Thievery 2 - work in progress

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: Przemek557 »

Bandit pisze: Co innego, jeśli współpracuje z nim np. immortius. Wtedy można byłoby oczekiwać postępu. Ciekawe czy znaleźliby wspólny język?
Pamiętam że mockersy i immortius mówili swego czasu że następną wersją ProModa będzie Thievery 1.7. Mówili też że rozmawiali w tej sprawie z Dalaiem i że mają jego zgodę na takie coś itp. Mieli także otrzymać wszystko co konieczne do skompilowania nowej wersji Thievery - kody źródłowe, animacje itp. Jest więc możliwe że współpracują. Zresztą dziwne by było gdyby Dalai, oderwany od lat od świata TUT, miał nagle sam robić patcha który miałby poprawić gameplay.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: Przemek557 »

Jeżeli są ciągle chętni na granie w Thievery, testuję właśnie serwer po reinstalacji.
Stan serwera wraz z ilościa graczy itp. w stanie rzeczywistym można oglądać na stronie bandita: http://thievery.ovh.org/ klikając wcześniej Plugin - public.
Jeśli ktoś nie ma i nie chce instalować plugina, oze śledzić serwer poprzez gametracker: http://www.gametracker.com/server_info/ ... 48.9:7777/ aczkolwiek tam dane często mają kilkuminutowe opóźnienie.

Na serwerze zainstalowane są te same mutatory co zawsze (wersja promod light), jest kilkadziesiąt zróżnicowanych mapek, do ściągania których uruchomiłem redirect, przez co powinno być ono płynne. W każdej chwili można wejśćan serwer i pograć. Dodatkowo proponowałbym spotkać się jutro o jakiejś konkretnej porze, może nawet udałoby się dzisiaj wieczorem.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: Michal »

To co, zbiórka dzisiaj o 17? Od 16 rozgrzewka, tworzenie loadoutów, bindów, optymalizacja czułości myszy itp ;)
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: Przemek557 »

Nie było źle. W szczytowym momencie mieliśmy dzisiaj pięciu graczy. Thievery nie umarło, wystarczy tylko chcieć. Serwer będzie chodził jeszcze jutro. W poniedziałek wyjeżdżam więc trochę to komplikuje sytuację. Wstępny plan zakładał hostowanie serwera z komputera brata, jednakże dzisiaj wyniknęły pewne problemy sprzętowe których usunięcie może zająć kilka dni. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu serwer będzie miał przerwę.

BTW mam sprawdzoną informację że nowa wersja tutków będzie zawierała w sobie ProModa. Ponownie wskazuje to więc na współpracę przy nowej wersji TUT z immortiusem. Kolejną sprawdzoną informacją jest to, że Dalai nie pracuje nad tym sam. Z mniej sprawdzonych informacji niewykluczony jest powrót serwerów Brody'ego. Brody pytał się mnie dzisiaj o konfigurację ProModa na serwerze - raczej nie z ciekawości :P .
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
WTaFa(Wraith)
Bełkotliwiec
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2011, 18:05
Lokalizacja: Ukraine
Kontakt:

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: WTaFa(Wraith) »

Bandit pisze:Mnie zastanawia, po co ta szopka z "1.7" i jakie osoby za tym stoją? Czy ktoś poważny robiłby takie podchody? Właściwie nie powinienem się dziwić z tego powodu, bo znam przeszłość Thievery i to jak było rozwijane albo raczej zwijane.

Być może pewnego dnia dalai chciał sobie pograć w TUTki i okazało się, że nikt już nie gra, więc wpadł na pomysł, że najprościej będzie wypuścić plotkę o TUT 1.7 żeby ściągnąć ludzi do gry.

Przypomnę, że już mieliśmy nieprzyjemną sytuację z łataniem błędów przez dalaiego. Mam na myśli załatany na szybkiego błąd, który pozwalał na szybsze strzelanie z kuszy. Naprawił go tak, że teraz dalej można szybciej strzelić, ale powoduje to utratę bełta. Na pewno nie raz byliście zdenerwowani z tego powodu, gdy z ekwipunku znikał wam np. fire bolt lub tag bolt. Jeśli dalai w ten sposób chce pomóc w popularyzacji gry to ja wysiadam.

Jeśli to jest jednoosobowa akcja to mam podstawy by sądzić, że nie wyjdzie z tego nic pozytywnego. Co innego, jeśli współpracuje z nim np. immortius. Wtedy można byłoby oczekiwać postępu. Ciekawe czy znaleźliby wspólny język?
Bandit, chcesz grać 1,7 przy znanych oszustów dołączy serwery?
Stealth Online Multiplayer Wiki. Join clan of non-violence infiltrators Wraith Guild for exploring December release of Thieves vs Guard Stealth Online Multiplayer.
Awatar użytkownika
WTaFa(Wraith)
Bełkotliwiec
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2011, 18:05
Lokalizacja: Ukraine
Kontakt:

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: WTaFa(Wraith) »

grim_reaper pisze:Prace nad drugą częścią Thievery są w toku...

http://forums.blackcatgames.com/showthread.php?t=13623
Twój projekt jest zamknięty, grim_reaper.

Wynik

Dowód:
Premiera
Wydany 24 grudnia 2013
Patrzeć - http://www.thieveryut.com/17
Porównać z "Thievery 2 - work in progress"

1.7=2??
Stealth Online Multiplayer Wiki. Join clan of non-violence infiltrators Wraith Guild for exploring December release of Thieves vs Guard Stealth Online Multiplayer.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: Hadrian »

Zainstalowałem Thievery 1.7 - działa dobrze, bez problemowo. Wieczorem będą jakieś ludzie na serwerach?
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: Mixthoor »

Wieczorem ludzie piją. Ostatni weekend miałem testować z Dziarskim TMA Multi, ale się nie pojawił. Dodatkowo TMA Multi nie działa z NewDark, więc dupa blada. W najbliższą niedzielę po południu mogę spróbować Thievery. Znajdziesz mnie na skypie. Nick - mixthoor.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: Hadrian »

Grałem kilka razy. Całkiem spory ruch, jedną osobę nawet kojarzę z mroków dziejów. Z polskiego forum pojawiła się Grimmy :)
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: Mixthoor »

Jeśłi będę trzeźwy, pojawię się jutro po południu. Póki co, leczę gardło.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
WTaFa(Wraith)
Bełkotliwiec
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2011, 18:05
Lokalizacja: Ukraine
Kontakt:

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: WTaFa(Wraith) »

Mixthoor pisze:Wieczorem ludzie piją. Ostatni weekend miałem testować z Dziarskim TMA Multi, ale się nie pojawił. Dodatkowo TMA Multi nie działa z NewDark, więc dupa blada. W najbliższą niedzielę po południu mogę spróbować Thievery. Znajdziesz mnie na skypie. Nick - mixthoor.
Ty nie dodawaj mnie na Skype. Nazywam Maxim.

Wszyscy gracze zbierają w niedziele - 19:00 GMT
Stealth Online Multiplayer Wiki. Join clan of non-violence infiltrators Wraith Guild for exploring December release of Thieves vs Guard Stealth Online Multiplayer.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thievery 2 - work in progress

Post autor: Mixthoor »

Dodam. Spróbuję się pojawić w niedzielę wieczorem. Mam też wyjazd służbowy i muszę na rozkłąd pociągów spojrzeć. Jeśli nie dam rady, odezwę się na PW.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
ODPOWIEDZ