Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Mr.MaaD »

Najlepiej było tak: Na plerach targam obywatela. Ide sobie środkiem ulicy. Nie widzi mnie nikt... Dopiero jak go rzuciłem mnie zauważyli ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Dark Alphadron
Miastolud
Posty: 54
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 13:02
Lokalizacja: Prawdziwy złodziej nie podaje położenia kryjówki.

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Dark Alphadron »

Ja raz w misji "Sunken Citadel" postanowiłem zrobić tak:
► Pokaż Spoiler
Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Zwędziłem przedmiot i siup w dół... centralnie na łeb Kruszoka. Cała hałastra rzuciła się na mnie. I całe ghostowanie diabli wzięli...

Przy okazji, nie ciekawi was skąd się biorą ci wszyscy ludzie? Setki strażników i ochroniarzy, a tylu, co zabiła
► Pokaż Spoiler
chyba w niektórych polskich miastach mniej jest.
Podpis ktoś podwędził. Nie zostawił śladów.
Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Mr.MaaD »

Miasto jest wcale ogromne. Może tam być całkiem ładna ilość ludzi... Tylko czemu zawsze tam, gdzie ja łaże?
Obrazek
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Łucznik »

pogani i młoty się biją ze strażą(znaczy każdy na każdego) no to ja sobie lajtowo ide ulicą aż tu bach! i śmierć :))
byłem międz walczącymi 2 kapłanami młotów i 2 poganów(i ten cały magicznyszajs we mnie wleciał xD)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: SPIDIvonMARDER »

To, ze gadki strażników sa nie do wyjęcia, to nie trzeba nikomu udowadniać.
Ale nie tylko one! Oto ogłoszenie, jakie znalazłem u Bafforda
Drodzy Chłopcy!
Bardzo doceniam wasze zaangażowanie w egzekucji moich długów, ale łamanie palców temu człowiekowi nie było dobrym pomysłem. Gość potrzebuje rąk, by zarobić moje pieniądze! Na przyszłosc, radzę wam się skoncentrować na nogach.
Lord Bafford.
Obrazek
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Łucznik »

:roll: ramirez
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Aha, to sorki.
Dobry jest jeszcze taki easter egg:
Obrazek
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: nottis »

Upp. ^^

Dosłownie przed chwilą spotkała mnie śmieszna sytuacja w misji Life of the party :D

Zostałem, mianowicie, przyłapany przez strażnika z łukiem i ogniówkami (Twierdza Sir Cullena ?? bodajże...). . Ów strażnik zaczął strzelać we mnie, stojącego nieruchomo w pełnym świetle, lecz nie bardzo mógł trafić - trafiał wszędzie, tylko nie w Garretta. Strzelił w ścianę, strzelił w drugą. W końcu padł martwy od wybuchów. Ja też padłem - ze śmiechu.
Marcian
Bełkotliwiec
Posty: 28
Rejestracja: 28 lipca 2007, 13:20
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Marcian »

T3. Wspinałam się radośnie po murach w Starodalu, tuż nad tajnym przejściem do misji w Muzeum. Nie pamiętam już dokładnie czemu, ale w pewnym momencie odczepiłam się od ściany i spadłam na pewną piękną panią. Reakcja damy dorosłego, czyli sporo ważącego mężczyznę, który zleciał jej na głowę z wysokości 4 metrów:
-IIIIKKK!!! Czy ty mnie dotknąłeś?!?!?!?

Ależ tak, tak tylko leciutko musnęłam.
Awatar użytkownika
keeper assassin
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 10 lipca 2008, 10:59
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: keeper assassin »

to zdarzyło się bodajże w Warowni młotów. poszłam sobie do katakumb i zwabiłam łańcuchową zombie na powierzchnię. wspiąwszy się bezpiecznie na filar przy wyjściu rzuciłam flaszkę z olejem. pragnę dodać, że kapłanie młotów zaczęli gonić moją zombie. no i to biedne stworzonko, strwożone wpadło na plamę z oleju. żeby było zabawniej zamiast poślizgnąć się i upaść zombie zaczęła... ślizgać się w kółko po krawędzi plamy! myślałam że umrę ze śmiechu. skojarzyło mi się to z zombie-skejtem hehe

potem naturalnie się wyglebiła. i wykończyli ją:(
Terminus anymus take the power. The Glyphs, the bindings. Live walk talk and obay!
____________________________________
http://aeddgynvael.digart.pl/
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Marzec »

