Temat w(yj)ątkowy

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

zal.pl......................

[ Dodano: Sro 30 Sty, 2008 15:22 ]
grim_reaper pisze: Fattsinka,
uważam go za nuba który umie tylko lecieć do spawnu(G) i używać ekwipunku(T)

[ Dodano: Sro 30 Sty, 2008 15:25 ]
a zresztą mam to gdzieś... po ToD kończe z TUT
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Przemek557 »

Impreza z okazji twojego odejścia z Tomcats to nic w porównaniu z tym co będzie wtedy.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Bandit »

Przemek557 pisze:
Bandit w temacie Tournament of Darkness VI pisze:Czy nie uważacie, że zachowujecie się nie w porządku w stosunku do Archera? Dobrze wiecie, że bardzo łatwo jest go wyprowadzić z równowagi a mimo to go prowokujecie.
Nie chciałem tego pisać wtedy, ale skoro teraz jest okazja napiszę że to zazwyczaj Archer wyprowadza ludzi z równowagi i to Archer innych prowokuje. Nawet na rzeczy których nie można uznać za zaczepki, są one jakimś żartem, on już reaguje jakbym na niego wjechał z "ostrym tekstem"
No tak, ale nawet, jeśli to Archer zaczyna to wy niepotrzebnie kontynuujecie z nim rozmowę a to prowadzi do jeszcze większego zamieszania. Już pisałem Archerowi żeby nauczył się ignorować wypowiedzi innych na jego temat, ale widzę, że wam także to by się przydało...

Z drugiej strony czasami jest tak, że to wy zaczynacie, bo jesteście do niego uprzedzeni i gdy ja powiem mu żeby to on nie zaczynał to wy robicie to za niego a on tego nie wytrzymuje i jest to tylko kwestią czasu, kiedy dostanie kolejnego bana.
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

Przemek557 pisze:Impreza z okazji twojego odejścia z Tomcats to nic w porównaniu z tym co będzie wtedy.
musiałeś....
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2008, 18:18 przez Łucznik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Bandit »

Łucznik pisze:zal.pl
Masz już swoją domenę w zal.pl :?: www.archer.zal.pl :-D
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

nie xD

[ Dodano: Sro 30 Sty, 2008 15:59 ]
Bandit pisze: kolejnego bana.
brakuje serverów :roll:

[ Dodano: Sro 30 Sty, 2008 16:07 ]
ale jak taki Przemek ładuje się na server z hasłem 'Hi nigga" to chyba nie dziwne że tak sięzachowuje...
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: grim_reaper »

Sorry Bandit, ale ja nie zamierzam tolerować obrażania mojej, ani wyżej wskazanej przeze mnie osoby, jedynym "nubem" tutaj, jest ten, co nie potrafi tego zrozumieć - nikt Ci, Archer, nie broni wyrażać swoich opinii, ale to nie znaczy, że mają być one chamskie i często wzięte z, za przeproszeniem, dupy. Naucz się przyzwoitego zachowania, to pogadamy, a na razie to powinieneś wytrzeć mleko spod nosa, bo jesteś tu najmłodszy, a zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał i pyskujesz zwyczajnie w świecie. A najlepsze jest to, że Tobie samemu przeszkadzają wyzwiska - mimo to używasz identycznych. Sprawdź w słowniku słowo "hipokryzja" - może da Ci to do myślenia. I nie chce mi się już prowadzić z Tobą dyskusji, przyjmij to do wiadomości i nie kontynuuj.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Przemek557 »

Łucznik pisze:Bandit napisał/a:
Impreza z okazji twojego odejścia z Tomcats to nic w porównaniu z tym co będzie wtedy.
Wth? Ja to napisałem :shock:
Łucznik pisze:ale jak taki Przemek ładuje się na server z hasłem 'Hi nigga" to chyba nie dziwne że tak sięzachowuje...
1. Nie "Hi nigga" tylko "yo nigga"
2. Nie jesteś jedyny do którego tak powiedziałem. Witałem się tak już m.in. z Oskarem, BFem, PaVem, Grimminką, Banditem czy też Michałem - czyli z każdym Tomcatem którego w ostatnich czasach spotkałem.
3. Dziwnym trafem każdy z nich zajarzył że to żart, że nie miałem na celu obrażenia nikogo. Jeden tylko Archer musiał się obrazić z tego powodu na cały świat.

