Tomcats Thievery Guild Public Server

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Na którym z wymienionych serwerów grał\-byś\-abyś najczęściej?

Brody's Revenge
2
12%
Brody's Challenge
0
Brak głosów
Team ORJ's Server
0
Brak głosów
Tournament of Darkness Server
0
Brak głosów
Tomcats Thievery Guild Public Server
15
88%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Bandit »

Już nie pamiętam skąd go mam, ale możesz go pobrać stąd.
Nie widzę potrzeby dodawania mutatora "TeamDamage", ponieważ nikt specjalnie nie odbiera punktów życia graczom z własnej drużyny.
grim_reaper pisze:
Bandit pisze:c) zabronienia udziału w rozgrywce graczom z pingiem wyższym od 300.
No to Aussies odpadają xD, ale serio to trochę za duże wymaganie, bywa, że komuś pinguje, bo coś tam na przykład robi w danym momencie, na przykład siedzi na Skypie :P
Wcale nie za duże, bo gracze ze stanów mają u mnie ping około 250, więc jest jeszcze zapas. Jeśli ktoś ściąga to nie powinien grać, bo tylko psuje tym grę innym.
grim_reaper pisze:Ja mogę zrobić logo, nie ma problemu.
No fajnie by było... >^..^< Ze względu na ograniczenia co do wielkości oraz ilości kolorów musiałoby to być coś prostego. A czy masz już jakiś pomysł jak mogłoby to wyglądać? :)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Wcale nie za duże, bo gracze ze stanów mają u mnie ping około 250, więc jest jeszcze zapas. Jeśli ktoś ściąga to nie powinien grać, bo tylko psuje tym grę innym.
No jak jest jakiś masakrujący ping, który utrzymuje się przez dłuższy czas, na przykład tak jak u tych dwóch graczy z Meksyku, czy skądśtam, no to jasne, ale sam przyznaj, że Australijczycy nigdy nie mają pingu poniżej 300 na europejskich serwerach, nawet u Bio mieli około 200+. Z drugiej strony nie grają tak często, więc nie ma się co obawiać, że nam będą non stop grę psuli.
Bandit pisze:A czy masz już jakiś pomysł jak mogłoby to wyglądać? :)
Z tymi kolorami to się nie bój, robiłam dla Kega już pliki w formacie PCX do tutków, konkretnie podgląd do mapek w mapvocie, więc tak bardzo tego nie zrypię kolorystycznie, a pomysł jakiś tam zawsze mam :P, jak wrócę to spróbuję coś stworzyć ( wrócę z pracy rzecz jasna ).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Bandit »

No to po prostu mają pecha, bo na naszym serwerze sobie nie pograją i według mnie powinniście się cieszyć z tego powodu. Oni powinni się jakoś zorganizować i postawić własny serwer problem w tym, że bez laga to oni już pewnie nie umieją grać w TUT. :)) W ogóle to jest jeden wielki precedens żeby tyle lat grać z takimi lagami i na dodatek jeszcze brać udział w turniejach to jest po prostu śmieszne... Poza tym nie zamierzam tolerować graczy, którzy specjalnie zwiększają sobie ping żeby psuć grę innym a sobie ułatwiać ogłuszanie. W zasadzie to ten limit powinienem ustawić na 200 a nawet 150, ale żeby się całkowicie nie odcinać od reszty świata ustawiam go na 300 i uważam, że jest to najwłaściwsza wartość a zdania nie zmienię.

Skończyła się moja cierpliwość i całkowicie zablokowałem Alexowi możliwość pisania. Zastanawiam się teraz czy nie powinienem go zbanować, bo to jest taki typ gracza, który wchodzi na nasz serwer tylko po to żeby sobie z nas poszydzić i zepsuć nam grę. Oczywiście banując go równie dobrze mógłbym zbanować całą jego gildię, ponieważ jego wierni wyznawcy z pewnością po takim geście z mojej strony na pewno nie będą do nas zaglądać, ale czy jest to złe to już pozostawiam do waszej oceny.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Bandit »

TL i TGW grają teraz na własnym serwerze, dlatego że nasi wpadli na Brodysa i zrobili burdel. Na przyszłość proponuje swoje sprawy załatwiać poza grą… Oczywiście my nie mamy prawa wstępu na serwer, który stawia Sly. Jego serwer jest niewidoczny. Nie znajdziecie go w żadnej przeglądarce serwerów.
Przed chwilą na naszym serwerze grał jakiś gracz z Ukrainy. =]
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: grim_reaper »

