[TTG] Ciekawostki

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

[TTG] Ciekawostki

Post autor: Bandit »

W tym temacie będziemy opisywać ukryte opcje, bugi i exploity odkryte w Thievery.

Normalnie nie zakładałbym tego tematu, bo nie jestem oszustem, ale skoro inni nagminnie naginają reguły i do tego jeszcze się tym szczycą a administratorzy nie wyciągają żadnych konsekwencji to pora zacząć samemu korzystać z "dobrodziejstw", jakie przygotowali twórcy gry.

Czy wiecie, że można ustawić głośność swoich kroków na dowolnym podłożu? Założę się, że Industrialism ma wyciszone kroki, dlatego zawsze, gdy zrobi się krok w jego pobliżu to od razu wie gdzie jesteśmy. To prawie jak radar, ale nie wizualny tylko dźwiękowy. Według mnie już dawno powinien dostać za to bana przynajmniej na miesiąc, ale nie o nim jest ten temat.

Ustawienia te znajdują się w pliku "ThieveryMod.ini". Tutaj przedstawiam standardowe ustawienia głośności naszych kroków, które my słyszymy:

Kod: Zaznacz cały

[ThieveryMod.ThieveryPPawn]
TMakeNoiseScale=0.400000
FootstepScale=1.000000
FootstepScaleMetal=3.000000
FootstepScaleTile=1.600000
FootstepScaleRock=1.000000
FootstepScaleWood=1.000000
FootstepScaleDirt=0.700000
FootStepScaleCarpet=0.500000
FootstepScaleGravel=1.200000
FootStepScaleSnow=1.200000
JumpNoiseScale=4.000000
FootstepScaleFirstPerson=0.900000
Wstyd się przyznać, ale dopiero dzisiaj to zauważyłem przy konfigurowaniu ustawień serwera. :oops:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008, 02:39 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Agnar »

Sciszylem zeby przetestowac i jestem w szoku... pamietacie jak niektorzy skakali do przodu ?? przy tym ustatnieniu latwiej to wyczuc i lepiej sie to robi... i zaloze sie ze juz prawie kazdy tak gra :/ tylko nie my..
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Flack »

Niestandardowe linijki z ThieveryMod.ini (i paru innych plikow) sa logowane i widoczne w logu z Asha na Brodysach (i nota bene wszystkich innych serwerach). Na dodatek mozna go zdalnie zmieniac :P. Ciekawe, czy wylapie to. Jak tak to mozna liczyc na bana.

Wiem, ze mockersy kiedys zmienialy w .ini jakies ustawienie (juz nie pamietam) i podczas cracka nie bylo zielonego ekranu, ale sie nadal bujal.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: grim_reaper »

O rety, nic nie słychać :shock: ! Tak jakby biegać stale na catfallu, trzeba posłuchać indusia, albo podejrzeć co on tam ma w .ini :twisted: 8-)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Black_Fox »

Jeśli mowa o ciekawostkach to...raz spectowałem na mapie Kings of Desert i zauważyłem jak Blue Rocks wchodzi do pewnego miejsca...(ogólnie orientuje sie jak tam trafić, chyba) ;) Te miejsce to rodzaj "bunkra" wchodzi sie tam po drabinie (prawie jak w LOST) ;) I mozna tam znaleźć...po 10 rodzajów każdej mikstury i o ile dobrze pamiętam to flashe i strzały. :shock: A, że można znaleźć diament w Nostalogii warty 1000 to wszyscy wiedzą przecież...

