Temat w(yj)ątkowy

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Black_Fox »

Ja piję 1 - 2 dziennie, po śniadanku i obiedzie. Rozpuszczalną najszybciej, jak wspominałem zalewam 1/3 mlekiem, z 2 czubatych łyżeczek kawy i 2 czubatych cukru. Napój bogów. :-D Lubię kawę. ;) I nic nie zakwasza. :P

A Ty Bandys, popijasz kaweczke czasem? ;)
Już wieeem Łucznik pewnie popija, Archer pochwal się. :))

PS. Ten temat jest zajebisty, mój ulubiony jak na razie. Taki luzacki.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

Black_Fox pisze:Już wieeem Łucznik pewnie popija, Archer pochwal się.
Żart roku!
Awatar użytkownika
FatRatHead
Miastolud
Posty: 43
Rejestracja: 21 lutego 2007, 15:45
Lokalizacja: zpici

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: FatRatHead »

Black_Fox pisze:Napój bogów. :-D Lubię kawę.
No i co potom Chuck Norris pije :/
Black_Fux pisze:PS. Ten temat jest zajebisty, mój ulubiony jak na razie. Taki łuczniacki.
No prawie tego sie boje.
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Michal »

Sioooorb <pije gorącą kawę>
Awatar użytkownika
FatRatHead
Miastolud
Posty: 43
Rejestracja: 21 lutego 2007, 15:45
Lokalizacja: zpici

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: FatRatHead »

Ah juz pan nie pije Pisskie?
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Michal »

Wczoraj była nauka to była kawa a dzisiaj jest relaks to będzie Tyskie ty slovacki knedliczku ;) Wpadnę tam na mecz Słowacja-Polska w el.MS 2010 to posmakuje co tam za piwa macie.

EDIT
Zloty Bazant - czeskie czy słowackie?
Awatar użytkownika
FatRatHead
Miastolud
Posty: 43
Rejestracja: 21 lutego 2007, 15:45
Lokalizacja: zpici

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: FatRatHead »

Zlaty Bazant = Pisskie = europiwo
Ty szegedin.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Bandit »

Lider gildii TL, czyli Alex bądź, jak kto woli Uruk-hai, został zbanowany między innymi za uprawianie Domingu, namawiania do DMu innych graczy, ignorowanie zadań itd. Może nareszcie zapanuje spokój... Teraz niech tylko Arche, zamknie jadaczkę i będzie super a jak nie to sam zwrócę się do adminów żeby cię zbanowali Archer, bo jesteś nieznośny a gdy jesteś na serwerze to graczom odechciewa się grać.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Przemek557 »

Bandit pisze:Lider gildii TL, czyli Alex bądź, jak kto woli Uruk-hai, został zbanowany
Wreszcie jakaś dobra wiadomość ;) Już mnie to cały TL wkurza. Zebrało się tam noobiarstwo i tylko jednej osoby tam brakuje(można się domyśleć kogo-podpowiedź: :bow: )
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

Hmm Albo ktoś kto posługuje się łukiem albo ktoś kto ma z nim związany nick...
Ponieważ powiedziałeś że nobiarstwo nie chodzi o umiejętność posługiwania się łukiem a więc:Chodzi o mnie(chyba)
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Przemek557 »

Tzn. tu już nie chodzi mi o to czy ktoś jest noobem, czy nie, ale wydaje mi się że byś tam pasował. Nie wiem czemu, może dlatego że nie lubię twojego stylu gry. Nie pytaj się czemu bo nie znam odpowiedzi-u wielu ludzi coś mnie w ich grze wkurza a ja nie wiem co, a w składzie TL prawie wszyscy mnie tym wkurzają. Lawless-cracking, Sly- flash+invis+crack i ko, uruk - haxing itp. itd. A Archer? Może trochę za dużo fireów :evil: ?? No i może dobrze by było wiele myśli zachować dla siebie. Ktoś cię czymś wkurzył - zignoruj to, zachowaj to dla siebie, a nie że robisz aferę na serwerze i ludziom się potem gorzej gra, bo tylko cały czas kilka osób się o coś kłóci. Wiadomo że czasem nie można się powstrzymać, ale jak będziesz cały czas o coś do kogoś burzył to tak samo inni będą Cię postrzegać jako gościa któremu nic nie pasuje. Rób tak dalej, a będą Cię jak pindusa postrzegać, co chyba do zaszczytu nie należy.

