TH-Pirates

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

TH-Pirates

Post autor: Acolithus »

Wszedłem na stronę klanu ToB i chciałem sobie pograć na jakichś nowych mapkach, no i odpalam sobie TH-Pirates. Przygotowałem krótką recenzję: najpierw wskoczyłem do wody no i patrzę się na statek, są na niego jakieś liny no to wspinam się, ale okazało się, że tylko na jednej można się wspinać. :roll: Wgramoliłem się ledwo na pokład i przysiadłem w cieniu, gdy bot przeszedł. Poszedłem piętro niżej, tam już nie było cienia, boty zaczęły mnie gonić, ja zacząłem uciekać po różnych piętrach i NIGDZIE nie było cienia znalazłem "treasure map" (cel misji), ale nie mogłem jej wziąć, bo mnie goniło 6 botów ledwo, co unikałem ich strzał w końcu wyskoczyłem do wody i pomyślałem sobie czy to nie jakiś żart po prostu na prawie całej mapce nie ma w ogóle cienia :roll:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Pirates

Post autor: Bandit »

Daniel jesteś niepoprawny :P piszesz recenzję jeszcze nie ukończonej mapy. Jak bym był jej autorem to tak bym cię nawyzywał, że.... :twisted: :lol:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: TH-Pirates

Post autor: Acolithus »

skoro ina jest niedokonczona to trzeba ja dokonczyc a nie wgrywac na Tears of Blood :!:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TH-Pirates

Post autor: Bandit »

ekhm ale tam pisze że ona jest w fazie testów, i że to wersja "Beta Version 1". :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: TH-Pirates

Post autor: Acolithus »

no ale qrde do tej bety mogli dac troche wiecej cienia, bo az odpycha :D
ODPOWIEDZ