No my nie jesteśmy tacy egoistyczni i chociaż mamy publiczny serwer, a kto zrobił burdel i kiedy? Znowu jak mnie nie było bachory harcują :evil: ?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Bandit »

Nie było mnie akurat wtedy na serwerze, ale z tego co dowiedziałem się od naszych oraz od graczy z TL to głównie Black Fox robił zamieszanie na serwerze próbując zgnębić Archera będąc jednocześnie w tym samym teamie... :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: grim_reaper »

Myślałam, że Fox jest mądrzejszy, naprawdę...a tak nie różni się niczym od Alexa, którego znakiem rozpoznawczym jest napierniczanie w AI i tworzenie zamieszania, które prowadzi do tego, że nie da się normalnie ani sympatycznie grać.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Łucznik »

pomijając kwestię late joina po mojej odmowie i tego że 2 razy próbował mnie scrackować jest jeszcze strata 5 żyć: http://img159.imageshack.us/my.php?imag ... 339gn3.png
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Bandit »

Myślicie, że mnie to obchodzi, kto zaczął? To nie mam dla mnie żadnego znaczenia. Wiem, że obydwaj robiliście zamieszanie na serwerze i to mi wystarczy żeby was ocenić. Obydwaj jesteście siebie warci. Gdyby taka sytuacja miała miejsce na naszym serwerze to nie czulibyście się bezkarnie...
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Łucznik »

na twoim serverze bf by nie zaczął
Awatar użytkownika
Hawk2
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 21 lutego 2008, 08:11

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Hawk2 »

Chodzi o to, co ja widziałem/czytałem? Te kłótnie, wyzywanki rodem z piaskownicy, pyskówki i ogólny brak kultury? Krzyczysz THIEF HERE! I need assistance! a tam tylko bluzganie, brak reakcji ... w LFS na DEMO też tak było ... właśnie dlatego, że było darmowe i ogólnodostępne. Dzieci nie miały na licencję S1 + S2 więc już ich kłótni nie trzeba czytać :P teraz są prawie całkowicie czyste wyścigi. Widać niektórzy zamiast grać, wchodzą tylko po to, żeby zbluzgać innych. Bardzo [nie]miło jest być 3-letnim(z długimi przerwami :P) graczem Thievery i po wejściu na server wysłuchiwać, że jest się noobem. Zachowanie godne 4-letniego bachora, któremu zabrano lizaka :dobani :roll: .
♣♣
Obrazek
Obrazek
♣♣
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Black_Fox »

grim_reaper pisze:Myślałam, że Fox jest mądrzejszy, naprawdę...
Masz prawo wygłaszać własne zdanie, ale nie oceniaj mnie Grimmy, bo tak na prawdę i dłuższą metę mnie nie znasz.
grim_reaper pisze:a tak nie różni się niczym od Alexa, którego znakiem rozpoznawczym jest napierniczanie w AI i tworzenie zamieszania, które prowadzi do tego, że nie da się normalnie ani sympatycznie grać.
Gracze idą naprzód - to znaczy każdy z każdą godziną gra coraz lepiej, więc trzeba jakoś to uszczuplać. A podczas gry dawać z siebie wszystko, czyli czuć jakby się grało ToD-a. Nawet Agnar dziś podsunął ciekawą taktykę - podczas jakiegoś turnieju każdy gracz z teamu złodziei zabija 1-2 AI. Aby zmniejszyć ilość żyć straży, a tym samym ich szanse. Poza tym... boty są tym czego w TUT nie lubię najbardziej. ;) :bj:
pomijając kwestię late joina po mojej odmowie i tego że 2 razy próbował mnie scrackować jest jeszcze strata 5 żyć:
Natomiast jeśli chodzi o latejoina to dołączyłem, bo gadałem na TSie i tak-jakby *niechcąco* mi się kliknęło. A co? Poskarżysz sie dla mamy? A jeśli chodzi o "marnowanie żyć" - to nie tak. Po prostu miałem zły dzień, nic mi nie szło i nie trafiałem pałką w straż. PaV mnie zabił przy każdej próbie, a to co napisałem [patrzyć screen] to było wyssane z palca. Kto by marnował życia?! :o Rodzaj ludzki przecież nie lubi przegrywać wręcz przeciwnie. Na następnej mapie Archer wszedł na server zmarnował prawie wszystkie życia i wyszedł. No i oczywiście musiał zrobić afere. xD Poza tym, wkurzają mnie jego docinki: "zamknij morde", "nub", "idiota" etc. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. :) Szczerze: wisi mi to. :)) :)) :))

