Jaka jest twoja ulubiona broń

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Jaka jest twoja ulubiona broń

Miecz
4
4%
Pała
50
54%
Ostre strzały
5
5%
Wodne
6
6%
Linowe
5
5%
Ogniowe
3
3%
Mechowe
3
3%
Gazowe
14
15%
Inny sprzęt (jaki?)
3
3%
 
Liczba głosów: 93

Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Keeper in Training »

Hattori pisze:
SPIDIvonMARDER pisze:W Thiefie 3 strzałami Mchowymi możemy poddusić strażnika. A Takie stricto oplatające strzały linowe byłyby raczej nielogiczne, bo albo strzała musiałaby jak satelita krążyć dookoła tego nieszczęśnika, albo musiałaby z niej wyrosnąć pnącze... czyli strzała mchowa ;)
A może strzały z T2? Te od Viktorii.
Strzały winne były fajniejsze od linowych, bo miały większy zakres przyczepności (nie tylko drewno, ale i metal). Szkoda, że prawie ich nie ma, np. w FM-kach... Gdyby powiedziano mi, że mogę 1 broń przenieść do T3 z poprzednich wersji, byłyby to strzały "wiktoriańskie" :)) .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Unitrius
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 14:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Unitrius »

Pałka i miecz, to moi dwaj faworyci, szczególnie uwielbiam rąbnąć kogoś od tyłu i zawlec w ciemny kąt jego ciało ^^
Everybody lies.
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: karlat11 »

Taaak... Nie ma to jak czerpać przyjemność z ciągnięcia bezwładnego ciała w ciemny kąt... :)) :)) :)) :))
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Caer »

karlat11 pisze:Taaak... Nie ma to jak czerpać przyjemność z ciągnięcia bezwładnego ciała w ciemny kąt... :)) :)) :)) :))
No, różne są potrzeby. De gustibus... ;)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Keeper in Training »

Caer pisze:
karlat11 pisze:Taaak... Nie ma to jak czerpać przyjemność z ciągnięcia bezwładnego ciała w ciemny kąt... :)) :)) :)) :))
No, różne są potrzeby. De gustibus... ;)
Coś w tym jest, Caer, niemniej odnoszę wrażenie, że dyskusja stanie się cokolwiek perwersyjna :) . Wydawałoby się, najniewinniejsza opinia pod słońcem: lubię blackjacka. A potem ludzie zaczynają nazywać mnie hardcorem... Za jakie grzechy, drodzy państwo? ;)

PS Wydawało mi się, że wcześniej wisiał tu jeszcze jeden post... Karlat11 chyba, tylko przefrunęłam przez dział... Co się z nim stało?

SPIDI: Usunąłem go, bo był spamowaty niestety.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: marek »

Keeper in Training pisze:Wydawałoby się, najniewinniejsza opinia pod słońcem: lubię blackjacka. A potem ludzie zaczynają nazywać mnie hardcorem... Za jakie grzechy, drodzy państwo? ;)
O, hazardzista się znalazł ;)

Ale tak to już jest, że jedni lubią zaciągać nieprzytomnych w kąt a inni z otwartego biegania za pokojówkami z pałką na wierzchu. Sam wolę zachodzić z pałką od tyłu.


8-)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Keeper in Training »

marek pisze:
Keeper in Training pisze:Wydawałoby się, najniewinniejsza opinia pod słońcem: lubię blackjacka. A potem ludzie zaczynają nazywać mnie hardcorem... Za jakie grzechy, drodzy państwo? ;)
O, hazardzista się znalazł ;)
Dlaczego?
marek pisze:Sam wolę zachodzić z pałką od tyłu. 8-)
Czyli nie jestem w mniejszości. Miło mi być w tak doborowym towarzystwie.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: marek »

Keeper in Training pisze:
marek pisze:
Keeper in Training pisze:Wydawałoby się, najniewinniejsza opinia pod słońcem: lubię blackjacka. A potem ludzie zaczynają nazywać mnie hardcorem... Za jakie grzechy, drodzy państwo? ;)
O, hazardzista się znalazł ;)
Dlaczego?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blackjack
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Marcin.B.Black
Paser
Posty: 188
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 16:41

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Marcin.B.Black »

Pałka rządzi, pałka radzi, pałka nigdy cię nie zdradzi! - Co tu więcej dodać, bardzo praktyczne narzędzie na strażników, zapobiega rozlewowi krwi no i jest dość humanitarne ;).
"Some people in the City are just too rich for their own good... lucky they have me to give them a hand".

