Thievery, Polska i klany...

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thievery, Polska i klany...

Post autor: Pablo »

Czy ja wiem czy się do tego nadaję :?, tak czy tak serwer mamy :).
Pablo
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Thievery, Polska i klany...

Post autor: Vk »

Pablo już nie bądź taki skromny :wink:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Być pająkiem!

Post autor: Bandit »

Wyobraźcie sobie, że jesteście pająkiem na Spajderze morzecie rzucać sieciami, zabijać, wchodzić na ściany po pajęczynie itp. :D
Ostatnio zmieniony 10 października 2002, 11:36 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

No właśnie załóżmy klan!

Post autor: Bandit »

Najpierw wszyscy polscy gracze powinni do ksywki dodawać [PL] to byłby nasz znak rozpoznawczy.
Raz jeden gość pytał się mnie czy znak [PL] to jakiś nowy klan.
:lol:
Jak zajdziecie gogoś z polski na zagranicznym serwerze to bierzcie od niego e-maila i namówcie go do gry na serwerze u Pabla. :D :D
:chase: :shoot: :guard:
Qter Horda
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 22 października 2002, 01:15

Re: Thievery, Polska i klany...

Post autor: Qter Horda »

Nie grałem nie wiem zagram powiem co i jak ale. Ja tam bym sie nie obawiał w TH 3 multi ot i bradzo proste wszak mozna rozsadnie zrównowazyc opancerzenie straznika i takiego złodzieja. straznik powinien moze nie tyle być silniejszy co lepiej opancerzony i to o wiele lepiej co za tym idzie nie bylo by tak prosto zaszarzowac a cha a moze by tak jeszcze wprowadzic opcje przytrzymania takiego zlodzieja ot porostu łapie go i trzymam cały czasz drac co sił morde TUUUUUUUUUUTAJJJJJJJJJJJ MAM GOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiscie złodziej sie wyrywa
I taki tryb multi byl by naprawde ciekawy. zawsze mozna byc straznikiem ale np moze byc tylko dwuch złodzieji albo trzech maksimum co to bypowodowało bardzo ostra konkurecje w klanie bo trzeba by kogos wybrać zawyczaj tego co w złodziejskim rzemiosle jest najsprawniejszy.
Ciekawie tez by sie rysowała opcja pilnowania ot poprostu potzreba 20 strazników a klan liczy 7 osób i wyedy liczmy na to dzielimy sie posterunkami. wtedy nigdy złodziej nie wie z kim ma doczynienia czy przypadkiem teraz lezie tu w moim kierónku człowiek czy bocik. Oczywiscie wtedy były by premiowane klany o wiekrzej ilości luda. ale zpewniam was ze przy naprawde rozsadnej polityce i warsztacie mozna by bylo wspaniale skonstrułowc taki MP lol pełen wypas
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Thievery, Polska i klany...

Post autor: Agnar »

Widze ze dawno nikt tutaj nie pisal... widac ze sprawa przycichla i nic nie poszlo wk ierunku organizacji ligi... ja jestem za ! Boje sie tylko ze taka gra straci klimat no ale trudno :( trzeba pogadac z tym zzagranicy... <kto dobrze english zna ? :D> acha no i wiadomo ze jestem za tym zeby wszyscy polacy byli w jednym klanie... ja proponuje wybrac kogos z doswiadczeniem na CL'a... na przyklad bandit, pablo itp... No ale najpierw zrobcie cos z ta organizacja z innymi panstwami... to nie mzoe dluzej czekac... ludzie za rzadni zlota :D Pablo albo bandit, pogadajcie z kims tam zzagranicy bo nie ma na co czekac...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Thievery, Polska i klany...

Post autor: Bandit »

Nie ma sensu się tak śpieszyć. Najpierw sami powinniśmy podzielić się na dwa "klany" i trenować a dopiero potem wyselekcjonować najlepszych, którzy prezentowaliby nas na zagranicznych turniejach. Zastanów się ile w tym momencie jest graczy, którzy mogliby konkurować z najlepszymi. Wychodzi mi, że z 2-3 osoby a to stanowczo za mało żeby stworzyć mocy klan nie mówiąc już o lidze. :pff6: Zamiast bujać w obłokach i marzyć o międzynarodowej sławie, bo o to przecież chodzi pomyślałbyś lepiej o tym jak nakłonić więcej ludzi do gry. Nie zaszkodziłoby też gdybyś sam poszukał ludzi chociażby w tym swoim klanie ET. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Thievery, Polska i klany...

Post autor: Agnar »

Moj klan ET nie bedzie w to gral... bardzo w to watpie... powiedza all bugi i na tym skoncza... ale moze jednego kumpla namowie :D bo cos chce ale nie wiem czy bedzie stalym graczem :| ale postaram sie o to :P Jak zwykle masz racje <niestety> :P trzeba naszych polakow wytrenowac :D acha jezeli chodzi o 2 klany... to ja uwazam ze lepiej stworzyc 2 sklady a nie 2 klany :D pozdro ;)

Bandit: Zauważ, że sformułowanie "klany" umieściłem w cudzysłowie. :pff6: To tylko info dla Ciebie! Nie komentuj, bo to będzie spam! Jak coś to na g-g możesz mi się wyżalić. :wink:
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