TH-Kamasutra

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

Sukces całkowity graliśmy z 6-8 razy pod rząd na Kamasutrze.
:arrow: Brody's Challenge
Było super zawaliście :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

nooooo widocznie mnie tam nie bylo... i dlatego :P... tak to bys nie wygral z moja kryjowka :P:P:P:P :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :arrow:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

Weź idz Ivvan byś się nie ośmieszał :x Ty to nazywasz kryjówką?! :evil:
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2003, 10:08 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Acolithus »

Dzis gralismy na Brody's chyba z 5 razy pod rzad na Kamasutrze :lol: hehe na lozku w pokoju z kamasutra siedzialem z 10 minut jakis tam koles z usa skakal po mnie swiecil flary na mnie i sie nie skapnol dopiero jimmy musial mnie odkryc :P :D
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

sam idz ja z tego miejsca juz nie korzystam pozatym sam sie nie osmieszaj bo sam mnie o to prosiles zebym ci powiedzial.... lolq.. :) musisz sam szukac jak bedziesz gran na SOLO to znajdziesz bo ja tak gralen :)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

[...] :!!: A niby po co ja chciałem wiedzieć jaki to bug i gdzie on jest?! Poto żeby to jak najszybciej naprawić jeszcze przed zrobieniem angielskiej wersji. Żeby takie czuby jak Ty z tego nadmiernie nie korzystały. Albo powiesz o co w tym bugu chodzi i gdzie on jest albo :upset z tego forum i zapomnij o grze w TUT :!!:


Post zmieniony przez moderatora
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: TH-Kamasutra

Post autor: PiotrS »

Bandit, pohamuj się, spokojniej.
Ivvan, on ma racje, takie poważne błędy należy poprawiać.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

Okey to ja powiem w ten sposob ... Bandit po 1. nic nie mozesz mi zrobic gram jak chcem to moj sposob grania a ze kilka razy wpadlem w te miejsce to nie moja wina przez przypadek po 2.Jezeli chodzi ci o to zeby nie korzystac z tego bugg to prosze bardzo nie bede korzystal :P po 3.nie denerwuj sie tak bo zlosc zle wplywa na urode i sobie pozniej zadnej laski nie znajdziesz i tylko bedziesz siedzial w ciemnosciach jak ten zlodziej z TUT :P:P:P:P (zart nie bierz na serio :P)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

To jest chore :upset :zlosc3: i dalej nie wiem jak usunąć ten bug Ivvan jesteś już :diab10: :twisted:
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2003, 01:14 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

kurde czy ja wszystko ci musze mowic ?? poprostu go znajdz pograj sobie troche na SOLO dobra rada nauczysz sie troche grac :wink: :arrow:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

wiesz co Ivvan... mam ochotę tak Ci... :evil: może jednak powiesz? Dam Ci jeszcze troszkę czasu...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

1. nie boje sie ciebie
2.nie mam zamiaru ci mowic
3.znajdz sobie sam mowilem ci juz pograj na SOLO
4.no widzisz moj rekord na kamasutrze tym buggiem bylo 01:37 sekund ale potrafie jeszcze szybciej przejsc
5.jednym sposobem patrze gdzie oni sa bo widac mapke z tamtad cala to ci juz mowilem :P
6.pozniej ide i wybijam
7.zawoze miecho do masarni
8.daja mi za nie kase
9.kupuje gruszki i sie uleczam :P:P:P :wink:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

Widze że nic nie rozumiesz :( miałem rację co do Ciebie. Trudno :evil:
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2003, 23:06 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

wlasnie ze ciebie rozumiem chcesz zlikwidowac ten bugg zeby nikt go nie uzywal ale przeciez jak narazie nikt go nie znalazl bo nikt sie tak tym nie interesuje jak ja bo jak ktos widzi straznika to ucieka.... a to wlasnie jest tak zrobione zeby tam stac dalej :) nie uciekac !! dlatego nikt tego nie powinien znalezc
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