Pozdrawiam. :)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Azaqi »

Bandit pisze:Czy wiecie, że można ustawić głośność swoich kroków na dowolnym podłożu
Tak jak stwierdził dziś Bandit, jak graliśmy - jeśli to nie jest do wykrycia przez admina to możemy spokojnie założyć że naprawdę wielu graczy używa tych sztuczek. Więc nic nie stoi na przeszkodzie by uznać to za standard i samemu wykorzystywać . Jeśli jednak jest do wykrycia to IMO powinniśmy apelować o interwencje, gdyż wydaje mi się że narusza to pewną równowagę gry.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Bandit »

Jeśli można byłoby za pomocą ASH400 wykryć zmiany w plikach ini to nie dostałbym bana za coś, czego nie zrobiłem. Wtedy, gdy dostałem bana za podglądanie zawartości skrzynek na SkeltstonHead miałem włączoną grę na Direct3D. BTW teraz, gdy Indus chce mnie wyprowadzić z równowagi wykorzystuje ten fakt przeciwko mnie próbując wmówić wszystkim, że niby jestem cheater. IMO nawet gdyby ktoś używał trybu software to nie mógłby dostać bana, bo nigdzie nie jest napisane, że nie można używać tego trybu. Tylko jak się trafi taki pojeb Archie, który najchętniej wszystkich by od razu zbanował to staje się to faktem. Obym go nigdy więcej nie spotkał podczas gry - AMEN!
Flack pisze:Wiem, ze mockersy kiedys zmienialy w .ini jakies ustawienie (juz nie pamietam) i podczas cracka nie bylo zielonego ekranu, ale sie nadal bujal.
To wy macie zielony ekran po wpadnięciu w crack? =o żart
Zmieniali w pliku "ThAux.ini" pod [WinDrv.WindowsClient] wartość "ScreenFlashes" na "False". Chyba pobawię się w kamikadze... xD

Aldaris wykrył dosyć ciężkiego buga z mieczem, który można mieć za darmo a znika tylko, jeśli się go schowa, podniesie jakąś rzecz, która nie trafia do inwentarza lub zmieni broń na inną. Poza tym taki miecz jest niewidzialny dla pozostałych graczy i dla nas z widoku zza pleców, bo widać go tylko z widoku z pierwszej perspektywy. Gdy ma się go w rękach to nie zmniejsza się prędkość poruszania się ani nie jest się bardziej widocznym w cieniu. Czyli niby go nie ma a jednak jest. Jeśli zabije się kogoś takim mieczem to nie pojawia się komunikat o tym, że ten ktoś został zabity, więc jest dosyć łatwo wykryć to czy ktoś używa tego buga. Żeby dostać taki miecz trzeba mieć dwa loadouty. Pierwszy z mieczem a drugi normalny bez miecza. Przy zakupach należy prawie jednoczenie nacisnąć najpierw klawisz, pod którym jest bind z loadout, w którym mamy miecz a potem drugi klawisz, pod który jest normalny loadout bez miecza.

Na pewno znacie więcej "ciekawostek", które można byłoby tu opisać, więc piszcie.
grim_reaper pisze:...trzeba posłuchać indusia...
To są tylko ustawienia lokalne, więc na serwerze inni gracze słyszą kroki osoby, która sobie je wyciszyła.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: grim_reaper »

A ja jeszcze jedną małą ciekawostkę znalazłam:

Kod: Zaznacz cały

[ThieveryMod.ThieveryConfigClient]
-
bCoverCrack=False
-
Zamiecie tą wartość na True i scrackujcie się sami, to zobaczycie. :P: Nie wiem, czy to działa także w multi. :roll:
Bandit pisze:
grim_reaper pisze:...trzeba posłuchać indusia...
To są tylko ustawienia lokalne, więc na serwerze inni gracze słyszą kroki osoby, która sobie je wyciszyła
Szkoda :roll: To znaczy, że wszystko, co tam przestawimy działa tylko w singlu? W takim razie o co hałas, że ktoś może tego używać na serwerze? Czy to znaczy, że on nie słyszy swoich kroków, a my jego owszem? :|
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Azaqi »

Widzę, że teraz wszyscy się bawią plikami ini .
Ja tez coś odkryłem, choć to raczej mało przydatne rzeczy.
Jeśli w
[ThieveryMod.ThieveryConfigClient]
zmieni się wartość
ShowVisibility=False
na True, to dostaniemy procentowy miernik widoczności dla złodzieja. Można go zastosować by sprawdzić w jakiej odległości zorjętuje się przechodzący bot gdy jesteśmy widoczni w X procentach.

