Help , początkujący

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Lothar
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 23 września 2003, 17:45
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Help , początkujący

Post autor: Lothar »

Chciałbym dołączyć do szanownego grona graczy w thievery jednak jest jeden problem ... Mam już Unreal Tournamenta ale nie wiem skąd mogę ściągnąć Thievery w bieżącej wersji wszystie patche i inne nakładki umożliwiające poprawną sprawną i bezproblemowa gre. Czy jest ktoś kto byłby na tyle uprzejmy aby mi napisać czego potrzebuję i skąd ewentualnie mogę to ściagnąć , z góry wielkie dzięki .
- - & - -
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Help , początkujący

Post autor: Bandit »

No to tak:
Aby muc grać w Thievery potrzebny jest patch do UT w wersji 4.36 http://www.unreal.pl/d.pl?ut/UTPatch436.exe
A Thievery ( aktualna wersja 1.4 beta ) ściągniesz z http://chainsawdeath.darktech.org/files ... Beta14.exe
Dalsze instrukcje dostaniesz po ściągnięciu.
P.S. Na forum właściwie już jest masa postów, w których piszemy o Thieverach. I taki temat chyba był już poruszany poszukaj dokładniej :wink:
I czemu to zawsze ja muszę się męczyć i to wszystko pisać :!!: :(
:chase: :shoot: :guard:
Lothar
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 23 września 2003, 17:45
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Help , początkujący

Post autor: Lothar »

No może i tylko ty musisz się meczyć ale za to tylko tobie moge podziękować , dzieki że chciało ci sie ruszyć cztery litery i napisać kilka słow które mnie bardzo pomogły jeszcze raz wielkie dzięki ;] A teraz poczekam az się ściągnie no i... Pogiercze z wami.. mam nadzieje ;]
- - & - -
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Help , początkujący

Post autor: Bandit »

:) no to zapraszamy serdecznie. Gramy w środy i piątki o 21:00.
->->->->->->->->->->->->->-> 217.96.2.13 <-<-<-<-<-<-<-<-<-<-<-<-<-<-
:chase: :shoot: :guard:
Lothar
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 23 września 2003, 17:45
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Help , początkujący

Post autor: Lothar »

Aha jeszcze jedno pytanie..tylko te dwie rzeczy mam zainstalować?? Nie potrzebuje żadnych patchy żadnych nakładek? bo ja mam gre która się instaluje na twardym i chodzi beż płytki ściagnełem z kazzy i teraz niewiem .. podobno są jakieś problemy z zainstalowaniem patcha jesli ktoś ma gre na dysku.. jakieś wskazówki?
- - & - -
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Help , początkujący

Post autor: Jimmy »

Przede wszystkim nie crackuj gry (jeśli masz w ogóle taki zamiar) przed użyciem patcha. Później ewentualnie scrackujesz sobie. Oprócz powyższych plików możesz potrzebować dodatkowych mapek (które możesz zaciągnąć z bodajże http://www.tearsofblood.com

Bandit : czy aktualna wersja to nie jest przypadkiem 451 :?: Ja przynajmniej mam tego właśnie patcha zainstalowanego.
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Help , początkujący

Post autor: Bandit »

Mi się na tej wersji nie chciało łączyć z innymi serwerami więc nie warto go instalować. Poza tym dla Thieverów zalecana jest wersja 4.36
:chase: :shoot: :guard:
Lothar
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 23 września 2003, 17:45
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Help , początkujący

Post autor: Lothar »

Cholera tak się dziwnie złożyło że jednak potrzebuje płyty do zainstalowania patcha , jest jakiś sposób aby to wszystko ominąć?
- - & - -
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Help , początkujący

Post autor: PiotrS »

Ostatnio zmieniony 11 lipca 2004, 23:11 przez PiotrS, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
PiotrS
Lothar
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 23 września 2003, 17:45
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Help , początkujący

Post autor: Lothar »

Myślę że teraz wszystko jest ok. Zainstałowałem Patch żądało płytki więc pokazałem miejsce w którym zainstalowałem go drugi raz . Mam nadzieje że teraz będzie ok , teraz wystarczy zainstalować tylko thievery i powinno działać .. zobaczymy czy tak będzie :wink:
- - & - -
Lothar
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 23 września 2003, 17:45
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Help , początkujący

Post autor: Lothar »

No i udało mi się uruchomic grę .. nawet spoko ale wydaje mi się ona conajmniej dziwna . W thiefie było więcej szczegółów jakichś dodatków a i grafika była nieco lepsza no ale czego tu sie spodziewać ważne ze chodzi o to samo podobna fabuła no i to że można zagrać w internecie;] Poustawiam sobie wszystko no i mam nadzieję że dziś o 21 zagramy.
- - & - -
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Help , początkujący

Post autor: Acolithus »

Witam cie Lotharze milo mi ze postanowiles grac w thievery nasza rodzina sie poszerza :wink:
bandit tez bym mu mogl tych informacji dostarczyc jednak wczoraj wieczorem nie mialem czasa

Środa, Piątek --->21,00 ---> 217.96.2.13
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Help , początkujący

Post autor: Acolithus »

aha jeszcze jedno jaki masz numer gg ?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Help , początkujący

Post autor: Bandit »

2113556 8-) I'm the best :D
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