Notka: Powyższa wypowiedź jest skierowana jako rada, żeby nie było. Ja osobiście nic do Ciebie nie mam(no może jakieś drobne sprzeczki 8-) ) , ale jak widzę że "prowadzisz wojnę" z połową swojej własnej gildii, to coś tu jest chyba nie tak. Wątpię by wszyscy się na Ciebie uwzięli, tylko ty sam musiałeś zacząć ich czymś wkurzać. Może czas to zmienić? Może dożyję momentu w którym nie będę musiał codziennie czytać postów dotyczących Ciebie? Fakt że dzisiejszą dyskusję ja zacząłem, tą małą prowokacja, ale przede wszystkim chcę Ci uświadomić że jeśli postarasz się rozumieć innych graczy, co Ci chcą przekazać, to to wszystko się skończy i nikt(chyba)nie będzie Cię beształ.

Więc przede wszystkim: staraj się mniej mówić :)

No i może noobiarstwo to zbyt ogólne pojęcie na to co myślę o TL. Sprecyzuję: "naginanie wszelki zasad i norm niepisanych, czynienie z gry burdelu"
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

Przemek557 pisze: za dużo fireów
jeśli 2 to za dużo to ja nie mam siły,Tl też mnie denerwje Lawless do mnie jak go utłukłem :Firespamer! poiwedziałem że jeden wystrzeliłem a on odrazu że 3 :)) nie no ja nie mam nic przeciwko darmowej amunicji no ale to się głupie robi po 1 fire firespamer? :oops:

[ Dodano: Nie 23 Gru, 2007 00:10 ]
Przemek557 pisze:"prowadzisz wojnę"
jaką znowu wojnę :?:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Przemek557 »

To była przenośnia. Chodziło mi o to że "jakimś dziwnym trafem" wszyscy coś do Ciebie mają i odwrotnie.

A Lawless sam we mnie na aquatonie z 3 fireów wjechał i jak mnie zaczął gonić po vencie i wyciągnąłem mój skromny arsenał, to powiedział że jestem DMer, crackkiller i że rujnuję grę(sztandarowe hasło indusa).

P.S. Lawless cziter, zbanować go trzeba-skoro uruk poleciał, to powinien polecieć też lawless, bo on o wiele więcej DMuje.
BTW na ile Uruk tego bana dostał??
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

Przemek557 pisze:To była przenośnia.
było tak odrazu... :roll:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Przemek557 »

http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?t=3652

Fakt, mało jest graczy którzy przestrzegają wszystkie wyżej wymienione, ale te zasady to naprawdę podstawa. Myślę że spośród regularnie grających ludzi z naszej gildii nie ma nikogo kot by w ciągu ostatniego tygodnia żadnego punktu nie złamał, ale punkt 7 i 9 - jest dobrym zobrazowaniem tego Archer co robisz źle - jeżeli masz do kogoś jakąś sprawę, to wyjaśnijcie to sobie na GG, ewentualnie na forum, a nie głównym chacie gry bo to naprawdę denerwuje. I inna sprawa: jeżeli chcesz z kimś"podyskutować", to staraj się by to nie byli ludzie z Tomcats, anie admini.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Bandit »

Do niego nic nie dociera... Nie da się komuś przemówić do rozsądku, jeśli ktoś go nie ma...
Archer, zastanawiam się czy ty w ogóle czytasz nasze posty albo czy przypadkiem nie masz problemów z rozumieniem czytanego tekstu?

Przemek, napisał kilka bardzo ważnych uwag, które powinieneś wziąć sobie do serca a ty jak zwykle zignorowałeś to i odpowiedziałeś na jego post tak jakby oskarżył cię o "firespaming", co nie jest rozsądnym posunięciem, bo nie prowadzi do rozwiązania problemu twojego czasami nagannego zachowania.

Twoje zachowanie na serwerach woła o pomstę do nieba. Podam prosty przykład: najpierw sam piszesz żeby inni nie używali innego języka, potem piszesz coś po polsku, za moment przepraszasz za to, czasem nawet obiecujesz, że to już się nie powtórzy a mimo to za moment znowu coś piszesz po polsku...

