[TH] Spis wkurzających graczy

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Agnar »

No ja tez mam takie dni kiedy nic mi sie nie udaje ale to nie powod by wyzywac graczy... :| pozatym popieram rozwiazanie numer 1 pozatym jak czytasz i ktos cie obrazi to zazwyczaj chcesz odpisac... a co bedzie jak guard nagle z rogu wyleci ? mozna to nazwac sprotnym sposobem wykonczenia gracza :-) sposob numer 2 tez jest nie zly bo raz mialem taka akcje ze ludzie na mnie sie rzucili bez przyczyny... Dam jedna rade... jezeli macie zly dzien to albo odpuscic na ten dzien gre albo poprostu uspokoic sie w jakis sposob i ignorowac to co inni pisza... poprostu jak czlowiek jest wkurzony to dziala w stresie a to rozprasza... zaczynasz popelniac podstawowe bledy jak na przyklad skaczesz z wysokosci i nie lykasz catfalla... a niektorym to czasami tak nerwy puszczaja ze robia suicide... heh przyznam sie ze tez tak raz zrobilem na mapie nostalgia... zostal tylko safe i nie moglem go za cholere dostac bo torch sie zapalal w 1 sek bylo 2 graczy guardow i chyba 3 AI... no i zebralem caly loot z mapy poza safem... :evil: gdzie tutaj sprawiedliwosc dla zlodzieja co ? :wink:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Bandit »

Napiszę krótko, bo każdy może sam ocenić...
Tafic - znalazł się w tym temacie za nadużywanie wyrazu "sucker" wobec mnie. Przezwał mnie, gdy zostałem przez niego ogłuszony i potem jeszcze raz, gdy poczęstowałem go śmiertelnym uderzeniem z buławy. Zwróciłem mu uwagę żeby przestał, ale nie chciał mnie słuchać mało tego zaczął jeszcze częściej pisać to słowo tak jakby sprawiało mu to przyjemność, ale po pewnym czasie także inni gracze zaczęli zwracać mu uwagę, więc przestał. Niestety to nie znaczy, że nie będzie robił tego dalej i niekoniecznie w tej samem formie, ponieważ po tym jak inni zwrócili mu uwagę zaczął pisać zdaniami "wiesz, co o tobie myślę" oczywiście po angielsku. Być może to jakiś aliaser...

Swoją drogą podobny temat przydałby się na bcg, bo może dzięki niemu dowiedziałbym się, co poniektórym przeszkadza o ile mieliby odwagę przyznać się do tego publicznie...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Agnar »

Zastanawiam sie dlaczego indus jeszcze nie chwycil Bana... przeciez zawsze bylo widac ze cheatuje... i nikt nic nie robi... :/ gosciu widzi ludzi w cieniu, widzi jak sie go z flasha potraktuje... nosz kur... cos jest nie tak... :/
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Bandit »

Agnar nie pieprz takich głupot, bo niedawno padłeś ofiarą takiego gdybania a teraz sam to robisz. Graj tyle, co on wtedy grał to sam zaczniesz uważać się za mistrza w danej dziedzinie. Powtórzę się, ale to ważne - dźwięki! Trzeba mieć po prostu dobre słuchawki i głośno je nastawić. Indus usłyszy nawet dźwięk wyjmowanego blackjacka i zacznie szukać po cieniach, podczas gdy inni nawet nie zareagują. Sprawdzałem to kilka razy...
Agnar pisze:...widzi ludzi w cieniu...
Nie widzi tylko strzela na wyczucie:
a) jeśli złodziej jest niewidoczny to ucieka po prostej i centralnie po środku
b) jeśli dużo grasz to za pomocą dźwięków można wyczuć, kiedy złodziej przebiega w danym miejscu - sam tak trafiałem, więc wiem jak to jest...
Agnar pisze:...widzi jak się go z flasha potraktuje...
Masz trochę racji on widzi jak się go traktuje flashem i szybko odwraca się na chwile żeby nie oślepiło go maksymalnie. Jedyne wyjście to rzucać flasha z bliska z zaskoczenia.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Agnar »

To byl flash z bliska i wcale sie nie odwrocil :P

zastanawiam sie czy jest program ktory na dany dzwiek celuje ci w to miejsce z kad bylo wydane... pewnie nie ma... ale wszystko jest mozliwe :P

wiec twierdzisz bandit ze indus ma poprostu dobry sprzet do grania w tut ? mozliwe... i jest to cholernie chamskie bo daje mu to spora przewage w grze... pozatym... zastanawiam sie nad BJ indusa... ten zawsze tak bj'uje ze widze go przed oczyma i jestem ogluszony... moze poprostu duzo gra... i wie jak to robic... sam juz nie wiem :|
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Bandit »

Ja chciałbym zagrać z nim na lanie... ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Azaqi »