Poza tym - nie oszukujmy się, że Łuczniki wkurzał każdego [mniej więcej] z nas po kolei. A teraz może i chce się zmienić... zobaczymy... Archer, mama nie mówiła? "Jak sobie pościelesz - tak się wyśpisz."
Bandit pisze:Myślicie, że mnie to obchodzi, kto zaczął? To nie mam dla mnie żadnego znaczenia. Wiem, że obydwaj robiliście zamieszanie na serwerze i to mi wystarczy żeby was ocenić. Obydwaj jesteście siebie warci. Gdyby taka sytuacja miała miejsce na naszym serwerze to nie czulibyście się bezkarnie...
Tego już lepiej nie skomentuję.

PS. Poza tym - tak dzisiaj pojechałem kilkoma wiązankami po Archerze, może nie powinienem. Żałuję, gdybym mógł cofnąć czas dzisiejszy dzień wyglądałby innaczej - Archer jechałby po Foxie.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Łucznik »

Black_Fox pisze:Archer jechałby po Foxie.
po nikim nei jade jak peirwszy nei zacznie wyzywać albo grać jak nub i wypsztykiwać życia

[ Dodano: Pią 22 Lut, 2008 00:19 ]
a zresztą ty tu nie jesteś od przewidywania przyszłości
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Black_Fox »

Łucznik pisze:grać jak nub
Nie każdy musi grać tak dobrze jak Ty mistrzu, więc daruj sobie już.
Łucznik pisze:po nikim nei jade jak peirwszy nei zacznie
To święty Mikołaj jednak istnieje? O_o
Łucznik pisze:a zresztą ty tu nie jesteś od przewidywania przyszłości
Ale Polska to wolny kraj. :)) :)) :))
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: grim_reaper »

Jedna uwaga - zauważyłam, że jak gracie na TSie to mimo wszystko dużo gadacie w shoucie i teamsayu po polsku - jeśli mamy zagranicznych gości to po prostu do CH[...]UJA WACŁAWA @#@#@!# nie wypada. Moja gorąca prośba kierowana jest szczególnie do:

Agnar - bardzo dużo piszesz po polsku - nie powiesz mi, że nie potrafisz po angielsku napisać, bo już nawet Alexa zrozumieją...

Fox - nie musisz pisać główny kanał itd co pięć sekund - jak nie wiesz jak to napisać po angielsku to Ci zrobię listę :roll: ...

Noctis - wiem, że jesteś nowy ( ciekawe czy on to w ogóle czyta ), ale szanuj innych, to inni też Cię będą szanować...

reszta się jako tako zachowuje...

O Archerze celowo nie wspominam, bo ten "fenomen" ma swój osobny temat.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Black_Fox »

A po co mam pisać "main channel" na shoucie, przecież to co piszę jest kierowane tylko do nas - Polaków, czyli osób które siedzą na TSie. Myślę, ze obcokrajowcy na naszym serverze sie nie obrażą, a nawet nie zwracają na to uwagi. Ale spoko, nie bede już tego pisać (chyba, że z nawyku, odruchowo).

[ Dodano: Pią 22 Lut, 2008 17:22 ]
A co do pisanych uwag Agnara, to dotyczą one głownie taktyki, więc po co inni mają ją znać?

Poza tym uważam, że rzeczy które kierujemy do Polaków/Polaka/Polki można pisać w naszym ojczystym języku.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: grim_reaper »

Nie lubię się powtarzać, ale dla tych, którym dzisiaj nie zatrybiło w głowach, specjalnie powtórzę:

NIE PISAĆ NICZEGO PO POLSKU, OGRANICZYĆ SIĘ DO MINIMUM ( nie piszę koniecznego - bo wy nie znacie umiaru ) . Nikt wam nie zabrania pisać po polsku, jak nie ma zagranicznych gości, i tak mało nas ich odwiedza, a jak będziecie się tak zachowywać, to będziemy się sami babrać w tym naszym burdeliku, i wierzcie mi, że jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni to ja to pierdzielę osobiście i będę grać z innymi na zagranicznych serwerach, bo ich lubię ( nie wszystkich, ale wiele z nich ) i nie zamierzam rezygnować ze spotykania ich. I nie liczcie wtedy na moją przychylność wobec was, o ile w ogóle was to obchodzi.

