wszystko na odwrót.

Wkurza mnie to, że na serwerach tak naprawdę panuje anarchia i nie ma ustalonych jasnych zasad, których gracze bezwzględnie by przestrzegali.

Wkurza mnie to, że jedynym atutem admina jest banowanie i że banuje się na tygodnie, miesiące i całkowicie zamiast banować na godziny i dni...

Gdybym dłużej nad tym posiedział to pewnie napisałbym tego o wiele więcej, ale na razie niech zostanie tyle ile jest a jak przypomni mi się coś to dopiszę. Wy też możecie napisać o tym, co was wkurza. Trzymajcie się tylko jednej zasady żeby nie pisać o konkretnych graczach. Po prostu nie używajcie w swoich wypowiedziach nicków graczy, których macie na myśli pisząc wiadomość.

Jeśli ktoś wcześniej poruszy dany problem to nie znaczy, że wy nie możecie o nim napisać w swojej wiadomości. Macie pisać o wszystkim, co was denerwuje.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: grim_reaper »

Mnie denerwuje to, że denerwuję się niepotrzebnie podczas gry i przez to ( tak tak, jestem tylko człowiekiem, na dodatek jak to określił jeden poeta "puchem marnym" ) gra przebiega inaczej niż pierwotnie to sobie założyłam.

Wkurza mnie brak dobrej komunikacji w grze, samolubność graczy ( ja muszę mieć najwięcej fragów, punktów, ja i tylko ja )

Denerwuje mnie NIEUSTANNA bezmyślność niektórych graczy, dziecinne podejście do gry - w sensie: a co tam ja sobie porobię to, walić innych - do tego stopnia, że wpływa to znacząco na wynik gry i nie tylko mnie wkurza.

A tak w ogóle to wkurza mnie, że przez taką w gruncie rzeczy durną grę kłócę się z kimś z kim nie chcę się kłócić.

PS. Trzeba mi to było na PW wysłać Bandit, nie musiałbyś się przejmować, że może nie dotrze do mnie, to co chcesz mi powiedzieć zapewne.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: Łucznik »

Wkurza mnie całokszałt Thievery....
Awatar użytkownika
FatRatHead
Miastolud
Posty: 43
Rejestracja: 21 lutego 2007, 15:45
Lokalizacja: zpici

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: FatRatHead »

... Thiewery ...

Nie?

µσ
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: Łucznik »

FatRatHead pisze:µσ
co to jest?

[ Dodano: Nie 13 Sty, 2008 01:50 ]
cyrylica?

[ Dodano: Nie 13 Sty, 2008 02:48 ]
Wkurza mnie że posty Fata są po angielsku lub(olaboga) po słowacku, a on sam podaje się za Pannę...
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: grim_reaper »

Łucznik pisze:FatRatHead napisał/a:
µσ

co to jest?
MS?

Sam jesteś cyrylica lolovinko 8-) , nawet się nie wysilisz i do googla nie zajrzysz.

Ani angielski ani tym bardziej ( olaboga ) słowacki nie jest na tyle skomplikowany, żeby go zrozumieć, wystarczy tylko uruchomić mózgownicę, Internet to potężne narzędzie..
Łucznik pisze:podaje się za Pannę...
no bo jest Panną 8-) , w odpowiednim rozumieniu tego słowa - i jak mniemam, Ty Archer tego nie zrozumiesz :| .

PS. Wkurza mnie Archer, któremu nie chce się myśleć.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: Black_Fox »

Dzięki temu tematowi doszedłem do wniosku dlaczego tak rzadko gram w TUT - wkurzają mnie gracze. ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: Łucznik »

Bandit pisze:Trzymajcie się tylko jednej zasady żeby nie pisać o konkretnych graczach.
grim_reaper pisze:Wkurza mnie Archer
...
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: grim_reaper »

Łucznik pisze:Bandit napisał/a:
Trzymajcie się tylko jednej zasady żeby nie pisać o konkretnych graczach.
grim_reaper napisał/a:
Wkurza mnie Archer

...
Łucznik pisze: [ Dodano: Nie 13 Sty, 2008 02:48 ]
Wkurza mnie że posty Fata
pwned.

I dajmy już sobie spokój z tym ok? Ktoś musi być mądrzejszy.





Na przykład ja. :P
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: Łucznik »

grim_reaper pisze:Na przykład ja.
skończ ten ot...
Wkura mnie że część graczy crack spamuje,rozumiem jeden crack ale 4! w jednego guarda który już przed 3 uciekł!
Wkurza mnie że niektórzy gracze są hipokrytami(czy ktoś kto kupuje 3 fire i posiadacza 2 oskarża o firespam jest normalny?)
Wkurza mnie to że coś mnie ciągnie do Thievery....
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: Przemek557 »

Łucznik pisze:Wkurza mnie że niektórzy gracze są hipokrytami(czy ktoś kto kupuje 3 fire i posiadacza 2 oskarża o firespam jest normalny?)
IMO można mieć nawet 8 fireów, ale używać ich z rozwagą a nie wszystkie naraz.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: Łucznik »

Wkurza mnie załe Thievery, to że złodzieje częsciej są silniejsi od strząników....
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: Agnar »

Wkurza mnie to ze Thievery stracil swoj urok dzieki ktoremu w niego gralem...

Dalej pamietam stare czasy i uwazam ze juz nigdy nie bedzie mi sie tak fajnie gralo jak kiedys... teraz rzadko sie zdarza cos zaskakujacego... a jedyne co zaskakuje to bug gry :/

Mniejsza o przeszlosc... gra stacila swoja przyjemny urok :(
Brudna robota, ale czysty zysk!
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Wkurza mnie to, że...

Post autor: Łucznik »

Wkurza mnei to że nie ma neutralnych graczy są:
-Bezlitośni(Lawless np.)
-Prawiczkowie którzy NIGDY nie zabiją :>(tzw. Ghosterzy np.Cuba)
ODPOWIEDZ