Wow, czemu ja nie pamiętam żadnych kobiet-zombie z TDS? :-D Ja ich kurde nie rozróżniam :o
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
keeper assassin
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 10 lipca 2008, 10:59
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: keeper assassin »

czy ja powiedziałam że to była kobieta??? a jeśli ci chodzi o formę to myślałam że mówi się "ta zombie" a ni ten zombie. ale nie sugerować się tym :P :oops:

chociaż mogłam napisać zombiak :D
Terminus anymus take the power. The Glyphs, the bindings. Live walk talk and obay!
____________________________________
http://aeddgynvael.digart.pl/
Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Mr.MaaD »

Panowie... Mamy przerąbane- tylko faceci zostają zombie. Nawet do żadnej milutkiej, zgnilutkiej( ;) ) zombiaczki nie będzie się jak przytulić, albo jak na spacer (po cmentarzu) wyjść...
Obrazek
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: NiRa »

nie böj nic,da sie zrobic.zmienimy teksture i ok :P

smieszna sytuacja miala miejsce podczas koncowej misji,bohaterowie to gamall,poganska szamanka, i kaplan mlotow.pogaka i mlot najpierw zalatwili na chwile gamall(wspolpracujac) potem zaczeli nawalac sie nawzajem.Wygrala szamana,ktora mimo ze mialam dobre stosunki z poganami zaatakowala mnie(zwialam) a ona walila we wszystko co sie rusza.
tak samo bylo z posagami.Szaman widzi posag,atakuje mnie :/

-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Łucznik »

Mr.MaaD pisze:Panowie... Mamy przerąbane- tylko faceci zostają zombie. Nawet do żadnej milutkiej, zgnilutkiej( ) zombiaczki nie będzie się jak przytulić, albo jak na spacer (po cmentarzu) wyjść...
:shock: Straszne :shock:
A co do smiesznych momentów(w dokach):
Ide sobie spokojnie nic się nie dzieje.Dochodzę do celu tej wiedźmy nigdzie nie ma więc ok. Wchodze na ten mostek i jak we mnie nie pier... fireballem!! A najlepsze jest to że był taki odrzut że gamall wpadła do wody. :roll:
Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Mr.MaaD »

Misja jak wyżej.
Plamę oleju na moście zrobiłem, coby... No w sumie to nie wiem, po co. Sruuuu... Wrzask i Gamall w wodzie.
Oczywiście przy fontannie była jakby nigdy nic...
Skubana pływa lepiej od Garreta xD
Obrazek
Awatar użytkownika
keeper assassin
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 10 lipca 2008, 10:59
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: keeper assassin »

Mr.MaaD pisze:Panowie... Mamy przerąbane- tylko faceci zostają zombie. Nawet do żadnej milutkiej, zgnilutkiej( ;) ) zombiaczki nie będzie się jak przytulić, albo jak na spacer (po cmentarzu) wyjść...
masz zamiar zostać zombiakiem? gratuluję aspiracji:P ja nie chciałabym, aby mi ręka odpadła czy coś xD
NiRa pisze:Wygrala szamana,ktora mimo ze mialam dobre stosunki z poganami zaatakowala mnie(zwialam) a ona walila we wszystko co sie rusza.
tak samo bylo z posagami.Szaman widzi posag,atakuje mnie :/
szamani i kapłani gdy widzą wroga rzucają zaklecie na przyjaciela, aby go uleczyć. ale jeśli dostawałaś obrażenia to nie było tematu:P