OD TEGO JEST TS I WCHODZENIE NA NIEGO CODZIENNIE OSTATNIMI CZASY, żE MOżNA SOBIE PRZEKAZAć WERBALNIE WIADOMOść.







tak, wkurwiłam się
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Bandit »

Wygląda na to, że to ja jestem winny temu zamieszaniu, ponieważ gdybym ułożył regulamin serwera, o którym już wspominałem, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać to pewnie nie byłoby w ogóle tej rozmowy... :roll:

Na razie mogę mutować graczy, którzy nie stosują się do tego, o czym napisała Grimmy.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Agnar »

Black Fox odnosnie mnie ma czesciowa racje... ale sam przyznam nie poznaje jeszcze graczy i nie wiem ktory jest zagraniczny a ktory polski bo jak wiadomo dawno nie gralem ;) ale oczywiscie tez sie zapominam i pisze po polsku jak mamy zagraniczych za co przepraszam i postaram sie juz tego nie powtarzac... a jesli bede powtarzac to mi przypominajcie zebym tego nie robil puki sie nie naucze ;)

Ja nie mam az taki bliskich kontaktow z zagranicznymi jak grim wiec nie dziwie sie ze jest na nas tak wkurzona... jakbym byl na jej miejscu tez bym sie wkurzyl...

Przeciez gramy dla milej atmosfery i po to zeby zobaczyc sie z ludzmi i z nimi pogadac i pograc... ;)

Jeszcze raz przepraszam sister ^^
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Bandit »

Na miesiąc a może nawet dożywotnio pozbyłem się z naszego serwera dwóch szkodników: Alexa i Archera.

[ Dodano: Nie 24 Lut, 2008 13:07 ]
Zagadam jeszcze z Brodym to może on także zbanuje ich na swoich serwerach i świat stanie się odrobinę lepszy. :)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:i świat stanie się odrobinę lepszy.
Takie rzeczy to tylko w Erze xD ;)
Ale serio, Brody'ego nie jest tak łatwo przekonać, ale spróbować można...

Na cześć banów: HIP HIP - HURRA! HURRA! HURRA! :))
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Michal »

Ja tam do nich nic nie mam. Na shittalking nie zwracam uwagi, Alex sie czasem powygłupia ale zbytnio mi to nie utrudnia grania. Ja to oceniam z własnego punktu widzenia, a za wiele nie gram więc może nie wiem o pewnych sprawach.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Bandit »

Zastanawiało mnie narzekanie Cuby na laga i po sprawdzeniu tego, jakich mutatorów używa Brody na swoich serwerach okazało się, że ma "ZeroPingBaseV210". W skrócie działa to tak:
Zeroping is a mutator that replaces Unreal Tournament's normal, server-side hit test code with client-side routines. Since Zeroping checks to see if your shot was a hit on your own computer, your weapons will fire instantly, and be much easier to aim. You'll still see a lag between your shot and your victim's death, but that won't affect your accuracy at all.

W skrócie:
Zeroping sprawdza czy twój strzał był(by) celny na twoim kompie i jeżeli tak to na serwerze również jest celny.

http://zeroping.home.att.net/
W praktyce taki mutator powoduje, że "front KO" stają się o wiele prostsze...

Zainstaluję to także na naszym serwerze i zobaczymy czy Cuba przestanie narzekać na lagi... ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Black_Fox »

Bandit pisze:W praktyce taki mutator powoduje, że "front KO" stają się o wiele prostsze...
No właśnie zauważyłem, że u Ciebie jest trudno. ;)
Bandit pisze:Zainstaluję to także na naszym serwerze i zobaczymy czy Cuba przestanie narzekać na lagi... ;)
To wyciągnę pałkę i mnie sie wystraszy. :))
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Tomcats Thievery Guild Public Server

Post autor: Przemek557 »

wkurza mnie trochę ten mutek zmieniający imię - cały czas muszę zmieniać z Michal na Przemek557, bo mamy to samo IP
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
ODPOWIEDZ