https://www.deviantart.com/marcinbblack
https://www.youtube.com/channel/UCnL6k1 ... XeCGfP7UWA
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Keeper in Training »

marek pisze:
Keeper in Training pisze:
marek pisze:
Keeper in Training pisze:Wydawałoby się, najniewinniejsza opinia pod słońcem: lubię blackjacka. A potem ludzie zaczynają nazywać mnie hardcorem... Za jakie grzechy, drodzy państwo? ;)
O, hazardzista się znalazł ;)
Dlaczego?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blackjack
Owszem, jest taka gra karciana, ale chyba wszyscy na tej stronie wiedzą, o czym tu się mówi :)) . Marcin, zgadzam się. Jak to się mówi, "pała działa jak natura chciała" :twisted: .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Thrashmetalowiec
Miastolud
Posty: 54
Rejestracja: 05 lipca 2011, 00:41
Lokalizacja: Nawiedzona katedra, Stara Dzielnica ( Zamurze )

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Thrashmetalowiec »

Marcin.B.Black pisze:Pałka rządzi, pałka radzi, pałka nigdy cię nie zdradzi!
HAha ! Fajnie powiedziane. Chyba za dużo "Seksmisji", co ?
Ja też najbardziej lubię ogłuszać pałą. Oprócz tego strzały gazowe wymiatają, można nimi łatwo eliminować strażników nie zabijając ich, tylko usypiając.
Oczywiście strzały wodne - bez tego ani rusz, do gaszenia pochodni i mchowe używam na metalowe hałaśliwe posadzki.
"Skóra i dżinsy, to my - źli metale !"
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: karlat11 »

Thrashmetalowiec pisze:
Ja też najbardziej lubię ogłuszać pałą. Oprócz tego strzały gazowe wymiatają, można nimi łatwo eliminować strażników nie zabijając ich, tylko usypiając.
:-D Co racja to racja. :-D

Strzały gazowe wymiatają!!!!

Ja strzał mchowych, prócz pomagania sobie przy metalowych podłogach, używam jeszcze do podduszania przeciwników, a następnie spałowania ich. ;) :bj:
To też nie najgorszy sposób, by pozbyć się niechcianego szukającego przeciwnika. :twisted:
Thrashmetalowiec
Miastolud
Posty: 54
Rejestracja: 05 lipca 2011, 00:41
Lokalizacja: Nawiedzona katedra, Stara Dzielnica ( Zamurze )

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Thrashmetalowiec »

karlat11 pisze: :-D Co racja to racja. :-D

Strzały gazowe wymiatają!!!!

Ja strzał mchowych, prócz pomagania sobie przy metalowych podłogach, używam jeszcze do podduszania przeciwników, a następnie spałowania ich. ;) :bj:
To też nie najgorszy sposób, by pozbyć się niechcianego szukającego przeciwnika. :twisted:
O, a tego nie wiedziałem. Że można podduszać strzałami mchowymi.
Muszę spróbowac.
"Skóra i dżinsy, to my - źli metale !"
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: karlat11 »

Miłego podduszania ;)
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: Spidey »

Thrashmetalowiec pisze:
karlat11 pisze: :-D Co racja to racja. :-D

Strzały gazowe wymiatają!!!!

Ja strzał mchowych, prócz pomagania sobie przy metalowych podłogach, używam jeszcze do podduszania przeciwników, a następnie spałowania ich. ;) :bj:
To też nie najgorszy sposób, by pozbyć się niechcianego szukającego przeciwnika. :twisted:
O, a tego nie wiedziałem. Że można podduszać strzałami mchowymi.
Muszę spróbowac.

Pamiętaj, że ta metoda działa tylko w Deadly Shadows. :jez
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: karlat11 »

:-D
Serio? Tego nie wiedziałam... :?
Aha, i ta metoda działa nie na wszystkich przeciwników i nie zawsze, chociaż u mnie w 99% się sprawdza. ;)
Awatar użytkownika
page
Ożywieniec
Posty: 89
Rejestracja: 15 października 2011, 01:56

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: page »

Skoro nie ma do wyboru strzał linowych w odrębnej opcji, wezmę strzały wodne. Poza gaszeniem i zmywaniem plam przydają się w TMA do likwidacji "robotów". Zdjęcie takiego mecha z dystansu to naprawdę przyjemna rzecz.
If Jupiter and Saturn meet,
What a cop of mummy wheat!
The sword's a cross; thereon He died:
On breast of Mars the goddess sighed.
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Jaka jest twoja ulubiona broń

Post autor: bob »

Na szóstej stronie napisałem, że dla mnie najlepsza jest strzała ogniowa, teraz jednak zmieniam zdanie. Najlepsza jest pała, ponieważ jest wielofunkcyjna - a to blokowanie pałką z patrzeniem w dół by dać znać łucznikowi lub jakiejś maszynie strzelającej by nie marnowała na mnie pocisków, a to zatrzymywanie upadku aż po latanie, strzała ogniowa oczywiście tego nie potrafi. Miecz jest blisko funkcjalności pały, by pała jednak wygrała z nim.
ODPOWIEDZ