Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 mar 2005 18:55 
Paser

Maveral napisał(a):
A ja wolałbym aby nie było więcej części... Uważam, że historia i tak powinna skończyć się na T:MA(...)

...który kończy się pamiętną sceną:
"-And there is more?
-Yes
-Show me.." ;]

PostNapisane: 30 mar 2005 19:25 
Egzekutor

Trzy części to w sam raz. Tyle od początku zaplanowali twórcy z LGS, tyle zostało wypuszczonych.

PostNapisane: 30 mar 2005 20:31 
Garrett

jak wyjdzie czwarta to stwierdzisz, że 4 to w sam raz :wink:

PostNapisane: 30 mar 2005 21:59 
Arcykapłan

Wydana już „trójca” jest wystarczająco skończonym dziełem, żeby dać jej spocząć na laurach. Oczywiście nie miałby nic przeciwko kolejnym częściom, ale może nowa skradanka w realiach współczesnych z fotorealistyczną grafiką i tak ciekawą ja Thief byłaby lepszym pomysłem. Trudno określić co EIDOS miał na myśli opisując kolejną część, ale może to jest właśnie to...

PostNapisane: 30 mar 2005 23:32 
Paser

Marek napisał(a):
jak wyjdzie czwarta to stwierdzisz, że 4 to w sam raz :wink:

Już przy premierze TDP istniał zarys trylogii i jak widać, nic się specjalnie od tamtego czasu nie zmieniło (Terri Brossius [pisownia?] napisała scenariusze do wszystkich trzech części i jeśli ją namówią do stworzenia fabuły czwórki, to mniej więcej tak, jakby i mnie namówili do zagrania w nią - inna sprawa, że jeśli będzie to kit, całe zaufanie do ex-LGS pójdzie żółtą ceglaną drogą...), więc twierdzenie conajmniej bezpodstawne.

PostNapisane: 31 mar 2005 14:06 
Bruce Dickinson

inconnu napisał(a):
Maveral napisał(a):
A ja wolałbym aby nie było więcej części... Uważam, że historia i tak powinna skończyć się na T:MA(...)

...który kończy się pamiętną sceną:
"-And there is more?
-Yes
-Show me.." ;]

I mogło się skończyć takim... niedokończeniem :wink:

PostNapisane: 31 mar 2005 16:33 
Garrett

Cytuj:
teraz potencjalni twórcy przyszłych części Gerrett'a mogą nam zaserwować gry coraz lepsze wizualnie, a coraz gorsze fabularnie.

Wg znawców T3 ma najlepszą fabułę a grafika jest zbyt wymagająca, za cięzka :).
Uważam, że to nie to co wymeiniłeś przyczyni się do nowych cześci. Zniknięcie literki 3 daje do myślenia, że to już nie to samo co stare Thiefy.
Byle by Garrett w nich nie odmłodniał, robienie tak zwanych "co było wcześniej" to czysta komercja.

PostNapisane: 31 mar 2005 17:28 
Bełkotliwiec

Jak dla mnie to Garrett ma około 30 lat, gdyby był starszy to nie byłby taki zwinny i sprawny oraz pewnie nie mógłby dźwigać tylu kosztowności ;)

PostNapisane: 31 mar 2005 17:54 
Bruce Dickinson

Cytuj:
Wg znawców T3 ma najlepszą fabułę a grafika jest zbyt wymagająca, za cięzka

Hmm no mozna przyjąć, że zrobili T:DS, bo od początku Thief był planowany jako trylogia - ok. Ale niech już na tym poprzestaną, bo dalsze części tylko komerchą będą cuchnęły :wink:

PostNapisane: 31 mar 2005 19:17 
Szaman

Cytuj:
III. How old is Garrett?

Clever, patient, physically fit, self-starting, egocentric (but not particularly introspective), ectomorphic college dropout with a decade of real-world experience, very high standards, and a keen sense of the importance of reliability seeks wealthy, insightful, pragmatic patron to negotiate specialized contract work. Ideologically obsessive premodern pagan deities need not apply....

III.1. The likely range of ages:

If this chronological and psychological profile fits a Garrett in his later twenties or earlier thirties, the question remains as to whether we should presume the older or younger range of ages. Since Garrett is precocious, one might prefer to think of him as merely fewer than ten years past his crisis with the Keepers (here taken to have occurred in his late teens or earlies twenties). But since Garrett's skepticism regarding the reliability of Keeper prophecies has become rather pronounced, I prefer to think that enough time has passed for Garrett to have developed not merely superficial but seasoned doubts about the relationship between his destiny (which he likes to regard as entirely in his own hands) and the larger events with which the Keepers are preoccupied. Likewise, I think Garrett's cultivation of a reliable fence in Cutty, a well-connected black market merchant in Farkus, and a reputation among the members of the formidable Downwind Thieves' Guild suggests his having spent a bit more time honing his craft and making his acquaintances in real-world scenarios. During gameplay, Garrett is in (or is approaching) his prime. So, I tend to think of him as being a bit older despite his precocity: he is perhaps in his early thirties during gameplay (but narrates the TRAI briefing in retrospect from a more advanced age--and to whom?). At older than the early thirties, Garrett's immaturity would be insufficiently explained and therefore disappointing and annoying. At younger than the late twenties, his immaturity would be too easily explained by his youth and greenness rather than (as storylovers hope) by the deep-seated traits and flaws that come from his having struggled through dysfunction, disadvantage, disillusionment, and dissociation to become the antihero of TDP/TG.

