Film o Thiefie!

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Aen
Mechanista
Posty: 423
Rejestracja: 01 listopada 2002, 12:43
Lokalizacja: Elbląg

Re: Film o Thiefie!

Post autor: Aen »

Garrett z Twojego avatara, Pablo, rowniez...ciekawi mnie wyglad tego aktora
Kobiety są jak szanse - niewykorzystane, mszczą się okrutnie!
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Film o Thiefie!

Post autor: Caer »

Witam wszystkich serdecznie. Wiem, że ten wątek ma już trochę, ale nie mogłam się powstrzymać, by nie odpowiedzieć :D.
Z tego, co wiem, niektóre sceny w tzw. cutscenes zostały faktycznie nakręcone i występują w nich aktorzy (np. zakończenie TDP, podczas rozmowy z Szafarzem (Keeper :) ) Garrett w pewnym momencie oblizuje usta. To na pewno nie jest animacja).
Co do wyglądu Stevena Rusella polecam www.ttlg.com/forums, zakładka 'search'. W jednym z wątków też był poruszany ten temat i jest zdjęcie aktora podkładającego głos Garretta.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Film o Thiefie!

Post autor: timon »

i co Caer, przeżyłeś szok ? Ja tak. Ten facet NIE MOZE BYC Garrettem. Lepiej byłoby gdybym tam nie zaglądał.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Film o Thiefie!

Post autor: Caer »

Ech, nie chciałAm zwracać uwagi na płeć, ale niech Ci będzie (radzę zwrócić uwagę na czasownik: nie mogłAm :)).

Nie jestem pewna, na który wątek trafiłeś. Jeśli na ten z 'jajem', to faktycznie, też mi się nie podoba. Ale to nie jest Steve Russell. Ale jeśli mówimy o tym samym zdjęciu: ja tam nie widzę nic przeciwko...

(kurczę, dałabym tu zdjęcie, ale nie mogę połączyć się z TTLG! Dammit! :D).
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Film o Thiefie!

Post autor: PiotrS »

Istnieje plik muzyczny [StephenRussell.wav] a w nim głosy postaci z T i SS2, które podkłada Russell, niektóre są
zaskakujące.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Film o Thiefie!

Post autor: Caer »

Zgadza się. O ile dobrze pamiętam, Steven Russell podkładał głos także pod Karrasa i pod Benny'ego. :)
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Film o Thiefie!

Post autor: Caer »

Ups, sorry za ignorancję. Chodziło mi oczywiście o Stephena Russella... Zainteresowanego przepraszam :) .
ODPOWIEDZ