Nocne pojedynki w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: timon »

co to hest naightblade
zobacz http://www.thief-forum.pl/viewtop ... e[quote]no wlasnie gdzie sa te wszystkie pikele, timony..[/quote]
Może nie czują radości z Thievery, wolą Unreala lub Jedi Academy ? W moim przypadku multiplayer WYŁĄCZNIE służy do masowego mordowania (ach ten Siege na Hoth :D )
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: peter_spy »

Oj, nieprawda czasm dobry multiplayer służy również do... cichego masowego mordowania (vide rainbow six, albo ghost recon) :).

Co do Thievery to mi przeszło po tym jak moja mapa poszła się walić, a włożyłem w nią naprawdę dużo pracy.... Idiotyzmem jest, że silnik unreala nie potrafi odtworzyć poziomu ja brakuje mu np. pliku z muzyką, :/// Mógłby np. wywalić błąd i nie grać tego dźwięku...
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: peter_spy »

Poza tym jest tyle ciekawych rzeczy na świecie, dobra kuchnia, dobra kobieta, kino, teatr, granie w zespole, praca w radiu... Gdzie tu jeszcze wcisnąc regularne granie w Thievery? Ostatnio po raz pierwszy od paru miesięcy zagrałem w grę, a konkretnie Ghost Recon :wink:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

Ghost Recona bardzo polecam !!! gralem w niego rowno i gesto ale niestety mi troche przeszlo w niego granie... ale z checia bym sobie zagral... tylko instalowac sie nie chce :) hyhy
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: peter_spy »

No wiesz Ivvan, to już szczyt lenistwa, rozumiem że byś miał rylcem kopiowac dane na HDD, ale jak twój CD robi to za Ciebie? :wink:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

hehe no wiesz ja jestem leniwy :P: ale jak mam cos do zrobienia to nie obijam sie tylko jezeli mi sie nie chce :D
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Pablo »

Forum po przejściach i zniknął ostatni komunikat więc przypominam, że dziś (30.01) o 20:00 gramy w thievery pod adresem 217.96.2.13, pod warunkiem, że uda mi się UT zainstalować, bo widzę, że płyta coś szwankuje :roll:.
Pablo
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Acolithus »

Sory ze dzis z wami prawie wogole nie dalem rady grac ale jak mi sie komputer wiesza 5 razy w przeciagu 40 minut z czego 4 razy gdy jest napis "connecting" to juz czlowiek ma dosc
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

Mi sie za to komputer wiesza non stop :cry: nie wiem nadal co mam robic... ale za to troche pogrlaem :) na tym spiderze :) co druga runde gralismy co wtedy mialem najmniej PKT. to dlatego bo zabijalem sobie Guardow :) i pare razuy mnie pajak zabil :P fragow mialem najwiecej :)
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Acolithus »

Mam myk na te glupie zacinki

na poczatku gralismy normalnie - th vs gu w strasznie niewyrownanych skladach i sporych lagach.

pozniej zagralismy juz co-op najpierw bylo ciekawiej a pozniej sie nam znudzilo (przynajmiej mi) i przed chwila skonczylismy.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

Kurde no! Musimy zacząć grać :!!: Zróbmy tak, niech każdy napisze tu na forum w jakich godzinach może grać w weekendy! Wtedy jakoś ustalimy kiedy będziemy grać! Przynajmniej raz w tygodniu! No proszę was!
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Acolithus »

Czasami na weekend jestem w domu czasami nie, czesciej jestem. jak jestem to caly weekend moge grac jak nie to tylko niedzielą wieczorem
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

No i :evil: wychodzi mi z tego że mogę grać w Thievery tylko wtedy gdy w kafejce jest bardzo mało ludzi. Czyli napewno nie w weekend! :cry: :evil: No to do niezobaczenia, radzcie sobie sami. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

Bandit ... pozostaje ci jedynie rezerwacja kompa... bo w tym ideku to trzeba kompy z pol dnia wczesniej rezerwowac i ciagle jest ten znak zapytania "?" czy nie wchrzani ci sie ktos na kompa bo pogada dobrze z szefem ;)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Bandit »

q... to nie o to chodzi :!!: jak jest dużo kompów zajętych to ma takiego laga, że co 2 minuty mnie z gry wywala do ch... :!!:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Jimmy »

Jeśli o mnie chodzi, to jestem wyposażony w Neostradę, zwarty i gotowy do walki. Jakie są aktualne terminy spotkań?
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Nocne pojedynki w Thievery

Post autor: Ivvan »

Najpierw by wypadalo sie umowic kto stawia server ... Czy chlopaki nadal jestescie za tym aby Pablo pelnil te funkcje ?? ja jestem na TAK i NIE to poprostu zalezy od tego kto bedzie mial mozliwosc zalozena servera i posiadania mniejszego pingu. Pytanie do Pabla... czy chcialbys stawiac server w godzinach umowionych rozgrywek TUT ?? :P a jezeli ktos ma mozliwosc stawiania servera to niech WALI PROSTO Z MOSTU bedzie w czym wybierac jakby cos :D
ODPOWIEDZ