OffTop Start
grim_reaper pisze:hipokryzja
Od razu na myśl nasuwa mi się tekst FRH przygotowany w czasie kłótni o DeathMatch pod bindem na Unstopa w momencie gdy ten miał crasha i wiadomość FRH nie doszła do Unstopa, przez co FRH zabindował sobie treść tej wiadomości, by poczekać aż ten się zjawi :)) . Wiadomość mówiła o teammate'ach Fattsinka na mapce Mensch a kończyła się słowami "hypocrythical scum". A najlepsze jest to.... ze FRH ma to zabindowane aż do dzisiaj xD ;)
OffTop End

A poza tym wczoraj jak ja zacząłem narzekać na spawnkilling, to ty jako guard nie miałeś nic przeciwko.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: _OskaR »

http://www.miejski.pl/slowo-Nigga - Archer raczej nie powinien się za to obrazić, no chyba, że... - w takim razie sry, ja tam nie chcę być konfliktowy.
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Przemek557 »

Rzeczywiście, na eTomb nie da się rozwalić wszystkich przeciwników w dole. Ale przy pomocy cheatów udało mi się zabić BadLuckMana i 3 pająki(3 zostały i miały chyba ustawione zbyt wiele HP by dało się je rozwalić dość szybko). Dla zainteresowanych posyłam screena z końcowym wynikiem

Obrazek
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: _OskaR »

Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Black_Fox »

_OskaR pisze:
:)) :)) :))
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

aha przypomniało mi się
Oskar dziś obiecałeś zrobić mi super haxorską mapkę 8-) 8-) 8-)
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: _OskaR »

Powiem "mogę zrobić" i już "obiecałeś mi" :))
Jak znajdzie się chętny, który ją wrzuci do listy map na swoim serwerze, to mogę coś tam zrobić- ot dla zabawy, żeby nie trzeba było hasła od admina :))
Ale ostrzegam- UnrealEd nie lubię i robiłbym ją tylko dlatego, że lubię TuT, więc na początku niech nikt nie oczekuje samych moverów i cudów architektury :-D
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Agnar »

Haha... Wiesz Archer... zrob jak ja :P przestan grac i udzielac sie na forum :P tzw. ja sie udzielam ale rzadko :P

Wiesz... ja nie robie wielkiego szumu wokol swojego znikniecia Hyhy... ci co siedza na tym forum przeszlo 3 lata wiedza o co chodzi w tym "zarciku" xD

Pigulki Antyarcherowe... to mnie rozje**** xD

Wogle mam ubaw jak patrze na wasze posty xD przeciez to wszystko jest az tak bezsensowne ze az smieszne :P bez przezwy sie klucicie z archerem i dochodze do wniosku ze jeszcze go nie zbanowaliscie na forum bo wam to frajde przynosci :P

archer... sam jestes sobie winny... my nowych graczy traktujemy z dodatkowym "kredytem" czyli podchodzimy do nich z szacunkiem i uprzejmoscia... niestety ty tez kredyt przekroczyles juz setki razy :/ watpie abys sie zmienil, nie jestes tutaj akceptowany przez twoje zachowanie... ludzie poprostu tutaj cie albo juz nieznosza albo sie smieja z ciebie...

Moim zdaniem niepotrzebnie tracisz tutaj nerwy... najlepiej zostaw to i zajmij sie czyms innym dla twojego i naszego dobra ;) tracisz tutaj poprostu czas... kiedy my sie swietnie bawimy na serwerach (no ja bardzo rzadko :P) to ty w tym czasie sie denerwujesz i probujesz wymyslic sposob pojezdzenia po nas... ZOSTAW TO POPROSTU!... daj sobie spokuj... poukladaj samego siebie... i jak to zrobisz wtedy moze otrzymasz od nas jeszcze jedna szanse... chociaz z tym tez moze byc problem bo nadwyrezyles nasze sily mentalne... zwlaszcza grim i Banditowi, moich dwoch cukiereczkow TUTkowych :* xD

Wiec archer... zastanow sie... przemysl na spokojnie...