Dalej to samo nic nie kapujesz :?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

buhahehhehe h ale sie chlopie baousakes w srodku nocy podlaczyc modem ruszyc ta swoja szlachetna PUPE , wejsc na forum TUT i napisac tylko tyle ?? hehheehe kiepsko sie starasz :) :wink: :wink: a posluchaj....po 1. to nie bedziesz mi zabranial grac w TUT poniewaz w to gra kazdy kto chce... 2. to nie rozumiem ciebie zamiast sie osmieszac tutaj bys mozee ruszyl sie i przyszedl do mnie i przyniosl mi mojego zavirusowanego HLa :P .... 3. to gg sluzy od tego zeby pogadac sam na sam a ty chcesz sie osmieszac publicznie..... ehhhhh :) twoja sprawa :D :D :lol: :o :wink: 8-) :arrow:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

Dobra koniec z tym nie chce mi się już pisać w kółko o tym samy a Ty i tak to masz gdzieś. Jak chcesz to graj ja Ci nie bronie ale jeśli będziesz grał tak jak do tej pory czyli np. strzelanie z cracka do swoich, wykorzystywanie błędów gry itd. to możesz się nie pokazywać na internecie wtedy jak ja będę grał bo uwież mi tak uprzykrzę Ci zabawę że odechce Ci się grać. :evil: Nie musisz tego komentować bo nawet ładnego postu nie umiesz napisać.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

Wlasnie ze sie mylisz,umiem napisac ladny post.Poprostu nie bede go pisal dla ciebie :) wiec nie gadaj takich glupot.
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Acolithus »

o czym wy wogole dyskutujecie :roll:

normalnie rywin gate 2 :D
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: TH-Kamasutra

Post autor: van_HellSing »

Też nic z tego nie kapuję :lol:
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

Poprostu Banditek sie wkurza ze nie chcem jemu zdradzic paru Buggow ktore sa na Kamasutrze :) i sie denerwuje i probuje ode mnie je wyciagnac bo on chce zmodyfikowac tak mapke zeby tego nie bylo... ja przeciez jej nie zrobilem takze to nie moja wina a ze wlazlem tam przypadkowo :P
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Jimmy »

Właśnie przeczytałem Twój wątek dotyczący Kamasutry, Bandit, na oficjalnym forum TUT. 80% postów to gadanie o dupie Maryny i cygarze Schwarzeneggera. Współczuję wszystkim, którzy mają tam coś poważnego do powiedzenia...

Może byś umieścił tam informację o polskim forum TUT? :wink:
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

No wiem :( ale przynajmniej temat jest często na górze stony :wink: No w sumie można by im podać adres forum tylko ile oni zrozumieją z naszego gadania :lol:
P.S. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak zajebiście jest zbić sobie szybe blackjackiem. Czuję się wtedy jak prawdziwy złodziej. :D ( nowa Kamasutra będzie miała sporo takich szyb więc też będziecie mogli się pobawić :wink: )
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Ivvan »

Tak Trzymac :!: :!: bede musial tylko wtedy poszukac nowych buggow :P bandit jak bedziesz to napisz do mnie na gg bo musze cos sie ciebie spytac :P
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Kamasutra

Post autor: Bandit »

Zobaczcie co dostałem od Brodyiego :D
"Hello Bandit,

The following is an email sent to you by Brody via your account on Black Cat Games. If this message is spam, contains abusive or other comments you find offensive please contact the webmaster of the board at the following address:

predator@thieveryut.com

Include this full email (particularly the headers). Please note that the reply address to this email has been set to that of Brody.

Message sent to you follows
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

hi online,
i ask u to translate ur thiefobjectives in english, cuz i made an site on my homepage with all standard and custum maps, showing impressions and a download link.

i invite u to visit and to translate ur thiefsobjectives in english, so i can put it on?

thanks a lot
cu online
brody


www.brodyschallenge.homeip.net"
Tylko co ja teraz mam zrobić jak neta nie mam. :(
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