Archer, mam do ciebie taką małą prośbę żebyś nic do mnie nie pisał podczas gry, jeśli będę chciał coś od ciebie to sam zwrócę się o to do ciebie, ale jeśli koniecznie będziesz chciał mi coś przekazać to powiedz mi to przez TS, o ile będziemy w tej samej drużynie.
Przemek557 pisze:Lawless cziter, zbanować go trzeba-skoro uruk poleciał, to powinien polecieć też lawless, bo on o wiele więcej DMuje.
BTW na ile Uruk tego bana dostał??
Niestety tylko na 24H i na dodatek okazuje się, że ten ban bardziej wynika z tego, że Alex, napisał do admina "FUCK U" niż z tego, że robił DM.
Na Brodysach panuje taka dziwna polityka, że wypada banować za to, co ktoś napisał natomiast nie wypada banować za to, co ktoś zrobił i właśnie tak jest w tym przypadku i nie tylko tym. Sam kiedyś zostałem zbanowany za ":]", bo do admina nie dotarło to, że mogłem nie umieć lub nie chciałem mu wytłumaczyć, że się myli...
Przemek557 pisze:jeżeli chcesz z kimś"podyskutować", to staraj się by to nie byli ludzie z Tomcats, anie admini.
Najlepiej niech z nikim nie "dyskutuje", bo to już wkrótce może doprowadzić do zakończenia naszej "współpracy"...

Archer, nazywając ciebie "n00bem" nie mam na myśli tego, że jesteś "nowy", "niedoświadczony" lub, że "nie masz rozumu" chodzi w tym o to, że zachowujesz się jak n00b a przecież nie powinieneś się tak zachowywać, bo nie od dzisiaj grasz w tą grę.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Black_Fox »

Najlepiej to zrobić grafik z dniami gdy można DMować i gdy w dany dzień jest DM surowo zakazany. Złamanie będzie kosztować 2 tygodnie bana, tak na początek. Nie poskutkuje - miesiąc. Np. Wtorek i Piątek - rasowy DM, reszta dni tylko ghosting i grzeczne granie. Tylko jest problem... kto tego upilnuje? W ogóle ja jak coś wymyśle to... :)) Wybaczcie, ale troszkę przemęczony jestem. ;P
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: grim_reaper »

Bany bananami :P: , a tu nas święta zastały, więc mamusia ( xD ) chciała wszystkim Tomcatom bez wyjątku i tym grzecznym i tym niegrzecznym życzyć Wesołych Świąt :P, dużo mleczka xD, mniej DMu , więcej loota i w ogóle 100 % shadowlurkera :-) No. :P
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Bandit »

Obrazek Dzięki mamciu! Obrazek
Ja życzę wam żeby w nadchodzącym roku, mod Night-Blade ujrzał światło dzienne oraz żebyście się nim nie zawiedli. ;) Ale zanim pojawi się NB, życzę wam żeby podczas gry w Thievery, zawsze panował miły nastrój, sprzyjający dobrej i uczciwej grze. Ponadto życzę wam tego, czego życzyłbym sam sobie, czyli samych zwycięstw a w szczególności zajęcia pierwszego miejsca w Tournament of Darkness VI!
Aha no i byłbym zapomniał, bo się tak trochę przez te święta rozmarzyłem... Czyli standardowo, jak co roku życzę wam Wesołych Świąt! Obrazek
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Michal »

Jutro robimy wigilię w Banquet Hall na Nostalgii :)) Najlepszego wszystkim :!: Przede wszystkim mniej kłótni w nadchodzącym roku. I dużo czasu na ciupanie w Thievery. Bo to najważniejsze ;)
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Black_Fox »

Ja na bankiecie na pewno będę. ;)

Życzę wam duuużo loota, abyście straży za mocno nie poturbowali, bo po tym roku mają już dość... Aby światło dzienne ujrzał Dark Mod, chociaż jakieś demko. ;)

Spokojnych, spędzonych w rodzinnym cieple świąt, aby Nowy Rok przyniósł same dobre rzeczy i sytuacje, no i Mikołaj też. ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: _OskaR »

Dobrego skilla, wesołych świąt, wymarzonych prezentów, żebyście mieli dużo czasu na "czficzenie" i żeby można było częściej Was usłyszeć ;)
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Przemek557 »

No to ja także życzę wszystkim wesołych świąt. Miłych, rodzinnych, tylko pamiętajcie by :bj: Thievery :vguard: było pierwsze w hierarchii :P . No a w nadchodzącym roku życzę miłej i przyjemnej ZABAWY ;) podczas gry w Thievery. :chase:

:zba - no, tego już nie życzę :)
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Mr.MaaD »

Jak trafia się na kogoś miłego, to można się na sylwka umówić ^^ Z anglikami grał bede. Tego też wam życze!!
Obrazek
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Temat w(yj)ątkowy

Post autor: Łucznik »

Opowiedziałem szanownemy Lawlessowi że w drużynie trzeba współpracować itp. a najlepiej gra się w TUT z TS-em. On mnie pyta co to TS to mówie że Team Speak a on że nadal nie wie o co mi chodzi :)) wytłumaczyłem że nei trzeba pisać tylko wystarczy mówić do mikrofonu a on na to: So you talk in real life...Odd
ODPOWIEDZ