=FAG=>

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

=FAG=>

Post autor: Flack »

Witajcie rodacy! hyhy
Na nowo narodzona gildia zlodzieji zwana z angielskiego Fairly Advanced Gamers poszukuje chetnych do doskonalej zabawy w Thievery. Onegdaj byl to swietny klan ale rozpadl sie ze wzgledu na nieaktywnosc czlonkow (hehe). Teraz, Tobias, doskonaly gracz, postanowil reaktywowac ten klan pod swoim przywodcem. Ja jako co-leader postanowilem zajac sie rekrutacja. Wymagania: trzeba grac w Thievery i bawic sie przy tym doskonale, przyjmujemy ludzi na kazdym etapie zaawansowania, trzeba miec tylko dobry stosunek (hehe) do gry i innych graczy.
Jak ktos pragnie okradac zamoznych z nami niech sie zglosi do mnie (PM) lub po prostu napisze notke.
Oferujemy:
-prywatne forum dyskusyjne
-doskonala zabawe w swietnym towarzystwie
-dzielenie sie tajemnicami TUT
-darmowe prywatne szkolenia
Poszukujemy kogos chetnego do stworzenia www. Sam bym to zrobil ale teraz czekaja mnie egzaminy.

Flack
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: =FAG=>

Post autor: PiotrS »

A coś bliższego można się dowiedzieć, kiedy się spotykacie, w jakich godzinach, ile czasu chcecie, żeby ludzie poświęcili grze, macie serwer czy spotykacie się na publicznych, czy grupa jest międzynarodowa i jaki ma skład w tej chwili itd.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: =FAG=>

Post autor: Flack »

Nie mamy prywatnego serwera, gramy na publicznych. Oczywiscie jest opcja, ze jakis znajomy z innego klanu pozyczy nam swoj serwer na maly trening druzynowu. Wiekszosc ludzi grajacych gra rano i wieczorem 9:00 - 14:00 i 19:00-do pozna, a czasem rana (jest to oczywiscie w podawane w czasie w PL). Jeszcze nie jestesmy na takim stopniu zaawansowania zeby sie umawiac, ale to nie problem, czesto sie spotykamy w grze przypadkiem w w/w godzinach. Grupa jest miedzynarodowa, na razie jest 3 czlonkow ze mna, ale powoli pozyskamy wiecej ludzi.
A i nie trzeba sie poswiecac calkowicie grze, nie mamy zadnych ograniczen ile kto ma grac, ale w sumie powinno czasami sie pojawiac coby wiedziec, ze ta osoba nadal zyje.
Flack
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: =FAG=>

Post autor: Bandit »

Hmm... kusząca propozycja ale ja wolałbym należeć do polskiego klanu Thieverów. Mógłbym się do was zapisać jeżeli była by możliwość należenia do dwóch klanów naraz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: =FAG=>

Post autor: Flack »

Bandit pisze: Hmm... kusząca propozycja ale ja wolałbym należeć do polskiego klanu Thieverów. Mógłbym się do was zapisać jeżeli była by możliwość należenia do dwóch klanów naraz.
A co nam np szkodzi miec demonstracyjnie obok taga =(FAG)=> np z przodu dwie literki [PL] ... to nie jest problem i nikt by sie nie czepial.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: =FAG=>

Post autor: Bandit »

No to ja chyba się skuszę. Ale chyba dopiero w lipcu bo wcześniej nie dam rady :(
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: =FAG=>

Post autor: Bandit »

No to będzie coś takego tak?
=FAG=Bandit[PL]
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: =FAG=>

Post autor: Flack »

Nie, tak:
[PL]Bandit=FAG=>
:D
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: =FAG=>

Post autor: Bandit »

A ja wole tak:=FAG=>Bandit[PL] :)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: =FAG=>

Post autor: Acolithus »

a wymagana jest znajomosc jezyka angielskiego :?: :D
bo jak nie to jak w styczniu bede mial neostrade sam dla siebie to bede mogl sie dolaczyc baa nawet stawiac serwa co jakis czas :D chetnie skorzystam z pomocy nowych tajemnic :P prywatnych lekcji swietnej zabawy tylko nie wiem o co chodzi z tym forum :D

ps. mam nadzieje ze to jest jeszcze aktualne :lol:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: =FAG=>

Post autor: Bandit »

Hmmm może o to chodzi :) :arrow: http://forums.thenetw0rk.com/
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: =FAG=>

Post autor: Ivvan »

