Kto gra z forum w tut?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Kto gra z forum w tut?

Post autor: Acolithus »

Mam pytanie, kto z tego forum gra w thievery? Ja jak do tej pory widziałem bandita, pabla, snipera, jimmyego, piotra.s, juditha i chyba vk, czyli (razem ze mną) 8 czemu na ponad 100 użytkowników ledwie 8 gra może za mało widziałem?? Ale to i tak mało czyżby wam thievery nie odpowiadało??
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Kto gra z forum w tut?

Post autor: Flack »

Ja również gram znany tudzież jako [Duck]Flack =FAG=>. Niestey moj provider ostatnimi czasy obdarowywyuje mnie pingami w granicach 2500 wiec jestem raczej na serverach spectatorem.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kto gra z forum w tut?

Post autor: Bandit »

W Thievery pyka jeszcze pastooh. A w g-g to mam 19 osób razem ze mną co grają w Thievery 8-)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Kto gra z forum w tut?

Post autor: Acolithus »

Pastooh czemu nie grasz teraz ??
Flack rzeczewiscie widzialem cie ahh rozne nicki :D tez mam inny na thievery :D
Bandit 18 to nie jest duzo przydalo by sie wiecej tych graczy tylko skad (?)

ps. to jest moj dwusetny post i z tej okazji pozdrawiam wszystich co graja i lubia grac w thievery :)
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Kto gra z forum w tut?

Post autor: Jimmy »

Myślę, że Thievery przydałaby się jakaś kampania reklamowa. Ja na przykład o TUT dowiedziałem się przy okazji jakiejś wzmianki o takowym modzie do UT w CD-Action w dziale FPP i gram gdzieś od połowy maja tego roku. Gdybym wiedział wcześniej, to grałbym od momentu pierwszego public release, albo i jeszcze wcześniej :wink: .

Inna sprawa, że nie każdemu odpowiada klimat rozgrywki. Próbowałem zaszczepić złodziejstwo w moich kumplach, którzy grają ze mną czasem na LAN party, ale zawiodłem. Do tej gry potrzeba naprawdę sporo cierpliwości i zapału.
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto gra z forum w tut?

Post autor: Pablo »

jimmy pisze:Do tej gry potrzeba naprawdę sporo cierpliwości i zapału.
Otóż to, może nie widziałem wszystkich multiplayerów, ale według mnie jest jednym z najtrudniejszych i szybko zniechęca przez to nawet ludzi grających w Thiefa, nie mówiąc już o kimś, kto widzi coś takiego po raz pierwszy.
Pablo
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Kto gra z forum w tut?

Post autor: Ivvan »

Pablo pisze:
jimmy pisze:Do tej gry potrzeba naprawdę sporo cierpliwości i zapału.
Otóż to, może nie widziałem wszystkich multiplayerów, ale według mnie jest jednym z najtrudniejszych i szybko zniechęca przez to nawet ludzi grających w Thiefa, nie mówiąc już o kimś, kto widzi coś takiego po raz pierwszy.

Zgadzam sie z toba ze jest to jeden z najtrudniejszych multi ale co to drugiej sprawy to nie bardzo.Mowisz ze ten kto widzi to poraz pierwszy to jest zniechecony lub ten kto gral w thiefa tez.Otoz ja gdy zobaczylem ta gre poraz pierwszy to sobie na nia popatrzylem i mi sie odrazu spodobala.Moj brata ktory zeyje dzieki grze Thief jak zobaczyl ze ja w to gram to mu sie Spodobala niesamowicie .A nie wazne jak kto gra wazne ze chce w to nadal grac i sie uczyc... np.ja sie niezniechecam bardzo mi sie ta gra podoba i przy niej juz zostane a gram bo gram i sie staram.



______________
I need Dark :P
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto gra z forum w tut?

Post autor: Pablo »

Wyjątki potwierdzają regółę 8-) .
Pablo
ODPOWIEDZ