Natomiast wpisanie wartości True w
ShowDebug=False
spowoduje wyświetlenie się kilku informacji, takich jak nazwa każdego obiektu na mapce, czy nazwa aktualnie wykonywanej przez nas czynności. Prawdę mówiąc nie wiem jak to wykorzystać, no może poza robieniem statystyk gdyż każda wystrzelona strzała ma swój kolejny numer co widać gdy się podświetli ostatnio wystrzeloną.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Agnar »

Zauwazylem ze w TUT czasami pokazuje nam calkowita niewidzialnosc a jak zobaczymy na spojzenie z trzeciej prespektywy to jednak dorobine widac... wiec z tymi procentami moze byc niezle
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Czy to znaczy, że on nie słyszy swoich kroków, a my jego owszem?
Zgadza się. Właśnie o to w tym chodzi.

W tutorialu na stronie shadowguild.net jest dokładnie opisane, co należy zmienić, aby włączyć procentowy wskaźnik widzialności. Można umieścić go w dowolnym miejscu na ekranie.
:arrow: http://shadowguild.net/tutorials/1

Na pewno jest jeszcze coś, o czym wie np. Flacek, bo jako osoba z uprawnieniami admina na publicznym serwerze musiał na ten temat często rozmawiać z innymi... ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Agnar »

Pytanie tylko czy bedzie chcial nam to powiedziec :>
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Bandit »

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe, że Indus, na mapie Grange, potrafi przejść przez zamknięte drzwi? Chodzi mi o te zasuwane pomiędzy krętymi schodami a mostem. Widziałem na własne oczy jak to zrobił tylko nie mam pojęcie jak?!
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: grim_reaper »

WTF :shock: ? Jesteś pewien, że dobrze widziałeś? :|
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Flack »

Nagralbym Wam filmik, ale Bandit nie napisal instrukcji tworzenia ladnych, malorozmiarowych projekcji z kul muzyka 8).
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Jesteś pewien, że dobrze widziałeś?
Tak na pewno dobrze widziałem. Drzwi te charakteryzują się tym, że w środku są bardzo cieniutkie i być może to ma decydujący wpływ... Indus, zrobił to tak, że kucnął i przeskoczył przez nie nad ryglem chyba nawet go nie dotykając. Podejrzewam, że jest to możliwe tylko w grze na serwerze i pewnie lag musi trochę pomóc... Trzeba mieć świadomość tego, że takie przejście przez te drzwi daje ogromną przewagę nad strażnikami, którzy normalnie, gdy usłyszą mechanizm tych drzwi zawsze idą sprawdzić czy to przypadkiem nie był złodziej...
Flack pisze:Nagrałbym Wam filmik, ale Bandit nie napisał instrukcji tworzenia ładnych, małorozmiarowych projekcji z kul muzyka 8).
Masz program Windows Movie Maker, który jest bardzo prosty w obsłudze, więc nie widzę problemu. 8-) A co konkretniej chciałbyś nagrać? Nie o tym był ten temat... ;)
Ostatnio zmieniony 07 października 2006, 14:32 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Flack »

Bandit pisze: A co konkretniej chciałbyś nagrać?
Proces "przechodzenia przez drzwi".
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Bandit »

Ale, w jakim celu? Ja to już mam zarejestrowane w pamięci a pozostali po przeczytaniu mojego opisu powinni być w stanie sobie to wyobrazić. Chyba, że chcesz nakręcić film instruktarzowy z komentarzem wykonywanych czynności. ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Agnar »

Kazdy z nas zna bug z woda... ze czasami probujemy wyjsc i tak nas w pewien sposob "cofa"... i nie jestem pewien czy kazdy wie jak sobie z tym radzic... bynajmiej ja znalazlem dobry sposob... stajmy tylem do miejsca gdzie chcemy wyjsc i idziemy do tylu... wtedy powinno nas wyrzucic w gore i powinnismy byc na ladzie ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Bandit »

Jeśli jeszcze komuś wydaje się, że nawet gracze o dobrej reputacji nie korzystają z ciężkich exploitów to jest po prostu naiwny. Tutaj już nawet nie chodzi o to czy ktoś jest uczciwy czy nie, ale o to żeby wszyscy mieli równe szanse!

