Miecz u Guardsa !!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Miecz u Guardsa !!

Post autor: Acolithus »

Jak sie go kupuje :lol: naciskam v pozniej daje size of mace i ten mi tylko cos gada jak sie go kupuje.
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Miecz u Guardsa !!

Post autor: Pablo »

Widzę, że się całkiem pogubiłeś w tych zakupach :wink:.

Zakupy w Thievery robimy tylko i wyłącznie zaraz po wybraniu drużyny, kiedy na ekranie wyświetlają nam się zadania. Wciskamy klawisz "V" i przytrzymujemy go do samego końca zakupów :!:. Poruszamy się po menu klikając na odpowidnią grupę przedmiotów lewym klawiszem myszy, zresztą broń i przedmioty wybiera się tak samo. Pamiętać trzeba, że kaski mamy ograniczoną ilość, czasem nie możemy kupić wszystkiego czego byśmy chcieli (ograniczenie ilości przedmiotów, które możemy przy sobie mieć). Kiedy już wydamy wszystkie pieniądze dopiero teraz puszczamy klawisz "V" i na ekranie klikamy prawym klawiszem myszy.

W czase zakupów mamy możliwość wykożystania ciekawej opcji zapamiętywania zakupów. Kiedy już kupimy wszystko (dalej trzymamy klawisz "V") wybieramy grupę menu nazywającą się "loadouts" i klikamy prawym klawiszem myszy na jednej z czterech ostatynich pozycji tej grupy. Można sobie w ten sposób zapamiętać do czterech różnych wersji zakupów. Funkcja "empty hended" służy do rezygnacji z zakupów w momencie kiedy przez pomyłkę coś kupiliśmy i chcemy zacząć zakupy jeszcze raz od nowa.

Jeśli komuś odrazu gra wskakuje do gry :P, omijając zakupy to najprawdopodobniej nie ma zaznaczonej opcji zakupów w profilu. To ustawiamy w menu głównym gry. Wchodzimy do "Option" --> "Player setup" i tam zaznaczamy ptaszkiem funkcję "force buing".

W czase gry także można wywołać menu przez wciśnięcie klawisza "V", ale służy ono tylko do głosowania i mówienia w trakcie gry. Tam chyba jednak daniel nic nie kupisz :wink:.
Pablo
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Miecz u Guardsa !!

Post autor: Acolithus »

Pablo pisze:Zakupy w Thievery robimy tylko i wyłącznie zaraz po wybraniu drużyny
Tak trzba bylo odrazu dzieki

Ale mam jeszcze pare pytan na przyklad jak sie zwoluje straznikow w jedno miejsce i jak sie prosi straznika zeby poszedl za mna/asekurowal mnie
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Miecz u Guardsa !!

Post autor: Bandit »

Podchodzisz do gościa i jak się podświetli to klikasz na niego prawym przyciskiem myszki. Pokaże Ci się wtedy lista.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2003, 16:10 przez Bandit, łącznie zmieniany 3 razy.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Miecz u Guardsa !!

Post autor: Acolithus »

No dzieki te tlumaczenia mi wystarcza.
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Miecz u Guardsa !!

Post autor: Acolithus »

Nie chce mi sie zakladac nowego topicu a wiec tu pisze :) mowilscie kiedys(tak mi sie wydaje) ze ma byc plansza thievery na planie rezydencji bafforda wydaje mi sie czy tak ma byc ??
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Miecz u Guardsa !!

Post autor: Pablo »

No taka mapa już dawno jest :D, nawet kilka razy graliśmy na niej, ale coś pechowo Cię to ominęło :wink: .
Pablo
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Miecz u Guardsa !!

Post autor: Acolithus »

Prosze o instrukcje krok po kroku jak stawic serwer :D :lol:
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Miecz u Guardsa !!

Post autor: Pablo »

Uruchamiasz Thievery > ESC > Multiplayer > Start New Multiplayer Game > wybierasz lub nie mapy, które mają się ładować (jeśli będziesz miał odrobinę szczęścia to po zaznaczeniu w zakładce "server" opcji "advertise server" będziesz widoczny w przeglądarce) i na końcu wciskasz po prostu START i serwer gotowy.
Pablo
ODPOWIEDZ