Śnił się Wam kiedyś Thief?

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

O kurde! O podświadomości nie myślałem! :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Spidey »

O kurde! O podświadomości nie myślałem!
A, widzisz :)) Nasze sny mają związek z tym, czym się martwimy, zajmujemy, itp.
Ciekawe, co oznacza Twój sen, SPIDI. Idź z tym do kogoś, kto się na tym zna. Nie lekceważ tego. :)) :)) Uważaj na zombiaków, bo nigdy nic nie wiadomo... buuuuuuuu... :))
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Hadrian »

:shock: Black Fox może ten koszmar nie został wyrwany z twojej pamięci ale z pamięci kogoś z twojej rodziny :shock: Czy ktoś z rodziny zginął w obozach koncentracyjnych :?:
A co do tematu nigdy nie śnił mi się Garrett ( a szkoda :cry: )
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Spidey »

Kilka dni temu miałem sen. Kurde, ale mi serce waliło jak się obudziłem. Opis mojego krótkiego snu.
Leżę na łóżku w jakimś ciasnym pomieszczeniu. Ciemno. Łóżko znajduje się w kącie; obok jest wyjście z pokoju (bez drzwi). Słyszę kroki - do pokoju w swoim prawdziwym ciele wchodzi Gamall i staje tuż przy łóżku, rozglądając się tak, jak AI w T1 i T2, którzy nie widzą cię nawet wtedy, gdy się o ciebie potykają :)) Widziałem tylko jej zakrwawione nogi - bałem się ruszyć. I poszła...
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Black_Fox »

adriannn pisze:Black Fox może ten koszmar nie został wyrwany z twojej pamięci ale z pamięci kogoś z twojej rodziny :shock: Czy ktoś z rodziny zginął w obozach koncentracyjnych :?:
Tak.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Hadrian »

No to masz odpowiedz na sen ;) Jest jeden sposób na sterowanie snem o Garciu:

1. Graj sporo czasu w thiefa
2. Zjedz coś na noc (Tak przynajmiej mówi mój tata )
3. Połóż się spac ;)

Te dwa ostatnie punkty się sprawdziły u mnie ;)
Awatar użytkownika
Colin
Skryba
Posty: 268
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:47
Lokalizacja: Lubin

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Colin »

Jak zaczynała mnie jeść (dosłownie)
jak miło, nie tylko mnie zjadali żywcem :))
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2009, 12:50 przez Colin, łącznie zmieniany 1 raz.
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. ~ Mark Twain
Awatar użytkownika
Mjodek
Poganin
Posty: 707
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 16:25
Lokalizacja: Zadupie

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Mjodek »

Dziś mi się śniło, że byłem z moją dziewczyną w rezydencji Bafforda i nagle, nie wiadomo skąd, wyszły jakieś zombiaki, uciekaliśmy przed nimi po kafelkach i usłyszeli to srażnicy, przybiegli do nas, a my ich po prostu minęliśmy. Gdy się obejrzałem, zobaczyłem jak zombiaki rozszarpują nieszczęśnych strażników na strzępy :P Następnie znaleźliśmy jakąś zalaną piwnicę, w której był także korytarz, który z kolei prowadził do dziwnej lokacji przypominającej nieco jaskinie bełkotliwców... Tylko że tam zamiast bełkotliwców były gigantyczne chomiki :D I tyle pamiętam ...
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Spidey »

Mjodek pisze:srażnicy
:)) Kojarzy mi się z kupą.
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Mjodek
Poganin
Posty: 707
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 16:25
Lokalizacja: Zadupie

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Mjodek »

Heh, no masz, literówka :P ale nie poprawię, bo przynajmniej zabawna :P

Jak zwykł pisać mój znajomy:
- Te litrówki kiedyś mnie zabiją
- literówki *
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Hadrian »