Apropo Indusa to powinien się znaleźć na pierwszym miejscu na tej liście. Jego notorczywe wrzucanie wszystkim dookoła powinno sie już dawno skończyć banem...
Dziś grałem z Banditem na Darknedzie my dwaj reszta guardzi, w tym Indus. Niestety Bandit miał straszne lagi więc postanowił przestać grać. Zostałem sam na 4 guardów. Miałem 2 życia i było ciężko jednak na ostatnim życiu zebrałem księgę loota i zacząłem biec do wyjścia'. Niestety zostałem zauważony i trochę miałem pecha bo nie udało mi się wskoczyć na daszek i zostałem na chodniku. Zaczęło się ganianie z guardami, szło mi dość dobrze - prawie im uciekłem. Dopadł mnie Indus akurat i nie wiedzieć czemu oberwało mi się "you are fucking lager". Pytanie - za co ? Przecież mnie dopadł, lagów z pingiem śrenio ok. 70 nie mam. Wygląda na to, że się wkurzył bo musiał pobiegać za złodziejem. Jak go takie rzeczy denerwują to po co gra w ogóle. To, że jest dobry nie oznacza, że może przeklinać na lewo i prawo. Chyba jakieś zasady na tych serwerach są :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Agnar »

Wlasnie... to jest totalny bezsens... nie mozna gadac w innych jezykach... ale mozna klnac ? :? no bez przesady... powinno byc na odwrot... pozatym... uwazam ze indus za takie zachowanie powinien juz wogle nie miec dostepu na brodys server... jaki z tego wniosek ? uwazam ze indus jest skumplowany z brody'im... i strasznie mi sie to nie podoba... bo w tym momencie zaczynaja sie wywyzszac i uwazaja ze moga robic wszystko... i raczej moga... pozatym... jest mozliwosc ze indus uzywa jakis "wspomagaczy"... moim zdaniem jego najlepsza bronia jest wkurwianie graczy... przez co robia banalne bledy... jedyny sposob ? jak sie zginie od broni indusa... to poswiecic jedna minute w respie i chwile sie wyluzowac... bo jak sie wkurzysz i zaczniesz na chama biec na indusa to napewno przegrasz... nalezy pamietac... ze zemsta nie lezy w rekach zlodziei... bo zlodziej ma omijac guardow... a nie ich scigac... chociaz jak jest gra DM... to czesto jest wlasnie tak... ze guardy sie chowaja... a zlodzieje rzadza mapa... tez jest w tym cos nie tak... moim zdaniem powinna zostac wprowadzona blokada przed kupnem strzal... bo to one wlasnie cos takiego powoduja... powinno tez sie zablokowac stawiania AI w niektorych miejscach jak na przyklad cel misji... i wogle... blokowanie drogi tez nie jest w porzadku... :| wiele rzeczy powinno sie zmienic... ale albo jedni tego nie widza albo drugim to nie odpowiada :?
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Azaqi »

Agnar pisze: moim zdaniem jego najlepsza bronia jest wkurwianie graczy... przez co robia banalne bledy... jedyny sposob ? jak sie zginie od broni indusa... to poswiecic jedna minute w respie i chwile sie wyluzowac...
Jest też inna metoda - ogień zwalczać ogniem. Jak on wrzuca innym, to mu tak dopiec, żeby się mu odechciało. Swoją drogą szkoda, że nie jest Polakiem - bo po polsku to już bym go słownie zgnębił, a angielskiego niestety nie znam na tyle :?
Obrazek
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: grim_reaper »

Azaqi pisze:Jest też inna metoda - ogień zwalczać ogniem
Azaqi, ale po co chcesz się zniżać do jego poziomu? Inteligentny i opanowany człowiek zagryzie zęby ( przecież i tak Cię nie widzi ), odczeka chwilę i wcale mu nic nie odpisze, koleś wtedy nie będzie czuł się pewnie. Jak podejmiesz jego pałeczkę, to na pewno będzie mu w to graj. A jak nie zareagujesz to koleś po prostu wyjdzie na kretyna, który pisze sam do siebie i na dodatek sam do siebie bluźni :)) , nie widziałam, żeby ktoś mu odpowiadał na jego chamstwo, chamstwem. A zasady serwera są takie, że trzeba pisać po angielsku, albo wcale, a nie będziesz przecież tracił czasu na szukanie w słowniku słowa "ciota" albo innego 8-) ( zawsze możesz mnie spytać :twisted: hehehe ;) )

Ogólnie to najlepiej nie czytać tego co pisze, sam tak kiedyś radziłeś Azi ;)

Agnar pisze:moim zdaniem powinna zostac wprowadzona blokada przed kupnem strzal... bo to one wlasnie cos takiego powoduja... powinno tez sie zablokowac stawiania AI w niektorych miejscach jak na przyklad cel misji... i wogle... blokowanie drogi tez nie jest w porzadku
A Ty znowu :roll: ?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [TH] Spis wkurzających graczy

Post autor: Azaqi »

Masz racje Grim, ale czasami porostu ciężko jest wytrzymać... Po za tym nie musze się uciekać bo bluźnienia, wystarczy odpowiednio przeinaczyć jego słowa, tak żeby sam sobie wrzucał :-). W słownych potyczkach jestem dość dobry :). Niestety angielskiego nie znam na tyle, żeby to zrobić. Więc musze zacisnąć zęby i ignorować. Drażni mnie tylko fakt, że on jawnie łamie zasady i nikt mu nic nie mówi, a jak ktoś po polsku się odezwie to od razu jest nagonka...
Obrazek
ODPOWIEDZ