Kto się wygadał? :luk
Brody pisze:Do me a Favor

hi online, Bandybear,

i was told, that in your Forum is a List of Settings, People could do in Thaux.ini and / or Thieverymod.ini, to lower their own Footsteps, to get a Flashbombeffect as Guard, when beein cracked, and to disable the green Cloud on the Screen, while beein cracked.

Now i ask you for Help and please be so kind and tell me in easy Words, so i can understand (hi hi hi),

a) If i lower my Footstepnoise, do i hear others better / earlier this Way?
b) If i lower my Footstepnoise, is this on my PC only with not any Effect at online Game?
c) If i have no green Cloud when cracked, what do i have?
d) If i ve disabled the green Cloud, can i see my Opponent better / more clear this Way?
e) If i enable a Flashbombeffect at Crack, then i ll get a full White Screen, like i have been flashed real?

The huge Favor i am asking you for is to drop those Public Forum Threads. These might be online advantagely Cheats or not, but it will bring the Effect, that as more People read, as more will try, just to check out,
a) what happens
b) do i have advantage

This Effect is definately not wished. And so far you are wrong, Bandybear, it IS possible to detect that. But to be honest, it is horrible to read all those Hacked Variables in my Logs, only to see (and hope) these Settings will not take any Online Effect.

Additional i need to think about, that the Stone, you ve threw, draws Circles, as written above. I might be need to think about, if this Thread not could be a Call and / or a Suggest and / or a Guide for Spreading Ideas of how to Cheat online without been revealed.

This might cause Prob, which i do not want.

Thats why i ask you to do me the Favor to drop that Thread and give me easy Word Explanations so i know, what these Things do, aye?

Thanks a Lot in advance
best Regards,
Brody
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: grim_reaper »

:szo :!!: Tyle komentarza.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Agnar »

Mnie niestety ciezko ten tekst zrozumiec :P mowa o pliku ini prawda ? :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: grim_reaper »

No macie tu takie na szybko tłumaczenie:
Zrób mi przysługę

Witaj online, Bandymisiu xD,

Powiedziano mi, że na Twoim forum jest lista ustawień, jakie ludzie mogą poczynić w Thaux.ini albo ThieveryMod.ini, aby wyciszyć własne kroki, mieć efekt sflashowania jako strażnik i wyłączyć zieloną chmurkę na ekranie podczas bycia zcrackowanym.

Teraz poproszę Cię o pomoc i bądź proszę tak miły i w prostych słowach wyjaśnij mi abym zrozumiał,

a) Jeśli wyciszę moje kroki, czy słyszę innych lepiej/wcześniej dzięki temu?
b) Jeśli wyciszę moje kroki, to będzie to działało tylko na moim PC, czy ma to też efekt podczas gry w sieci?
c) Jeśli nie mam zielonej chmurki przy cracku, to co mam?
d) Jeśli wyłączyłem zieloną chmurkę, to czy widzę przeciwnika lepiej/ wyraźniej dzięki temu?
e) Jeśli włączę efekt flasha przy crackowaniu, to mam całkiem biały ekran, czy taki jakbym był naprawdę sflashowany?

Moja wielka prośba jest taka, żebyś zarzucił te tematy na publicznym forum. To może dawać efekty oszukiwania w grze sieciowej, ale na pewno da duży efekt, jeśli więcej ludzi to przeczyta i postanowi wypróbować to aby:

a) zobaczyć, co się stanie
b) czy ma się przewagę


Takie efekt jest zdecydowanie niepożądany. I mylisz się, jak dotąd, Bandyśmisiu, to JEST wykrywalne. Ale szczerze mówiąc, strasznie się ogląda te wszystkie hacki w moich logach, po to aby sprawdzić, czy ma to efekt w sieci czy nie.

