Mały Problem

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

TyberZann
Miastolud
Posty: 59
Rejestracja: 01 stycznia 2010, 17:07

Mały Problem

Post autor: TyberZann »

Otóż, po dzisiejszym formacie, mojego PeCeta, mam problem z odpaleniem Thievery. Wyskakuje Critical Error, umieszczę jego treść:

GetDeviceCaps failed

History: UD3D9RenderDevice::SetRes <- UD3D9RenderDevice::Init <-
UWindowsViewport::TryRenderDevice <-
UWindowsViemport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Może ktoś ma pomysł, z czym może to być związane? Gdyby była potrzeba podać jakieś dodatkowe info(parametry komputera itp.) zawsze mogę podać.

Z Góry dzięki. :wes

Edit: Udało mi się uruchomić Tutki, jest wszytsko jest strasznie ciemne, nie mogę odróżnić przedmiotów itd. Jednym słowem dalej nie mogę grać.
Dodatkowo "muli: mimo iż mam dosyć dobrą maszynę (chyba).
Awatar użytkownika
ERH+
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 04:34
Lokalizacja: Kadath... ...w okolicach poduszki przed trzecią w nocy

Re: Mały Problem

Post autor: ERH+ »

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, sterowniki płyty głównej, karty graficznej (jeśli nie wiesz jaką masz użyj programów typu Everest, Sisoft Sandra, poza tym na ekranie powitalnym BIOS też coś powinno pisać). Dalej directX, kodeki, może jakiś NET.Framework ...
Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.
TyberZann
Miastolud
Posty: 59
Rejestracja: 01 stycznia 2010, 17:07

Re: Mały Problem

Post autor: TyberZann »

Pogrzebałem trochę i zainstalowałem wszystkie sterowniki. Niby teraz wszystko jest jak być powinno, krytyka dostaję tylko gdy uruchomię coś jeszcze prócz TuTków. Dzięki za szybką pomoc ERH+ :wes
ODPOWIEDZ