btw ...to miało miejsce obok katedry st edgara w t3. zdarzyło mi się zabić jakiegoś cżłowieczka no i niosłam go sobie w ustronne miejsce. upuściłam jednak delikwenta na oczach młotodzierżcy. ten wyciągnął młota i jak nie zaczął mordować wszystkich napotkanych ludzi, wyzywając ich od grzeszników. oberwało się wszystkim, tylko nie winowajcy, czyli mnie:P myślałam że zwyję ze śmiechu. koleś latał jak opętany i zaatakował nawet innego młota. niestety na tym się jego przygoda skończyła xD
Terminus anymus take the power. The Glyphs, the bindings. Live walk talk and obay!
____________________________________
http://aeddgynvael.digart.pl/
Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Mr.MaaD »

keeper assassin pisze:(...)ja nie chciałabym, aby mi ręka odpadła czy coś xD
Ale wiesz jak się spokojnie podaje pomocną dłoń, czy rzuca okiem? ;)
A tak w temacie: Thief Metal Age. Bodajże Shipping & reciving or something like that, w każdym razie doki. Po cichu do statku w wodzie podpływam, ściągnąłem pochodnie strzałami wodnymi i pakuję się na pomost. Wychodzę i staję oko, w oko ze strażnikiem. Potrącił mnie, rzucił swoje "Excuse me" i... Polazł dalej. Dostałem ataku śmiechu, i niechcący Garret wpadł do wody. Dopiero wtedy mnie zauważyli xD
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Co chcesz? Sytuacja życiowa ;P To prawdziwy Gentelman był :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Mr.MaaD »

Hmmm... Może racja...
Teraz Ambush było. Strażnika spałowałem i na plery go. Idę do domu, bo zapomniałem o strażnikach przed wejściem. A ci... Nic. No to dalej. Rzucam go,żeby drzwi otworzyć i dopiero się skapowali. Widać strażnik robił za kamuflaż xD
Obrazek
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: nottis »

NiRa pisze:nie böj nic,da sie zrobic.zmienimy teksture i ok :P
Chyba będzie trzeba podmienić coś jeszcze w kształtach ];> - w przeciwnym razie nikt z zombiaczką umówić się chciał nie będzie ;<
Awatar użytkownika
keeper assassin
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 10 lipca 2008, 10:59
Kontakt:

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: keeper assassin »

chyba będzie trzeba podmienić coś jeszcze w kształtach ];> - w przeciwnym razie nikt z zombiaczką umówić się chciał nie będzie ;<
ja bym powiedziała, że z "zombką" hehe

mnie najbardziej śmieszą kobiety w t3. jak robię małą rozrubę na ulicach, dajmy na to starodala, to drą się tak, że normalnie muszę ściszyć głośnik. nie do wytrzymania. te dźwięki są nieludzkie! do tego biegają jak oszalałe i żałują, że nie umieją latać... albo wiedźma z tym swoim "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" albo "tyyyyyyyyyyyyyyyy":P

a im więcej się ludu cywilnego zabije, tym tłoczniej się robi na ulicach. Ile bym nie biegała ze sztyletem, ich jest coraz więcej...
Terminus anymus take the power. The Glyphs, the bindings. Live walk talk and obay!
____________________________________
http://aeddgynvael.digart.pl/
Awatar użytkownika
Mjodek
Poganin
Posty: 707
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 16:25
Lokalizacja: Zadupie

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Mjodek »

The City. Populacja: Stale respawnująca się :P
Pigov
Paser
Posty: 207
Rejestracja: 24 października 2006, 22:37

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Pigov »

Dzisiaj wreszcie odpaliłem T1, i coś mi nie wyszło w Cragscleft. Kurde, jakiś gnojek mnie zobaczył, a ja jego nie. Pobiegł chyba po wszystkich hamerytów, ja szybko biegiem na schody, no i co robić, zacząłem ich tępić mieczem. Po paru minutach na schodach było z 15 ciał. Niezły jestem z mieczem :D
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Śmieszne sytuacje W Thief'ie

Post autor: Leming »

Pigov pisze:Niezły jestem z mieczem
Swoją drogą Thief ma ciekawy mechanizm, jeśli chodzi o walkę na miecze. Aż się czuje ten ciężar tej stali, te zamachy i bloki, no i te odgłosy uderzeń. W innych grach to te wymachy orężem są jakieś takie nijakie, takie szast-prast.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
ODPOWIEDZ