Ja co prawda Flack chyba nie mam szans aby wstapic do klanu ?? Ale przydaly by mi sie prywatne Szkolenia... a takze poznawanie Tajemnic TUT ... ale to tylko zalezy od ciebie Flack ... Tak sobie popatrzyc .. :P to ja teraz moge byc tylko coraz lepszy a nie coraz gorszy :) hehe :D :-) :ok
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: =FAG=>

Post autor: Acolithus »

Ale z ciebie rusek Ivvan :D czytaj dokladniej posty :!:
Flack pisze:, przyjmujemy ludzi na kazdym etapie zaawansowania
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: =FAG=>

Post autor: Ivvan »

Ale nOOb z ciebie -Daniel- z tym forum chodzilo o to ze Bedziecie mieli wlasne Forum dyskusyjne na ktorym bedziecie mogli sie razem porozumiewac poniewaz ludzie z zagranicy nie maja GG :D:D wiec beda sie porozumiewac na Forum .... pozatym rusek sie pisze przez duze "R" o tak...... Rusek...... :) wiec ty lepiej idz do szkoly :P: :diab9:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: =FAG=>

Post autor: Ivvan »

A skorzystac Tez moge ... zobaczymy tylko jak bedzie sie nam wszystkim razem Wiodlo w Klanie... a jeszcze jedno daniel :) Jezyk Angielski to nie problem poprostu bierzesz slownik w ruch i jedziesz po kolei hehehehehee :lol:
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: =FAG=>

Post autor: Acolithus »

Ivvan pisze:pozatym rusek sie pisze przez duze "R" o tak...... Rusek...... wiec ty lepiej idz do szkoly
a ty "Daniel" napisales mala litera wiec tez lepiej idz do szkoly
Ivvan pisze:Jezyk Angielski to nie problem poprostu bierzesz slownik w ruch i jedziesz po kolei hehehehehee
taaa, juz wole nie gadac po angielsku bo mnie wysmieja raz jeden amerykanin chcial mi zaimponowac ze umi po polsku i ukladal zdania typu
ja isc w baraki a ty pojsc plonacy rubin szukac :lol: :lol: [domyslam sie ze uzywal slownika]
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: =FAG=>

Post autor: Ivvan »

Hehehehe nooo... to musialo byc dobre z tym Amerykaninem.... A pozatym z tym daniel to speclajnie napisalem z malej zeby ciebie troszke ponizyc..... :) no ale bylo minelo a jak bedziesz z tego powodu plakal to ci kupie kredki zebys nie plakal...... :)
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: =FAG=>

Post autor: Ivvan »

Flack , ty mowisz ze ma byc tak [PL]Bandit=FAG=> a nie moze byc tak ?? :
Bandit[PL]=FAG=> jezeli tak mozna to jak juz to ja taki bede mial nick :
Ivvan[PL]=FAG=> a jezeli nie to juz wole miec taki : Ivvan=FAG=>
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: =FAG=>

Post autor: Flack »

Yo!
Jak ktoś chce dołączyc do FAG to niech napisze mi prywatna wiadomosc.
Bandit, wiesz, ze jestes czlonkiem? Nos tego taga ;)
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: =FAG=>

Post autor: PiotrS »

Wybaczcie Panowie, ale jak wy chcecie tworzyć klan jak wy już na początku spieracie się o takie sprawy jak tagi i forma nicka :P
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: =FAG=>

Post autor: Pablo »

Hehe no właśnie, ktoś powinien ustalić zasady a nowi członkowie powinni je przyjmować bez najmniejszego burknięcia, w końcu są żółtodziobami chcącymi dopiero zasłużyć na otwarcie buźki w dysputach klanowych poświęconych sprawom wysoce strategicznym :P dla klanu.
Pablo
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: =FAG=>

Post autor: Ivvan »

Zauwazylem ze Bandit poprostu mial malutkie watpliwosci co do swojego nicka zaproponowalem taki jaki uwazam za sluchny a Flack sie zgodzil wiec mam nadzieje ze tak pozostanie :)
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: =FAG=>

Post autor: Flack »

PiotrS pisze:Wybaczcie Panowie, ale jak wy chcecie tworzyć klan jak wy już na początku spieracie się o takie sprawy jak tagi i forma nicka :P
Nie tworzymy klany, on przeto juz istnieje prawie od początku Thievery, lecz Bandit mial jakis problem z nickiem. Najwazniejsze, zeby =FAG=> bylo na koncu.
ODPOWIEDZ