Thievery na DVD !!!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sierpnia 2002, 23:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Thievery na DVD !!!

Post autor: Sniper »

Dla tych którzy nie mają jak ściągnąć moda a chcieliby pograć w Thiefa Multi ukazało się rozwiązanie. Otóż w Wydaniu Specjalnym GameStar jest Thievery na DVD. W jakiej wersji tego nie wiem ale zawsze Thievery :) Myślę że warto wydać 19,90 zł na ten rarytas ;) To w sumie mniej niż rachunek za modem ;)
GG: 1432377

Sniper
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: PiotrS »

A gdzie to można w Polsce kupić?
Czy Empiki prowadzą sprzedaż niemieckich gazet growych? Bo to chodzi o takie wydanie?
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: timon »

GameStar ukazuje się w wersji polskiej, sądząc po cenie wymienionej przez Snipera chyba chodzi o tę edycję.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: PiotrS »

A czy to jest polska wersja tego GameStara, o którym marzy Bukary? :wink:
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: Pablo »

Tak, ja też o nim marzę bo tam jest chyba najlepszy trailer do T3. Sniper twierdzi, że w empiku można zdobyć także niemieckojęzyczną wersję, więc zaglądnę, może będzie :roll:. A co do polskiej wersji to zapraszam na http://www.gamestar.pl.
Pablo
Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sierpnia 2002, 23:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: Sniper »

Od 2003 roku GameStar jest wydawany przez IDG Poland. To już 3 numer :) A co do tego trailera to wyslalem mail z zapytaniem o zawartość DVD do naczelnego tego pisma. Może uchyli rąbka tajemnicy ;)
GG: 1432377

Sniper
Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sierpnia 2002, 23:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: Sniper »

A oto co mi odpowiedziano: "W numerze 04 nie będzie - musieliśmy zamknąć numer zanim się pojawił, ale w 05 znajdzie się na pewno... I to w dodatku - z polskimi komentarzami, którą przygotowaliśmy w porozumieniu z twórcami gry."

Prawda że super :?: :!: :!: :!:
GG: 1432377

Sniper
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: Bukary »

Sniper pisze:A oto co mi odpowiedziano: "W numerze 04 nie będzie - musieliśmy zamknąć numer zanim się pojawił, ale w 05 znajdzie się na pewno... I to w dodatku - z polskimi komentarzami, którą przygotowaliśmy w porozumieniu z twórcami gry."

Prawda że super :?: :!: :!: :!:
Myślę, że ten komentarz to nie będzie nic specjalnego: powiedzą, że gracz jest Garrettem, że na ekranie jest klejnot (miernik światła) etc.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
ODPOWIEDZ