Przypomniał mi się pewien sen... Coś w stylu Rezydencji Konstynanta. Przejdę do rzeczy (nie będę tu pisał opowiadania ;) a pamiętam większy kawał snu mimo to że było to z pół roku temu) Do rezydencji włamałem się przez piwnicę. Idę korytarzami wyłożonymi kafelkami (czerwono białe) a na ścianach wiszą obrazy Picassa (tak jakby). Przeszedłem na któryś poziom pod piwnicą. Nagle jest latający pokój z tylko samą podłogą. Później znalazłem uwięzionych ludzi i byli zaczarowani. Uciekłem przez ogród w którym nie było w ogóle straży do takich zarośli nad rezydencją (niedosłownie bo dwór był w dole. Naokoło niego były pagórki z trzech stron a od frontu ulica taka jaka jest na moim osiedlu) Później nie pamiętam nic tylko pokazał się mój sąsiad w stroju mieszczanina i dostał ode mnie pałką (chyba za straszenie mnie jak miałem 6 lat :shock: ) a jeszcze później gonił mnie strażnik z lugerem ( broń palna ) a wkońcu się obudziłem.

Trochę dziwny ten sen :shock:
Awatar użytkownika
Dominik
Paser
Posty: 243
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:41
Lokalizacja: Przytulisko Przedmościa, cela nr. 103 (Bytom)

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Dominik »

Wczoraj grałem w T3 w cytadeli Kurszoków i zdobyłem 90 %łupów tak mi to nie dawało spokoju że dzisiaj w nocy śniło mi się że jestem Garrett i latam na lotni po jakiejś sali której nie było w grze i zdobywam naszyjniki na półkach pod sufitem a na dole chodzą kurszoki i się obudziłem. :trz gdy właśnie miałem zobaczyć czy mam już 100% łupów.
Pozdro Dla Wszystkich I Całej Reszty

http://miasteczka.tk/918/dominiz
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Edversion »

Nie dość, że w Thiefa grasz całymi dniami, to jeszcze podczas snów. :o To już nie jest zdrowe. :P
Chłopie, wyjdź może gdzieś na dwór. ;) Chyba, że grasz w T3 pierwszy raz. W takim razie masz moje pozwolenie. ;)
Awatar użytkownika
Dominik
Paser
Posty: 243
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:41
Lokalizacja: Przytulisko Przedmościa, cela nr. 103 (Bytom)

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Dominik »

T3 już skończyłem na początku roku, a na dwór wychodzę często to na rolki, to na spacer, to w piłkę pograć.
Pozdro Dla Wszystkich I Całej Reszty

http://miasteczka.tk/918/dominiz
Awatar użytkownika
Carnage
Kurszok
Posty: 560
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 15:49
Lokalizacja: Bytom

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Carnage »

Dominik pisze:T3 już skończyłem na początku roku.
No to sobie pomarz o pozwoleniu grania od Edversiona. :-)
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2009, 09:49 przez Carnage, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Moira
Skryba
Posty: 319
Rejestracja: 04 listopada 2008, 21:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Moira »

Carnage pisze:pomaż
pomazać - pomaż

pomarzyć - pomarz


Wybacz mam siostrę humanistkę...
Obrazek
Garrett z Piły
Ożywieniec
Posty: 87
Rejestracja: 24 września 2007, 17:22
Lokalizacja: Piła

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Garrett z Piły »

czemu mamy wybaczać?

kolega Carnage powinien się oblać rumieńcem po takim byku :)
Awatar użytkownika
Dominik
Paser
Posty: 243
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:41
Lokalizacja: Przytulisko Przedmościa, cela nr. 103 (Bytom)

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Dominik »

Pomaż chodziło ci o to że ktoś pomaże farbą czy pomarzy o czymś, Bo to dwa różne wyrazy.
Pozdro Dla Wszystkich I Całej Reszty

http://miasteczka.tk/918/dominiz
Awatar użytkownika
Carnage
Kurszok
Posty: 560
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 15:49
Lokalizacja: Bytom

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Carnage »

Dominik pisze:Pomaż chodziło ci o to że ktoś pomaże farbą czy pomarzy o czymś, Bo to dwa różne wyrazy.
Pomarzyć o czymś...to drugie. :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Donnerwetter! Zainstalujcie sobie obaj Mozillę albo po prostu nauczcie ortografii! Bo zaczyna mnie to wkurzać... ile można?! Nie chodzi o to, że robicie błędy, ale o to:
ile ich robicie
jakie
i nie poprawiacie, tylko spamicie!
Posypią się warny...
Obrazek
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: bob »