Muszę się nad tym zastanowić, czy te tematy nie są wezwaniem, sugestią albo przewodnikiem rozprzestrzeniającym pomysły na oszukiwanie w grze online bez bycia przyłapanym.

To może spowodować problemy, których bym nie chciał.

Dlatego też proszę Cię o przysługę, abyś zakończył ten temat i wyjaśnił mi w prostych słowach, do czego służą te zmiany, o których piszecie.

Dzięki z góry.
Szacuneczek :D, Brody.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Bandit »

Lista graczy, u których Brody wykrył zmiany:
Bandit
Grimmy
Black Fox
Azaqi
Agnar

Wymienione osoby i wszystkie inne, które wprowadziły zmiany w plikach ini muszą przywrócić standardowe ustawienia w swoich plikach ini. Jeśli nie chce się wam robić tego ręcznie to możecie po prostu wypakować gotowe pliki do folderu system.
:arrow: Czyste pliki ini!

[ Dodano: 19-10-2006, 15:26 ]
Postanowiłem umieścić tutaj wszystkie widomości od Brodyego. Chwilowo usnąłem z grupy Flacka, ponieważ nie chcę żeby nasze rozmowy przedostały się poza ten temat wcześniej niż my byśmy sobie tego życzyli. Krótko mówiąc nie ufam Flackowi i zabraniam wam rozmawiać na tematy tutaj omawiane w innych miejscach!
Musimy ustosunkować się do tego, co napisał Brody i nakłonić go do napisania tego samego publicznie na forum BCG. Nie chce żeby wyglądało to tak, że my będziemy czyści jak łza a cała reszta będzie mogła robić to, co będzie tylko chciała.
Brody pisze:Powiedziano mi, że na Twoim forum jest lista ustawień, jakie ludzie mogą poczynić w Thaux.ini albo ThieveryMod.ini, aby wyciszyć własne kroki, mieć efekt sflashowania jako strażnik i wyłączyć zieloną chmurkę na ekranie podczas bycia zcrackowanym.
Teraz poproszę Cię o pomoc i bądź proszę tak miły i w prostych słowach wyjaśnij mi abym zrozumiał:
a) Jeśli wyciszę moje kroki, czy słyszę innych lepiej/wcześniej dzięki temu?
b) Jeśli wyciszę moje kroki, to będzie to działało tylko na moim PC, czy ma to też efekt podczas gry w sieci?
c) Jeśli nie mam zielonej chmurki przy cracku, to co mam?
d) Jeśli wyłączyłem zieloną chmurkę, to czy widzę przeciwnika lepiej/ wyraźniej dzięki temu?
e) Jeśli włączę efekt flasha przy crackowaniu, to mam całkiem biały ekran, czy taki jakbym był naprawdę sflashowany?

Moja wielka prośba jest taka, żebyś zarzucił te tematy na publicznym forum. To może dawać efekty oszukiwania w grze sieciowej, ale na pewno da duży efekt, jeśli więcej ludzi to przeczyta i postanowi wypróbować to aby:
a) zobaczyć, co się stanie
b) czy ma się przewagę

Takie efekt jest zdecydowanie niepożądany. I mylisz się, jak dotąd, Bandyśmisiu, to JEST wykrywalne. Ale szczerze mówiąc, strasznie się ogląda te wszystkie hacki w moich logach, po to aby sprawdzić, czy ma to efekt w sieci czy nie.

Muszę się nad tym zastanowić, czy te tematy nie są wezwaniem, sugestią albo przewodnikiem rozprzestrzeniającym pomysły na oszukiwanie w grze online bez bycia przyłapanym.