(fragment rozprawy napisanej przez Grundbegriffa)

Nie wydaje mi się, żeby upływało dużo czasu między kolejnymi częściami (no dobra, nie wiemy, co dzieje się między końcem TDP a pierwszymi misjami MA (do "Ambush!")). Poza tym czasem wszystko rozgrywa się raczej szybciej, niż wolniej... :-D

PostNapisane: 31 mar 2005 21:54 
Egzekutor

Pamiętam że w kilku miejscach czytałem że akcja Deadly Shadows rozgrywa się w dwa lata po Metal Age.

PostNapisane: 01 kwi 2005 15:18 
Garrett

Cytuj:
Pamiętam że w kilku miejscach czytałem że akcja Deadly Shadows rozgrywa się w dwa lata po Metal Age.

Jest możliwe by w tak krótkim czasie Hammersi wrócili po klęsce Mechanistów?

PostNapisane: 01 kwi 2005 15:20 
Homo Rhetoricus

Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)
Przecież Młotodzierżcy cały czas byli w Mieście... Zagraj jeszcze raz w misję Shipping and Receiving, a usłyszysz dialog na ten temat.

PostNapisane: 01 kwi 2005 16:48 
Garrett

nawet kojarzę ten dialog, ale słabo go zrozumiałe, bo mam kiepski angielski :| chodził tam nawet jeden młociarz(zaraz przy starcie)

PostNapisane: 01 kwi 2005 20:42 
Garrett

Cytuj:
Zagraj jeszcze raz w misję Shipping and Receiving, a usłyszysz dialog na ten temat.

Cytuj:
chodził tam nawet jeden młociarz(zaraz przy starcie)

Rzeczywiście :) Przypomniałem sobie.
Przepraszam za niedopatrzenie 8-)

PostNapisane: 02 kwi 2005 10:02 
Szaman

van_HellSing napisał(a):

Gdzie???

PostNapisane: 02 kwi 2005 11:39 
Egzekutor

Gdybym pamiętał to podałbym źródło. Jestem raczej pewien że było to w którejś z zapowiedzi gry.

PostNapisane: 02 kwi 2005 12:30 
Szaman

To ciekawe, skąd to wzięli...

PostNapisane: 02 kwi 2005 18:50 
Bełkotliwiec

szkoda ze ja w TDP nie gralem, ale musze przyznac ze w TMA fabula byla naprawde super, w DS dopiero zaczynam grac (bo dopiero moj gf3 ti wrocil z serwisu, zreszta cud ze gra jakos wogule chodzi na pentiumie III 800 MHz) ale tez sie niezle zapowiada, mam nadzieje ze nie beda zaduzo czesci robic thiefa bo napewno wyjdzie na to ze grafike beda poprawiac a fabule szlag trafi :)

PostNapisane: 05 kwi 2005 10:32 
Akolita

mi się wydaje, że teraz fabuła jest najciekawsza, ale może nie chodzi o to, że w TDS jest najlepsza fabuła, tylko ludzie teraz po dwóch wcześniejszych częściach bardziej łapią klimat?

PostNapisane: 05 kwi 2005 12:35 
Skryba

Mnie przedewszystkim zależałoby na fabyle (i mam nadzieję, że nie tylko mnie :-D). A grafika swoją drogą. Też byłoby fajnie gdyby się ona ładnie prezentowała, ale przyznacie, że w dwóch piewrszych seriach też nie ma na co narzekać.

PostNapisane: 05 kwi 2005 16:06 
Garrett

No, nie ma - jak pierwszy raz zobaczyłem, to stwierdziłem, że przebija osławionego halflife'a , a dopiero UT bardziej mi się podobał graficznie. A to już coś.

PostNapisane: 06 kwi 2005 10:35 
Akolita

czy przebija halflife'a to nie wiem. tam jest po prostu kompletnie inna grafika, bo ostatnio też porównywałam te dwie gry.

PostNapisane: 06 kwi 2005 16:58 
Garrett

Ma dużo gorszą jakość grafiki i o wiele mocniej obciąża procka. Grałem to w tym samym czasie więc wiem :D i takie są moje odczucia.

PostNapisane: 06 kwi 2005 17:02 
Akolita

u mnie obie gry chodzą porównywalnie, ale fakt, że w thiefie przy obrotach trochę się obraz rozmywa. mimo to obie gry mają niezłą grafikę i ja nie potrafię zdecydować, która jest lepsza, bo HF ma inny engine i jest bardziej "dokładny", i dzieje się w innych lokacjach i w dzień. a najlepsza grafika jest w saperze :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest 23 paź 2017 09:10