Nic mi się nie śniło, co najwyżej mogłem sobie coś przyśnić.A przyśniłem sobie kiedyś:
-około 5 lat temu-misja Thief 2 demo-The Unwelcome Guest-ominąłem w dziwny sposób zakazu schodzenia na ulicę, tzn. miałem taką zjeżdżalnię, przez którą jak sobie przeszedłem, nic się mnie nie działo.Najprawdopodobniej nie uda mi się Wam powiedzieć jak ta zjeżdżalnia wyglądała.Jak ukończyłem misję, miałem dziwnie zaznaczony cel (w kółko).To nie było straszne.
-Ze rok, może półtora-tym razem już straszny, i wciągający- byłem prawie wszędzie otoczony Hauntami, a jak wyobraziłem sobie, że myślę o prędkości procesora 100 MHz, to akcja działa się normalnie, 200 MHz i więcej to tym bardziej szybka akcja.Kiedyś, na samym początku miałem procesor o prędkości 100 MHz.Po kilku, kilkunastu sekundach od uciekania obudziłem się, poza tym coś zapomniałem, i pozostanie to dla mnie tajemnicą.Zmierzałem w kierunku ucieczki (portalu).
Awatar użytkownika
Mjodek
Poganin
Posty: 707
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 16:25
Lokalizacja: Zadupie

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Mjodek »

bob pisze:Nic mi się nie śniło, co najwyżej mogłem sobie coś przyśnić.A przyśniłem sobie kiedyś:
-około 5 lat temu-misja Thief 2 demo-The Unwelcome Guest-ominąłem w dziwny sposób zakazu schodzenia na ulicę, tzn. miałem taką zjeżdżalnię, przez którą jak sobie przeszedłem, nic się mnie nie działo.Najprawdopodobniej nie uda mi się Wam powiedzieć jak ta zjeżdżalnia wyglądała.Jak ukończyłem misję, miałem dziwnie zaznaczony cel (w kółko).To nie było straszne.
-Ze rok, może półtora-tym razem już straszny, i wciągający- byłem prawie wszędzie otoczony Hauntami, a jak wyobraziłem sobie, że myślę o prędkości procesora 100 MHz, to akcja działa się normalnie, 200 MHz i więcej to tym bardziej szybka akcja.Kiedyś, na samym początku miałem procesor o prędkości 100 MHz.Po kilku, kilkunastu sekundach od uciekania obudziłem się, poza tym coś zapomniałem, i pozostanie to dla mnie tajemnicą.Zmierzałem w kierunku ucieczki (portalu).
WTF ?
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Spidey »

Mjodek pisze:
bob pisze:Nic mi się nie śniło, co najwyżej mogłem sobie coś przyśnić.A przyśniłem sobie kiedyś:
-około 5 lat temu-misja Thief 2 demo-The Unwelcome Guest-ominąłem w dziwny sposób zakazu schodzenia na ulicę, tzn. miałem taką zjeżdżalnię, przez którą jak sobie przeszedłem, nic się mnie nie działo.Najprawdopodobniej nie uda mi się Wam powiedzieć jak ta zjeżdżalnia wyglądała.Jak ukończyłem misję, miałem dziwnie zaznaczony cel (w kółko).To nie było straszne.
-Ze rok, może półtora-tym razem już straszny, i wciągający- byłem prawie wszędzie otoczony Hauntami, a jak wyobraziłem sobie, że myślę o prędkości procesora 100 MHz, to akcja działa się normalnie, 200 MHz i więcej to tym bardziej szybka akcja.Kiedyś, na samym początku miałem procesor o prędkości 100 MHz.Po kilku, kilkunastu sekundach od uciekania obudziłem się, poza tym coś zapomniałem, i pozostanie to dla mnie tajemnicą.Zmierzałem w kierunku ucieczki (portalu).
WTF ?
Mało powiedziane. :))
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Dominik
Paser
Posty: 243
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:41
Lokalizacja: Przytulisko Przedmościa, cela nr. 103 (Bytom)

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Dominik »

A mi dziś w nocy śniło się że skacze z dachu wieżowca i lecę w duł ale w ostatniej chwili wypijam miksturę powolnego spadania.
Pozdro Dla Wszystkich I Całej Reszty

http://miasteczka.tk/918/dominiz
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: eLPeeS »

Dominik pisze:lecę w duł
Jeśli już to "do Duł". Zresztą o ile wiem to w Dułach nie ma lotniska ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
ODPOWIEDZ