To może spowodować problemy, których bym nie chciał.

Dlatego też proszę Cię o przysługę, abyś zakończył ten temat i wyjaśnił mi w prostych słowach, do czego służą te zmiany, o których piszecie.
Bandit pisze:
Brody pisze:a) If i lower my Footstepnoise, do i hear others better / earlier this Way?
- No. You don't hear only own footsteps noise. All other players/bots hear your footsteps noise.
Brody pisze:b) If i lower my Footstepnoise, is this on my PC only with not any Effect at online Game?
- Yes.
Brody pisze:c) If i have no green Cloud when cracked, what do i have?
- Moveing screen etc. You can check this...
Brody pisze:d) If i ve disabled the green Cloud, can i see my Opponent better / more clear this Way?
- Yes but screen is still moveing fast...
Brody pisze:e) If i enable a Flashbombeffect at Crack, then i ll get a full White Screen, like i have been flashed real?
- Yes.
Give me names all players who use tweaks in ini files then I'll fix it. ;)
Brody pisze:ive thought about to give u names who is currently using that, too at my first pm.

but that would reveal "brainbrody knews, knows and can detect those, argh", right?

also u can have it, this way u can check, i really can detect those, hi hi hi:

currently using footstep editings
bandit
grimmy
black fox
azaqi
agnar

currently using screenflash
above list +
indy
sneaky

bandybear, i ll keep that between u and me, same counts for our pms here and the fact, i have a way to detect and protect my server about those stuff, i ask u seriously to do same.

i do not understand any joke on my silent scanner, k that?
Bandit pisze:
Brody pisze:And so far you are wrong, Bandybear, it IS possible to detect that.
Bullshit! So explain me why did I get banned for useing Software display mode when I ALWAYS use Direct3D and it is possible to detect?!
Brody pisze:pardon?

hold bandybear. i did not ban u for using sw mode, did i?

cant remember this, nor i do believe i did.

what has that to do with our talk here?

i only say:
ur lil list might be suggest others to do more than those u wrote, undermined by the words "no one can remark that" (in that thought, not words), so it could be an invitation for others, not good character ones to try out more and maybe find out more. maybe find stuff, that really takes effect online.

drop the sw mode stuff off here, there is nothing related to our talk here.

i do talk with u in priv and nice, if i get intention, this is an oneway, i wont talk to you more about that, which would very disappoint me.
Bandit pisze:
Brody pisze:i did not ban u for using sw mode, did i?
Nope it wasn't you but it was your admin so I don't see any difference. I guess it was Archie...
Brody pisze:what has that to do with our talk here?
If it is possible to detect changes in ini files then admin should check what type of display mode is in my ini file. But he didn't do it and that is why he banned me.
Brody pisze:but what, if i am the only one, knowing about the scanner?

what if i have a scanner and others should not know about?

i just ask u to drop the list, it can be mishandled. others could use that as a basic to try out more. and anytime they will find something, which really has an effect online, but should not have.

i mean in this way, ur list is a kind of basic guide, a suggestion. i did not say or mean, this is what it is supposed as u posted it.

to prevent us all from probs, i want that pm talk about and see the favor u drop that.

more of that i would be glad of course, that all those which are in the list i gave u will reset these settings for ToD.

i have no time to check the settings myself out, so only can hope, to prevent all of shit, the ppl would reset to default for ToD.

i would have say nothing, if ToD was not near. then i would have figured ur list out when i have time, anytime and see what would happen or not.

just to keep the balance clean and fair for all, i really want u all to reset the settings to default for ToD.

can u do that for me?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Ciekawostki

Post autor: Black_Fox »

Hey, przepraszam bardzo, ale ja nie robiłem ŻADNYCH zmian...Jeśli chodzi o mnie to jest jakaś pomyłka, odkąd mam TUT nawet nie wchodziłem do tego pliku "ini". Nawet żeby sprawdzić zmiany na solo-game. Something terrible mistake... :/
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
ODPOWIEDZ