Jak widzisz ja jeszcze staram sie do siebie odniesc w miare po cywilizowanemu bo mi tak za skore nie zalazles... SKORZYSTAJ Z TEGO... bo zly Agnarek... to nie dobry Agnarek :P

[ Dodano: Pią 08 Lut, 2008 11:53 ]
haha... do rozmowy z archerem dodajcie sobie te muzyczke xD



Normalnie... <rotfl2>!!
Brudna robota, ale czysty zysk!
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

No i teraz ten zaczyna od nowa :roll:
Nie myśl że mnie wyprowadzisz z równowagi :roll:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: grim_reaper »

"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Agnar »

Zaczynam pojmowac dlaczego Archer was wyprowadza z rownowagi... cos nie pojdzie po jego mysli i zaczyna wszystkich wyzywac...

Archer... albo usun sobie klawisz gadania (nie wiem czy masz go pod T i pod Y ale masz go usunac bo same glupoty gadasz) albo poprostu zmien gre... :/ dzisiaj jak zlazles z serwera to wszyscy ulge odniesli ze nie beda musieli ciebie sluchac...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

jak tu zaraz pav nie przyleci i czegoś nie napisze to się zdziwie :P

[ Dodano: Czw 14 Lut, 2008 16:58 ]
jak ktoś coś spier$& to zaczne wyzywać i mam gdzieś czy to jest jakiś gracz którego nieznam czy Bandit bo dla mnei nie ma różnicy
co innnego jakaś akcja spieprzona ale jak mówie żęby czegoś bronića potem najczęściej niestety okazuje się zę miałem rację i przegraliśmy to się w&&%& tak samo chest ile możnaczekać rozumiem minuta dwie trzy cztery no ale prawie 10!? to jakiś smentny żart chyba :?
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Bandit »

LOL drugi FRH nam rośnie! xD Na TTGPS będę miał możliwość "wyciszania" niesfornych graczy... ;)

[ Dodano: Czw 14 Lut, 2008 17:19 ]
BTW a ten Korman jest bardzo podobny do tego z pierwszej wersji TUT. Ten kto grał powinien to pamiętać... 8-) Tylko wystrój kościoła był chyba nieco inny...
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

Bandit pisze:TTGPS
??

[ Dodano: Czw 14 Lut, 2008 18:24 ]
Bandit pisze:LOL drugi FRH nam rośnie!
OMG NAWET NIE ZAUWAŻYŁEM JAK SIĘ DO NIEGO STAJE PODOBNY!!
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Michal »

Wam to chyba kiedyś żyłka we dupie strzeli z tych nerwów. Ja na to wszystko leje. Kto tam sobie co mówi. Czasem się odgryzę lub obrócę w żart ale nigdy nie wdaję się w jakieś kłótnie, wyzywania itp. Wystarczy już problemów w życiu codziennym, a żeby się jeszcze przejmować kto co na mnie na serwerze powiedział... "Fucking Teammate"? "Dickhead" "Noob?" Wali mnie to. Poszczekaj sobie, poszczekaj na klawiaturce.
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Agnar »

Archer... zapominasz ze to tylko gra... to ze przegrasz mape przez kogos czy nawet 10 nie ma najmiejszego znaczenia!! za tydzien i tak juz o wszystkim zapomnisz... (chyba ze se to notujesz kto jaki jest :)) ) Woluzuj bo kazdy teraz chce sie ciebie pozbyc i juz niektorzy wymyslaja na to sposob... sam mam jeden :P wiec przestan psuc atmosfere w TUT bo zamiast odpoczac na serwie to wszyscy jeszcze sie po calym dniu wkurzaja na ciebie... (niestety musialem to delikatnie napisac bo bym ostrzezenie dostal na forum :P)

Wiec Archer... twoja decyzja... albo przestaniesz robic tyle dymu wokol siebie albo poprostu stad wylecisz i na tym sie skonczy :/
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Przemek557 »

Nie chciałbym być natrętny i przypominać, ale....
Łucznik pisze:a zresztą mam to gdzieś... po ToD kończe z TUT
:-D
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

jak widze twój tęgi umysł nie wyciągnoł stosownych wniosków z tego że już prawie wclae nie gram :-D ?

[ Dodano: Pią 15 Lut, 2008 22:41 ]
musze se zrobić jakiś miesiąc(lub dwa) przerwy :P
ODPOWIEDZ