Inne spotkania w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Pablo »

Ja stawiam serwer w środy i piątki o 21:00 :!: . Adres: 217.96.2.13.
Pablo
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Pablo pisze:Ja stawiam serwer w środy i piątki o 21:00 :!: . Adres: 217.96.2.13.
Albo wcale :cry: bo ostatnio bardziej opłaca się pograć na zagranicznym serwerze Brody's Challenge niż czekać i tracić czas a i tak nikt się nie pojawia.
Powinniśmy zrobić coś takiego:
Zawsze przed postawieniem serwera wszyscy, którzy mają grać powinni na forum zgłosić, swoją chęc do gry przynajmniej w tym samym dniu co będzimy grali. Wtedy będzie wiadmomo czy opłaca się w ogóle włączać komputer :evil:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: timon »

Bandit pisze:Zawsze przed postawieniem serwera wszyscy, którzy mają grać powinni na forum zgłosić, swoją chęc do gry przynajmniej w tym samym dniu co będzimy grali. Wtedy będzie wiadmomo czy opłaca się w ogóle włączać komputer :evil:
cholera, tylko jak być na forum z wyłączonym komputerem :lol:
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Można by na serwerze u Pabla zainstalować mutator "chatlog".
Przykładowa "rozmowa" :D :arrow: http://republika.pl/thievery/Bandit/chatlog001.htm
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Jimmy »

Lepiej nie instaluj, bo wyskoczy jeszcze jakiś BUGG :).
A na serio, to byłby fajny bajerek. Można by potem upublicznić takie logi, tak jak jest to robione przez Brodysa.
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Dobra pora troche pograć :!: Ide dziś o 20:00 do kafejki pograć w Thievery. Pomyślałem że może i inni mieli by ochotę pograć. :roll: Jakby co to ja będę na jakimś serwerze około 20:00 Pewnie na jakimś Brodysie. :wink: Zapraszam :!!:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Jimmy »

Jestem na GG. Bede mogl zagrac, ale pewnie jeszcze tylko przez jakies 2 lub 3 godziny.
Grove Street 4 life!
ODPOWIEDZ